برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
ضمنا من نمیخواستم بگم ولی حقوق نصف مردم ایرانو من میدم
چون مجبور شدم گفتم وگرنه نمیگفتم تا بدونید چه آدم خوبی هستم

گفتم تا شل مغذی مثل تو دست از هرزه نگاری برداره ولی مثنکه بدترم میشه . بابا تو چقدر رد مخت به خدا تعطیلی
با این درجه از نفرت و حسادت یهو منفجر میشی تو دوران کرونا هم هستیم کسی نمیتونه جمعت کنه ها از من گفتن بود

Lord3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سرمایه 100 میلیاردی زندگی کردن خوبه !!!!!شما هر جا بخوای میتونی بری(تقریبا)یه زندگی ایده آل برای خودتون و خانواده و فرزندان در محیطی آرامتر
نظر بنده این است قید زندگی در اینجا را بزنید تا دیر نشده

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
با سی میلیارد اگه بخوای یه کار تولیدی تو این مملکت راه بندازی فقط خرج زمین و دم و دستگاه هاش می شه . شاید کم هم باشه . اما اگه بتونی از سی میلیارد ماهی 5 میلیارد سود (نه درآمد) داشته باشی باید به خودت افتخار کنی . :cool: تو کار تولیدی که همچین سودی با این سرمایه اندک بدست نمیاد . :rolleyes:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
من این سرمایه داشتم رو صادرات محصولات پتروشیمی فکرمیکردم

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
شما که تجربه داری ممنون میشم راهنمایی کنی
آره دیدم یه نفر دنبالش بود گربه می‌خورد بعد دیگه ندیدمش گفتن الان خودش کارخونه سوسیس کالباس زده نشد دیگه ازش بپرسم گفتم تست کن گربه بخور ببین کدوم برندا از گربست اطلاع رسانی کنی

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
خاندان یکی از شرکام تو کار پتروشیمی هستن تمام فامیلشون . اگر خوب بود حتما این کارو میکردن . ولی باز ازش سوال میکنم
پلیمرهای ساخت بطریهای آب معدنی رو ترکیه از ایران میخرد.

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
یه سوال از کسایی که تو این تاپیک شرکت کردن :
وجدانا شما اگه 100 میلیارد پول داشتین میومدین پی تی از کاربراش مشاوره میگرفتین با این پول چیکار کنم؟ :D

والا خود احسان هم این پولو داشته باشه پی تی رو جمع میکنه میره :دی

به نظرم شما همون دامین ir ت رو بفروش بلکه 50 هزار سود کنی :

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-دامنه-filmfestival-جشنواره-فیلم.969370/

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
آره دیدم یه نفر دنبالش بود گربه می‌خورد بعد دیگه ندیدمش گفتن الان خودش کارخونه سوسیس کالباس زده نشد دیگه ازش بپرسم گفتم تست کن گربه بخور ببین کدوم برندا از گربست اطلاع رسانی کنی
متاسفانه من مثل شما و اطرافیانتون علاقه ای به خوردن گوشت گربه ندارم
ممنون که تجربیات خودتونو در اختیار بقیه هم میزارین

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
یه سوال از کسایی که تو این تاپیک شرکت کردن :
وجدانا شما اگه 100 میلیارد پول داشتین میومدین پی تی از کاربراش مشاوره میگرفتین با این پول چیکار کنم؟ :D

والا خود احسان هم این پولو داشته باشه پی تی رو جمع میکنه میره :دی

به نظرم شما همون دامین ir ت رو بفروش بلکه 50 هزار سود کنی :

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-دامنه-filmfestival-جشنواره-فیلم.969370/

100 میلیارد ندارم گل پسر . بدبختی اینه درست هم نمیخونی تاپیکو میای یه چیزی مینویسی میری . گفتم یک زمین دیگه هم هستش
که اگر نیاز باشه و احتیاج شد میشه فروخت به شرطی که بیزینس خیلی قابل قبولی باشه . این مورد اول . بچه های اینجا خدای نکرده فلج فکری دارن ؟
عقب موندن ؟ یعنی هر کی اینجاست مغذش معیوبه ؟ من متوجه این قضیه نمیشم میگی پی تی میومدی ! من به جز اینجا با 100 نفر دیگه هم حرف زدم
پس همه عقب موندن اگه مشورت کنی ؟ چرا فکر میکنی مشورت کردن بده ؟ همین شمایی که انتقاد به مشورت میکنی 2 تا از پیشنهاد بچه هارو دارم به طور جدی
پیگیری میکنم . عجیبه برام کسایی که میگن پیتی نمیومدی در صورتی که اینجا هم خداد تا یوزر داره که هر کدومشون ممکنه ایده یا فکر خوبی داشته باشن
به نظرم این حرف شما توهین به بچه های پی تی هست .

در رابطه دامین هم نمیدونستم اجازه فروش ندارم :eek: قانون جدید : پول داشته باشی هیچی اجازه نداری بفروشی :D

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
چرا الکی حرف میزنی مگه نگفتی با کدوم گوشت گربه میشه سوسیس درست کرد خوب این علاقه است دیگه وگرنه این همه آدم چرا سوال نکردن به هر حال من رفتم شیفت واستم جای بابات :D
آقا دعوا نکید . برای سوسیس کالباس میگن تاج خروس خیلی استفاده میشه

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
آقا دعوا نکید . برای سوسیس کالباس میگن تاج خروس خیلی استفاده میشه
محض اطلاع دوستان من از یه فردی که تو کارخونه کالباس کار می کرد یک سال قبل سوال کردم . برای درست کردن کالباس مرغ های گوشتی را بدون تمیز کردن درسته می اندازند داخل دستگاهی مثل چرخ گوشت :rolleyes:

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
محض اطلاع دوستان من از یه فردی که تو کارخونه کالباس کار می کرد یک سال قبل سوال کردم . برای درست کردن کالباس مرغ های گوشتی را بدون تمیز کردن درسته می اندازند داخل دستگاهی مثل چرخ گوشت :rolleyes:
اره خمیر میشه . از یه مرغ فروش سوال کردم پوستشو اینارو چرا نگه میداری ؟ گفت میفروشیم به کارخونه های سوسیس کالباس :mad:

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
اره خمیر میشه . از یه مرغ فروش سوال کردم پوستشو اینارو چرا نگه میداری ؟ گفت میفروشیم به کارخونه های سوسیس کالباس :mad:
چرند گفته من خودم یکسال مرغ فروشی کار کردم . پوست مرغ برای ساخت صابون استفاده میشه .

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,560
بابای دوست من 10 12 سال پیش شترمرغ داری داشت
دوستم میگفت شترمرغ خیلی موجود قوی ای و کلا بیماری نمیگیره، یعنی میگفت برو با آمپول میکروب بهش تزریق کن نمیگیره ولی خیلی ترسوئه و اگه بترسه زود میمیره
حالا این شهرکی که شما میگی رو من نمیدونم ولی حتما طرف یه چیزایی تعبیه کرده برای این مشکل

ببین پرورش دام 3 مرحله داره. کسانی که تو این کار هستن، معمولا هر 3 مرحله رو خودشون انجام نمیدن. مرحله اولش جوجه کشی یا نسل کشیه. در پرنده ها معمولا تولید تخم نطفه دار هم خودش یک مرحله است. مرحله دومش پرورش نوزاد ( جوجه یا کره) تا چند ماهگیه. مرحله سومش پرواربندیه.

اگر پرنده ای حساس باشه ( که شترمرغ اونقدر هم حساس نیست)، این حساسیت فقط در مرحله دومه. یعنی از وقتی جوجه از تخم در میاد تا 3 ماهگی. نگهداری این مرحله هم در سالن های سرپوشیده انجام میشه. اکثر فعالین این بیزینس هم وارد این کار نمیشن. جوجه چند ماهه میخرن و پروار میکنن

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
نور - وازیوار - دریا بیشه شدیدا افزایش قیمت دارن
جایی که قیمتاش پایینه و به اصطلاح سمت ده هاش هست که بعد 4 5 سال افزایش قیمت نجومی داشته باشه
حالا من از شما سوال دارم ، با حدود 200-300 میلیون به نظرتون چیکار میشه کرد؟؟؟ اگر زمین پیشنهاد میکنید واسه خرید کجا رو پیشنهاد میدید؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
استارتر شانس اوردی دلار افزایشی نیست وگرنه هر روز پولت بی ارزش تر میشد

خودت نظرت روی چه کاریه بیشتر تا اینجای کار؟

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
سلام فردا سهم دشیری بگیر تو بورس ۱۵۶۰۰ هست تا دو ماه میشه۲۵ تومن سودشم بذار کنار حالشو ببر هم به صنعت کمک کردی هم سهام دار شدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا