• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
مطمئنی محدود شدی؟ دیگه نمیتونی آپلود کنی؟
آره فقط هم مشکل من نبود، کلا یوزرهایی که آپلود بالایی داشتن از دیشب ارور فلودویت میگرفتن.
فعلا مثل اینکه اکی شده نمیدونم حالا لیمیتش تموم شده یا اینکه مشکلی بوده و برطرف شده.
شاید در حال آزمایش بودن که بزودی لیمیت بذارن.

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
258
یه شیلتر شکن خوب ویندوزی معرفی میکنید

من از نورد استفاده میکنم هم از نظر سرعت عالیه و هم امنیت
سرور های زیادی هم داره,تنها مشکلش برای ما ایرانی ها اینه که پولیه ولی یوزر پسورد کرک شده اش در نت زیاده که میتونید پیدا و استفاده کنید

بعد از مدتی خواستیم یه دامنه ثبت کنیم ۸۰۰تومن:confused:
چه خبرتونه‌نه
دوستان دامنه market. باتعرفه مناسبتر سراغ دارین؟

قیمت واقعی این دامنه نزدیک به 23 دلاره,یعنی هم ثبت و هم تمدید

اما بر عکس تمدید که در 99 درصد مواقع ثابت هست ثبت کننده اصلی پسوند ها و شرکت های نماینده برای تشویق کاربران برای خرید پسوند مورد نظر
و افزایش درآمد خودشون از فروش بیشتر,برای ثبت دامنه ها یک تخفیفی قرار میدن
اما متاسفانه در ایران بسیاری از شرکت های ثبت کننده دامنه, تخفیف خاصی برای پسوند ها قرار نمیدن در حالی که ثبت اون دامنه همراه با تخفیفه و کاربر هم خبر نداره

اگر شما دسترسی برای پرداخت هزینه به صورت دلاری دارید میتونید از لینک زیر بررسی کنید و ببینید در چه شرکت هایی ثبت این دامنه همراه با تخفیف هستش و خرید کنید

اگر لینک بالا رو باز کنید در یک شرکت 7.10 دلار به فروش میرسه که پایین ترین قیمت برای این پسونده,اما اگر به هزینه تمدید نگاه کنید نوشته 30 دلار

در شرکت های دیگر بجای اون شرکت میتونید تمدید رو در آینده انجام بدید که اکثرا دوروبر 25 دلار هستن

مورد دیگه در قیمت و افزایش هزینه ها مربوط به ارزش پول ملی ما هستش که هر روز افت میکنه و قدرت خرید ما رو پایین میاره,الان اگر قیمت 23 دلار رو ضرب در قیمت روز دلار بکنید میبنید این قیمت هایی که دادن همچین الکی هم نیست

ولی در کل علی برکت الله

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,788
تبریک به برنامه نویس ها فارغ از هر زبان و فریم ورکی :cool:
تبریک مخصوص هم خدمت تمامی html css coder های عزیز
:D:p

پ.ن: 256 امین روز سال میلادی ،روز برنامه نویس نام گرفته

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
چطوری میشه واتس اپ روی کامپیوتر باز کرد و بدون تایید واتس اپ موبایل؟ شبیه ساز اندروید خیلی سنگین هستن کار نمیکنن یا بعد از نیم ساعت باز میشن . هیچ کدوم کم حجم و سبک نیستن همه برای بازی ساخته شدن و ارور گرافیک و انجین میدن! واتس اپ رو چرا فیلتر نمیکنن از شررش راحت شیم :mad:
اساس کار http://web.archive.org/ چطوریه؟
چیکار کنیم هر روز از سایتمون اسنپ شات بگیره
[email protected]
از خودشون بپرس
اینا با اینکه بیشتر از donate تامین مالی میشن و رایگان هستن خیلی بهتر از سایت های ایرانی پشتیبانی دارن
اگه جواب داد به منم بگو چطوری میشه بیشتر رکورد کنه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان هرکسی سایت انگلیسی زبان داره که میخواد از ادسنس درامد دلاری داشته باشه اطلاع بده.
یا اگه سایتشو میخواد بفروشه اطلاع بده بنده با قیمت مناسب میخرم ازش.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
اها پس فقط ریسپانسو نیست؟

جدا از لوگویی که زیاد واضح و با کیفیت نیست و به صفحه اصلی سایت لینک نشده، و همین طور بعضی بخش های خالی و نیمه خالی توی صفحه اول مثل آموزش های رایگان، اکثر مشکلات وقتی خودشون رو نشون می دن که اسکرین کوچیک باشه.
ولی جز موارد دیداری، یه سری موارد هم برای افزایش سرعت لود (با تاثیر مستقیم روی سئو) هست که رعایت نشده. مثلا تصاویر رو باید ajax لود کنید (lazy load). همین طور اسکریپت ها و استایل رو به صورت non-blocking لود کنید.

یه نکته برای سئو هم اینکه صفحه اول تگ H1 نداره. و همین طور تگ متا description می تونه کیورد های بیشتری داشته باشه.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
من زیاد سرچ میکنم و تو سایتای زیادی میچرخم اکثرا گرافیکی که معمولا کیفیت و حجم تصاویرشون زیاده
۶۰ گیگ ترافیک بین المللم اکثرا به خاطر عکسا میره و سر ماه کم میارم
دنبال یه افزونه میگردم که تصاویرو بهینه کنه، درواقع اونارو تو سرور خودش آپلود کنه و کم حجم کنه و دوباره آپلود کنه و بجای تصویر اصلی نمایش بده (کروم یا موزیلا فرقی نداره)
اون قدیما از fastun استفاده میکردم که کلا جمع کردن رفتن
جدیدا هم از Bandwidth Hero استفاده میکردم که اینا هم چون رایگان خدمات میدادن سرورشون به چوخ رفت خیلی وقته
تو کروم هم یه افزونه بود که دیگه خدمات ارائه نمیده و حذف شده
تقریبا بین ۵ تا ۷ برابر مصرف عکسارو میاوردن پایین
کسی افزونه یا مرورگری میشناسه چنین کاری انجام بده؟
ممنون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
با آمار بانص میشه فهمید کاربر از سایت خارج شده یا نه یعنی کاربر برگرده به سرچ گوگل یا روی لینک های خارجی داخل مطلب ما کلیک کنه فرقی نداره! چطوری میشه فهمید کاربر با لینک خارجی از سایت رفته بیرون یا برگشته به سرچ گوگل؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
مگه چیکار میکنی که فقط 60 گیگ بخاطر عکس میره !!
من هرجوری از نت استفاده میکنم هرماه 100 گیگ اضافه میارم که سوخت میشه !

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,219
ابزار Core Web Vitals گوگل سرکاری هست؟ سرعت لود تمام صفحات رو پایین نشون میده

باید سیخ خوب داشته باشی
3q52dkr5nbe4lj1psq5bqzxxfz5zv9edu3w-gif.1197746

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
مگه چیکار میکنی که فقط 60 گیگ بخاطر عکس میره !!
من هرجوری از نت استفاده میکنم هرماه 100 گیگ اضافه میارم که سوخت میشه !
چی بگم آخه
یه سریا نتو فقط بخاطر اینستا و عکسا و ویدیوهایی که فقط سرگرمشون کنه هدر میدن (داداشم)
یه سریا دیگه مثه من از صبح دنیال یه چیز کوچولو باید نصف نتو شخم بزنم تا پیدا کنم
البته این وسط مجبورم ویدیو هم ببینم ولی واقعا جستجوهایی که میکنم زیاده، توی سایت های گرافیکی از جمله devianart و غیره زیاد میچرخم به دلایلی

دوستان
اگه کسی میدونه این فونت ها چیه لطفا بهم اطلاع بده، اگه پولیه که چه بهتر (توی دیجی استفاده میشه)
تنکس

1600081180998.png

1600081196778.jpeg

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
چرا نمیشه نوشته های قبلی خودم رو توو تاپیکا پیدا کنم؟؟ که کجا پیام گذاشتم!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,422

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
258
اساس کار http://web.archive.org/ چطوریه؟
چیکار کنیم هر روز از سایتمون اسنپ شات بگیره

این خودش بر اساس تغییرات جدید سایتتون و خزش ربات های خودش میاد و صفحات سایتتون رو آرشیو میکنه

اگر میخوای آرشیوت رو بالا ببری کافیه وارد لینک زیر بشی و لینک هات رو وارد کنی تا برات ذخیره کنه

من زیاد سرچ میکنم و تو سایتای زیادی میچرخم اکثرا گرافیکی که معمولا کیفیت و حجم تصاویرشون زیاده
دنبال یه افزونه میگردم که تصاویرو بهینه کنه، درواقع اونارو تو سرور خودش آپلود کنه و کم حجم کنه و دوباره آپلود کنه و بجای تصویر اصلی نمایش بده (کروم یا موزیلا فرقی نداره)
اون قدیما از fastun استفاده میکردم که کلا جمع کردن رفتن
جدیدا هم از Bandwidth Hero استفاده میکردم که اینا هم چون رایگان خدمات میدادن سرورشون به چوخ رفت خیلی وقته
تو کروم هم یه افزونه بود که دیگه خدمات ارائه نمیده و حذف شده
تقریبا بین ۵ تا ۷ برابر مصرف عکسارو میاوردن پایین
کسی افزونه یا مرورگری میشناسه چنین کاری انجام بده؟
ممنون

یدونه پروکسی ایران بخر مخصوصا اونایی که تعرفه نیم بها روشون اعمال شده تا برات نصف کاهش پیدا کنه

بالا