برگزیده های پرشین تولز

پاتوق موتور سواران پرشین تولز

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
درود
این تاپیک تو فروم کم بود.هر سوال و بحثی در مورد موتور داشتید تو این تاپیک مطرح کنید

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
دمت گرم ، اره فکر خوبی بود.

آقا از این موتور کوچیکا ، جم و جور ، چی بگیرم؟

-ارزون باشه ، از اینایی که 50 60 تومنه نه ، دنبال کلاس و افه اومدن نیستم ، فقط میخوام خوش قیمت باشه از خونه برم تا مغازه و اینا .
-بنزینی باشه ، چون اعتقادی به موتور برقی و شارژی و اینا ندارم.
-سرعت نره ، یعنی از 60 70 تا بیشتر نره ، چون من عشق سرعتم و میزنم جوونی خودمو تباه میکنم :دی
-گواهینامه نخواد ، چون دیگه وقت و حوصله ندارم برم تصدیق بگیرم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685

-ارزون باشه ، از اینایی که 50 60 تومنه نه ، دنبال کلاس و افه اومدن نیستم ، فقط میخوام خوش قیمت باشه از خونه برم تا مغازه و اینا .
-سرعت نره ، یعنی از 60 70 تا بیشتر نره ، چون من عشق سرعتم و میزنم جوونی خودمو تباه میکنم :دی
دوچرخه بخر همه این گزینه هارو داره به جز بنزین

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
اولین موتوری که داشتم این بود
هوندا 70
سال 1395 خریدمش 300 هزار تومن البته سرم کلاه رفت چون در اصل نهایت قیمتش 200 هزار تومن بود
بعدا دیدم اگه با تور بزنم زیر یه نفر مجبورم طبق قوانین **** دیه و قصاص! گواهینامه موتور گرفتم 250 هزار تومن
بعد از این هوندا 70 رو فروختم 350 هزار تومن یه موتور بیکلاچ خریدم 3 میلیون تومن، الان که سال 1400 هست همین موتور بیکلاچ قیمت صفرش 40 ملیون تومنه! به کجا داریم میرسیم؟! ... ریال هر لحظه بی ارزش تر میشه
این هم عکس اولین موتورم، از پشتش عکس نگرفتم، پشت زین موتور نوشته بودم اکبر دوجنسه! هر کس تو خیابون میدید میوفتاد دنبالم :ROFLMAO:

1254555514235.jpg

موتور خطرناک ترین وسیله نقیه هست، خودم ند بار تا حالا جون سالم بدر بردم، پیشنهاد خودم دوچرخه برقی هست

این متن رو هم بخونید:

"دوچرخه، مرگ تدریجی کره زمین است."

یک بانکدار، اقتصاددانان را به این فکر واداشت، وقتی گفت: " یک دوچرخه سوار، یک فاجعه برای اقتصاد کشور است: ماشین نمی خرد یا برای خرید خودرو پول قرض نمی گیرد. بیمه نمی پردازد، پول بنزین نمی دهد، هزینه ای برای بازبینی و تعمیرات مورد نیاز ماشین نمی دهد، از پارکینگ پولی استفاده نمی کند. تصادفات بزرگ ایجاد نمی کند، نیازی به بزرگراه های چند خطی ندارد. چاق هم نمی شود."

افراد سالم، برای اقتصاد، ضروری یا مفید نیستند. آنها دارو نمی خرند، به بیمارستان یا پزشک نمی روند و هیچ چیزی به تولید ناخالص داخلی کشور اضافه نمی کنند.

برعکس، هر فروشگاه جدید مک دونالد حداقل ۳۰ شغل ایجاد می کند، در واقع ۱۰ متخصص قلب، ۱۰ دندانپزشک، ۱۰ متخصص رژیـم غذایی و متخصص تغذیه، و همچنین افرادی که در خود فروشگاه مک دونالد کار می کنند.

با دقت انتخاب کنید: دوچرخه یا مک دونالد؟ ارزش فکر کردن داره.

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
هوندا 70
سال 1395 خریدمش 300 هزار تومن البته سرم کلاه رفت چون در اصل نهایت قیمتش 200 هزار تومن بود
بعدا دیدم اگه با تور بزنم زیر یه نفر مجبورم طبق قوانین **** دیه و قصاص! گواهینامه موتور گرفتم 250 هزار تومن
بعد از این هوندا 70 رو فروختم 350 هزار تومن یه موتور بیکلاچ خریدم 3 میلیون تومن، الان که سال 1400 هست همین موتور بیکلاچ قیمت صفرش 40 ملیون تومنه! به کجا داریم میرسیم؟! ... ریال هر لحظه بی ارزش تر میشه
این هم عکس اولین موتورم، از پشتش عکس نگرفتم، پشت زین موتور نوشته بودم اکبر دوجنسه! هر کس تو خیابون میدید میوفتاد دنبالم :ROFLMAO:

مشاهده پیوست 1260656

موتور خطرناک ترین وسیله نقیه هست، خودم ند بار تا حالا جون سالم بدر بردم، پیشنهاد خودم دوچرخه برقی هست

این متن رو هم بخونید:

یک بانکدار، اقتصاددانان را به این فکر واداشت، وقتی گفت: " یک دوچرخه سوار، یک فاجعه برای اقتصاد کشور است: ماشین نمی خرد یا برای خرید خودرو پول قرض نمی گیرد. بیمه نمی پردازد، پول بنزین نمی دهد، هزینه ای برای بازبینی و تعمیرات مورد نیاز ماشین نمی دهد، از پارکینگ پولی استفاده نمی کند. تصادفات بزرگ ایجاد نمی کند، نیازی به بزرگراه های چند خطی ندارد. چاق هم نمی شود."

افراد سالم، برای اقتصاد، ضروری یا مفید نیستند. آنها دارو نمی خرند، به بیمارستان یا پزشک نمی روند و هیچ چیزی به تولید ناخالص داخلی کشور اضافه نمی کنند.

برعکس، هر فروشگاه جدید مک دونالد حداقل ۳۰ شغل ایجاد می کند، در واقع ۱۰ متخصص قلب، ۱۰ دندانپزشک، ۱۰ متخصص رژیـم غذایی و متخصص تغذیه، و همچنین افرادی که در خود فروشگاه مک دونالد کار می کنند.

بیزی ی عکس با هندا 70 بذار خودتم باشی :love: :love: :love:

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
منم سی دی آی اصل داشتم سال 83
سی دی آی داشتیم وقتی هندا مد نبود🥴🥴🥴

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
ی سه چرخه داریم بلا استفاده مونده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوچرخه بخر همه این گزینه هارو داره به جز بنزین

من اینو دارم. توی شهر زودتر میرسی از موتور و ماشین. :D
موتوریا رو سوسک میکردم زورشون میومد :D

Last edited:

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732
درباره موتور برقی هم توضیح بدین دوستان

گواهینامه نمیخواد فکر کنم؟
خرابی زیاد داره؟ قیمتش چطوریاس؟

بارون بیاد نون آدم برق دار نشه یه وقت؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
گواهینامه نمیخواد فکر کنم؟
حتی اگر سوار دوچرخه هم باشی به گواهینامه موتور نیاز هست
این رو خودم سر صحنه تصادف دیدم طرف با دو چرخه تصادف کرده بود زده بودن زیرش، خودش رو فرستادن شورای حل اختلاف جریمه نداشتن گواهینامه بپردازه، مدارکش رو هم دیدم
برای خودم عجیب بود که دوچرخه هم گواهینامه میخواد!! چیزی به اسم گواهینامه دوچرخه وجود نداره ولی با دوچرخه تصادف کنی اگر گواهینامه موتور یا ماشین نداشته باشی میفرستنت شورای حل اختلاف که اونجا جریمت کنن

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715

چقدر میخوای خرج کنی؟

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
هوندا 70

مشاهده پیوست 1260656

این متن رو هم بخونید:

من یه دونه اش 4 ماه پیش خریدم بفروشم کسی نخرید

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
والا زیر 20 اینا
یه سرچ زدم دیدم زیر 30 35 چیز دندون گیری پیدا نمیشه

: /

فکر کنم همون دوچرخه بگیرم منطقی تره :دی
فقط مبحث گواهینامه موتور که بیزی اشاره کرد مطرحه.

من هرگز موتور سوار نشدم ، یه سوال جالب پیش اومد :دی ، از کرج میشه با موتور رفت تو تهران ؟ ینی بندازم اتوبان و اینا .بخاطر بازار و طرح ترافیک .
لعنتی این طرح سرویس کرده مارو. جا پارک هم یه جور دیگه مارو سرویس کرده

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,854
یه بیکینگ از اقوام دوور گرفتن . بنده اودین پسره دندون پزشک بود . ماموره 50 میل ازش پول گرفت + خودش +خانم ش + بچه ش + فامیلاش و سرجمع چند ده نفر آدم آورد دندوناشون رو مفت سرویس کردن آخرش هم موتور رو نداد گفت بروکی... . به نظرم تازه بهش حال داده بود اگه پرونده میساخت که اوضاع ش خیت تر میشد :poop:اونم تو شهرستان. اگه اینورا بود که شیره ش رو میکشیدن مامورین با اخلاق و عنقلابی

:poop:تو ج.ا . یه مردمی بار میاره که تو کف یک 250زپرتی هم میمونن . عشق موتور هم چاره ای جز سوویچ سواری نداره وتهش میشه حکم تیر یا در بهترین حالت زندان و استرداد و ... الکی سره قوانین شخمی مصطفی

تاپیک بن و استارتر قفل شود .اعصاب ندارم خاطرات موتوری من و حاج پورنی هم بازگو نکنید:دی

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
یه موتورا تولید وطن هست جا پای خیلی خوبی داره میشه کارتن میو خرت و پرت باهاش جابجا کرد ارتفاعش هم کمه ، ضعیفه جماعت هم میتونه ازش استفاده کنه ، تمام اتوماته فقط گاز و ترمز داره ، کلا ۵۰ کیلومتر در ساعت میره یکی از دوستان خریده بود ۲۸ تومن !

پرسیدم چرا موتور بی کلاج خودتو فروختی ، جواب فرمودن مدارس شروع میشه دخترم رو که میخوام ببرم مدرسه با این راحته ، موتور قبلی ارتفاعش زیاد بود

من خودم پول مفت داشته باشم میخرم سواریش خیلی خوب بود و عجیب جای کلاج ترمز میگیره :unsure:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685
یه موتورا تولید وطن هست جا پای خیلی خوبی داره میشه کارتن میو خرت و پرت باهاش جابجا کرد ارتفاعش هم کمه ، ضعیفه جماعت هم میتونه ازش استفاده کنه ، تمام اتوماته فقط گاز و ترمز داره ، کلا ۵۰ کیلومتر در ساعت میره یکی از دوستان خریده بود ۲۸ تومن !

پرسیدم چرا موتور بی کلاج خودتو فروختی ، جواب فرمودن مدارس شروع میشه دخترم رو که میخوام ببرم مدرسه با این راحته ، موتور قبلی ارتفاعش زیاد بود

من خودم پول مفت داشته باشم میخرم سواریش خیلی خوب بود و عجیب جای کلاج ترمز میگیره :unsure:
اسمش چیه

بالا