برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
بله مشکلی نداره
سرویس قبلیم مخابرات بود که حجم زیاد پام حساب میکرد
یعنی اومدیم ارتقاع بدیم سرویس با کیفیتر و بهتر ،متاسفانه برعکس از اب در اومد
چطوری چک کردید ؟ توی تنظیمات مودم قسمت نویز خط رو بررسی کردین؟

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
چطوری چک کردید ؟ توی تنظیمات مودم قسمت نویز خط رو بررسی کردین؟
بله
۱۵ سالی نت دارم و خونه پشت اداره مخابراته
چند سال پیش پارس بهتزین بود استفاده میکردم
الان از شاتل و شرکت مخابراتم بدتر شده
هیچ کدوم ای اس پی ها تا حالا اینقدر بد نبودن که پارس انلاین تازگی ها اینطوری شوه

drak knight

Registered User
لایک‌ها
83
یک سالی میشه که اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم. چند وقته خیلی بد شده و این چند هفته گذشته به قدری افتضاح شد که دو دقیقه یک بار واسه چند دقیقه قطع میشد. مشکلات packet loss و تایم اوت شدید داشتم و سرعت دانلود گاهی تا 100 KBps میومد پایین درحالی که سرعت سرویسم 1 MBps بود. امروز دیگه نتونستم تحملش کنم و درخواست تخلیه خط دادم.
اوایل خیلی بهتر بود ولی همیشه timeout رو داشتم. راجب افت سرعت تابستون با پشتیبانیشون صحبت کردم گفتن در حال حل مشکل هستن ولی بنظر چند ماهی میشه دارن مشکل رو حل میکنن!

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
جدیدا یکم مشکل داره ولی خوب خیلی بهتر از سال های پیشش شده

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
پارس آیلان 100 گیگ نمیده؟

خیلی گداست

omidtb

Registered User
لایک‌ها
33
یک سالی میشه که اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم. چند وقته خیلی بد شده و این چند هفته گذشته به قدری افتضاح شد که دو دقیقه یک بار واسه چند دقیقه قطع میشد. مشکلات packet loss و تایم اوت شدید داشتم و سرعت دانلود گاهی تا 100 KBps میومد پایین درحالی که سرعت سرویسم 1 MBps بود. امروز دیگه نتونستم تحملش کنم و درخواست تخلیه خط دادم.
اوایل خیلی بهتر بود ولی همیشه timeout رو داشتم. راجب افت سرعت تابستون با پشتیبانیشون صحبت کردم گفتن در حال حل مشکل هستن ولی بنظر چند ماهی میشه دارن مشکل رو حل میکنن!
کار خوبی کردی

FarzamRamazi

Registered User
لایک‌ها
119

پارس انلاین واقعا توی بعضی مرکز مخابراتی ها افتضاحه داخل تهران
هر چند واقعا شرایط به کیفیت خط ربط داره ولی خیلی بی مسئولیت شدن دیگه
من هم مشترک از قدیم پارس انلاین بودم واقعا به مرور داره خراب میشه

دوستان من پارس انلاین یک ماهه خریدم
هر یکی دو ساعت یه بار قطع میشه نت به مدت ۱ دقیقه، اعصابمو خورد کرده. کسی این مشکلو داره ،میدونه راه حلش چیه

قطع و وصلی به موارد زیادی مرتبط هست بایید اطلاعات کافی از وضعیت فعلی خط و سیم کشی و اسپیلیتر و ... بدید

بله
۱۵ سالی نت دارم و خونه پشت اداره مخابراته
چند سال پیش پارس بهتزین بود استفاده میکردم
الان از شاتل و شرکت مخابراتم بدتر شده
هیچ کدوم ای اس پی ها تا حالا اینقدر بد نبودن که پارس انلاین تازگی ها اینطوری شوه

عزیز شما باید بالای 20 مگ بگیری شک هم نکن

drak knight

Registered User
لایک‌ها
83
پارس انلاین واقعا توی بعضی مرکز مخابراتی ها افتضاحه داخل تهران
هر چند واقعا شرایط به کیفیت خط ربط داره ولی خیلی بی مسئولیت شدن دیگه
من هم مشترک از قدیم پارس انلاین بودم واقعا به مرور داره خراب میشه
با بی مسئولیت بودنشون کاملا موافقم. پشتیبانیشون یا جواب نمیده جدیدا یک ساعت باید توی صف بمونید. هرچند شرایط خط من افتضاحه ولی قطعی و وصلی وحشتناکشون ربطی به خط من نداشت. الان شاتل گرفتم همه مشکلات نتم حل شد. یه مشکلی که با پارس آنلاین داشتم این بود که هر چند وقت یکبار بدون عوض کردن ip نمیتونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم و باید مودم رو خاموش روشن میکردم! ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه.

FarzamRamazi

Registered User
لایک‌ها
119
با بی مسئولیت بودنشون کاملا موافقم. پشتیبانیشون یا جواب نمیده جدیدا یک ساعت باید توی صف بمونید. هرچند شرایط خط من افتضاحه ولی قطعی و وصلی وحشتناکشون ربطی به خط من نداشت. الان شاتل گرفتم همه مشکلات نتم حل شد. یه مشکلی که با پارس آنلاین داشتم این بود که هر چند وقت یکبار بدون عوض کردن ip نمیتونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم و باید مودم رو خاموش روشن میکردم! ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه.

دقیقا!
من به خاطر کارم تقریبا با 5-6 تا ISP سرو کار دارم
پارس انلاین باهاشون صحبت میکنی انگار یه سازمان امنیته !!! لامصبا 2 تا Route عوض کردی 2 روز پیشم تو کلاس اموزشی میپرسیدی این که گفتی یعنی چی؟ حالا میگه یه کاری کردم روی خططون! یعنی چی خدایی؟؟
PPTP که هر 5 دقیقه ریست میشه
مشکل شما هم دقیقا به خاطر وضعیت نا مناسب DSLAM ها هست
جدای IP مشکل DNS هم داشتید

یادمه یه زمانی DNS پارس انلاین بهترین بود الان ....؟؟

David4None

Registered User
لایک‌ها
8
پارس آنلاین واقعا در یک کلام افتضاح شده قبل عید قطعی های سراسری زیادی داشت با این ۱۰۰ گیگ عملا تیر خلاص و به خودش زد الانم سرویس ثابتی نداره چه از نظر قطعی وصلی چه پینگ چه پکت لاست چه سرعت و چه پشتیبانی فکر میکنم از زمان ادغام با های وب رفته رفته رفت رو به سقوط تعرفه هایی که هیچ جذابیتی نداره و از چند ماه پیش ‌که ترافیک های طرحارو کم کرد تا پشتیبانی در حد هویج

و همین طور این روزها پشتیبانی سایت و جمع آوری سرویس از دست رس خارج کردن

با یک نگاه به اینستاگرام این شرکت شاید عمق فاجعه رو کسایی که پارس انلاین ندارن بتونن درک کنن
من که در اولین فرصت جمع آوری میکنم حتی جمع آوری سرویس از این شرکت خودش دردسره

Last edited:

light67

Registered User
لایک‌ها
282
یه سرویس رزرور کنم تا چند روز میمونه ؟
سرویس خودم 14 روز ازش مونده! با 100 گیگ اعتبار
دی جی کالا سرویس رایگان با امتیاز میده میخوام فعالش کنم ،

download rate خط من 9000 زده یعنی تا 9مگ ساپورت میکنه ؟ من اگه 16 مگ بگیرم میاد روی 9 مگ یا کلا فعال نمیشه ؟باید چیکار کرد !
ب

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
پارس انلاین از وقتی پنل کاربری اش رو اپدیت کرد کلی مشکل اضافه شده به سیستم...حالا بقیه مشکلات به کنار یه مشکل جدی اینه که شما وقتی سرویس میخری موقع خرید نوشته 1 ماه....6 ماه اول سال 31 روز هست.وقتی سرویس رو میخری به جای اینکه موقع اعمال تو پنل کاربری 31 روزه برای 6 ماه اول سال در نظر گرفته بشه 30 روزه میشه

یعنی الان 24 اردیبهشت من سرویس تمدید کردم موعد انقضا رو زده 23 خرداد!🤬

زنگ زدم بهشون میگم این چه مسخره بازیه ..میگه سیستم اینطوریه.30 روزه تعریف شده ..گفتم اقای زرنگ :poop: اولا که پارسال و سالهای قبل اینطوری نبود و 31 روز حساب میشد از موقعی که اپدیت کردید تو زمستون الان این مشکل پیش اومده...بعد هم سیستم از کجا میاد کره مریخ؟! خب 4 تا خط کد نویسی کوفتی دیگه ....بگو اون مثلا!! برنامه نویساتون درستش کنن...

اینطوری حساب کردم هر مشترک 6 روز از حسابش دزدیده میشه تو 6 ماه اول سال از اونور سرویس هم که گرون کردن...خدا بده برکت دیگه

بیشتر به نظر میاد حرکت عمدی جهت خالی کردن بیشتر جیب ملت هست تا مشکلات برنامه نویسی سیستم/

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
پارس انلاین از وقتی پنل کاربری اش رو اپدیت کرد کلی مشکل اضافه شده به سیستم...حالا بقیه مشکلات به کنار یه مشکل جدی اینه که شما وقتی سرویس میخری موقع خرید نوشته 1 ماه....6 ماه اول سال 31 روز هست.وقتی سرویس رو میخری به جای اینکه موقع اعمال تو پنل کاربری 31 روزه برای 6 ماه اول سال در نظر گرفته بشه 30 روزه میشه

یعنی الان 24 اردیبهشت من سرویس تمدید کردم موعد انقضا رو زده 23 خرداد!🤬

زنگ زدم بهشون میگم این چه مسخره بازیه ..میگه سیستم اینطوریه.30 روزه تعریف شده ..گفتم اقای زرنگ :poop: اولا که پارسال و سالهای قبل اینطوری نبود و 31 روز حساب میشد از موقعی که اپدیت کردید تو زمستون الان این مشکل پیش اومده...بعد هم سیستم از کجا میاد کره مریخ؟! خب 4 تا خط کد نویسی کوفتی دیگه ....بگو اون مثلا!! برنامه نویساتون درستش کنن...

اینطوری حساب کردم هر مشترک 6 روز از حسابش دزدیده میشه تو 6 ماه اول سال از اونور سرویس هم که گرون کردن...خدا بده برکت دیگه

بیشتر به نظر میاد حرکت عمدی جهت خالی کردن بیشتر جیب ملت هست تا مشکلات برنامه نویسی سیستم/
سرویس دیگه ای نمی تونی بگیری؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سرویس دیگه ای نمی تونی بگیری؟
شرکت دیگه هستن شاتل هم منطقه ما هست مثلا ولی همون تخلیه رانژه از پارس انلاین و درخواست رانژه از شاتل حداقل هیچی زمان نبره 10 روز میشه اینجا هم تو محل خونه ما نقطه کور همراه اول و ایرانسل هست انتن دهی خوبی ندارن و عملا اینترنت بلااستفاده هست تو گوشی/یعنی در صورت انجام اینکار عملا ده روز میشم بدون اینترنت....زورم میاد دیگه مجبوری دارم تحمل میکنم فعلا./

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371

این مشکل را منم دارم یعنی سوییچ کنم رو شاتل اوکی میشه

خیلی اذیت میشیم

من با گوشی خودم قطع وصل مشیه باید مودم خاموش روشن کنم بیشتر اوقات هم که نت نداریم زنگ میزنیم میشگه خط شما تویز داره سیم کشی ایراد داره میبرم پشت در ورودی میگه بازم نویز داری میگم اینکه جلوی در هست
کلا الکی بهونه میارن

اینسری سوییچ میکنم رو شاتل

mostafa9112

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درود
من کرمان هستم
سه تا اشتراک پارس آنلاین دارم توی هر سه اشتراک تو هر دقیقه دو بار نت قطع میشه
6 ماهی میشه افتضاح به تمام معنا شده
این ماه تمدید نمیکنه هر اشتراک تموم شد میرم شاتل و آسیاتک میگیرم ببینم اونا چین
فقط شاتل تو کرمان فقط یه نمایندگی کوچک داره نمیدونم اعتماد کنم یا نه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
من چند ماهی هست پارس آنلاین گرفتم , سرویس 8 دارم ولی بخاطر نویز زیاد بیشتر از 4 نمیگیرم
جدیدا به یه نکته عجیب برخورد کردم !
همونطور که میدونید وضعیت نویز به SNR ربط داره و میگن SNR صفر تا 10 یعنی کیفیت خط بد هست , بین 10 تا 20 یعنی معمولی تا خوب و بالای 20 یعنی عالی
یعنی هرچی SNR عدد بالاتری باشه کیفیت خط بهتر و در نتیجه سرعت بالاتر

حالا مورد عجیب من این هست که این قاعده در مودم من برعکس هست !!!
162.gif

در تصویر زیر SNR روی 14.8 هست ولی سرعتی که میگیرم 3 هست !
162.gif

Screenshot 2023-09-22 113224.pngScreenshot 2023-09-22 113156.png

و در تصویر بعدی SNR روی 6 هست ولی سرعتی که میگیرم 5 هست !
162.gif

Screenshot 2023-09-22 113458.pngScreenshot 2023-09-22 113433.png

بالا