برگزیده های پرشین تولز

- - مشكلات و سوالهای نرم افزاري و سخت افزاري - -

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين تاپيك براي مطرح كردن سوالات نرم افراري ياسخت افزاري هست .

ashena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مادر بورد من هر از گاهی error برای باتری Cmos می ده در قبل چون فن گرافیکم خراب بود فکر می کردم از اونه چون پارسالهم چنین چیزی بود باتعویض فن درست شد امسالهم همین طور ولی یکبار دیگه هم این خطا رو اعلام کرد ولی دیگه فن مشکل نداره شما فکر می کنید چه چیزی باعث اون شده

در ضمن یک سوال دیگه چند وقتیه که یک دفعه هاردم به طور دایم فعال تبدیل می شه حتی با ریاستارت هم درست نمی شه و فضای زیادی از سی پی یو رو اشغال می کنه و باعث می شه یکی از درایوهای نوری از کار بیفته

اگر شما من رو درحل این مشکلات راهنمایی کنید بسیار ممنون می شم.

Ghorub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان گرامي
من يك فلش مموري (كول ديسك دارم) !
وقتي به كامپيوتر وصل مي كنم پيامي با اين مضمون ميده كه :
شما يك ديوايس يو اس پي پر سرعت را به يك پورت يو اس پي غير پر سرعت ( كم سرعت) وصل كردين !
و توضيحات بيشتر اون اينه كه :
ديوايس يو اس پي شما پر سرعت هست و موقعي كه به يك پورت يو اس پي كم سرعت وصل ميشه نميتونه با سرعت بالا كار كنه و از كارايي اون كم ميشه ...
خلاصه اينكه :
اين مشكل من سخت افزاري هست يا نرم افزاري
و براي حل اون بايد سخت افزارم رو ارتقا بدم يا با نرم افزار مشكل حل ميشه !؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان گرامي
من يك فلش مموري (كول ديسك دارم) !
وقتي به كامپيوتر وصل مي كنم پيامي با اين مضمون ميده كه :
شما يك ديوايس يو اس پي پر سرعت را به يك پورت يو اس پي غير پر سرعت ( كم سرعت) وصل كردين !
و توضيحات بيشتر اون اينه كه :
ديوايس يو اس پي شما پر سرعت هست و موقعي كه به يك پورت يو اس پي كم سرعت وصل ميشه نميتونه با سرعت بالا كار كنه و از كارايي اون كم ميشه ...
خلاصه اينكه :
اين مشكل من سخت افزاري هست يا نرم افزاري
و براي حل اون بايد سخت افزارم رو ارتقا بدم يا با نرم افزار مشكل حل ميشه !؟
کلا USB دو نسخه داره USB 1.1 و USB 2.0 به USB 2.0 میگن سرعت بالا یا های اسپید شما کافیه کولدیسک رو به یک رابط دیگه USB که USB 2.0 هست متصل کنید .

عموما مادربورد ها ی جدید USB 2.0 بیشتری دارند .

Ghorub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا USB دو نسخه داره USB 1.1 و USB 2.0 به USB 2.0 میگن سرعت بالا یا های اسپید شما کافیه کولدیسک رو به یک رابط دیگه USB که USB 2.0 هست متصل کنید .

عموما مادربورد ها ی جدید USB 2.0 بیشتری دارند .

يعني من براي اينكه بتونم از حداكثر سرعت كولديسكم استفاده كنم بايد مادر بوردم رو عوض كنم !؟
يا ميشه جور ديگه (مثلا با آپديت بايوس) اون مشكل رو حل كرد؟

mohammad27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان مشکلی که من جدیدا پیدا کردم اینه که وقتی با sign in,yahoo messenger میشم چند لحضه بعد sign out میشه خود بخود,لطفا کمکم کنید.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
يعني من براي اينكه بتونم از حداكثر سرعت كولديسكم استفاده كنم بايد مادر بوردم رو عوض كنم !؟
يا ميشه جور ديگه (مثلا با آپديت بايوس) اون مشكل رو حل كرد؟
شما مدل مادربورد رو که بگید میشه در آورد که ایا USB 2.0 داره یا نه .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
در همین بخش یا در بخش موضوعات عمومی اینترنت اگر جستجو کنید ، مطالب جالبی پیدا خواهید کرد

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی تونم فایلی رو upload کنم و فکر می کنم که مشکل از تنظیم securety هست
چون نه تو yahoo و نه تو اینجا می تونم این کار و بکنم
به نظر شما چه کار کنم

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
من نمی تونم فایلی رو upload کنم و فکر می کنم که مشکل از تنظیم securety هست
چون نه تو yahoo و نه تو اینجا می تونم این کار و بکنم
به نظر شما چه کار کنم
یه بار من این مشکل رو داشتم مشکل از ISP بود دهنم سرویس شد یک هفته ! سرعت Send پایین باعث میشه .

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه مشکل دارم. اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. من این سیستم رو حدود یه ماه پیش بستم. ولی بعضی وقتا بعد از shut down کردن کامپیوتر همچنان روشن می مونه و خاموش نمی شه و من مجبور می شم از برق جداش کنم. فکر می کنید مشکل از کجاست؟ متشکرم.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من یه مشکل دارم. اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. من این سیستم رو حدود یه ماه پیش بستم. ولی بعضی وقتا بعد از shut down کردن کامپیوتر همچنان روشن می مونه و خاموش نمی شه و من مجبور می شم از برق جداش کنم. فکر می کنید مشکل از کجاست؟ متشکرم.
سلام

چطور سیستم خاموش نمیشه از کجا می فهمید که خاموش نمیشه ؟ چراغ ی چیزی روشن میمونه یا اصلا سیستم شات دون نمیشه ؟ از ویندوز خارج میشه ؟

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

چطور سیستم خاموش نمیشه از کجا می فهمید که خاموش نمیشه ؟ چراغ ی چیزی روشن میمونه یا اصلا سیستم شات دون نمیشه ؟ از ویندوز خارج میشه ؟

فن ها روشن می مونند. چراغ پاور هم روشن می مونه . روی مانیتور هم نوشته شده windows is shutting down ولی اگه از برق نکشمش تا چند ساعت به همین وضع باقی می مونه. ممنون میشم بگید مشکلش چیه.

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بار من این مشکل رو داشتم مشکل از ISP بود دهنم سرویس شد یک هفته ! سرعت Send پایین باعث میشه .
1.اخه ISP من سرعتش پایین نیست ....من چک کردم.............البته من نمی دونم سرعت سند با بقیه جدا محسوب میشه
2.اگه مشکلت ISP بود .............مگه دهن سرویس کنه؟؟؟؟؟

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فن ها روشن می مونند. چراغ پاور هم روشن می مونه . روی مانیتور هم نوشته شده windows is shutting down ولی اگه از برق نکشمش تا چند ساعت به همین وضع باقی می مونه. ممنون میشم بگید مشکلش چیه.

اگر وقتی میری اینترنت ویندوز خود به خود راه می افته به update شدن (منظورم اینه که تنظیماتش اینجوریه)
بعد اگه بخوای shut down کنی زیاد طول می کشه
واسه منم اینجوری شده بود
البته این یکی از علت هاش هست

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
1.اخه ISP من سرعتش پایین نیست ....من چک کردم.............البته من نمی دونم سرعت سند با بقیه جدا محسوب میشه
2.اگه مشکلت ISP بود .............مگه دهن سرویس کنه؟؟؟؟؟
سرعت سند که معمولا از دریافت کمتره ... اره اگر حدود یک هفته حتی نتونید یک فایل 100 کیلوبایتی رو ایمیل کنید خیلی سخت ه !

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
ویندوزتون XP SP2 هست ؟

خوب شما این کار رو انجام بدید ببینید مشکلتون حل میشه ! (متوجه نشدید بگید تا توضیح بدم )

Click [Start] [Control Panel] [Performance and Maintenance] [Power Options]
The Power Options Properties Property Sheet will open.
Click the APM tab and check the box to [Enable Advanced Power Management Support]
Power Down Automatically After Shutdown I

SD01.gif

Select the APM tab and check/uncheck [Enable Advanced Power Management Support].

It should be noted that some users have solved the shutdown problems via enabling while others have achieved success via disabling. Experimentation with the APM and ACPI settings may provide a solution

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا