• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
ای بابا اینم پول نمیده ؟
منو بگو میخواستم رو این کار کنم
بذار آمار فروش خودم رو کامل بگم بهت قبلش که تصمیم بهتری بگیری.
من از یکم مرداد کد های دیجی کالا رو گذاشتم، بازدید روزانه 35 هزار (20 هزار آی پی)، موضوع سای بررسی موبایل. 4 تا تبلیغ گذاشتم جاهای مختلف با عرض 600. همین طور قبل از هر ویدیو 5 ثانیه تبلیغات دیجی کالا رو نشون می دم به صورت ثابت. روزی 100 کلیک می گیرم. تعداد کل سفارشات 27 عدد، تعداد کلیک 4,833 درامد ناخالص رو نوشته 3,962,654 ریال (20% ازش کم می شه).

امروز تصمیم گرفتم بر دارم بنر هاشون رو، چون توی ده روز اخیر فقط 2 سفارش ثبت شده که یکیش پرداخت نشده. کل پورسانت من هم شده 2000 تومن!

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
خارجی هم که تحریمیم
شما نظر دیگه ای داری ؟
تحریم رو می شه دور زد، مشکل زبان اگه نداری انگلیسی سایت بزن. هستن کسایی که دارمد ادسنس رو نقد می کنن.

من سایت فارسیم روش سه چهار نفر دارن کار می کنن، برای همین تعطیلش نمی کنم که درامدشون از بین نره.

درامد خودم از وب خارجی بد نیست (ماهی 1000 دلار حدودا، از فروش اپ و کتاب به آمریکاییا).

ماجان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام من هم از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ناراضی هستم و امروز با مشکل ناعادلانه ای برخورد کردم . در عکس زیر من از یکی سفارشهام فردی با کارت هدیه 30 هزار تومانی مبلغ 17 هزار تومان خرید کرده . دقت کنید 17 هزار تومان . اما دیجی کالا کل سفارش رو 30 هزار تومن تخفیف در نظر گرفته و برای مجموع منفی در اکانت ثبت کرده به حساب . ای کاش سرویس بهتری این همکاری رو در دست بگیره . دقت کنید کد تخفیف هم نیست ها بلکه کارت خریده !!!خدا نگذره از گناه کاران

vss.JPG

Gam3r

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
توی ساماندهی جلوی سایتی که ثبت کردم نوشته شده:
دارای نقص، توضیحات : رفع نقص توسط کاربر

هیچ چیز بیشتری هم توضیح ندادن که دقیقا یعنی چی
دوستان لطفا کمک کنید الان باید چیکار کنم؟

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
از چه درگاهی استفاده می کنید؟ تحریم رو چطور دور زدید؟
برادرم آمریکا زندگی می کنه. وب سایت ها متعلق به شرکتش هست، من فقط 10% از دارمدش رو می گیرم برای طراحی سایت، سئو و ...

سایتا الان حدود 5 هزار نفر بازدید دارن، حدود 10 هزار دلار فروش. این 5000 بازدید رو طی یک سال فعالیت نصف نیمه رسیدم بهش (البته قبل از من سایتا یکی دو سال عمر داشتن، من تغییر قالب دادم، مطلب نوشتم و ...).

می تونید با افراد خارج از ایران صحبت کنید یه بخشی از درامدتون رو بدید بهشون، تا با بیتکوین پول رو بدن بهتون (همین چند وقت پیش یه نفر تاپیک زده بود در این مورد).

وب انگلیسی اگه خوب تلاش کنید، بعد از یک سال اینقدر درامدش خوب هست که می ارزه یه مقداریش رو بدید براتون تبدیل کنن به ریال یا بیتکوین.

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
اینا کین دیگه! 15 سالشم نیست ولی 800k فالوور داره, حداقل 10-15 میلیون درامد داره

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
برادرم آمریکا زندگی می کنه. وب سایت ها متعلق به شرکتش هست، من فقط 10% از دارمدش رو می گیرم برای طراحی سایت، سئو و ...

سایتا الان حدود 5 هزار نفر بازدید دارن، حدود 10 هزار دلار فروش. این 5000 بازدید رو طی یک سال فعالیت نصف نیمه رسیدم بهش (البته قبل از من سایتا یکی دو سال عمر داشتن، من تغییر قالب دادم، مطلب نوشتم و ...).

می تونید با افراد خارج از ایران صحبت کنید یه بخشی از درامدتون رو بدید بهشون، تا با بیتکوین پول رو بدن بهتون (همین چند وقت پیش یه نفر تاپیک زده بود در این مورد).

وب انگلیسی اگه خوب تلاش کنید، بعد از یک سال اینقدر درامدش خوب هست که می ارزه یه مقداریش رو بدید براتون تبدیل کنن به ریال یا بیتکوین.

خیلی ممنون.

ببخشید میخواستم بدون ما باید از کجا بدونیم که یک سایت قرار هست درامدزا بشه که شریکش بشیم؟ چون داداش شما اونجاست و شرکت هم هست خب قطعا به یه جا میرسن اما با شخص کار کنیم به هیچ جا نمیرسیم...

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
خیلی ممنون.

ببخشید میخواستم بدون ما باید از کجا بدونیم که یک سایت قرار هست درامدزا بشه که شریکش بشیم؟ چون داداش شما اونجاست و شرکت هم هست خب قطعا به یه جا میرسن اما با شخص کار کنیم به هیچ جا نمیرسیم...

حقیقتا من تا سه ماه اولی فکر نمی کردم اصلا به نتیجه برسه، چون تجربه اولم بود توی وب انگلیسی.

قبلا دو سه تا سایت ایرانی رو رسونده بودم به بیشتر از 20 هزار آی پی روزانه، ولی فکر نمی کردم توی وب انگلیسی بتونم همچین کاری کنم. الان فهمیدم سئو کردن وب انگلیسی خیلی راحت تر از سئو کردن سایت فارسی هست. گوگل انگار به محتوای فارسی اهمیت چندانی نمی ده. احتمالا به این خاطر هست که معنی و ارزش محتوای فارسی رو هوش مصنوعی گوگل نمی تونه مثل انگلیسی خوب متوجه بشه.

من پیشنهاد می کنم خودتون سایت بزنید، در مورد یه موضوع خاص (بررسی بازی، گجت، نرم افزار و ...)، یک سال هر روز بدون استثنا مطلب بنویسید. قطعا موفق می شید.

شخصا تا الان از گوگل ادسنس برای کسب درامد استفاده نکردم، ولی با صحبت که قبلا با چند تا از همکارایی که داشتم که وب انگلیسی کار می کردن، فکر می کنم میانگین می تونید نیم دلار از هر کلیک در بیارید (بازم بستگی به موضوع سایت داره).

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
حقیقتا من تا سه ماه اولی فکر نمی کردم اصلا به نتیجه برسه، چون تجربه اولم بود توی وب انگلیسی.

قبلا دو سه تا سایت ایرانی رو رسونده بودم به بیشتر از 20 هزار آی پی روزانه، ولی فکر نمی کردم توی وب انگلیسی بتونم همچین کاری کنم. الان فهمیدم سئو کردن وب انگلیسی خیلی راحت تر از سئو کردن سایت فارسی هست. گوگل انگار به محتوای فارسی اهمیت چندانی نمی ده. احتمالا به این خاطر هست که معنی و ارزش محتوای فارسی رو هوش مصنوعی گوگل نمی تونه مثل انگلیسی خوب متوجه بشه.

من پیشنهاد می کنم خودتون سایت بزنید، در مورد یه موضوع خاص (بررسی بازی، گجت، نرم افزار و ...)، یک سال هر روز بدون استثنا مطلب بنویسید. قطعا موفق می شید.

شخصا تا الان از گوگل ادسنس برای کسب درامد استفاده نکردم، ولی با صحبت که قبلا با چند تا از همکارایی که داشتم که وب انگلیسی کار می کردن، فکر می کنم میانگین می تونید نیم دلار از هر کلیک در بیارید (بازم بستگی به موضوع سایت داره).

بازم ممنون.
سئو براتون چقدر هزینه برداشت؟

لینک سازی داخل سایت ها به شکل رایگان انجام دادید یا پست مهمان و .. خریدید؟
من مشکل زبان دارم متاسفانه,نمی دونید از کجا میشه نویسنده یا شریک پیدا کرد؟

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
بازم ممنون.
سئو براتون چقدر هزینه برداشت؟

لینک سازی داخل سایت ها به شکل رایگان انجام دادید یا پست مهمان و .. خریدید؟

سئو هزینه نداشت چون من به لینک خریدن اعتقادی ندارم، برعکس مضر می دونم. به خصوص توی وب انگلیسی که به شدت حساس هست گوگل رو سایت ها.

از نظر من نوشتن مطلب با کیفیت (فاکتور اصلی)، تنظیم سربرگ ها، سرعت دادن به لود وب سایت و لینک سازی داخلی مناسب، توی افزایش رتبه وب سایت موثر هست.

مطالب رو یا خودم نوشتم یا برادرم، لینک سازی داخلی رو با برچسب وردپرس انجام دادم، مطالب مرتبط رو با برچسب مشخص می کنم و در نهایت توی باکس related posts نشونشون می دم. بعضی کلمات داخل متن رو هم لینک می کنم.

بیشترین زحمتی که من روی وب سایت ها می کشم، کم کردن زمان لود وب سایت هاست که خودش نکات ریز خیلی زیادی داره.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
من پیشنهاد می کنم با افرادی که می رن کلاس زبان لول های بالا هستن همکاری کنید. من یه مدت با یه دبیر زبان جوون کار می کردم، کارش بد نبود ولی مدتیه وقت نداره.

می خوام یکی دو تا سایت دیگه بزنم برای خودم، سفارش بدم برام بعضی از مطالب فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنن، یا اگه بتونن خودشون بنویسن. فعلا یه نفر نویسنده پیدا کردم.

سایت finaltop10.com رو می خوام فعال کنم. همین طور اگه بتونم با یه نفر برنامه نویس سایت developerstyle.com رو فعال کنم.

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
من پیشنهاد می کنم با افرادی که می رن کلاس زبان لول های بالا هستن همکاری کنید. من یه مدت با یه دبیر زبان جوون کار می کردم، کارش بد نبود ولی مدتیه وقت نداره.

می خوام یکی دو تا سایت دیگه بزنم برای خودم، سفارش بدم برام بعضی از مطالب فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنن، یا اگه بتونن خودشون بنویسن. فعلا یه نفر نویسنده پیدا کردم.

سایت finaltop10.com رو می خوام فعال کنم. همین طور اگه بتونم با یه نفر برنامه نویس سایت developerstyle.com رو فعال کنم.

ببخشید میتونم یه راه ارتباطی با نویسنده داشته باشم؟
هزینه اش به چه شکل هست...واقعا نیاز دارم به نویسنده ولی پیدا نشد

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
ببخشید میتونم یه راه ارتباطی با نویسنده داشته باشم؟
هزینه اش به چه شکل هست...واقعا نیاز دارم به نویسنده ولی پیدا نشد
این بنده خدا نویسندگی کارش نیست، مهندس شبکه هست، چون زبانش خوبه می خوام سایت finaltop10.com رو به کمکش با سود 50-50 بیارم بالا.
با اون دبیر زبان هر صفحه 25 تومن (250 کلمه = یک صفحه) کار می کردم تا چند ماه پیش.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
تلگرام هم دیپ وبیه واسه خودش یه سری گروه ها و کانال ها دارن ویدئوهای CP میذارن دورف هم گرفته به اونجاش.

بالا