برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
یدونه پروکسی ایران بخر مخصوصا اونایی که تعرفه نیم بها روشون اعمال شده تا برات نصف کاهش پیدا کنه
ممنون
اتفاقا زمانی که اینترنت داخلی نیم بها شد چنین فکری به سرم زده بود
اما جایی نیست که بخرم
اصلا چرا باید کسی وی پی ان داخلی بفروشه؟
جایی سراغ داری؟

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
257
ممنون
اتفاقا زمانی که اینترنت داخلی نیم بها شد چنین فکری به سرم زده بود
اما جایی نیست که بخرم
اصلا چرا باید کسی وی پی ان داخلی بفروشه؟

دلایل زیادی میتونه داشته باشه,اما مهمترین مورد کسب درآمد هستش
شما فرض کن یک سرور مجازی ایران تهیه میکنی و وی پی ان یا پروکسی روش میسازی
در کمترین حالت میتونی 20 تا اکانت بسازی و هر اکانت رو 10 تومن تا 15 تومن بفروشی,حداقل چند برابر پولی که به سرور مجازی دادی بیشتر سود میکنی
از طرفی با پروکسی یا وی پی انی هم که ساختی فیلترینگ رو هم دور نمیزنی چون سرور داخل ایرانه
مخاطب این نوع اکانت ها هم کم نیستن,ممکنه یک فردی مثل شما دنبال نیم بها کردین ترافیکش باشه,یکی در خارج از ایران باشه ولی مشکل خرید از داخل داشته باشه(شاپرک فقط با ip ایران کار میکنه).ممکنه یک نفر از خارج ایران بخواد فایلی رو از سرور های داخلی دانلود کنه ولی نیاز به آی پی ایران داره(مثل پی سی دانلود) و ...

جایی سراغ داری؟

قبلا یک سایت بود به اسم bitsfa فکر کنم دیگه کار نمیکنه ولی در گوگل اگر سرچ کنید وی پی ان ایران میتونید به فروشنده ها دسترسی داشته باشید

اما یک نکته مهم خدمتتون بگم,بعضی وی پی ان ها هستن حتی اگر سرور وی پی ان دست یک فرد دیگری هم باشه استفاده کننده خیالش از بابت امنیت داده های ارسال و دریافتی راحته
مثلا o p e n v p n. پس شما ترجیحا حتی اگر استفاده خاصی هم نداشتید سعی کنید از این پروتکل استفاده کنید تا داده های رد بدل شده نشه شنود کرد

اگر هم قراره با پروکسی(به دلیل سرعت بالا نسبت به o p e n v p n) کار کنید,سعی کنید یکی خودتون بسازید و استفاده کنید.در سایت پارس پک میتونید سرور مجازی کلود با حداقل منابع سفارش بدین و سپس با آموزش های داخل نت روی سرور پروتکل دلخواه رو پیاده کنید و درخواست ترافیک نیم بها رو هم در سایت وزارت ارتباطات ثبت کنید.
ممکنه این موارد کمی زمان بر باشه.اما خیالتون از بابت امنیت و سرعت راحت خواهد بود.

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
چی بگم آخه
یه سریا نتو فقط بخاطر اینستا و عکسا و ویدیوهایی که فقط سرگرمشون کنه هدر میدن (داداشم)
یه سریا دیگه مثه من از صبح دنیال یه چیز کوچولو باید نصف نتو شخم بزنم تا پیدا کنم
البته این وسط مجبورم ویدیو هم ببینم ولی واقعا جستجوهایی که میکنم زیاده، توی سایت های گرافیکی از جمله devianart و غیره زیاد میچرخم به دلایلی

دوستان
اگه کسی میدونه این فونت ها چیه لطفا بهم اطلاع بده، اگه پولیه که چه بهتر (توی دیجی استفاده میشه)
تنکس

مشاهده پیوست 1197915

مشاهده پیوست 1197917
ببین فونت ایران دومی رو داره یا نه
اولی که مطمئنم اختصاصی طراحی شده
fontiran. com

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
ببین فونت ایران دومی رو داره یا نه
اولی که مطمئنم اختصاصی طراحی شده
fontiran. com
دومی رو که پیدا نکردم، شاید تو اون سایتی که گفتی پیدا کنم
البته قبلشش نزدیک ۵۰۰ فونت رایگانو رو چک کردم هیچکدوم حتی شبیه نبودن
اما
اولی کاملا اختصاصی نیست و فکر میکنم یه تغییرات کوچیکی توی فونت دادن (فونت قابل استفاده A Afsaneh )

sh.jpg

پی.نوشت: البته با توجه به ۲ حرف گ که متفاوت از هم هستن به نظرم فونتی استفاده نکردن و با قلم طراحی شده و شاید از اون فونتی که گفتم الهام گرفتن

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
دلایل زیادی میتونه داشته باشه,اما مهمترین مورد کسب درآمد هستش
شما فرض کن یک سرور مجازی ایران تهیه میکنی و وی پی ان یا پروکسی روش میسازی
در کمترین حالت میتونی 20 تا اکانت بسازی و هر اکانت رو 10 تومن تا 15 تومن بفروشی,حداقل چند برابر پولی که به سرور مجازی دادی بیشتر سود میکنی
از طرفی با پروکسی یا وی پی انی هم که ساختی فیلترینگ رو هم دور نمیزنی چون سرور داخل ایرانه
مخاطب این نوع اکانت ها هم کم نیستن,ممکنه یک فردی مثل شما دنبال نیم بها کردین ترافیکش باشه,یکی در خارج از ایران باشه ولی مشکل خرید از داخل داشته باشه(شاپرک فقط با ip ایران کار میکنه).ممکنه یک نفر از خارج ایران بخواد فایلی رو از سرور های داخلی دانلود کنه ولی نیاز به آی پی ایران داره(مثل پی سی دانلود) و ...

قبلا یک سایت بود به اسم bitsfa فکر کنم دیگه کار نمیکنه ولی در گوگل اگر سرچ کنید وی پی ان ایران میتونید به فروشنده ها دسترسی داشته باشید

اما یک نکته مهم خدمتتون بگم,بعضی وی پی ان ها هستن حتی اگر سرور وی پی ان دست یک فرد دیگری هم باشه استفاده کننده خیالش از بابت امنیت داده های ارسال و دریافتی راحته
مثلا o p e n v p n. پس شما ترجیحا حتی اگر استفاده خاصی هم نداشتید سعی کنید از این پروتکل استفاده کنید تا داده های رد بدل شده نشه شنود کرد

اگر هم قراره با پروکسی(به دلیل سرعت بالا نسبت به o p e n v p n) کار کنید,سعی کنید یکی خودتون بسازید و استفاده کنید.در سایت پارس پک میتونید سرور مجازی کلود با حداقل منابع سفارش بدین و سپس با آموزش های داخل نت روی سرور پروتکل دلخواه رو پیاده کنید و درخواست ترافیک نیم بها رو هم در سایت وزارت ارتباطات ثبت کنید.
ممکنه این موارد کمی زمان بر باشه.اما خیالتون از بابت امنیت و سرعت راحت خواهد بود.
لطفا دوستان بحث های اینچنینی رو خصوصی دنبال کنید که برای ما مشکل ساز نشه
بحث در این مورد خلاف قوانین فروم هست

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
257
روی کاربر مورد نظر کلیک کنید و نادیده گرفتن رو بزنید

145465.PNG

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان کدنویس وردپرس برای تبدیل قالب گرافیکی سراغ دارین ؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دومی رو که پیدا نکردم، شاید تو اون سایتی که گفتی پیدا کنم
البته قبلشش نزدیک ۵۰۰ فونت رایگانو رو چک کردم هیچکدوم حتی شبیه نبودن
اما
اولی کاملا اختصاصی نیست و فکر میکنم یه تغییرات کوچیکی توی فونت دادن (فونت قابل استفاده A Afsaneh )

مشاهده پیوست 1198084

پی.نوشت: البته با توجه به ۲ حرف گ که متفاوت از هم هستن به نظرم فونتی استفاده نکردن و با قلم طراحی شده و شاید از اون فونتی که گفتم الهام گرفتن
با قلم طراحی شده

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
یک پکیج آموزش زبان خریدم یه فایل rar بود استخراج کردم الان فایلش با پسوند iso هست
چجوری میشه اینو استفاده کنم؟
روی فایل iso راست کلیک کنید و گزینه extract file رو انتخاب کنید , محل استخراج فایل رو انتخاب کنید و اوکی کنید
Untitled3.jpg

نه خود پکیج هست ولی فارسی یاد نمیده
انگلیسی حرف میزنه
یعنی انگلیسیو داره به انگلیسی حرف میزنه خوب این یعنی چجوری میشه؟
اسم آموزشش هم زبان انگلیسی یک بار برای همیشه هستش 100 جلسه تدریس توسط خانم لیلا اسکات
من یه چیزی میخوام انگلیسیو به فارسی یاد بده
شما کلاس زبان هم بری انگلیسی رو بصورت انگلیسی یاد میدن
اون چیزی که شما مد نظرت هست که انگلیسی رو بصورت فارسی یاد بده آموزش زبان نصرت هست که بصورت دیمی جملات پرکاربرد رو یاد میده

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان اگر یکی دو تا کلید واژه به "عنوان سایت" و "معرفی کوتاه" سایت اضافه کنم، تاثیر منفی در سئو دارد؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,110
امروز 41 روز از درخواست واریز دیجی کالا گذشته
دیگه چقدر باید منتظر موند؟
:mad: :mad:
دوستان اگر یکی دو تا کلید واژه به "عنوان سایت" و "معرفی کوتاه" سایت اضافه کنم، تاثیر منفی در سئو دارد؟
اگه محتوا داخل سرچ گوگل جا نشه و اضافش رو سه تا نقطه... بزاره خوب نیست

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
بله پیدا کردم چجوری استفاده بکنم
مرسی
ولی خود پکیج آموزش زبان نیست
اقا شما میتونی اینو رایت کنی یا یه Virtual CloneDrive نصب کنی و بعد روی فایلت کلیک کنی داخل درایو مجازی محتویاتش رو لود کنی

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
امروز 41 روز از درخواست واریز دیجی کالا گذشته
دیگه چقدر باید منتظر موند؟
:mad: :mad:

جدا از این، از ده روز پیش فقط 2000 تومن پورسانت من شده، با 1000 کلیک

خیلی مسخره بازیه این دیگه

بالا