برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
زیادم قدیم نیست، یادم میاد شش هفت سالم بود دبستان می رفتم، یعنی میشه 31-32 سال پیش قشنگ یادمه بالای گیشا خیابونا آسفالت نداشت. خونه ها بلوک آجر تازه کوچه ها داشت شکل میگرفت!
منم همون دوره ها خونمون امیراباد بود یادمه از کوچه هفدهم هجدهم به بالا نزدیک انرژی اتمی بیابون خالی بود سگ دنبالمون میکرد

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
نه. اون پیر بود، الان دیگه مرده احتمالا
bav3_154fs759111.gif
. این بنده خدا خودش باید بیاد بگه کیه، چون معلومه که نیویوزر نیست:D

ولی به نظر من جوون بود o_O پیر مرد جماعت نهایت بیاد اینجا عضوشه اما اینکه 5سال بشینه 117 صفحه اسپم بزنه از توانش خارجه
5 سال بتونی ملت رو با هیچی بگذاری سرکار خودش اوج تخیلاته:(اگرم میشست این تخیاتش رو تبدیل به کتاب الکترونیکی میکرد
شاید اون زمان در فیدیبو میلیونر میشد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آقا همچین چیزی صحت نداره. طرف الان 5 ساله بغل شهرک صنعتی پرورش شترمرغ انجام میده، هیچکدوم از شترمرغ هاش هم نمردن :D مگه قناریه که صدای بلند بشنوه بره تو لک:D
بجای این حرفا یوزر اصلیتو بگو. من حدس میزنم همون اریجینال فیلم باشی:D
بابای دوست من 10 12 سال پیش شترمرغ داری داشت
دوستم میگفت شترمرغ خیلی موجود قوی ای و کلا بیماری نمیگیره، یعنی میگفت برو با آمپول میکروب بهش تزریق کن نمیگیره ولی خیلی ترسوئه و اگه بترسه زود میمیره
حالا این شهرکی که شما میگی رو من نمیدونم ولی حتما طرف یه چیزایی تعبیه کرده برای این مشکل

در کار پرورش شترمرغ توجه به این نکته که سر و صدا عامل استرس زای مهمی برای جوجه شترمرغ ها می باشد، دارای اهمیت است. معمولاً پرندگان به صداهای ثابت در محیط پرورشی عادت می کنند ولی تغییرات ناگهانی در صداهای محیط می تواند آن ها را بترساند. برای مثال، جوجه ها به راحتی چرخش فن ها را در طول روز و شب می پذیرند و به آن عادت می کنند اما توقف ناگهانی یا شروع ناگهانی پس از یک دوره آرامش آنها را می ترساند. از آن جایی که واکنش حاصل از ترس جوجه شترمرغ معمولاً دویدن است لذا در صورت وجود استرس جوجه ها به این سو و آن سو دویده و با برخورد با دیوارها یا زمین خوردن زمینه ی آسیب دیدن خودشان را فراهم خواهند کرد.

Last edited:

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
یکی از دوستان بهم پیغام داد تو پی تی در باره پول حرف بزنی آدم کوچولوهای زیادی میان سنگ اندازی چون خودشون نمیتونن برسن میخوان تورو هم انکار کنن
بهش گفتم قرار نیست کسی به من پول بده یا اشتراک بخره یا سرمایه گذاری کنه برای همین مهم نیست طرف چطور فکر میکنه ولی واقعا جالب بود برام
همین چندسال پیش بود اتفاقن سره همون تاپیک مشابه ی کاربری زیر امضاش زده بود توی مجازی کل کل کردن رو کنار بذار
شاید اونی که سره به اثبات رسوندن اشتباهات احمقانش باهات بحث میکنه ی بچه -18 باشه :eek:

پ.ن : دیگم پستای منو نقل قول نکن
by

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
همین چندسال پیش بود اتفاقن سره همون تاپیک مشابه ی کاربری زیر امضاش زده بود توی مجازی کل کل کردن رو کنار بذار
شاید اونی که سره به اثبات رسوندن اشتباهات احمقانش باهات بحث میکنه ی بچه -18 باشه :eek:

پ.ن : دیگم پستای منو نقل قول نکن
by
مارو دور ننداز ما اینقدرا هم بد نیستیم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
کلا معادلات مالی حریم ورودناپذیر آدمهاست.
ناگفته نماند در معاملات کلان مرسومه که رؤیت قدرت مالی خریدار در قالب فیلم با تاریخ و نام طرفین معامله ارائه میشود.

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
برای سوسیس و کالباس میشه از همین گربه های توی خیابون استفاده کرد ؟ یا گربه های مخصوص دارن برای سوسیس؟
یکم گوشت گربه بخور بعد بگرد تمام برندهای سوسیس کالباس تست کن اون موقع مقدار و جنس میاد دستت

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
دقیقا همین سیستمو تو خارج هم دارن پیاده میکنن
به مردمشون حقوق کم میدن که مثل بدبختا زندگی کنن تا هم پررو نشن هم اینکه اگر رفتن اطلاعات سری شرکتو به رقبا دادن با افزایش نجومی حقوق دهنشونو مسواک کنن . واقعا فکر میکنی اگر به کسی ماهی هفت ملیون بدی طرف پررو میشه بخاطر زندگی شاهانه ای که با ماهی هفت ملیون نصیبش میشه ؟ من فکر کنم شما با این 100 میلیاردی که بهتون رسیده رد دادین . خیلی بده انسان یدفعه پولدار بشه

عاشق اون خانواده هایی هم هستم که میان پیش شما مجسمه سازی یاد بگیرن تا چهارتایی روی هم ماهی هشت ملیون درامد داشته باشن . تو مترو لواشک پذیرایی و هشتا کش مو دو تومن بفروشن ماهی 15 تومن در میارن
شما اومدی چار ساعت نوشتی مردم تو جامعه با ادبن تو نت بخاطر عقده فحش و بدو بیراه میگن چرا همیشه دیگران بدن چرا نباید در آینه نگاه کرد؟ خود شما استارتر رو بخاطر پول داشتن بردی زیر سوال این عقده نیست؟ این بنده خدا راست یا دروغ میگه دوست دارم دست چند تا خانواده رو بگیرم حالا اگه حقوق وزارت کار کمه یا کفاف نمیده تقصیر این بنده خداست؟ همیشه یه سوزن به دیگران بزن یه جوالدوز به خودت

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
شما اومدی چار ساعت نوشتی مردم تو جامعه با ادبن تو نت بخاطر عقده فحش و بدو بیراه میگن چرا همیشه دیگران بدن چرا نباید در آینه نگاه کرد؟ خود شما استارتر رو بخاطر پول داشتن بردی زیر سوال این عقده نیست؟ این بنده خدا راست یا دروغ میگه دوست دارم دست چند تا خانواده رو بگیرم حالا اگه حقوق وزارت کار کمه یا کفاف نمیده تقصیر این بنده خداست؟ همیشه یه سوزن به دیگران بزن یه جوالدوز به خودت

نزدیک به 300 تا پست داخل این تاپیک داده شده یعنی فقط این چنتا دونه پست تخیلی و چرتوپرت من که تازه هرزه نگار (بیربط به تاپیک) هم بود از نظر شما ارزش نقد کردن داشت
گیج شدم
دوستان برای درمان اتوپیای شدید کجا باید رفت ؟

1606219610266.png

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
آفرین تو که حق میگی
برا همین حق گفتنات ایگ شدی رفت ;)

با تحریما کنار اومدم با وضع مملکت کنار اومدم با بیدار موندن و تلاش کنار اومدم با ایگنور تو نمیتونم کنار بیام . چرا داری با من اینجوری میکنی ؟
الان تو منو ایگنور کردی من چی کار کنم ؟ :( تمام انرژی مثبت منو که تو این 40 سال به دست آوردم از بین بردی با این حرکتت :D:eek:

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153

چند وقت پیش جایی باید میرفتم شلوغ بود اسنپ گرفتم طرف یه ماشین Cls دید گفت این دزدارو میبینی آقا ؟ :oops:
گفتم میشناسیش ؟ گفت نه ! گفتم از کجا میدونی دزده ؟ گفت ای آقا کسی که ماشین 4 میلیاردی سواره دزده دیگه ! :rolleyes:
یعنی از دید این آقا اگر راننده اسنپ فقط باشی دزد نیستی ماشینت خوب باشه دزدی ! تا وقتی این طرز فکرها هستش امکان نداره اون آدم به جایی برسه .

در رابطه به تاپیک : یکی از کارهایی که 95 % اوکی هست برای انجامش صادرات پرتقال با جعبه های اختصاصی طراحی شده به اوکراین هست
مورد بعدی ثبت شرکت بسته بندی برای پک کردن محصولات مختلف از قبیل زرشک برنج زعفران هست . طبق تحقیقات زیادی که کردم
خریدن فله با کیفیت بالا و بسته بندی در اشکال شیک و با کیفیت سوددهی خیلی بالایی داره . از اونجایی که در زمینه های گرافیک و طراحی هم
خودم قبلا بودم و از این کار لذت میبرم شو بسته بندی های شیک قرار بگیرن اینا بازخورد مناسبی خواهند داشت .

بی ربط به تاپیک : داشتم تو سایتهای کامپیوتری یه نگاهی مینداختم دیدم کارت گرافیک 40 میلیون 70 میلیون 100 میلیون
سی پی یو از 10 تا 200 میلیون :eek: یعنی بخوای کامپیوتر خوب بگیری 500اینا در میاد o_O
شمارو به خدا میسپارم

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
ایکاش من هم همینقدر ثروت داشتم تا بی نقص ترین و بیشترین کمکی که میتواستم را خیلی سریع و راحت انجام بدهم

من خیلی نمیخوام راجع به یک سری مسایل صحبت کنم . ولی چند تا نکترو بگم فکر نکنید ما خیلی چیزارو نمیبینیم
کلا آدمی نیستم بخوام شو آف کنم وگرنه از اول کارایی که کرده بودمو میگفتم ولی فقط چند نمونه بگم که دوستان این قدر انرژی منفی نداشته باشن
توی همین سال 1399 که جزو بدترین سالهای جهان بوده پول جهاز 10 نفر + کمک مالی خوب ( یعنی قابل توجه که زندگی طرف بتونه یه تکونی بخوره )به 10 نفر
تامین هزینه خرید گوشی برای 10 نفر و خیلی چیزای دیگه که حالا دیگه جاش نیست بگم . لذت بخش ترین چیز برای من کمک کردن به دیگرانه
خنده ای که روی لب یه بچه میاد و اشک شوقی که از چشم یه مادر سرازیر میشه برای اینکه میتونه با خیال راحت برای بچه هاش خرید کنه و ... با هیچ چیز
تو دنیا عوض نمیکنم . اگر آدم راجع به کارایی که کرده حرف نمیزنه دلیل بر این نیست که کمک نکرده . خود کودکان محک و خانواده هایی که میبینی نیاز به کمک دارن
ولی اینا تو خفا باید انجام شه نه اینکه جاز زده شه . در باره هدفمم در آینده گفتم میخوام این روال کمک و آموزش و خیلی چیزای دیگرو انجام بدم چون تعهد دادم به خودم

بگذریم . هر کمکی کنی حد اقللل 10 برابرش بهت برمیگرده . عدد 10 کلا برام خیلی مقدسه . موفق باشید ;)

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
چرا بیشترین و بی نقص ترین؟ هر چی در توانته کمک کن

انجام داده ام و باز هم شرایطش پیش بیاد انجام میدهم و بنظرم با تجربه ای که بوده هرچقدر کمک بزرگتر و بیشتر باشد حس فوقالعاده تری خواهد داشت و این خیلی عجیبه و اصلا تصادفی نیست!!!

چند وقت پیش کلیپی دیدم که مردم از یک شخصیت هالیوودی!!!! و مولتی میلیاردر و بشدت مشهور منتشر کردند که این بنده خدا کلی مواد غذایی و... خریده بود و خودش با کمک چند نفر دیگر مشغول پخش اینها بین مردم بوده !!!! حالا خود شما از روی عکس میتوانید حدس بزنید این بنده خدا کی بوده؟؟؟؟

2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG

ایشان اقای برد پیت هستند...
شخصی که اصلا به این شکل کمک رسانی به مردم شهرش را مخصوصا بدون اطلاع رسانه ها و... !!! و کاملا مردمی !!! اصلا نمیتوانستم حدس بزنم
کلیپ با نام Brad Pitt helps hand out food for charity در اینترنت موجود است
که کاملا توسط خود مردم ضبط شده

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
انجام داده ام و باز هم شرایطش پیش بیاد انجام میدهم و بنظرم با تجربه ای که بوده هرچقدر کمک بزرگتر و بیشتر باشد حس فوقالعاده تری خواهد داشت و این خیلی عجیبه و اصلا تصادفی نیست!!!

چند وقت پیش کلیپی دیدم که مردم از یک شخصیت هالیوودی!!!! و مولتی میلیاردر و بشدت مشهور منتشر کردند که این بنده خدا کلی مواد غذایی و... خریده بود و خودش با کمک چند نفر دیگر مشغول پخش اینها بین مردم بوده !!!! حالا خود شما از روی عکس میتوانید حدس بزنید این بنده خدا کی بوده؟؟؟؟

مشاهده پیوست 1209858
مشاهده پیوست 1209859
مشاهده پیوست 1209860
مشاهده پیوست 1209861

ایشان اقای برد پیت هستند...
شخصی که اصلا به این شکل کمک رسانی به مردم شهرش را مخصوصا بدون اطلاع رسانه ها و... !!! و کاملا مردمی !!! اصلا نمیتوانستم حدس بزنم
کلیپ با نام Brad Pitt helps hand out food for charity در اینترنت موجود است
که کاملا توسط خود مردم ضبط شده

عجب گاویه این بازیگره که پول بیزبونشو دور میریزه اینجوری

چرا بجای اینکه بهشون ماهی بده ماهیگیری یاد نمیده . عقل نداره انگار

اصلا به این برد پیت چه ربطی داره که حقوق وزارتخونه کمه . من اگر اونجا بودم محکم میزدم تو گوشش مرتیکه یابو رو بخاطر کمک کردن به مردم . داره تو کار وزارتخونه دخالت میکنه

یه بدی که این کمک کردنش داره اینه که اگر یه روز کمک کردنشو قطع کنه مردم به گلاب خوردن میوفتن ولی اگر همینجوری رهاشون کنه میتونن رو پای خودشون وایسن و دیگه نیازی به کمکش ندارن

من همه اینایی که تو این پست گفتمو داخل این تاپیک یاد گرفتم از اساتید جامعه شناسی و انسانهای فرهیخته

ضمنا من نمیخواستم بگم ولی حقوق نصف مردم ایرانو من میدم
چون مجبور شدم گفتم وگرنه نمیگفتم تا بدونید چه آدم خوبی هستم

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
چند وقت پیش جایی باید میرفتم شلوغ بود اسنپ گرفتم طرف یه ماشین Cls دید گفت این دزدارو میبینی آقا ؟ :oops:
گفتم میشناسیش ؟ گفت نه ! گفتم از کجا میدونی دزده ؟ گفت ای آقا کسی که ماشین 4 میلیاردی سواره دزده دیگه ! :rolleyes:
یعنی از دید این آقا اگر راننده اسنپ فقط باشی دزد نیستی ماشینت خوب باشه دزدی ! تا وقتی این طرز فکرها هستش امکان نداره اون آدم به جایی برسه .

در رابطه به تاپیک : یکی از کارهایی که 95 % اوکی هست برای انجامش صادرات پرتقال با جعبه های اختصاصی طراحی شده به اوکراین هست
مورد بعدی ثبت شرکت بسته بندی برای پک کردن محصولات مختلف از قبیل زرشک برنج زعفران هست . طبق تحقیقات زیادی که کردم
خریدن فله با کیفیت بالا و بسته بندی در اشکال شیک و با کیفیت سوددهی خیلی بالایی داره . از اونجایی که در زمینه های گرافیک و طراحی هم
خودم قبلا بودم و از این کار لذت میبرم شو بسته بندی های شیک قرار بگیرن اینا بازخورد مناسبی خواهند داشت .

بی ربط به تاپیک : داشتم تو سایتهای کامپیوتری یه نگاهی مینداختم دیدم کارت گرافیک 40 میلیون 70 میلیون 100 میلیون
سی پی یو از 10 تا 200 میلیون :eek: یعنی بخوای کامپیوتر خوب بگیری 500اینا در میاد o_O
شمارو به خدا میسپارم
پرتقال و برنج اینجا سم زیاد می زنن.
مثلا اوکراین و امارات به این مورد حساس نیستن؟
برای مثال اتحادیه اروپا به این چیزا حساسه تا جایی که می دونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا