برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام و عرض ادب
من طرح 512 رو یکماهه همراه با شبانه 2 تا 8 رایگان تمدید کردم حدود 20 تومن شد ، سرعت روزانه رو 60 کیلو بایت هست بالاتر نمیره، منتظرم ببینم سرعت دانلود شبانه و انرژی 8 تا 10 صبح تغییری میکنه یا نه ، ولی فکر میکنم که تموم سرویس دهنده از سرعت مشخص شده سرعت بالاتری برای اینترنت غیر حجمی ارائه ندن ، اگر پارس آنلاین رو این تعرفه های عجیبش پافشاری کنه بنده هم که چند سالشون هستم مجبور به تخلیه و کوچ به شاتل هستم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب الان های وب تعرفه هاشو اصلاح کرد.میدونید که پارس انلاین توسط های وب خریداری شده و این اصرار پارس انلاین بر این تعرفه های ضعیف در حالی که های وب قوی ترین تعرفه رو ارایه داده نمیدونم چیه....الان پارس انلاین ضعیف ترین و اشغال ترین تعرفه روداره.و های وب بهترین تعرفه رو...جالبه واقعا

های وب سرعت 8 مگ رو داره الان با تعرفه جدید 130 گیگ ترافیک بین الملل میده و پارس انلاین همون سرعت 8 مگ رو 48 گیگ ترافیک بین الملل میده....اینهمه تفاوت اخه از کجاس؟ همه شون که از شرکت زیرساخت ترافیک میخرن...اخه چقدر گرونفروشی پارس انلاین؟!!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب بلاخره در اثر پیگیری ها و اعتراضات بلاخره پارس انلاین دوباره تعرفه اش رو اصلاح کرد....خیلی خوب شد تعرفه جدید....سرعت 8 مگ 150 گیگ ترافیک بین الملل....خوب شد خط رو تخلیه نکردم از پارس انلاین...داشتم میرفتم مخابرات که تعرفه ها اصلاح شد:D

• Like
Reactions: Six

pbx9798

Registered User
لایک‌ها
150
سلام

این اینترنت حجمی جدیدی که پارس انلاین گذاشته بنظرتون به صرفه هست که بخوام بیام سمت پارس انلاین ؟

160 با سرعت 8 مگ ماهی 40 تومن !! 256 نامحدود با حداکثر 20 گیگ استفاده 45 تومن !

160 گیگ همش یپبین الملل هست ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
سلام

این اینترنت حجمی جدیدی که پارس انلاین گذاشته بنظرتون به صرفه هست که بخوام بیام سمت پارس انلاین ؟

160 با سرعت 8 مگ ماهی 40 تومن !! 256 نامحدود با حداکثر 20 گیگ استفاده 45 تومن !

160 گیگ همش یپبین الملل هست ؟

البته یکم اشتباه نوشتید....سرعت 8 مگ رو میده ماهی 50 تومن با 300 گیگ ترافیک که نصفش بین الملل هست...عملا 150 گیگ

سرعت 4 گیگ رو میده 40 تومن با 160 گیگ که نصفش بین الملل هست...یعنی عملا 80 گیگ

به صرفه که والا یکی از بهترین تعرفه ها هست الان....تا دور روز پیش خیلی تعرفه اش افتضاح بود ولی الان درست شده و یکی از بهترین ها شده

سرویسشون هم خدایی کیفیتش خوبه...یعنی من کلا با پشتیبانی کاری نداشتم این مدت 10-12 ماه

• Like
Reactions: DNL

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
البته یکم اشتباه نوشتید....سرعت 8 مگ رو میده ماهی 50 تومن با 300 گیگ ترافیک که نصفش بین الملل هست...عملا 150 گیگ

سرعت 4 گیگ رو میده 40 تومن با 160 گیگ که نصفش بین الملل هست...یعنی عملا 80 گیگ

به صرفه که والا یکی از بهترین تعرفه ها هست الان....تا دور روز پیش خیلی تعرفه اش افتضاح بود ولی الان درست شده و یکی از بهترین ها شده

سرویسشون هم خدایی کیفیتش خوبه...یعنی من کلا با پشتیبانی کاری نداشتم این مدت 10-12 ماه
میشه بگین شما چه سرعتی خریداری کردین و سرعت دانلودتون چنده؟ سرویس شبانه هم استفاده میکنین سرعت اون چطوره؟
من مشهد هستم ممنون

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
سرعت 8 مگ خریداری کردم سرعت دانلود 1 مگ هست...شبانه نه استفاده نمیکنم....همون ترافیک خود سرویس برام کافیه....البته 5000 تومن اضافه بدید شبانه رو میتونید اضافه کنید به سرویس خودتون....

• Like
Reactions: DNL

pbx9798

Registered User
لایک‌ها
150
جالبه !!! دیگه پارس آنلاین اصلا اینترنت حجمی نمیفروشه !!!:general210:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
جالبه !!! دیگه پارس آنلاین اصلا اینترنت حجمی نمیفروشه !!!:general210:

مگه باید بفروشه؟ کلا تمام شد تعرفه های قدیم...همه شرکتها موظف به رعایت تعرفه های جدید هستن....تازه خبردار شدین بعد 20 روز؟؟!!!

pbx9798

Registered User
لایک‌ها
150
مگه باید بفروشه؟ کلا تمام شد تعرفه های قدیم...همه شرکتها موظف به رعایت تعرفه های جدید هستن....تازه خبردار شدین بعد 20 روز؟؟!!!

آره تازه خبر دار شدم :general208: من تازه تعرفمو عوض کردم شاتل کاش صبر میکردم غیر حجمی میگرفتم :general208::general208:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
آره تازه خبر دار شدم :general208: من تازه تعرفمو عوض کردم شاتل کاش صبر میکردم غیر حجمی میگرفتم :general208::general208:

منم در شرف تخلیه خط از پارس انلاین بودم چون تعرفه های اولیه اش خیلی افتضاح بود ولی دوباره اصلاح که کردن دیگه خوب شد...شانس اوردم تخلیه نکردم....ده روز میموندم بدون اینترنت.:D

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
منم در شرف تخلیه خط از پارس انلاین بودم چون تعرفه های اولیه اش خیلی افتضاح بود ولی دوباره اصلاح که کردن دیگه خوب شد...شانس اوردم تخلیه نکردم....ده روز میموندم بدون اینترنت.:D
من یه یساله که اینترنت ثابت ندارم راحت فقط گوشی رو بسته میگیرم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من یه یساله که اینترنت ثابت ندارم راحت فقط گوشی رو بسته میگیرم

شاید کسی که ماهی 3 گیگ یا حتی 10 گیگ مصرف داشته باشه با گوشی راحت باشه ولی کسی که ماهی 40-50 گیگ یا 80 گیگ مصرفش هست اینترنت گوشی به کارش نمیاد هم از نظر قیمت هم از نظر راحتی...

شما اینترنت مودم ADSL رو با اینترنت گوشی یکی میکنی؟؟ گوشی باید مداوم به نت وصل باشه ...باتری گوشی فوق العاده زودتر مستهلک بشه به دلیل استفاده مداوم که توی 4G هم مصرف بالاتر هم هست تازه....انتن دهی خوب باشه بد باشه...اینا هم هست...ولی مودم راحت وصل میکنی و استفاده میکنی....

البته برای اینترنت سیار بیرون خونه خوبه بسته ها رو داشته باشی ولی اون اینترنت با اینترنت ADSL در کل قابل قیاس نیست اصلا....

ادیت: بحث ذخیره سازی هم هست...با ADSL شما با لپ تاپ یا pc دانلود میکنی راحت تو هارد هروقت خواستی میبینی .به کسی میتونی بدی با فلش یا هارد یا ارشیو کنی نگه داری یا پاک کنی بعدا یا هر چی ولی گوشی مگه فضاش چقدره بعد توی یه گوشی 5 اینچ 6 اینچ چی ببینی اخه....

حتی اگر ذخیره سازی نباشه و استفاده استریم هم باشه بازم با لپ تاپ یا pc مطمینا راحت تره ادم.

شاید بگید مودم وایرلس 4g استفاده میکنم... اونم معضلات خودش رو داره...همه جا انتن دهی یکی نیست....همه به یک اندازه نمیتونن استفاده کنن....قطعی داره افت سرعت داری.اینا همش هست....

ADSL یا نسل های جدیدتر VDSL یا فیبرنوری در کل گزینه اول بوده و هست .

Last edited:

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
شاید کسی که ماهی 3 گیگ یا حتی 10 گیگ مصرف داشته باشه با گوشی راحت باشه ولی کسی که ماهی 40-50 گیگ یا 80 گیگ مصرفش هست اینترنت گوشی به کارش نمیاد هم از نظر قیمت هم از نظر راحتی...

شما اینترنت مودم ADSL رو با اینترنت گوشی یکی میکنی؟؟ گوشی باید مداوم به نت وصل باشه ...باتری گوشی فوق العاده زودتر مستهلک بشه به دلیل استفاده مداوم که توی 4G هم مصرف بالاتر هم هست تازه....انتن دهی خوب باشه بد باشه...اینا هم هست...ولی مودم راحت وصل میکنی و استفاده میکنی....

البته برای اینترنت سیار بیرون خونه خوبه بسته ها رو داشته باشی ولی اون اینترنت با اینترنت ADSL در کل قابل قیاس نیست اصلا....

ادیت: بحث ذخیره سازی هم هست...با ADSL شما با لپ تاپ یا pc دانلود میکنی راحت تو هارد هروقت خواستی میبینی .به کسی میتونی بدی با فلش یا هارد یا ارشیو کنی نگه داری یا پاک کنی بعدا یا هر چی ولی گوشی مگه فضاش چقدره بعد توی یه گوشی 5 اینچ 6 اینچ چی ببینی اخه....

حتی اگر ذخیره سازی نباشه و استفاده استریم هم باشه بازم با لپ تاپ یا pc مطمینا راحت تره ادم.

شاید بگید مودم وایرلس 4g استفاده میکنم... اونم معضلات خودش رو داره...همه جا انتن دهی یکی نیست....همه به یک اندازه نمیتونن استفاده کنن....قطعی داره افت سرعت داری.اینا همش هست....

ADSL یا نسل های جدیدتر VDSL یا فیبرنوری در کل گزینه اول بوده و هست .

بحث ما کاملا درست هست ولی من معمولا خونه نیستم , و فقط شب ها هستم و دانلود ی ندارم فقط شبکه های اجتماعی هست , سایتمم که خیلی وقته ترکیده و نیازی پی سی ندارم , من سیستم خونه شاید ماهی یکبار روشن بشه چه برسه به اینترنت ش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
دوستان کسی لینک یا چیزی از چت آنلاین پارس نداره؟! حتما باید تلفنی زنگ بزنیم؟
الان تعرفه POS-1024-1M-12G-N02 به من خوب اینرنت میده یا میگن یک گیگ خارجی بقیه داخلی؟! قبلا داخلی و این طور مزخرفات نبود خیلی وقته adsl نداشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چطوره؟ پشتیبانی آنلاین نداشته باشه اصلا نمیگیرم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
انلاین که داره هر موقع زنگ بزنید برمیدارن گوشی رو....مشکلی نیست//

بقیه لینک ایسنتا و تلگرام و اینا هم تو همون صفحه اصلی شون اخر صفحه هست.//

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
این از وضعیت پارس آنلاین، تعرفه دو مگ هشتاد گیگ انتخاب میکنم آخر کار میزنه یک مگ چهل گیگ با همون قیمت! حضوری هم رفتم دفترشون بسته بود! الان تکلیف من چیه این وسط؟
Screenshot_۲۰۱۸-۰۱-۰۴-۲۲-۰۵-۴۷.png

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
این از وضعیت پارس آنلاین، تعرفه دو مگ هشتاد گیگ انتخاب میکنم آخر کار میزنه یک مگ چهل گیگ با همون قیمت! حضوری هم رفتم دفترشون بسته بود! الان تکلیف من چیه این وسط؟
مشاهده پیوست 1050344

شما یه زحمت بکش قبلش خب یه توضیحات هم بخون زیرش نوشته دیگه...تمام شرکتها الان همین بازی رو دارن پیاده میکنن حجمی که مینویسن بر اساس داخلی هست وقتی میخری نصف میکنن میفروشن....همه هم همینن...شاتل و مخابرات پارس انلاین های وب و همه شون خلاصه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
شما یه زحمت بکش قبلش خب یه توضیحات هم بخون زیرش نوشته دیگه...تمام شرکتها الان همین بازی رو دارن پیاده میکنن حجمی که مینویسن بر اساس داخلی هست وقتی میخری نصف میکنن میفروشن....همه هم همینن...شاتل و مخابرات پارس انلاین های وب و همه شون خلاصه
میدونم حجم داخلی خارجی شده ولی الان داره سرعت نصف بهم میده! تعرفه دو مگ میزنم آخرش مینویسه یک مگ!!

بالا