برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر chaning

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یکی از همکاران ، مدیران و یا عزیزان بازارچه لطف کنن واسطه بشن تا من کارت رو پس بفرستم برای فروشنده.

hamid5566

Registered User
لایک‌ها
992
یکی از همکاران ، مدیران و یا عزیزان بازارچه لطف کنن واسطه بشن تا من کارت رو پس بفرستم برای فروشنده.
من جزو همکاران و مدیران نیستم ولی بشدت جزو دسته عزیزان هستم.ذاتا عزیزم و تو دل برو.
فکر نکنم عزیزتر از من تو پی تی باشه. اگه هست اعلام کنه

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من جزو همکاران و مدیران نیستم ولی بشدت جزو دسته عزیزان هستم.ذاتا عزیزم و تو دل برو.
فکر نکنم عزیزتر از من تو پی تی باشه. اگه هست اعلام کنه
من مشکلی ندارم اگه فروشنده هم موافقه اعلام کنه یه پیام خصوصی بین سه نفر ایجاد کنم.

hodin_company

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام و درود به دوستان

عزیز ترجیحا با یک سیستم دیگه تست کنین
و ملاک سلامت کارت فقط نباید فورمارک باشه چون فورمارک بیشتر چیپست رو درگیر میکنه تا مموری
بعد از تست فورمارک
مموری ها رو تست کنید
با نرم افزار های مختلفی مثل 3dmark و occt و حتما نرم افزار msi afterburner رو بریزین و مطمن بشید که حجم کامل مموری درگیر هستش
اگراین تست ها رو بگیرین کارت در سلامت کامل هستش و زیاد به دما کارت توجه نکنید چون پد مموری ها و خمیر خشک و خاصیت رو به مرور زمان از دست میدن که باید تعویض بشن

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
خلاصه کامل از وضعیت طبق خواسته دوستان

سیستم و پاورهای تست من

- کولر مستر 550 mwe
- گرین gp700-b hp evo

مادربرد asus h510 m- a
پردازنده i3 10100

مشکل : دوحالت وجود داره یا فورمارک به محض باز شدن نوسیگنال میشه و سرعت فن میره روی 100 و باید ریستارت کنی سیستم از دسترس خارج میشه و یا فریم نصف مقداری که باید بده میده و لگ میزنه تو بازی هم همین شرایط وجود داره. (ویدیو آپلود شد)

نکنه مشکل کارت روی pci 16x هست فقط یعنی با رایزر 1 به 16 وصل میکنی این مشکلات دیده نمیشه ! روی دوتا مادربرد هم تست کردم این موضوع رو.

@AMD.POWER
من به مدت طولانی توی یه شرکت که کارش تعمیرات کامپیوتری بود کار کردم
حق با شاکیه یعنی سعید
عزیز اینکه سیگنال تحت فشار میپره و سرعت فن بالا میره یعنی کارت مشکل داره و اینکه تحت فشار این اتفاق براش میفته یعنی صاحبی که ازون کارت استفاده میکرده قبل فروش پدرشو درآورده

اگر آسیب بصورت فیزیکی ایجاد میشد کارت کلا تصویر نمیداد نه اینکه تحت فشار براش مشکل ایجاد بشه و سیگنالش بپره
این مشکل رو بصورت دوستانه حل کنید .خریدار امکان نداره به کارت صدمه زده باشه بلکه کارت از قبل مشکل داشته که ایشونم بلافاصله پس از نصب فهمیده و اطلاع داده بدون فوت وقت

Last edited:

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام.
طبق عرف خرید و فروش اگر صحبتی در مورد مهلت تست نشده. مهلت تست ۲۴ ساعت هستش. مگر توافقی بیشتر صحبت کنید.
و حالا اینکه خریدار ۲ ساعت بعد تست خبر داده به فروشنده،که کارت مشکل داره، فروشنده موظف هست جنس رو پس بگیره.
و ادامه بحث ها به نظرم حاشیه هستش.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ببینید دوست عزیز همانطور که کاربر tazone گفتند.
این کارت در اثر استهلاک به این روز افتاده که نو سیگنال میده وگرنه خریدار میخواست توی 2 ساعت بیاد با چکش و قلم بیوفته به جون کارت که کلا کار نمیکرد :D
حالا خوبه بنده خدا توی 2 ساعت اعلام مشکل کرده.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
توضیحات رو خوندم . کارت خراب است و باید مرجوع بشه به فروشنده و هزینه به خریدار برگردانده شود .
بهتر است که یک واسطه این کار را انجام دهد . کارت به واسطه ارسال شود و بعد به فروشنده کالا و مبلغ هم به خریدار عودت بشه .

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کارت به فروشنده پس فرستاده شد و مبلغ دریافت شد از همه دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن تشکر میکنم. مخصوصا اقا حمید که واسطه برگشت شدن.
@hamid5566

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا