برگزیده های پرشین تولز

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
با اون همه جار و جنجال و اخبار اعتراضی بعضی مثلا نمایندگان نگران مردم معلوم بود امروز مثبت میشیم
اونم چه مثبتی کاملا فیک و ..........

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
با اون همه جار و جنجال و اخبار اعتراضی بعضی مثلا نمایندگان نگران مردم معلوم بود امروز مثبت میشیم
اونم چه مثبتی کاملا فیک و ..........
ربطی نداره به نظرم، الان چند وقته دو روز منفی یه روز مثبت سه روز منفی دو روز مثبته بازار
فضا کاملا حرفه ای شده : دی

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
تو سهم های من به همراه دیده بان تو هیچکدوم حقوقی حمایت نکرده و داره میفروشه
سهم برکت دارم بعد افزایش سرمایه قفل صف فروش بود با مثبت امروز سریع فروختم الان داره رنج منفی میزنه خودش یک سود حساب میشه

گول این مثبت فیک نخورین اگه قصد خرید دارین به گفته دوستان با تجربه فقط سهم های با بنیاد خوب بخرین

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
سایت کالاخبر که اخبار بورس کالا را پوشش می دهد یک گزارش از قیمت محصولات شرکت های پتروشیمی ارائه کرده است که بارگزاری می کنم . دوستانی که سهام شرکت های پتروشیمی دارند این قیمت ها تا حدودی می تواند چشم انداز خوبی برایشان ایجاد کند . اینطور که مشخص است نرخ ارز برای معاملات این شرکت ها در بورس کالا 232501.5 ریال محاسبه شده است که می تواند به نسبت قبل در سودآوری شرکت ها تاثیر خوبی داشته باشد .

فایل های ضمیمه

• 50.pdf
    306.5 KB · نمایش ها: 6

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
تو سهم های من به همراه دیده بان تو هیچکدوم حقوقی حمایت نکرده و داره میفروشه
سهم برکت دارم بعد افزایش سرمایه قفل صف فروش بود با مثبت امروز سریع فروختم الان داره رنج منفی میزنه خودش یک سود حساب میشه

گول این مثبت فیک نخورین اگه قصد خرید دارین به گفته دوستان با تجربه فقط سهم های با بنیاد خوب بخرین
برکت از مثبت 3 به منفی 5 و صف فروش
خودش جلوگیری از 8 درصد ضرر بود این حرکتم

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
برکت از مثبت 3 به منفی 5 و صف فروش
خودش جلوگیری از 8 درصد ضرر بود این حرکتم
سهام حبابی همیشه در صعودها کمترین صعود و در ریزش یا حتی شرایط متعادل و نیمه متعادل بیشترین منفی را می خورند . عده ای از سهامداران بزرگ و زرنگ معمولا از اخبار و شایعات به نفع خودشان خوب استفاده می کنند . اونا میدونن که مثلا برکت توازنی بین قیمت سهمش و سودش نیست ولی از جو و اخبار مبنی بر اینکه بله این شرکت داره واکسن تولید می کنه و فلان .... استفاده می کنند و یک موج و جو درست می کنند و بعد از دریافت سود خوب . سر فرصت خارج می شوند . برکت حتی اگر می توانست بازار واکسن ایران را در اختیار بگیرد هم شاید قیمتش اینقدر نباید بالا می رفت . سهامداران بزرگ و زرنگ معمولا موج سوارهای خوبی هم هستند . بعد از چند روز منفی وقتی می بینند یک مسئول دولتی وعده می دهد یا مثلا جلسه سران قوایی برگزار می شود از این جو و موج استفاده می کنند (میدانند هم که با حرف و وعده بازار رشد پایداری ندارد) و سوار می شوند و بعد از چند درصد مثبت دوباره خارج می شوند .
با داشتن سهام بنیادی ، پایدار ، سودساز و آینده دار (دارای طرح توسعه قوی) می توان از گزند و امواج در امان بود .
برای نمونه همین نوری خودمون رو نگاه کنید ، انگار نه انگار که چند روز کلیت شاخص منفی بوده و همه دم از اعتراض و ... می زدند. نهایت 4-5 درصد بالا پایین شده و دوباره با مثبت امروز رسید نزدیک به قیمت خودش قبل از این منفی ها.
یا کگل ، قیمت سهم خیلی جذاب نیست ولی چون اکثرا برای بلند مدت این سهم را می خرند و میدونند خیلی به نوسان گیران فرصت نمی دهد برای همین بازیگر نمی گذارد افت کند . یک حمایت روانی روی 2200 درست کرده که شاید بیشتر از 10 بار ، واکنش نشان داده به این قیمت و اجازه نمی دهد افت کند ، چون هم دوست ندارد ارزش بازار شرکت پایین بیاید هم نمی خواهد سهامداران عمده و بلندمدتی را ناراحت کند و اینطوری دوست دارد که با یک اصلاح زمانی ( نه اصلاح قیمتی) و رسیدن سودآوری شرکت به توازن قیمتی با سهم ، دوباره یک رشد 40-50 درصدی داشته باشد .

Last edited:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
این مثبت امروز که به نظرمیاد الکی هست و از سر رفع تکلیفه. حواستون جمع کنید. خرید نزنید.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
این مثبت امروز که به نظرمیاد الکی هست و از سر رفع تکلیفه. حواستون جمع کنید. خرید نزنید.
کلا این اتفاقات تکراریه
قبلا هم همینطور جلس میذاشتن شاخص از 2 رسید به 1200
تجربه باید بشه
حالا برسه به 1300 دوباره تصمیم میگیریم

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
📌تحقیق و تفحص از سازمان بورس کلید خورد

🔹نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز ( سه شنبه ۱۱آبان ) قوه مقننه با گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار با ۱۷۴رای موافق، ۸رای مخالف، ۸رای ممتنع از مجمع ۲۱۶نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستان یک سوال...
یکی از آشناهای ما حق تقدم داشته یک ساله پیش...به سهم تبدیل نکرده...
13 ماهه که داخل پرتفوی هست...در صورتی که روی کدال ، یک سال پیش گفتند که حق تقدم های استفاده نشده رو همه رو فروختند..
میشه کاری کرد هنوز یا فرصت تموم شده ؟
پس چرا هنور تو پرتفوی ش هست ؟
سهم سپ

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان یک سوال...
یکی از آشناهای ما حق تقدم داشته یک ساله پیش...به سهم تبدیل نکرده...
13 ماهه که داخل پرتفوی هست...در صورتی که روی کدال ، یک سال پیش گفتند که حق تقدم های استفاده نشده رو همه رو فروختند..
میشه کاری کرد هنوز یا فرصت تموم شده ؟
پس چرا هنور تو پرتفوی ش هست ؟
سهم سپ

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده
کدال چک کنید اگه فروختنه باشن بانک عامل برای دریافت پول اعلام میکنن
برای خودم پیش اومد 4 ماه بعد فروش حق توسط حقوقی بانک اعلام کردن رفتم پولمو گرفتم

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
بازار جوری سریع انقلابی سبزه که آدم حس میکنه دوباره میخوان عرضه اولیه کنند تو پاچه ملت

نماد مثبت317
بدون تغییر 2
نماد منفی0
#شِت

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
بازار جوری سریع انقلابی سبزه که آدم حس میکنه دوباره میخوان عرضه اولیه کنند تو پاچه ملت

نماد مثبت317
بدون تغییر 2
نماد منفی0
#شِت
بیشتر کسانی که هفته قبل آه و ناله می کردند و به جای بحث درباره ی بورس و نماد و تحلیل ، صحبت از نقد شدن و دولت و مجلس و ملت و حقوقی و خروج پول و ... می کردند
تقریبا 10 تا 15% جا موندند متاسفانه
خرید های هفته قبل من که همینجا هم نوشته بودم :
Untitled.png

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
#خودرو
با حجم بالای یک میلیارد و صف خرید
چیزی که تو همه گرو ه ها میگن که اگه اتفاق بیفته برای بازار خوبه و نشانه صعود قوی
ببینیم چقدر واقعیت داره

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
#خودرو
با حجم بالای یک میلیارد و صف خرید
چیزی که تو همه گرو ه ها میگن که اگه اتفاق بیفته برای بازار خوبه و نشانه صعود قوی
ببینیم چقدر واقعیت داره
لیدر بازار شده خودرو صف خریدش میریزه کل بازار میره رنج منفی !

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
از صبح این اسیا تک دیونه کرده هر پنج دقیقه اینترنت قطع میشه
هر روز یک داستان داریم

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
دوستان کسی تا بحال از صندوق هایی که از طرف شما سبدگردانی میکنن استفاده کرده؟ من میخوام تو بورس یه مقدار سرمایه گذاری کنم اما نه سوادش رو دارم نه وقتش رو .

برای نمونه از این صندوق میخوام استفاده کنم :

میگه که شما سهام ما رو تو بورس میخرین و دیگه نیازی نیست کاری انجام بدین. و میگه که صف خرید و فروش نداره و بازارگردان داره و میشه هر موقع آدم بخواد سهام رو بفروشه.

کسی تجربه ای توصیه ای چیزی داره ؟

*مدیر محترم اگر گذاشتن لینک خلاف مقررات هست لینک رو حذف کنید ولی متن رو نگه دارید.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
دوستان کسی تا بحال از صندوق هایی که از طرف شما سبدگردانی میکنن استفاده کرده؟ من میخوام تو بورس یه مقدار سرمایه گذاری کنم اما نه سوادش رو دارم نه وقتش رو .

برای نمونه از این صندوق میخوام استفاده کنم :

میگه که شما سهام ما رو تو بورس میخرین و دیگه نیازی نیست کاری انجام بدین. و میگه که صف خرید و فروش نداره و بازارگردان داره و میشه هر موقع آدم بخواد سهام رو بفروشه.

کسی تجربه ای توصیه ای چیزی داره ؟

*مدیر محترم اگر گذاشتن لینک خلاف مقررات هست لینک رو حذف کنید ولی متن رو نگه دارید.
مثل سود بانکیه
مثلا ماهی ۲۰ تا ۲۳ درصد بهتون سود میده
حداقل هم ۱۸٪

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
بالا