برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
از دیروز که بیت داشت پایین میومد گفتم در این نقطه خرید بزنم 31111
Untitled.jpg

امرروز که اومد زیر 32 گفتم وقتشه که اردر بزارم , منتها چون تتر رو سر استک کردن ATA تبدیل به BUSD کرده بودم به اندازه کافی تتر نداشتم
خواستم تبدیل کنم دوباره به تتر گفتم ولش زیاد فرق که نداره , اردر خرید رو با BUSD گذاشتم روی 31000

نتیجه این شد !
154fs232528.gif

Untitled3.jpg

درحالیکه در تتر 31 رو زد !
767.gif

Untitled2.jpg

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
به نظر من که این ریزش فرصت خوبیه برای میانگین کم کردن توی هر ارزی که توی ضرر هستین از این فرصت استفاده کنید خودم الان ریپل توی ضرر بودم میانگین کم کردم اصلا هم نترسید اگر میتونید میانگین کم کنید و یه مدت بیخیال همه چی بشید

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
از دیروز که بیت داشت پایین میومد گفتم در این نقطه خرید بزنم 31111
مشاهده پیوست 1244990

امرروز که اومد زیر 32 گفتم وقتشه که اردر بزارم , منتها چون تتر رو سر استک کردن ATA تبدیل به BUSD کرده بودم به اندازه کافی تتر نداشتم
خواستم تبدیل کنم دوباره به تتر گفتم ولش زیاد فرق که نداره , اردر خرید رو با BUSD گذاشتم روی 31000

نتیجه این شد !
154fs232528.gif

مشاهده پیوست 1244992

درحالیکه در تتر 31 رو زد !
767.gif

مشاهده پیوست 1244991
LL_DaisyTown_Header.jpeg

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
یک کشور کوچولو موچولوی دیگه:

نماینده مجلس مکزیک از پذیرش ارزهای دیجیتال خبر داد​

ادوارد هینوخوسا، عضو مجلس نمایندگان مکزیک می‌گوید که قصد دارد لایحه‌ای در راستای ایجاد چارچوبی قانونی برای ارزهای دیجیتال در مجلس این کشور ارائه کند. او همچنین برای نشان دادن پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال، عکس پروفایل توییتر خود را به سبک بیت کوینرها به چشم لیزری تغییر داده است. ایندیرا کمپیس مارتینز، سناتور منطقه نوئو لئون نیز عکس پروفایل توییتر خود را به عکسی با چشمان لیزری تغییر داده است.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
والا چارت یکجوری با آدم صحبت میکنه که انگار حتما باید زیر 30 بیاد بعید میدونم کف سازی باشه من که حالا حالا ها ریسک نمیکنم روی هیچ ارزی نیستم میانگین کم کردن رو هم توصیه نمی کنم
فقط نمی دونم اومد زیر 30 وارد بشم یا نه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
SOL زیاد اعتقادی به بیت نداره توی حرکاتش 🥴

پ ن: منتظرم اصلاح کنه برای بلند مدت بگیرم، کل بازار ریخت این هنوز سرجاشه.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
SOL زیاد اعتقادی به بیت نداره توی حرکاتش 🥴

پ ن: منتظرم اصلاح کنه برای بلند مدت بگیرم، کل بازار ریخت این هنوز سرجاشه.

حالا اگر قصد خرید نداشتی 90% میریخت :دی

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
یکی از کویناهایی که می خواستم برای بلند مدت بندازم داره به سمت صفر میل می کنه :ROFLMAO:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
یکی از کویناهایی که می خواستم برای بلند مدت بندازم داره به سمت صفر میل می کنه :ROFLMAO:

این کوین ها اسکم هستند.

نمیدونم به چه دلیل کوین مارکت کپ اینا رو لیست میکنه :| شاید به خاطر اینه که روی BSC هستند.

نمونه ی دیگه ای از این کوین های اسکم

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
شکر خدا ریزشیه

باید جم بشه دکون ارزهای دیجیتال تا بیشتر از این گند به اقتصادو محیط زیست نزده
ریزشای 2018 کجا بودی؟ :geek: :sneaky: فک کنم 3k رو میدی سجده شکر به جا میاوردی

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
درود بر همگی.
چرا تویه معاملاته فیوچرزه بایننس در حالی که زده قیمت لیکویید شدن مثلا25000 دلار ولی میبینی اومده 24000 ولی هنوز لیکویید نشدی.
امکان نداره ! 80درصد بالانس بری تو ضرر مارجین میشی و ایمیل میاد و 100درصد مارجین کال و تمام

یک حالتی هست ممکن دوتا پوزیشین باز باشه یکی سود بده یکی ضرر که سود پوزیشن باعث میشه لیکویید پرایس کمتر بشه

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
امکان نداره ! 80درصد بالانس بری تو ضرر مارجین میشی و ایمیل میاد و 100درصد مارجین کال و تمام

یک حالتی هست ممکن دوتا پوزیشین باز باشه یکی سود بده یکی ضرر که سود پوزیشن باعث میشه لیکویید پرایس کمتر بشه
فیوچرز منظورمه نه مارجین.والا خودمم تعجب کردم.شایدم از کندیه نت بوده.ایزولیتد و ضریب 5بود.احتمالا از تاخیره نت بوده. وگرنه تا به اون مبلغه پرایس لیکویید برسه باید سریع لیکویید بشه.اگر کراس بود میشد گفت از کیف پول برداشته که لیکوییدو به تاخیر بندازه.دو تا پوزیشن هم باز باشه هر کدوم به لیکویید برسن فکر کنم لیکویید بشه چون بهرحال دو تا معامله جداگانه حساب میشه.حتی در صورته تیک خوردنهreduce only1.pngبا ماشین حساب" حساب کردم دقیقا زد39149.76 پرایس لیکویید هست.فکر کنم فهمیدم چرا لیکویید نشده چون قیمته مارکت مهمه و اون قیمت هم هنوز به اون محدوده نرسیده.

Last edited:

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
ریزشای 2018 کجا بودی؟ :geek: :sneaky: فک کنم 3k رو میدی سجده شکر به جا میاوردی

ریزش ۲۰۱۸ فرق داشت بعد از ریزش یک قله هم‌ میزد
الان فقط یکذره ثابت میمونه تا بشه خروج زد

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
ریزش ۲۰۱۸ فرق داشت بعد از ریزش یک قله هم‌ میزد
الان فقط یکذره ثابت میمونه تا بشه خروج زد
2017 بعد از 19K فقط یه قله داشتیم که 17K و بعدش مثل الان پلکانی اومد پایین

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من لایت کوین رو مثال میزنم برای شما که متوجه بشید در همان دورانی که ازش به عنوان دوران رکود و خرسی یاد میشه چقدر فرصت خرید و فروش وجود داشته و در واقع بازار قفل نبوده.

1623222835459.png

شما چارت بالا رو مشاهده بفرمایید، از اول اکتبر 2017 هست تا پایان 2018، در این چارت سقف قیمتی لایت کوین 355 دلار بوده بعد به صورت پلکانی کاهش پیدا میکنه تا 223 دلار و بعد از این قیمت تا 300 دلار افزایش پیدا میکنه.بعد دوباره به صورت پلکانی تا 127 دلار ریزش میکنه و بعد تقریبا 2 برابر میشه و به قیمت 250 دلار میرسه.

بیت کوین هم تقریبا به همین صورت بوده و همیشه در رکود مطلق نبوده و بارها و بارها فرصت خرید و فروش در قیمت مناسب داشته که میتوانستیم استفاده کنیم.

و اما مورد جالب تر:

در دسامبر 2018 قیمت لایت کوین به زیر 25 دلار میرسه و بعد همینطور رشد داشته تا 7 ماه بعد که قیمت به 138 دلار میرسه، یعنی بیش از 5 برابر قیمت.

سورس:

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
فیوچرز منظورمه نه مارجین.والا خودمم تعجب کردم.شایدم از کندیه نت بوده.ایزولیتد و ضریب 5بود.احتمالا از تاخیره نت بوده. وگرنه تا به اون مبلغه پرایس لیکویید برسه باید سریع لیکویید بشه.اگر کراس بود میشد گفت از کیف پول برداشته که لیکوییدو به تاخیر بندازه.دو تا پوزیشن هم باز باشه هر کدوم به لیکویید برسن فکر کنم لیکویید بشه چون بهرحال دو تا معامله جداگانه حساب میشه.حتی در صورته تیک خوردنهreduce onlyمشاهده پیوست 1245071با ماشین حساب" حساب کردم دقیقا زد39149.76 پرایس لیکویید هست.فکر کنم فهمیدم چرا لیکویید نشده چون قیمته مارکت مهمه و اون قیمت هم هنوز به اون محدوده نرسیده.
میدونی چیه یه اتفاق عجیب این طوریی هم برام افتاده بود در بایننس نمیخاستم بگم گفتم احتمالا اشتباه کردم.
یک سری اردر سل DOT داشتم مارجین هم بود. پرایس روی 23 اینا بود من روی 26 نرمال سل گذاشته بودم یه باره دیدم اوردرم فیل شده ! هر چی نگاه کردم ببینم اوردر بوک اسپایکی چیزی... اصلا ... ندیدمش . بعدشم مارکت ریخت .
شاید باگه؟

بالا