برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

boose_bar_khoda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام وقت بخیر
من سرویسه ۲ مگ ۳ ماهه ۱۲۰ گیگ و خریدم
اوایل سرعته دانلودم حدوده ۱ مگ بود الان بعد از ۴۰ گیگ استفاده انگار محدودم کردن سرعتم شده ۶۰ تا ۱۰۰ کیلوبایت
چرا؟ مگه محدود میکنن؟
خطمم روی ۱۳ مگابیت بسته شده

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
سلام وقت بخیر
من سرویسه ۲ مگ ۳ ماهه ۱۲۰ گیگ و خریدم
اوایل سرعته دانلودم حدوده ۱ مگ بود الان بعد از ۴۰ گیگ استفاده انگار محدودم کردن سرعتم شده ۶۰ تا ۱۰۰ کیلوبایت
چرا؟ مگه محدود میکنن؟
خطمم روی ۱۳ مگابیت بسته شده

عزیز ترافیکتون تموم شده. 120گیگ که میگن 1 به 3 ترافیک بین الملل داره

puria7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه سایت هایی از طریق اینترنت پارس انلاین مشمول تعرفه پایین تر هستن؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
درود دوستان
کسی هست طرح جشنواره 8 مگ 6 ماهه 900 گیگ رو گرفته باشه؟ تو سایت که زده 900 گیگ عادی و 1800 گیگ داخلی
اگر کسی داره لطفا بگه از سرعت،‌ پینگ و ثباتش راضی هست یا خیر

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
درود دوستان
کسی هست طرح جشنواره 8 مگ 6 ماهه 900 گیگ رو گرفته باشه؟ تو سایت که زده 900 گیگ عادی و 1800 گیگ داخلی
اگر کسی داره لطفا بگه از سرعت،‌ پینگ و ثباتش راضی هست یا خیر
سلام
دوستان سوال من هم همین هست.دوستانی که این طرح 8 مگ 900 گیگ رو گرفتند سرعت دانلود و پینگ چقدر هست؟

Yelawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
220
من از پارس انلاین اومدم بیرون بعد 3 سال خدا لعنتشون کنه مزخرف ترین سرویس رو میده

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809

دوستان دو سه ماه اینترنت ADSL مخابرات خوزستان کاملا داغون بود،
بنده همزمان مودم 4g داشتم که پشتیبان این اینترنت بود ولی متاسفانه از بس اینترنت ADSL مخابرات خوزستان قطع بود همش روی اون سویچ میشد و ...
خط رو از مخابرات تخلیه کردم و اومدم پارس آنلاین. الان بسیار راضی هستم. هم پینگ عالیه، هم حجم بسیار بسیار بالاتر و عادلانه‌تری میده و هم رفتار کارشناسانش محترمانه هست. (امیدوارم همینطور بمونه و یا بهتر بشه)

بنده جشنواره 8 مگ 900 گیگ 6 ماهه رو گرفتم (قیمت با ارزش افزوده و تمام شده: 130.000 تومان)

900 گیگ بین‌الملل یا 1800 گیگ داخلی
حساب کردم ماهیانه 21.700 تومن پاتون میفته و توی یک‌ماه می‌تونین 150 گیگ بین‌الملل و یا 300 گیگ داخلی استفاده کنین، خط رو روی 9 مگ بستن و سرعت دانلود بالای 1 مگ هست.
پینگ هم بسیار عالیه نسبت به شرکت‌های دیگه‌ای که تاکنون داشتم
همچنین می‌تونین بسته‌های انرژی رو خریداری کنین و هدیه‌های مختلفی رو تو زمان‌های مختلف دریافت کنین...

نتایجش رو خدمتتون تقدیم می‌کنم:

پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و ورزش 3

xpvn_ping.jpg

تست سرعت داخلی:

7325622201.png

تست سرعت خارجی (لندن، انگلیس):

7325638879.png

البته برای کسانی که تحت پوشش شرکت دیده‌بان هستن، اون بسیار به‌صرفه‌تر هست چون هر ماه 2 ترابایت حجم میده ( 1 ترابایت روز و 1 ترابایت شب )

موفق باشید

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
پیرو پست پیشین، این هم سرعت تک‌کانکشن:

1qjf_tak_connection.jpg

93n03x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82

دوستان دو سه ماه اینترنت ADSL مخابرات خوزستان کاملا داغون بود،
بنده همزمان مودم 4g داشتم که پشتیبان این اینترنت بود ولی متاسفانه از بس اینترنت ADSL مخابرات خوزستان قطع بود همش روی اون سویچ میشد و ...
خط رو از مخابرات تخلیه کردم و اومدم پارس آنلاین. الان بسیار راضی هستم. هم پینگ عالیه، هم حجم بسیار بسیار بالاتر و عادلانه‌تری میده و هم رفتار کارشناسانش محترمانه هست. (امیدوارم همینطور بمونه و یا بهتر بشه)

بنده جشنواره 8 مگ 900 گیگ 6 ماهه رو گرفتم (قیمت با ارزش افزوده و تمام شده: 130.000 تومان)

900 گیگ بین‌الملل یا 1800 گیگ داخلی
حساب کردم ماهیانه 21.700 تومن پاتون میفته و توی یک‌ماه می‌تونین 150 گیگ بین‌الملل و یا 300 گیگ داخلی استفاده کنین، خط رو روی 9 مگ بستن و سرعت دانلود بالای 1 مگ هست.
پینگ هم بسیار عالیه نسبت به شرکت‌های دیگه‌ای که تاکنون داشتم
همچنین می‌تونین بسته‌های انرژی رو خریداری کنین و هدیه‌های مختلفی رو تو زمان‌های مختلف دریافت کنین...

نتایجش رو خدمتتون تقدیم می‌کنم:

پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و ورزش 3

xpvn_ping.jpg

تست سرعت داخلی:

7325622201.png

تست سرعت خارجی (لندن، انگلیس):

7325638879.png

البته برای کسانی که تحت پوشش شرکت دیده‌بان هستن، اون بسیار به‌صرفه‌تر هست چون هر ماه 2 ترابایت حجم میده ( 1 ترابایت روز و 1 ترابایت شب )

موفق باشید
سلام دوست عزیز
من الان اینترنت 512 نامحدود مخابرات دارم میخوام بیام پارس آنلاین به نظرتون هنوزم خوبه؟
این طرحی که شما گفتین هنوز رو سایتشون هست میخواستم بپرسم که این طرح رو بعد 6 ماه میشه باهمین شرایط تمدید کرد یا باید یه طرح دیگه برداشت؟
900 گیگ حجم هم یعنی هر ماه 150 گیگ؟یا میشه بیشتر هم دانلود کرد؟
ممنون

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
سلام دوست عزیز
من الان اینترنت 512 نامحدود مخابرات دارم میخوام بیام پارس آنلاین به نظرتون هنوزم خوبه؟
این طرحی که شما گفتین هنوز رو سایتشون هست میخواستم بپرسم که این طرح رو بعد 6 ماه میشه باهمین شرایط تمدید کرد یا باید یه طرح دیگه برداشت؟
900 گیگ حجم هم یعنی هر ماه 150 گیگ؟یا میشه بیشتر هم دانلود کرد؟
ممنون
بله خوبه. البته از هم محله ای هاتون بپرسین‌بهتره چون ممکنه زیرساخت تون مشکل داشته باشه و ...
قطعا تمدید نمیشه
این طرح فقط برای مشتریان جدید و جذب مشتری هست...
هر ماه ۱۵۰ گیگ بین الملل یا ۳۰۰ گیگ داخلی
فرض بگیرین برای تیرماه که ۳۱ روز هست میشه روزی ۴ و خورده گیگ بین الملل و حدود ۹ گیگ داخلی

alikhan2626

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما یه زحمت بکش قبلش خب یه توضیحات هم بخون زیرش نوشته دیگه...تمام شرکتها الان همین بازی رو دارن پیاده میکنن حجمی که مینویسن بر اساس داخلی هست وقتی میخری نصف میکنن میفروشن....همه هم همینن...شاتل و مخابرات پارس انلاین های وب و همه شون خلاصه
ببین اینترنت adsl عمرش تموم شده خودت را خلاص کن و یه ایرانسل درست و حسابی بگیر لینکش را هم برات می گذارم راحت و آسوده
https://irancell.ir/portal/home/?155214/اینترنت-پرسرعت

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ببین اینترنت adsl عمرش تموم شده خودت را خلاص کن و یه ایرانسل درست و حسابی بگیر لینکش را هم برات می گذارم راحت و آسوده

با تشکر چون تازه وارد هستید و نوشته هاتون رو هم بررسی کردم دارید تبلیغ ایرانسل میکنید کلا منم خودم رو خلاص میکنم و یه اخطار درست و حسابی مینویسیم توی پروفایلتون که راحت و اسوده باشید.:D

ضمنا عمر اینترنت ADSL تموم نشده عزیزم....یه بررسی بکنید ببینید VDSL و همین طور فیبر نوری در چه حدی سرعت ارایه میدن..با تشکر..

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
من یه اشتباه کردم lte گرفتم الان بازم میخوام بیام adsl
ایرانسل اول میگفت شبانه رایگانه که حجم کم میکردن و دروغ بود
قطعی زیاد سرعت هم در حد 1 تا 2 مگ هست
از اونور 8 گیگ ماهانه میخری 32 ت اگه مثلا یه هفته تمام بشه مثل مبین نت حجم نمیفروشن باید کلا نت بخری دوباره

javad5007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این سرویس جدید پارس آنلاین چطوربه؟
۸مگ ۶ماهه ۱۵۰ گیگ؟؟
و اینکه این ۱۵۰ گیگ برا بین الملل فقط؟؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
وضعیت پینگ پارس انلاین واسه بازی انلاین چه جوریه؟

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
وضعیت پینگ پارس انلاین واسه بازی انلاین چه جوریه؟
سلام من مدت زیای هست از پارس انلاین استفاده میکنم در مجموع هم از کیفیت اینترنت راضی هستم هم از پینگ که به خوبی برای بازی انلاین جواب میده پینگ من حدودا 109 هست. ودانلود هم همانی هست که خریداری کردم هشت مگ بر ثانیه.شبانه هم داره.به نظر من از نظر ترافیک و هزینه خیلی بهتر از اینترنت ایرانسل و همراه اول هست
موفق باشید

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان من پارس انلاین یک ماهه خریدم
هر یکی دو ساعت یه بار قطع میشه نت به مدت ۱ دقیقه، اعصابمو خورد کرده. کسی این مشکلو داره ،میدونه راه حلش چیه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
خیر
احتمال داره از سیم کشی تلفن هم باشه
چک کردید؟
دوستان من پارس انلاین یک ماهه خریدم
هر یکی دو ساعت یه بار قطع میشه نت به مدت ۱ دقیقه، اعصابمو خورد کرده. کسی این مشکلو داره ،میدونه راه حلش چیه

• Like
Reactions: bmw

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
خیر
احتمال داره از سیم کشی تلفن هم باشه
چک کردید؟
بله مشکلی نداره
سرویس قبلیم مخابرات بود که حجم زیاد پام حساب میکرد
یعنی اومدیم ارتقاع بدیم سرویس با کیفیتر و بهتر ،متاسفانه برعکس از اب در اومد