برگزیده های پرشین تولز

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سپ روی 4420 سفارش فروش زدم نوشت خطای نمیدونم چی. دیدم اینترنت وصله ولی سایتا کانکت نمیشن. تا سیستم رو ریست کردم قیمت پایین اومد. آخه موقع قطع شدن بود. از سود اومدم تو ضرر

-----------
حکشتی از صف فروش در اومده بود با رفت تو صف فروش
الان فقط حکشتی و وغدیر و کویر و فاسمین منفی 4 و 5 هستن
کلا این روزها نرم افزارهای کارگزاری ها درب و داغونه-خیلی از فرصت ها از دست رفت فقط به خاطر هنگ هسته-چه سودهایی که پرید خود من هم به خاطر هنگ سیستم کارگزاریم کمی از سودم پرید چون خرید زدم سیستم هنگ کرد و بعد اینکه باز شد دیگه دیر شده بود-نمیدونم وقتی 50 میلیون سهامدار عدالت وارد بورس و کارگزاری هاش خواستند خرید و فروش کنند این سیستم چجوری جواب خواهد داد!احتمالا همش هنگ کنه و باعث ضرر خیلیا بشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
کلا این روزها نرم افزارهای کارگزاری ها درب و داغونه-خیلی از فرصت ها از دست رفت فقط به خاطر هنگ هسته-چه سودهایی که پرید خود من هم به خاطر هنگ سیستم کارگزاریم کمی از سودم پرید چون خرید زدم سیستم هنگ کرد و بعد اینکه باز شد دیگه دیر شده بود-نمیدونم وقتی 50 میلیون سهامدار عدالت وارد بورس و کارگزاری هاش خواستند خرید و فروش کنند این سیستم چجوری جواب خواهد داد!احتمالا همش هنگ کنه و باعث ضرر خیلیا بشه
نه این دفعه از کارگزاری نیود، گفتم یقیه سایتا هم وصل نمی شدن. نمی دونم آنتی ویروس اینترنت رو قطع کرده بود یا چی. با ری استارت ویندوز درست شد
خلاصه شنبه حتی اگه 5+ هم بشه باز سودش 0.8 درصد از قیمت 4420 امروز کمتره. توله سگا اینقدر رو قیمتای پایین تر فروش زدن قیمت پایانی رو پایین آوردن

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان نظرتون راجب #شگویا چیه؟ امروز هم منفی خورد، دوباره بخریم؟

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
یکی از سهام های ارزنده هست
طبق اخرین کنفرانس خبری چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار و ۵۰ میلیون یورو ارز مازاد بر بدهی ارزی در حساب داره
دکل های حفاری ۱۱۴ ، ۱۱۵ ، ۱۱۶ طی مدت کرونا بند قرارداد فورس ماژور فعال شده و کار به حالت نیمه فعال ادامه پیدا کرد
که این مورد در گزارش ماهیانه شرکت به خوبی دیده میشد

نکته قابل توجه ارزش کل دکل های حفاری بر اساس پوشش بیمه ای ۵۸۰۰۰ میلیارد تومان براورد میشه که بیمه به خاطر پرداخت کمتر خسارت دست پایین میگیره

نکته بعد حاشیه سود دکل های خشکی ۱۵ درصد و دکل های مارون و سحر هرکدام ۸ و ۲۵ درصد حاشیه سود دارند
و از نظر شخصی سهم پتانسل دیدن قیمت هایی بالاتر از ۲۵۰۰ را خواهد داشت
خودم از ۹۰۰ سهامدار هستم و پلکانی در حال افزایش
توصیه به خرید ندارم طبق پلن خودتون ترید کنید
بله جناب حسینی. بسیار سهم ارزنده ای هست. خرید امروزم حتی با وجود کارمزد کارگزاری منجر به سود ۳درصدی تو این بازار شد. هر چند برای سود یکی دو روزه نخریدمش و شاید تا سال بعد هم باهاش باشم.
امید به افزایش قیمتش دارم.

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
وبملت-وتجارت-خگستر-تبرک
همونطور که حدس میزدم سهم هایی که دیروز خودمم خریدم و یا از قبل داشتم همشون امروز تو صف خرید قفل شدند و فعلا دست نیافتنی -
عرضه اولیه صبا هم یا امروز یا نهایت شنبه دوباره تو صف خرید قفل میشه تا 200 درصد باهاشم
از بین سهم هاتون تبرک رو دارم که بسیار عالی هست و حرکتی خوب رو شروع کرده و مقداری هم جلو رفته. حقوقی خوبی داره. یکی از زیرمجموعه هاش غشهداب بود که با سود ۱۹۰درصدی فروختمش. و مستقیم رو تبرک اضافه اش کردم.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
شگویا صف فروش شده. شتران هم صف خرید

--------

این سپ امروز با 4396 و پایانی 4174 بسته شد. یعنی شنبه با 4174 باز میشه (قیمت 0 درصدش میشه 5 درصد کمتر از آخرین قیمت امروز)، آستانه فردا شده 4383، ممکنه شنبه تو قیمتای 4174 هم معامله بشه یا روی 4383 صف خرید تشکبل میشه؟

Last edited:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
واگذاری سهام دولت در شرکت های بورسی
آگهی پذیره نویسی صندوق ETF واسطه گری مالی با نماد “دارا یکم” در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران منتشر شده است

۱۷ درصد از سهام بانک های تجارت، صادرات و ملت؛ بیمه البرز
۱۱.۴ درصد از سهام بیمه اتکایی امین

زمان ورود سفارشات، از ساعت ۱۴ تا ۱۶ هر روز

مردم می توانند این صندوق را با کد ملی و از طریق مراجعه به شعب بانک های منتخب هم خریداری کنند.

هر کد معاملاتی می تواند حداکثر ۲ میلیون تومان از این صندوق خرید کند و حقوقی ها اجازه خرید ندارند.

با توجه به فشار تقاضا در نمادهای “وبصادر” ، “وتجارت” ، “وبملت” ، “البرز” ، و “اتکام” و نیز تخفیف ۲۰ درصدی برای عرضه، احتمالا این صندوق به سرعت توسط مردم خریداری خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه مبنای محاسبه قیمت برای تخفیف، قیمت متوسط سهام در ۳۰ روز منتهی به فراخوان خواهد بود

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
سلام.نظرتون درباره خرینگ - برکت -فروس - فاسمین - پاکشو - ختراک چیه دوستان؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
خوشم میاد از اخابر آهسته و پیوسته رشد می کنه و همیشه صف خرید بدون پر کردن حجم مبناست . از اینور عید و از 6,470 دارمش تا الان % 85.48 سود داده .

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
بنظر من که شاخص در همین حدود باید زیکزاک بره و از اواسط هفته بعد همزمان با باز شدن خوردو 1 میلیون رو رد کنه و بره برای هدف بعدیش 1.3 میلیون تا اواسط خرداد

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,105

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
خودرو طبق تحلیل ها باید ۴ ماه کف سازی کنه برای رشد

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

farzin2012

Registered User
لایک‌ها
43

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
سلام چطور میتونم این صفحه رو ببینم کدوم سایت ؟ آدرسش رو بدید که بتونم هر روز این تابلو را رصد کنم
تو سایت کارگزاریت می تونی پیداش کنی . مثلا برای فارابی اون بالا نوشته بازار.

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
خودرو طبق تحلیل ها باید ۴ ماه کف سازی کنه برای رشد

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
خودرو و خساپا از لحظه باز شدن چنان گرد و خاکی کنن که بیا و ببین. به 4 ثانیه هم نمیرسه، 4 ماه کجا بود :D

خپارس که خودش زیرمجموعه خساپاست و 40% سهامش مال سایپاست و میزان تولید خودروش یک سوم سایپاست الان ارزش بازارش از خساپا بالاتر رفته. خساپا و خودرو +100% باز میشن. بعدشم کلی +5 میخورن

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان یه سوال فنی

من یه سهمی رو در دو مرحله خریدم ، مرحله اول پولش واسه خودم بود ،‌ مرحله دوم برای برادرم خریدم

الان چطور تفکیک کنم سودهارو ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
دوستان یه سوال فنی

من یه سهمی رو در دو مرحله خریدم ، مرحله اول پولش واسه خودم بود ،‌ مرحله دوم برای برادرم خریدم

تعداد+اختلاق قیمت روزها

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
دوستان یه سوال فنی

داداش همینو تو اون گروه تلگرامی هم پرسیده بودی که ... جوابت هم دقیق و واضح دادناااا....
فرض کنیم هزار تا سهم برای برادرت داشتی. قیمتی که خریدی هزار تومن بوده. اینو یه جایی یادداشت کن. هزار تا سهم هزار تومنی برای داداشت.
خودت هم اومدی پونصد تا سهم تو قیمت ۱۵۰۰ خریدی. اینم یه جایی یادداشت کن. پونصد تا سهم ۱۵۰۰ تومنی برای خودت.
حالا قیمت رفته رو دو هزار تومن و می خوایین سهم ها رو بفروشین.
کلا هزار و پونصد تا سهم داری که هزار تاش مال داداشته و پونصد تا هم مال خودت.
هزارو پونصد سهم رو تو قیمت دو هزار تومن می فروشی. هزار تا دوهزارتومنی رو میدی داداشت. پونصد تا هم دوهزارتومنی رو خودت برمیداری.
فقط سود رو بخوای حسابکنی میتونی این کار رو بکنی که هزار تا هزار تومن میشه یه ملیون سود برادرت. پونصد تا هم پونصد تومنی یهنی دویست و پنجاه هزار تومن میشه سود خودت.

Last edited:
بالا