برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
قسمت اول سوال سومتون اینه که شما هر آدرسی بدید مشکلی وجود نداره و میتونید ثبت کنید.جواب قسمت دوم اینه که شما نگفتین کارتون چیه دقیقا
چون اگر مشخص باشه میشه گفت اطلاعات اگر نمایش داده بشه اتفاقی میفته یا نه
قصد دارم یه سایت انگلیسی زبان در زمینه بازاریابی پیش بینی ورزش بزنم.
برادرم کانادا هست و میخوام ازطریق اون دامنه رو ثبت کنم ولی بخاطر موضوع سایت نمیخوام اطلاعاتش در هو ایز مشخص بشه

ولی در کل این نکته رو میتونم خدمتتون بگم که از دو یا سه سال پیش فکر کنم این کار انجام شد که در هویز ها ,اطلاعات افراد مشاهده نمیشن و الانم میتونید هر دامنه ای رو خواستین چک کنید و مشاهده کنید که بجز یکی دو مورد اطلاعات ,اطلاعات ثبت کننده قابل نمایش نیست
طبق سرچی که کردم اکثر ثبت کننده ها برای سال اول هزینه ای برای مخفی کردن اطلاعات نمیگیرن ولی الان گو ددی اینطور نیست و برای مخفی سازی اطلاعات 10 دلار میگیره!!

به هیچ وجه این کار رو انجام ندید,چون اگر بدونن ایرانی هستید سریعا حسابتون رو میبندن.گوددی به شدت قوانین تحریم های کشور ها رو رعایت میکنه
الان بهترین گزینه ها سایت جوکر و نیم چیپ هستش
از گو ددی میخوام بگیرم چون کد تخفیف دامنه کام دارم 0.99$ ;)
البته ظاهرا نیم چیپ از فردا قراره یه آف بزاره که به گفته خودشون تا 90% هست. اگر نیم چیپ با همین رقم بده خب از اونجا تهیه میکنم

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
با td lte ایرانسل مشکلی نداره.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
یکی به پارس پک ریاضی یاد بده :|
مشاهده پیوست 1161541
فرمول های جدید بوجود آوردن جمع کردن درصد ها و رد شدن از محدوده درصد:D
الان اینارو چطوری بخونیم 130 دردویست یا 220 در سیصد :rolleyes:

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
130 درصد یعنی 100 درصد تخفیف + 30 درصد هم باید به مشتری پول بدن :D
30درصد از چقدر وقتی کل سرویس تخفیف 100 درصدی خورده 30 درصدش چقدر میشه
ینی اگه یه سرویس 500 هزار تومنی باشه باید 150 هم بهمون برگردونن :))

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
@Business plan یکی از راه‌هایی هم که برای تشخیص شهر استفاده میکنه جی پی اس گوشی هست، این داده رو نگهداری میکنه و بعد تو نسخه دستکاپ هم ازش استفاده میکنه!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
@Business plan یکی از راه‌هایی هم که برای تشخیص شهر استفاده میکنه جی پی اس گوشی هست، این داده رو نگهداری میکنه و بعد تو نسخه دستکاپ هم ازش استفاده میکنه!
من شناختی از ساختار آی پی IPv4 و IPv6 ندارم
برای همین مطمئن نیستم آی پی فقط اطلاعات موقعیت کشور رو داره یا شهر رو هم نشون میده
قبلا فکر میکردم فقط از لوکیشن مرورگر متوجه میشه . و عجیب تر اینکه سایت های رهگیری آی پی همه موقعیت سرویس دهنده اینترنت, همه تهران رو نشون میدن! خیلی شک برانگیزه برای من که کد های آی پی برام مفهوم نیست, سایت های برسی آیپی اطلاعات مغایر با گوگل نشون میدن و اون هم وقتی که با پریوات تب و بدون گوشی و بدون ورود قبلی به گوگل برسی میکنم
خب حالا واقعیتش چیه؟ آیپی تا چه سطح اطلاعاتی رو نشون میده؟ (شامل شهر هم میشه یا فقط کشور؟)

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
برای همین مطمئن نیستم آی پی فقط اطلاعات موقعیت کشور رو داره یا شهر رو هم نشون میده
قبلا فکر میکردم فقط از لوکیشن مرورگر متوجه میشه . و عجیب تر اینکه سایت های رهگیری آی پی همه موقعیت سرویس دهنده اینترنت, همه تهران رو نشون میدن! خیلی شک برانگیزه برای من که کد های آی پی برام مفهوم نیست, سایت های برسی آیپی اطلاعات مغایر با گوگل نشون میدن و اون هم وقتی که با پریوات تب و بدون گوشی و بدون ورود قبلی به گوگل برسی میکنم
خب حالا واقعیتش چیه؟ آیپی تا چه سطح اطلاعاتی رو نشون میده؟ (شامل شهر هم میشه یا فقط کشور؟)
اینا از روی دیتابیس از پیش آماده شده تشخیص می دن IP از کدوم شهره.
حالا اون دیتابیسی که دارن از کجا اومده بحثش جداست.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
اینا اصلا دقت درست حسابی نداره
خود ایپی هم داخلش اطلاعاتی نداره که اینااحتمالا لوکیشن اخرین روتری که بهت متصل هست رو نشون میدن به خاطر همون که حدودی هستش
من الان چند سایت چک کردم زد تهران یکی زد شهر کرد هیچوقت نمیتونن دقیق بزنن

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
قصد دارم یه سایت انگلیسی زبان در زمینه بازاریابی پیش بینی ورزش بزنم.
برادرم کانادا هست و میخوام ازطریق اون دامنه رو ثبت کنم ولی بخاطر موضوع سایت نمیخوام اطلاعاتش در هو ایز مشخص بشه

به راحتی میتونه در سایت هایی مثل نیم چیپ و جوکر ثبت کنه,لازم به مشخصات واقعی هم نیست
هوایز هم مشکلی نخواهد داشت و کاملا مخفیه

طبق سرچی که کردم اکثر ثبت کننده ها برای سال اول هزینه ای برای مخفی کردن اطلاعات نمیگیرن ولی الان گو ددی اینطور نیست و برای مخفی سازی اطلاعات 10 دلار میگیره!!

نه تنها سال اول,در بقیه سال ها هم هوایز مشخص نیست
یک دامنه دات کام ثبت کنید و راحت کار کنید

از گو ددی میخوام بگیرم چون کد تخفیف دامنه کام دارم 0.99$ ;)
البته ظاهرا نیم چیپ از فردا قراره یه آف بزاره که به گفته خودشون تا 90% هست. اگر نیم چیپ با همین رقم بده خب از اونجا تهیه میکنم

اصلا قیمت رو مد نظر نداشته باشید,امنیت دامنه براتون باید مهمتر باشه
بگید براتون یک دامنه ثبت کنه و یه سرور مجازی
بعد از طریق سرور مجازی روی سایتتون از ایران کار کنید.چون امنیت کار مهمه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
گویا دامنه آپارات به خاطر تحریم ها به غا رفته

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
گویا دامنه آپارات به خاطر تحریم ها به غا رفته
چی شده؟
جدی باز نمیشه
قبلا هم گفته بودم کپی رایت رعایت نمیکنه دامنه رو ازش میگیرن
کل یوتیوب رو کپی زده

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
چی شده؟
جدی باز نمیشه
کل یوتیوب رو کپی زده
نمیدونم!
خودشون که گفتن دامنه به خاطر تحریم ها اوخ شده!

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
چی شده؟
جدی باز نمیشه
کل یوتیوب رو کپی زده

برادر کپی رایت با دامنه ها ارتباطی نداره
اگر بخوان قانون کپی رایت رو اجرا کنن میتونن سرورهاشون رو ببندن
که سرورها و اطلاعات آپارات داخل ایرانه و ایران هم یکی از نقض کننده های قانون کپی رایت
پس هیچ کاری نمیتونن بکنن
مسدود شدن دامنه هم دلیلش اینه که در یک رجیسترار آمریکایی و به صورت مستقیم ثبت کردن که مشخصه که آخرش به دلیل تحریم ها میگفتن انتقال بدین به یه جای دیگه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برادر کپی رایت با دامنه ها ارتباطی نداره
اگر بخوان قانون کپی رایت رو اجرا کنن میتونن سرورهاشون رو ببندن
که سرورها و اطلاعات آپارات داخل ایرانه و ایران هم یکی از نقض کننده های قانون کپی رایت
پس هیچ کاری نمیتونن بکنن
مسدود شدن دامنه هم دلیلش اینه که در یک رجیسترار آمریکایی و به صورت مستقیم ثبت کردن که مشخصه که آخرش به دلیل تحریم ها میگفتن انتقال بدین به یه جای دیگه
اگه دادگاه تشخیص بده که سایتی قانون کپی رایت رو رعایت نکرده. خود دامنه هم از طرف میگیرن.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
تفاوت این دوتا گوشی چیه؟
هیچ تفاوتی از لحاظ امکانات نداره ولی فقط در عنوان یکی g هست یکی f

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
اگه دادگاه تشخیص بده که سایتی قانون کپی رایت رو رعایت نکرده. خود دامنه هم از طرف میگیرن.

دقیقا کدوم دادگاه؟
یک مثال میتونید بزنید که دامنه اش رو ازش گرفتن؟
پی سی دانلود،آپارات،سایت های فیلم و هزاران سایت ناقض کپی رایت وجود داره و هزاران اعتراض کننده ولی مطمئن باشین چیزی نمیشه
البته یکی دو مورد استثنا بوده مثل مگاآپلود که اونم سرورش داخل کشور هایی بوده که قانون کپی رایت رو رعایت میکردن
اینجا ایرانه و کپی کاری بدون مشکل

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دقیقا کدوم دادگاه؟
پی سی دانلود،آپارات،سایت های فیلم و هزاران سایت ناقض کپی رایت وجود داره و هزاران اعتراض کننده ولی مطمئن باشین چیزی نمیشه
البته یکی دو مورد استثنا بوده مثل مگاآپلود که اونم سرورش داخل کشور هایی بوده که قانون کپی رایت رو رعایت میکردن
یه سرچ کنید صدها مورد دامنه به علت کپی رایت ساسپند شدن.
بعضی هاشون با دادن تعهد یا اینجور موارد شاید برگشت داده شده باشن اما خیلی هاشون اگه مخصوصا دادگاه ها (محصوصا دادگاه های امریکا) رای صادر کرده باشه دیگه یه هیچ عنوان برگشت ندادن.
چه ربطی به ایران داره؟ دامنه بین المللی هست. (به جز دامنه آی آر)
این گرفتن دامنه بیشتر امکان داره برای سایتهای آپلود عکس و فیلم و یا سایتهای اشتراک گزاری ویدئو اتفاق بیوفته.

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
تفاوت این دوتا گوشی چیه؟
هیچ تفاوتی از لحاظ امکانات نداره ولی فقط در عنوان یکی g هست یکی f

"g" تو ایالت متحده شناخته شده هست "f" توی اروپا و آسیای شرقی
و سری g تعداد باند های نسل چهارش بیشتره!
البته دقیق اطلاع ندارم تو ایران به درد بخوره یا نه چون همراه اول و ایرانسل هردو از باند 3 و 7 استفاده میکنه و از باند 42 برای TD-LTE استفاده میکنن که تو این گوشیا 3 و 7 تو هردوش هست.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دقیقا کدوم دادگاه؟
و صدها مورد دیگه که دامنشون به علت کپی رایت ساسپند شده.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
و صدها مورد دیگه که دامنشون به علت کپی رایت ساسپند شده.
داداش این مورد که دادید برای استفاده از نام تجاری قبلا ثبت شده (مثل کلمه wordpress) در نام دامنه اش معلق شده.
این اتفاق برای پارسی نیک هم سال 2015 افتاد که یکی با مدرک گزارش کرد که اینا ایرانین و کلا 1500 دامنه اش رو قفل کردن!!!
البته برای 6 روز بعد منتقل کردن به جای دیگه.

بالا