برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
دوستان سلام

این براوزر brave واقعا کوین میده ؟

توکن ــــه
بله میده قبلا راحت تر بود الان سخت تر شده
الان کشورها رو 5 گروه کرده بر اساس گروه ها از 1 تا 7.5 دلار توکن خودش رو میده با این شرط که هر زیرمجموعه باید 30 روز از مرورگر استفاده کنه
واسه برداشت هم باید KYC کنی
ایران هم جز هیچ کدوم از گروه ها نیست :دی

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان بهترین راه تبدیل این crypto ها به تومن خودمون الان چیه؟
امیدوارم altcoin ها امسال حداقل به نصف all time high برسن تا یه پولی نصیبمون بشه فعلا که تو ضررم شدید (ما holder ها فقط به امید زنده ایم)

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,663
تحت هیچ شرایطی روی شت کوین ها سرمایه گذاری نکنید، مخصوصا اونایی که بیشتر از سمت ایرانی ها تبلیغ و آفر داده میشن...

از شت کوین هایی که ملت سال 2017 خریدن و بیچاره شدن درس عبرت بگیرید، از شت کوین هایی که تو چند روز حتی سود 3 برابری دادن و بعد تو همون سایت ها دیلیست شدن و هیچ جا قابلیت نقد شدن نداشت درس عبرت بگیرید!!!

از پانداکوین از پک کوین از بیت کانکت و...

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,574
حتی الان که ارزش دلار نسبت به همه چی در حال افزایشه ( بجز طلا که حالت پناهگاه امن داره برای سرمایه ها)، بیت کوین سقوط نکرده. همچنان معتقدم میرسه به 10 هزار در کوتاه مدت:)

پ.ن: خودم یه سنت هم نخریدم و نمیخرم البته:D
دیدید گفتم به 10 هزار میرسه:p تابلو بود کاملا. هر اتفاقی که می افتاد، بیت کوین یا ثابت میموند یا بالاتر میرفت. قشنگ مشخص بود که یک پدرسوخته ای پشتش نشسته بود میخواست قیمت رو ببره بالا
بیت کوین بخر عکس بزار ما ببینیم کیف بکنیم خوب :(

آیندش خدایی روشنه :D
من روی چیزی که نتونم بذارم تو بالشم، سرمایه گذاری نمیکنم:D این بیت کوین که همه چیش مشکوکه کلا. کی ایجادش کرده، کی حمایتش میکنه، کی قیمتشو تعیین میکنه و ...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,663
دیدید گفتم به 10 هزار میرسه:p تابلو بود کاملا. هر اتفاقی که می افتاد، بیت کوین یا ثابت میموند یا بالاتر میرفت. قشنگ مشخص بود که یک پدرسوخته ای پشتش نشسته بود میخواست قیمت رو ببره بالا

اگر تونستی بگی تا قبل از هاوینگ به چند میرسه من بهت ایمان میارم :دی، تا $300 اختلاف هم قبوله.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,574
اگر تونستی بگی تا قبل از هاوینگ به چند میرسه من بهت ایمان میارم :دی، تا $300 اختلاف هم قبوله.
از اینجا به بعدش رو بلد نیستم:D فقط میدونستم به 10 هزار میرسه ...احساس میکنم تغییرات بزرگی در راهه. در مورد قیمت طلا، من اعتقاد دارم که یک پیک بزرگ میزنه و بعدش به شدت سقوط میکنه. طوری که طلا برای همیشه از سیستم مالی بشر حذف میشه:D... بیت کوین باید یک حرکت بزرگ بکنه تا ادامه اش قابل پیش بینی باشه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,663
از اینجا به بعدش رو بلد نیستم:D فقط میدونستم به 10 هزار میرسه ...احساس میکنم تغییرات بزرگی در راهه. در مورد قیمت طلا، من اعتقاد دارم که یک پیک بزرگ میزنه و بعدش به شدت سقوط میکنه. طوری که طلا برای همیشه از سیستم مالی بشر حذف میشه:D... بیت کوین باید یک حرکت بزرگ بکنه تا ادامه اش قابل پیش بینی باشه

هر چند احساس میکنم پستت شوخی بود در مورد به 10 هزار رسیدن ولی به طور کلی پیش بینی قیمت بیت ( ارزش بیت ) به طور قطع غیر ممکن هست، چون عوامل زیادی دخیل هستند از جمله صرافی ها به خاطر معاملات مارجین و لیکوئید کردن معامله گران، هر لحظه امکان داره ننه ی صمد یه حرفی بزنه و بازار دچار FOMO و یا FUD بشه.

منتهی میشه بر اساس تحلیل های بنیادی که بسیار بسیار مهم هست و تکنیکال که در بازار کریپتو مکمل هست و همین روانشناسی بازار تا حدودی قیمت رو در روز ها و ماه های آینده حدس زد و بعد اگر ریسک به ریوارد اکی بود پوزیشن گرفت.

این کانال هایی رو هم که میبینی 95% به نظر من نیتشون پول مفت گرفتن هست 2 تا تحلیل میذاره هر کدامش اکی شد نقل قول میکنه میگه: همانطور که پیشتر گفته بودیم : )))))/ مگر اونایی که فی سبیل الله کار میکنن :D

تو همین گروه هم هستند کسانی که واقعا مطالعه میکنن و بعد نظر میدن مخصوصا استارتر تاپیک که کم پیدا شده این روزا....

در مورد طلا هم من علمش رو ندارم ولی احساس میکنم حالا حالا ها باهاش کار داریم :دی

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,574
هر چند احساس میکنم پستت شوخی بود در مورد به 10 هزار رسیدن ولی به طور کلی پیش بینی قیمت بیت ( ارزش بیت ) به طور قطع غیر ممکن هست، چون عوامل زیادی دخیل هستند از جمله صرافی ها به خاطر معاملات مارجین و لیکوئید کردن معامله گران، هر لحظه امکان داره ننه ی صمد یه حرفی بزنه و بازار دچار FOMO و یا FUD بشه.

منتهی میشه بر اساس تحلیل های بنیادی که بسیار بسیار مهم هست و تکنیکال که در بازار کریپتو مکمل هست و همین روانشناسی بازار تا حدودی قیمت رو در روز ها و ماه های آینده حدس زد و بعد اگر ریسک به ریوارد اکی بود پوزیشن گرفت.

این کانال هایی رو هم که میبینی 95% به نظر من نیتشون پول مفت گرفتن هست 2 تا تحلیل میذاره هر کدامش اکی شد نقل قول میکنه میگه: همانطور که پیشتر گفته بودیم : )))))/ مگر اونایی که فی سبیل الله کار میکنن :D

تو همین گروه هم هستند کسانی که واقعا مطالعه میکنن و بعد نظر میدن مخصوصا استارتر تاپیک که کم پیدا شده این روزا....

در مورد طلا هم من علمش رو ندارم ولی احساس میکنم حالا حالا ها باهاش کار داریم :دی
وا کجاش شوخی بود:D عمدا دو بار هم گفتم. اول 17 اپریل، یه بار هم 22 اپریل. هر دو بار هم گفتم به زودی:D به جان خودم نباشه، به مرگ مصطفی پیش بینی جدی بود:D

ببین به نظر من، در بازارهایی که مردم فقط شرکت کننده منفعل هستن (مثل بیت کوین، بازار بورس، نرخ برابری ارزها و غیره)، کسانی ( یا دولت هایی) هستند که پشت پرده در حال قیمت گذاری هستن. ممکنه بعضی وقتا تضاد منافع داشته باشن و مدتی زورآزمایی کنن، اما در نهایت به یک اتفاق نظر میرسن ... بنابراین تحلیل بنیادی و تکنیکال و همه انواع تحلیل که به این بازارها شکل ریاضی منطقی و قابل پیش بینی میده، همگی به درد لای جرز دیوار میخورن:D ... حتی اگر بعضی وقتا این تحلیل ها جواب درستی میدن، به خاطر اینه که اون قیمت گذارها دلشون میخواد اینطوری بشه تا بعدا بتونن با این حربه ها به بازار شکل بدن.

الان شما به همین بازار طلا یا بیت کوین اگر نگاه کنی، تحلیل هایی که متخصصین، بانک ها و ... ارائه میدن، در واقع تحلیل نیست. توجیهه. اگر بیت کوین گرون بشه، یک دلایلی براش میگن. فرداش که ارزون بشه، دلایل دیگری براش میگن. بدون توجه به این مساله که دلایلی که دیروز گفتن، هنوز معتبره و شرایط عوض نشده.

اونهایی که خیلی زرنگتر هستن، در این نوع بازارها به جای تحلیل شرایط اقتصادی، رفتار قیمت گذارها رو تحلیل میکنن و به این نتیجه میرسن که الان یک زور پر زوری:D داره فشار میاره که قیمت بیت کوین بره بالا ... حالا اینا میان بیت کوین میخرند و در عین حال با ابزارهاشون شروع به جو دادن به بازار میکنن که قیمت زودتر و بیشتر بره بالا .... نمونه های این رفتار رو در تحلیل های بلومبرگ و بانک ها می بینید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,663
وا کجاش شوخی بود:D عمدا دو بار هم گفتم. اول 17 اپریل، یه بار هم 22 اپریل. هر دو بار هم گفتم به زودی:D به جان خودم نباشه، به مرگ مصطفی پیش بینی جدی بود:D

از این جهت میگم شوخی بود که زمان مشخصی واسش تعیین نکردی، وگرنه منم میگم بیت 2500 رو میبینه بلاخره :دی

ببین به نظر من، در بازارهایی که مردم فقط شرکت کننده منفعل هستن (مثل بیت کوین، بازار بورس، نرخ برابری ارزها و غیره)، کسانی ( یا دولت هایی) هستند که پشت پرده در حال قیمت گذاری هستن.

100% همینه.

بنابراین تحلیل بنیادی و تکنیکال و همه انواع تحلیل که به این بازارها شکل ریاضی منطقی و قابل پیش بینی میده، همگی به درد لای جرز دیوار میخورن

تکنیکال تا حدودی درست میگی ولی بنیادی نه ...

اگر بیت کوین گرون بشه، یک دلایلی براش میگن. فرداش که ارزون بشه، دلایل دیگری براش میگن. بدون توجه به این مساله که دلایلی که دیروز گفتن، هنوز معتبره و شرایط عوض نشده.

معمولا وقتی ریزش شدید داشته دلایل قابل اثباتی هم پشتش بوده ( البته نه همیشه )

اونهایی که خیلی زرنگتر هستن، در این نوع بازارها به جای تحلیل شرایط اقتصادی، رفتار قیمت گذارها رو تحلیل میکنن و به این نتیجه میرسن که الان یک زور پر زوری:D داره فشار میاره که قیمت بیت کوین بره بالا ... حالا اینا میان بیت کوین میخرند و در عین حال با ابزارهاشون شروع به جو دادن به بازار میکنن که قیمت زودتر و بیشتر بره بالا

میشه همون روانشناسی بازار دیگه... بعد اینکه شما اینم در نظر بگیر که اکثر وبسایت ها و خبرگزاری های حوزه ی کریپتو دستشون با نهنگ ها تو یه کاسه هست و از چند ماه قبل شروع میکنن و جو دادن و معامله گر ها رو آماده میکنن واسه اون اتفاقی که قرار است رخ بده.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,663
کمتر از 3 ماه دیگه اتر و نئو خبر + بنیادی دارن/ قیمت الان اتر 209 و نئو 10 دلار هست، سه ماه دیگه انشالله اگر زنده بودم این پست رو نقل قول میکنم.

پ.ن: البته همیشه هم قرار نیست اون تحلیلی که میکنی درست از آب در بیاد ولی عرض کردم در مورد ریسک به ریوارد.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,477
کمتر از 3 ماه دیگه اتر و نئو خبر + بنیادی دارن/ قیمت الان اتر 209 و نئو 10 دلار هست، سه ماه دیگه انشالله اگر زنده بودم این پست رو نقل قول میکنم.

پ.ن: البته همیشه هم قرار نیست اون تحلیلی که میکنی درست از آب در بیاد ولی عرض کردم در مورد ریسک به ریوارد.
من ده اتر میتونم بگیرم

به نظر شما اتر بگیرم یا شیت کوین بگیرم ؟

پلن سه ماهه ؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,477
نئو استرانگ بای هستش !

بالا