برگزیده های پرشین تولز

مشکل خرید از سایت دیوار

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
سلام
من یک گوشی از سایت دیوار خریداری کردم که متاسفانه سرم کلاه رفته
ایشون گوشی را برای چند لحظه به پاور بانکی که همراهش بود زد و گوشی شارز شد و بهم تحویل داد
بعد نیم ساعت که سمت منزل رفتم درصد از 57 امد روی 22 درصد
گوشی رو زدم به شارژی که داده بود شارژر اصلا توان شارژ کردن گوشی رو نداره
یعنی هم شارژر گوشی مشکل داره و هم سوکت شارژ و متوجه شدم قاب پشت هم شکسته و با چسب چسبونده
متاسفانه پیش یکی از دوستانم که خبره کار هست بردم و ایشون گفت باتری ترکیده گوشی باز شده و تعمیری هست اصلا ارزش هزینه کردن هم نداره ولی باز یک باتری بگیر بیار تست کنم به فروشنده گفتم بعد کلی منت گذاشتن یک باتری گفت بیا بهت بدم باتری رو گرفتم بردم پیش دوستم ایشون باتری را تا دید گفت تاریخ تولید رو ایشون پاک کرده و بهم نشون داد حالا بزار باز تست کنم خلاصه تست کردن و گفتم باتری که داده هم مشکل داره
الان ایشون کلا من رو توی بلک لیست قرار داده پیامک میزنم پاسخ نمیده
از اگهی اسکرین شات گرفتم که گفته بدون عیب و ایراد
به نظر دوستان باید از پلیس فتا پیگیری کنم یا شورای حل اختلاف
در ضمن فقط از ایشون یک شماره حساب بانک اینده دارم و یک خط تلفن
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
قانونی کاری نمیتونید بکنید
نکه طرف بترسه پولتون رو پس بده

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام
ایشون گوشی را برای چند لحظه به پاور بانکی که همراهش بود زد و گوشی شارز شد و بهم تحویل داد
یعنی هم شارژر گوشی مشکل داره و هم سوکت شارژ و متوجه شدم قاب پشت هم شکسته و با چسب چسبونده
متاسفانه پیش یکی از دوستانم که خبره کار هست بردم و ایشون گفت باتری ترکیده گوشی باز شده و تعمیری هست اصلا ارزش هزینه کردن هم نداره ولی باز یک باتری بگیر بیار تست کنم به فروشنده گفتم بعد کلی منت گذاشتن یک باتری گفت بیا بهت بدم باتری رو گرفتم بردم پیش دوستم ایشون باتری را تا دید گفت تاریخ تولید رو ایشون پاک کرده و بهم نشون داد حالا بزار باز تست کنم خلاصه تست کردن و گفتم باتری که داده هم مشکل داره
معامله حضوری بوده حرف هم اصلا ملاک نیست تو قانون. اگه مبلغ کمه همونو تعمیر کن تو ایران هر چیزی ارزش تعمیر داره اگه مبلغ بالا بوده به هر حال مجبوری شکایت کنی تیری در تاریکیه . چک کن طرف مغازه داره باشه راحتره کارت ممکنه مغازه دار باشه

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,679
باید ببینی ارزش وقت و انرژی و هزینه شکایت تا نتیجه رسیدن داره یانه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
قیمت گوشی چقدره؟ اگه در حد ۲ ۳ تومنه که ولش کن ولی اگر گرونه شکایت کن

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
از سایت دیوار شکایت کن, چون تو ایران که قوانین حمایتی از این جور کسب کارها وجود نداره, اول آخرش میگن باید جوری مدیریت میکردید که کلاهبردار وارد سیستمون نشه, البته این هم بگم که این برای سایتهای کوچک جواب میده نه دیوار که گردنش کلفته, از اونطرف پرونده های کوچک مثل این میشه بهانه برای رقبا که میخوای دیوار رو زمین بزنن, یعنی احتمالش هست که بدون سروصدا کار شما رو راه بندازن, خسارتت رو بدهند که بری پی کارت.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
از سایت دیوار شکایت کن, چون تو ایران که قوانین حمایتی از این جور کسب کارها وجود نداره, اول آخرش میگن باید جوری مدیریت میکردید که کلاهبردار وارد سیستمون نشه, البته این هم بگم که این برای سایتهای کوچک جواب میده نه دیوار که گردنش کلفته, از اونطرف پرونده های کوچک مثل این میشه بهانه برای رقبا که میخوای دیوار رو زمین بزنن, یعنی احتمالش هست که بدون سروصدا کار شما رو راه بندازن, خسارتت رو بدهند که بری پی کارت.
از دیوار شکایت کنه؟؟؟؟
اولا که حضوری بوده و دوما هم اینکه دیوار نوشته من هیچ مسئولیتی ندارم
تازه میدونی روزی چند تا از این کلاه برداری ها انجام میشه اونم از طریق دیوار و شیپور و غیره؟ اگه اینطوری بود که دیوار هر روز باید یه پولی میداد به ملت آخرشم ورشکست میشد

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
من در تعجبم استارتر با این همه تجربه چطور از دیوار خرید کرده ؟ (گول ارزونی رو خورده ؟)

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,221
سلام
شکایت رد میشه
چون شما حضوری جنس رو دیدی و امتحان کرد بهت داد.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
دوستان در کل من میخوام این ادم رو ببرم بیارم حالا شکایت رد بشه حرفم تایید بشه یا نه برای من مهم نیست
میتونم شکایت کنم به پلیس فتا یا شورای حال اختلاف با یک تلفن و یک شماره حساب بانکی که در اختیارم هست یا نه؟
در ضمن ایشون انتقال مالکیت را انجام نداده و کارتن هم بهم نداره.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,221

نقش دیوار در معاملات:​

• دیوار هیچ سودی از معاملات نمی‌برد و مسئولیتی نیز در قبالشان ندارد.

با این متن که تو راهنمای دیوار زده ، دیوار هم تبرئه میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
دوستان در کل من میخوام این ادم رو ببرم بیارم حالا شکایت رد بشه حرفم تایید بشه یا نه برای من مهم نیست
میتونم شکایت کنم به پلیس فتا یا شورای حال اختلاف با یک تلفن و یک شماره حساب بانکی که در اختیارم هست یا نه؟
در ضمن ایشون انتقال مالکیت را انجام نداده و کارتن هم بهم نداره.
بگو پولو ریختم گوشی رو بهم نداده
157fs40954.gif

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
ی راه خبیثانه اینه ک تو هم ب یکی دیگه بندازی :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
اول اینکه اصلا از سایت دیوار گوشی نخرید چون 90 درصد مشکل دار هستن. حالا یا مشکل فنی یا مشکل مالکیت (نمیدونم شما چجوری بدون انتقال مالکیت و دریافت کارتن پول پرداخت کردید!). دوم اینکه همونطور که دوستمون گفتن اگر ارزش مادی گوشی زیاد نیست از خیر پولش بگذرید و این رو بزارید بابت هزینه این تجربه. شاید بخاطر این تجربه تلخ در آینده از یک ضرر بزرگتر براتون جلوگیری بشه (نیمه پر لیوان رو ببینید). ودر آخر اینکه اگر مبلغ زیاد هست و شما هم وقت و اعصاب فولادین برای بالا و پائین رفتن از پله های دادگاه رو دارید شکایت کنید.

Last edited:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,850
وا بده سخت نگیر

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,850
سیم کارت طرف به نام خودش نباشه تکلیف چیست

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
دوست عزیز اولا خریدتون حضوری بوده و حق شکایت ندارین چون گوشی رو تست کرده داده بهتون و اگر شکایت کنین کلا شکایتتون رد میشه و طرف فروشنده رو احضار نمیکنن چون خریدتون حضوری بوده
اگرم احضار کنن کاملا مشخصه طرف میاد میگه من وقتی دادم سالم بود تست کردم دادم کجای کاری
خلاصه طرفو احضار بکنن یا نکنن شکایت شما رد میشه و برای طرف حکم عدم منع تعقیب میاد یعنی تبرئه
خوب اینطوری خودتو خسته کردی کلیم هزینه چرت پرت دادی بعدش فروشنده در قانون یه حقی داره به عنوان ادعای شرف یا ادعای حیثیت
اگه بیاد ازتون شکایت ادعای حیثیت یا ادعای شرف بکنه که شما ازش شکایت کردین و نتونستین ثابت کنین
دادگاه به شما جریمه دو سه میلیونی میزنه و کلی هم معطلتون میکنه
پس بهتره از این پس دقت کنین
مرد مومن ادم جنس نو میخره خراب درمیاد اومدی میخوای بابت جنس خرابی که بهت انداختن شکایت کنی :ROFLMAO::ROFLMAO:
ملت چقد جو زده شدن فک کردی قاضی بیکاره بیاد پیگیر اینجور بچه بازیا بشه؟

بالا