برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری کاربر pouria.b لطفا بطور کامل بخونید کلاه سرتون نگذارد

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
سلام دوستان یاد ی معامله افتادم ما ی برد از فروشنده خریدیم تمیز خوشگل ...
با سی پیو دوهسته ای داشتیم کار میکریدمو که رفتم ی سیپیو 4 هسته خریدم ک بندازم بش.. فهمیدم عه با سیپیو 4 هسته ای اصن نمیاد بالا
بعضی از این فروشنده ها این نکات ریزو بگین اره همون مشکل ریزی که نمیخوایین خریدار بفهمه قایم نکنین بگین ...
خلاصه شنانس اوردم امتیازش بالا بود ی امتیاد منفی که دادم بعد 10.15 روز قبول کرد مادربرد پس بگیره

rouhit_110

Registered User
لایک‌ها
590
پولتو بخورن کلاه سرت بزارن بت امتیاز منفی بدن هیچ کس هم به دادت نرسه واقعا اینجا جمهوری اسلامی ایران است
این دیگه نوبره کلاهبردار هم امتیاز منفی داده بم
این قدر این تاپیک رو اپ میکنم تا به یه نتیجه ای برسم
داداش یه تاپیک زدی که فقط اعضای اینجا میتونن ببینن و بخونن، انتظار داری پلیس اینترپل بیاد به دادت برسه که اینجوری گودرز رو به شقایق ربط میدی؟
خب اگر از مبادی قانونی پیگیری بشه ، اونوقت میبینی که (دیر یا زود) رسیدگی میکنن

MDpC

Registered User
لایک‌ها
72
درود دوست من
یه مورد کلی هست خدمتتون باید بگم، مانیتور های چینی، ال این وان های چینی گرین و... همه تقریبا به همین شکل هست، اینا یه قاب هستن و یه مادربرد ایسوس مخصوص ال این وان و یه السیدی. نه بیشتر. حتی پنل مانیتور های g+ با پنل مانیتور های سری va ایسوس(هر دو مدل پنل یکسان و ips هست) یکی هست، اما تصاویرشون دقیقا مثل این 2 تصویر مانیتور هست که شما گذاشتید، ماینتور g+ رنگش به زردی میزنه و اندک هاله ای هم داره، ولی ایسوس تصویرش خیلی واقعی تره و فقط اندک نشتی نور توی صفحع سیاه داره. با اینکه پنلشون یکی هست. حالا دلیلش چیه؟ دلیل اون زرد رنگی برد کنترل مانیتور هست که تصویر رو به این شکل پردازش میکنه، دلیل هاله و کم نور بودن هم مونتاژ بد و کیفیت و بی دقت بودن ساخت قاب هست. یه جوریه که قاب دقت کافی توی تزریق نداشته و بیش از حد توی اون 2 قسمت بالا سفت میشه و به السیدی فشار میاره. من نمیگم این ایراد طبیعیه، اما ایرادیه که دیر یا زود همراه کالا های از این برند میشه، هیچ مانیتوری هم به جز مانیتور های دل و hp من ندیدم که بعد یه مدت دچار نشتی نور یا هاله نشن، خودم ایسوس دارم، بعد 6 سال، توی صفحه سیاه نشتی نورش زیاد شده و سایه های سفید از همه طرف دارن به وسط صفحه نزدیک میشن.
فروشنده اشتباه کردن و باید این مورد رو ذکر میکردن، اما مشخصه به خاطر ترس از موندن کالا یا برگشت، دارن بهونه میارن.
شما هم انتظار واقعا زیادی از این کالا دارید. میتونستید یه alo استوک از برند hp یا دل یا حتی اپل تهیه کنید که چنین دردسری نداشته باشید. الان ما هم توی استودیو 2 تا مانیتور g+ داریم که انداختیم کنار، اولش بخاطر ارزونی گرفتیم، ولی روز به روز تصویرش بدتر میشد تا جایی که دیگه به درد نمیخوره و انگار تصویر یه تلویزیون 50 سال کارکرده رو داره نشون میده. تعویض السیدی هم مشکل شما رو حل نمیکنه، دیر یا زود دوباره به همین مشکل دچار میشه. چون خاصیت کالای بی کیفیت و چینی همینه.
در کل مقصر رو من فروشنده میبینم، چون باید این مورد رو میگفت، خصوصا که شما حساسیت زیادی دارید. ولی شما با این سطح حساسیت هم باید متوحه میبودید کالای چینی نباید بخرید.

Last edited:

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
خوب منم از همون اول که دیدمش (البته 1000 بار به فروشنده گفتم این مشکل رو نداره ایشون همش میگفتن نداره ) اسرار دارم پس بدم با همین قیمت یکم بیشتر میتون ال این وان dell یا hp بگیرم
ال این وال دلی که گرفتم رو دیدین چه تصویری داره با وجود اینکه خیلی قدیمی تر از این ال این وان است
اگر دقت کرده باشین منم مجبور شدم یه ال این وان دیگه بخرم اخه واقعا این به دردم نمیخوره و فروشنده بم انداختش

هیچ جوری نمیشه باش کار کرد رنگا توش خیلی افتضاح است تصویر هاله افتضاحی داره طوری که تو عکس معلومه چه برسه جلوش نشسته باشی
تقریبا گوشه های تصویر تو تصاویر رنگی رنگ خاکستری غالب است به بقیه رنگ ها

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
اون اگر میخواست پس بگیره همچین جنسی رو نمیگفت بدون ایراده

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
درود دوست من
یه مورد کلی هست خدمتتون باید بگم، مانیتور های چینی، ال این وان های چینی گرین و... همه تقریبا به همین شکل هست، اینا یه قاب هستن و یه مادربرد ایسوس مخصوص ال این وان و یه السیدی. نه بیشتر. حتی پنل مانیتور های g+ با پنل مانیتور های سری va ایسوس(هر دو مدل پنل یکسان و ips هست) یکی هست، اما تصاویرشون دقیقا مثل این 2 تصویر مانیتور هست که شما گذاشتید، ماینتور g+ رنگش به زردی میزنه و اندک هاله ای هم داره، ولی ایسوس تصویرش خیلی واقعی تره و فقط اندک نشتی نور توی صفحع سیاه داره. با اینکه پنلشون یکی هست. حالا دلیلش چیه؟ دلیل اون زرد رنگی برد کنترل مانیتور هست که تصویر رو به این شکل پردازش میکنه، دلیل هاله و کم نور بودن هم مونتاژ بد و کیفیت و بی دقت بودن ساخت قاب هست. یه جوریه که قاب دقت کافی توی تزریق نداشته و بیش از حد توی اون 2 قسمت بالا سفت میشه و به السیدی فشار میاره. من نمیگم این ایراد طبیعیه، اما ایرادیه که دیر یا زود همراه کالا های از این برند میشه، هیچ مانیتوری هم به جز مانیتور های دل و hp من ندیدم که بعد یه مدت دچار نشتی نور یا هاله نشن، خودم ایسوس دارم، بعد 6 سال، توی صفحه سیاه نشتی نورش زیاد شده و سایه های سفید از همه طرف دارن به وسط صفحه نزدیک میشن.
فروشنده اشتباه کردن و باید این مورد رو ذکر میکردن، اما مشخصه به خاطر ترس از موندن کالا یا برگشت، دارن بهونه میارن.
شما هم انتظار واقعا زیادی از این کالا دارید. میتونستید یه alo استوک از برند hp یا دل یا حتی اپل تهیه کنید که چنین دردسری نداشته باشید. الان ما هم توی استودیو 2 تا مانیتور g+ داریم که انداختیم کنار، اولش بخاطر ارزونی گرفتیم، ولی روز به روز تصویرش بدتر میشد تا جایی که دیگه به درد نمیخوره و انگار تصویر یه تلویزیون 50 سال کارکرده رو داره نشون میده. تعویض السیدی هم مشکل شما رو حل نمیکنه، دیر یا زود دوباره به همین مشکل دچار میشه. چون خاصیت کالای بی کیفیت و چینی همینه.
در کل مقصر رو من فروشنده میبینم، چون باید این مورد رو میگفت، خصوصا که شما حساسیت زیادی دارید. ولی شما با این سطح حساسیت هم باید متوحه میبودید کالای چینی نباید بخرید.
درود
تمامی فرمایشات شما درست و نظر تخصصی بوده . در رابطه با جمله آخر شما : شما ویدئو رو دانلود کردین؟ تو ویدئو تو تمام تست رنگ ها مشخصه که سبک پنل چه جوری هست. درسته؟ منظور شما این هست چه مواردی رو باید میگفتم؟ تحلیل تخصصی از کالا باید ارائه بدم آیا؟ خودم تو سر مال بزنم و ایراد بذارم ؟ مثل اینه مثلا کسی آیفون 12 مینی میذاره فروش بیاد بنویسه باتریش ضعیفه. خب این مدل کلا باتریش ضعیفه نسبت به گوشی های دیگه قیمتشم از پرو خیلی کمتره کسی امکانات بالاتر میخواد باید بره پرو رو بخره. کسی که جنس دسته دو میفروشه مشاوره فروش باید بده؟ من حوصله این خاله بازی ها رو با این شخص ندارم اصلا وگرنه شخصی مثل شما که تخصص داره اگه بخواین تصاویر و فیلم بیشتر هم قرار میدم . که ثابت میکنه تصاویری که این آقا گذاشته فرافکنیه . در ضمن شما که بهتر میدونی به ایشون بگو اگه میخوان مانیتور تصویر سفید تری بده توی تنظیمات کجا باید برن من با ایشون صحبتی ندارم .

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
دوستان این هم قسمتی از یه کلیپ دیگه که برای این اقا فرستادم
بله . من جنس میفروشم اینجوری میفروشم از همه جا عکس و فیلم تهیه میکنم میفرستم . برای خودم هم نگه میدارم برای همچین روز هایی
عزیزان شما به عنوان فروشنده این دستگاهو داشتین دقیقا چیو به عنوان مشکل عنوان میکردین؟ خودتون دارین فیلم ها رو میبینید . دقیقا چیو باید به عنوان عیب در نظر میگرفتم برای یه aio 7 میلیونی که به این اقا دادم ؟
من نمیدونم این اقا این تصاویرو میذاره فتوشاپ میکنه چی کار میکنه؟

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
حتما با تمام تصاویر و مدارک بیشتر یه تاپیک خودم برای این اقا باز میکنم تا یاد بگیره اینجا مهد کودک نیست که هر کار دلت بخواد بکنی ما 10 ساله اینجا هستیم والا اولین بار هست گیر شخصی مثل این اقا میوفتیم . اگه از اول با شخصیت رفتار میکرد من میگفتم باشه ولی مثل بچه مدرسه ای انگار من دیجی کالا هستم اومده میگه خوشم نیومد میخوام پس بفرستم بعدم خودش پیام داد گفت دارم میفرستم بیاد که بازم نفرستاد . از این که براش مبلغ کم نکردم سوخته این اقا . اصلا شاید مانیتور از دستش افتاده باشه رو زمین؟ گناه من چی هست؟ من فیلم و عکس دارم از قبل ارسال که قرار دادم و برای خریدار هم ارسال کرده بودم

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
بله . من جنس میفروشم اینجوری میفروشم از همه جا عکس و فیلم تهیه میکنم میفرستم . برای خودم هم نگه میدارم برای همچین روز هایی
عزیزان شما به عنوان فروشنده این دستگاهو داشتین دقیقا چیو به عنوان مشکل عنوان میکردین؟ خودتون دارین فیلم ها رو میبینید . دقیقا چیو باید به عنوان عیب در نظر میگرفتم برای یه aio 7 میلیونی که به این اقا دادم ؟
خواهشی که از دوستان دارم این هست حتما این کلیپ رو هم ببینید

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
من همه تصاویر و فیلم ها رو برسی کردم کامپیوتر اقا پوریا که فیلم گرفته یه چیز دیگس تصاویر خریدار چیز دیگه مث اینکه تعوض شده یا از مورد معیوب مشابه عکاسی شده
قضاوت با خدا
سلام ممنون از شما خیلی لطف دارید به بنده
بله واقعا هر کس کلیپ ها رو ببینه واقعا متوجه میشه حق با کی هست . مدیران انجمن هم که دیدن و حق رو به بنده دادن

meghdad1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این چیزا رو این پنل ها با این رنج قیمتی کاملا عادی هست و معمولا صفحه نمایش ها یک سری ایرادات دارن که از کارخونه هست
و حتی نو هم بخرید به هیچ عنوان برای این مشکلات که مربوط به مونتاژ هست همچنین کیفیت خود پنل تعویض و مرجوعی قبول نمیکنن
یک تلویزیون هایسنس داریم که همین مدل هاله داره یک تلویزیون ایرانی دیگه هم خریدم یکسال نرسیده یک پیکسل سوخته داده
وقتی دارید پول یک پراید رو میدید نباید انتظار BMW داشته باشید.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
این چیزا رو این پنل ها با این رنج قیمتی کاملا عادی هست و معمولا صفحه نمایش ها یک سری ایرادات دارن که از کارخونه هست
و حتی نو هم بخرید به هیچ عنوان برای این مشکلات که مربوط به مونتاژ هست همچنین کیفیت خود پنل تعویض و مرجوعی قبول نمیکنن
یک تلویزیون هایسنس داریم که همین مدل هاله داره یک تلویزیون ایرانی دیگه هم خریدم یکسال نرسیده یک پیکسل سوخته داده
وقتی دارید پول یک پراید رو میدید نباید انتظار BMW داشته باشید.
سلام . صحبت من هم همین بود دقیقا باز هم با این شرایط شما دو کلیپی که قرار دادم رو ببینید متوجه میشین عکس هایی که ایشون میذارن کجا و مانیتوری که من فرستادم کجا

MDpC

Registered User
لایک‌ها
72
من این ویدئو رو ندیده بودم، ولی هاله توی این ویدئو مشخصه، پس یعنی خریدار این ویدئو رو دیده و با آگاهی خریده. بگذریم که این ایراد برای این برند طبیعیه.

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
سلام اگر متن رو کامل خونده باشید بعد از اینکه تصاویر رو فرستاد من از ایشون پرسیدم مانیتور هاله داره
همونجا شک کردم ولی گفتم ممکنه به خاطر ویدیو گرفتن باشه به صراحت از ایشون در باره هاله پرسیدم چرا همون موقع ایشون نگفتن مانیتور هاله داره
با اعتماد : گفتن هاله نداره من خیالم راحت شد مشکل از کیفیت تصویر ویدیو است و مانیتور هاله نداره
هر کس متن چتها رو نخونده بره بخونه فکر میکنید چرا 3 بار از فروشنده پرسیدم هاله داره یا نه چون به همون تصویر شک کرده بودم که فروشنده خیلی راحت با دروغ گفت هاله نداره
برید متن چت رو بخونید

شما میگید نباید ایراد کار رو میگفتید وقتی ایراد رو پرسیدم که داره پس چرا دروغ گفتین اگر قصد کلاه برداری نداشتین
من جنس رو پس نفرستادم به این علت است که خیلی خیلی شک دارم همچین شخصی پولم رو پس بده این اقا اولا که بعد از دادن جنس دیگه جوابم رو نمیداد میتونید تو چتها مشاهده کنید و بعد از اینکه شکایتم رو به مدیر فروم اعلام کردم وجودش پیدا شد و مدیر مجبورش کرد بیاد اینجا
کسی که تاپیک کلاهبرداری براش گذاشتن نمیاد جواب بده بعد با 1000 زحمت مدیر رو پیدا کردم تازه شما اومدی میدوین به ای چی میگن
چرا همون موقع شروع به دفاع کردن نکردین چون فکر کردین انداختینش و تمام شده اگر پیگیری نمیکردم الان معلوم نبود چی میشد
من میگم نمیخوامش شما میگید میخوام پول کم کنم اصلا به دردم نمیخوره حتی یک ثانیه دوس ندارم به اون هاله نگاه کنم برای همین است که مجبور شدم یه ال این وان دیگه تهیه کنم یعنی از زمان خرید تا الان ازش استفاده نکردم (به درد من نمیخوره) همه این داستان رو دارم پیش میبرم پس بدم میخواستم کم کنی که کذشته بوده از یه مقدار پولم من میگم بدم میاد از هاله شما دنبال پس نگرفتی این حرفا رو در میاری

ترسیدم البته هنوزم میترسم جنس رو هم پس بگیره پولو پس نده
نادرستی یک ادم که بت ثابت میشه دیگه هیچ جوری بش اعتماد نداری

Last edited:

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
من فقط میگم حرومت باشه انشالله یک ریالش رو نخوری همشو همین دنیا پس بدی

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
سلام . صحبت من هم همین بود دقیقا باز هم با این شرایط شما دو کلیپی که قرار دادم رو ببینید متوجه میشین عکس هایی که ایشون میذارن کجا و مانیتوری که من فرستادم کجا

درود
اگر خریدار هزینه ارسال شما و عودت خودشان را تقبل کنند شما پس نمیگیرید؟؟ طرف کسی را نمی گیرم ولی وقتی رضایت در معامله نیست شخصا نمیتونم وجه حاصل را در زندگیم خرج کنم

hdneo

Registered User
لایک‌ها
103
شما میخوای هر قطعه ای بخری باید حداقل 1000 تا پست بخونی بفهمیدی این سری قطعه ایراد اساسی داره یا نه.جنس ایرانی هم که ندیده تکلیفش مشخص هستش چیه. این که فروشنده بیاد جزئیات رو بهتون بگه فلان ایراد داره یا نداره حرف بیهوده‌ای هستش. شما قبل از خرید باید تحقیق میکردید بعد اقدام به خرید می‌کردید. مانیتورها هم همشون یک ایرادی دارن همیشه مانیتور بی ایراد وجود خارجی نداره.

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
ولی ایرادی رو که دیدم و پرسیدم ایشون گفتن ایراد نداره این مهمه
پرسیدم هاله داره یا نه گفتن نه
چرا پرسیدم چون برام مهم بود
درسته شاید 1000 تا ایراد دیگه هم داشته باشه اون ایرادی رو که میدونستم و دوست نداشتم داشته باشه رو پرسیدم که نداشته باشه ولی ایشون وجود ایراد رو مخفی کردن
یه سوال رو هم از شما بپرسم شما نوشتی مانیتور بدون ایراد وجود نداره این حرفتو خودت قبول داری مانیتور همه جوره وجود داره با ایراد و بی ایراد

Last edited:

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
اگر خدا و پیغبری و راست و حسینی میخوای جنس بفروشی اینجوری جنس میفروشن

این نمونه فروش مانیتور ایراد دار خودم هست از خریدار بپرسین چنتا عکس براش فرستادم چقدر مانیتور رو بش فروختم رازی است یا نه
بپرسین گفتم هاله ندارد هاله داشت یا نداشت دقیقا همون چیزی که گفتم مانیتور بود یا نه
خوب نگاه کنید اگر میخواستم میتونستم کاری کنم خراش تو عکس معلوم نشه به مشتری بندازمش فکر میکنی چرا ایراد رو دقیقا برای مشتری نوشتم

چون مشتری نمیتونست از تو عکس ببینتش من باید میگفتم خط ندارد و مانیتور رو بش مینداختم
دوست من طوری قضاوت کنید که فردا به خودتون جنس فروختن ناراحت نشین
من به کدوم یک از دوستان جنس دادم بر خلاف حرفم ایرادی داشت و من قبول نکردم
4 تا همکار اینجوری بخوان سر هم کلاه بزارن
فردا شما چه جنسی میدین به مشتریتون جنس ایراد داری که مشتری ایرادشو نمیدونه رو به عنوان سالم میدین به مشتری بعد ازش پس نمیگیرید
حتی اگر بیاره و به شما ثابت کنه ایراد مال زمانی بوده که پیش شما بوده صرفا به خاطر اینکه فروختین (بعدم فکر میکنیم پولش حلاله)

میدونی به این چی میگن دوست من خودت اسمشو بگو

کسی به همکارش اینجوری جنس میندازه حالا برو ببین چی دست مشتریش میده (تمام جنسش ایراد داره و ایرادشو از مشتری مخفی کرده)

Last edited:
بالا