برگزیده های پرشین تولز

آرتور جرج به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد؟؟!

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
والا تلويزيون كه تا ساعت 10 امشب قرارداد با اين عمو سيبيل رو تكذيب كرده اگرچه گويا هنوز ايرانه .
البته نگفتن باهاش قرارداد نمي بنديم فقط گفتن تا حالا نبستيم ...

يكي ميگه بستيم يكي ميگه عمرا ... خدا آخر و عاقبت ما رو با اين فوتبال ملي مون به خير كنه .:wacko:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
مجمد نبی هم تکذبیب کرد ارتور هنوز مربی ایران نشده ......

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
اين هم منبع خبر پست شماره 60

اين هم كپي اطلاعات صفحه فوق در سايت fifa.com

Foundation year 1920
Affiliated since 1948

Official site
www.iriff.ir
info
[email protected]

IR Iran Football Federation
"Transitory Board" No. 2/2 Third St. Seoul Ave. TEHRAN 19958-73591

Phone: +98-21/8821 3308
Fax: +98-21/8805 3605

President SAFAEI FARAHANI Mohsen
Vice President HASHEMI Qumars
General Secretary MOHAMMAD NABI Mehdi
Treasurer KAHAZAEI Mohammad Taghi
Men's Coach JORGE Artur(POR)
Women's Coach XINFENG Zhou(CHN)
Media Officer SHAHABI Azhdar
Futsal Coordinator TORABIAN Abbas
Referee Coordinator ENAYAT Masoud
Jerseys White
Shorts White
Stockings White​

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
والا تلويزيون كه تا ساعت 10 امشب قرارداد با اين عمو سيبيل رو تكذيب كرده اگرچه گويا هنوز ايرانه .
البته نگفتن باهاش قرارداد نمي بنديم فقط گفتن تا حالا نبستيم ...

يكي ميگه بستيم يكي ميگه عمرا ... خدا آخر و عاقبت ما رو با اين فوتبال ملي مون به خير كنه .:wacko:

مجمد نبی هم تکذبیب کرد ارتور هنوز مربی ایران نشده ......

اسم اين بابا رو توي سايت فيفا هم زدن اينا هنوز ميگن طرف مربي تيم مانشده . واقعا جالبه . هرچند توي فوتبال ايران هر چيزي ممكنه :f34r:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
حتما چون الان شبه نشد ثبتش کنند رفت تا شنبه!! وگرنه این یارو که الان توی ایرانه خب چی کار داره اینجا!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ساسان جان اين "سازماندهي" رو خوب اومدي ! :دي

آره بايد صبر كرد ببينيم نتايجش چي مشه ! ولي مگه تيم ملي ايران موش آزمايشگاهي كه هر كار دلشون بخواد سرش بيارن ! ميدوني درصد ريسك اين كارشون چقدره !؟

بابا منم اگه مربي تيم ملي شم ، يه درصد احتمال داره موفق بشم !

اين مربي در شان فوتبال ايران نيست !!

ایول دقیقا حرف دل منو میگی!

منم موافقم که باید صبر کرد شاید این بقول بچه ها عمو سیبیل بهترین نتایج دوران مربیگریش رو با ایران بگیره.

ولی از یه طرفی هم بنظرم یه کشوری مثل تایلند یا ازبکستان باید طرز فکرش اینطوری باشه. یعنی دل خوش کنه به اما و اگر و اینکه شاید این مربی بهترین دورانش با ایران باشه. نه کشوری مثل ایران که تو این چند سال اخیر جزو 40 تای اول جهان و 3 تای اول آسیاست!

من نظرم اینه که ما تا زمانی که دلمون رو به کمترین خوش کنیم نباید انتظار بیشترین و بهترین نتیجه رو داشته باشیم! وقتی یه قدم بزرگ برداشتیم مطمئنا نتیجه ش رو هم میبینیم.

اصلا این آقا در حد و اندازه ی اسم ایران نیست! چرا خودمون رو دست کم میگیریم؟! درسته شاید هنوز خیلی راه مونده باشه برای رسیدن به سطح اول جهان ولی مطمئن باشید با اینجور تصمیمات شَک دار هیچوقت به این آرزو نمیرسیم!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
من نظرم اینه که ما تا زمانی که دلمون رو به کمترین خوش کنیم نباید انتظار بیشترین و بهترین نتیجه رو داشته باشیم! وقتی یه قدم بزرگ برداشتیم مطمئنا نتیجه ش رو هم میبینیم
آخه امکانات رو هم مقایسه کن ... ما کلا یه استادیوم داریم اونم آزادی یه ..... بقیه همه از دور خاج هستند کدوم مربی بزرگ میاد تو ایران با این امکنات کار کنه؟....
یه مربی متوسط به بالا برای حال حاضر ایران خوبه...

این طرف شنیدم تومور مغزی هم داشته ..... میت ورداشتن آوردن ....
فکرکنم فقط یه وانت باید پشت سرش پرونده پزشکی ایش رو بیاره......

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
امروزم که تو اخبار گفت قرارداد آرتور سی بیل :p رو دوشنبه میبندن
کلا اینها عادت دارن همه چیز رو تکذیب کنن ، حتی نزدیکی مسابقات و نداشتن مربی و تیم و فدراسیون و رئیس و ..... الی ماشاالله

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه امکانات رو هم مقایسه کن ... ما کلا یه استادیوم داریم اونم آزادی یه ..... بقیه همه از دور خاج هستند کدوم مربی بزرگ میاد تو ایران با این امکنات کار کنه؟....
یه مربی متوسط به بالا برای حال حاضر ایران خوبه...

این طرف شنیدم تومور مغزی هم داشته ..... میت ورداشتن آوردن ....
فکرکنم فقط یه وانت باید پشت سرش پرونده پزشکی ایش رو بیاره......

درسته ما از نظر استادیوم مشکل داریم ولی مطمئن باش اگر اوضاع ورزش ایران درست بود مربیای بزرگ با کمبود امکانات هم کنار میومدن.

الان بزرگترین دلیلی که وجود داره همین مشکل فدراسیون و این مسخره بازیاست وگرنه اگر در و پیکر داشت من میگم مربیای بهتری هم میتونستیم داشته باشیم.

البته اینم بگم که آلکس فرگوسن رو هم اگر مربی تیم ملی کنن هیچ تفاوتی با ناصر خان ابراهیمی نخواهد داشت!!

چون وقتی دست سرمربی باز نباشه و همش این و اون بخوان موش بدوئونن همین آشه و همین کاسه!

آقا این خانه از پایه ویران است! بذارید حالا چند صباحی هم این بنده خدا آخر عمری بیاد یه گشتی تو ایران بزنه و بره جای دوری نمیره!!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
البته اینم بگم که آلکس فرگوسن رو هم اگر مربی تیم ملی کنن هیچ تفاوتی با ناصر خان ابراهیمی نخواهد داشت!!

چون وقتی دست سرمربی باز نباشه و همش این و اون بخوان موش بدوئونن همین آشه و همین کاسه!

آقا این خانه از پایه ویران است! بذارید حالا چند صباحی هم این بنده خدا آخر عمری بیاد یه گشتی تو ایران بزنه و بره جای دوری نمیره!!

اقا از هر سطر نوشته های شما بوی غم میاد . از شما چه پنهون همه ی ما می دونیم سرنوشت این تیم چیه ؟ اگه می خندیم برای اینه که خودمون رو گول بزنیم .

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
والا انتخاب ایشون از 2 لحاظ به نظر من جای تبریک داره
یکی اینکه بلاخره بعد از اینهمه حرف و رفت و آمد یکی انتخاب شد که ما هم بتونیم بگیم : بابا ؟! تیم ما هم مربی داره !
دوستان هم 800 بار جلسه و میز گرد و شورای بحران مربی ! تشکیل ندن و برن بچسبن به کار !
دوم هم این که : بلاخره فوتبال ما از شر " ویچ "ها ! خلاص شد !!
این آقای جرج هرچی باشه مال اروپای غربی یه و صد البته کلاس مربی گریش از گزینه های پیش بالاتر ( بجز بلاژ که موفق هم نبود )
تازه ایشون همون کسیه که کامرون رو هم داشت به جام جهانی میاورد و سر اون پنالتی کذایی که دقیقه نود گل نشد حذف شد
صد البته ژاک سانتینی بهتر بود ولی ما عادت کردیم اول صد تا اسم قلمبه ! بشنویم و بعد یکی دیگه بشه مربی !
موفقیت تو فوتبال ایران به خیلی چیزا بستگی داره! که اصلا شاید کارنامه خیلی توش مهم نباشه !;)
باید نشست و دید ؟!....
خلاصه .. به امید موفقیت فوتبال ایران تو میادین :)
یاحق

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
والا انتخاب ایشون از 2 لحاظ به نظر من جای تبریک داره
یکی اینکه بلاخره بعد از اینهمه حرف و رفت و آمد یکی انتخاب شد که ما هم بتونیم بگیم : بابا ؟! تیم ما هم مربی داره !
دوستان هم 800 بار جلسه و میز گرد و شورای بحران مربی ! تشکیل ندن و برن بچسبن به کار !
دوم هم این که : بلاخره فوتبال ما از شر " ویچ "ها ! خلاص شد !!
این آقای جرج هرچی باشه مال اروپای غربی یه و صد البته کلاس مربی گریش از گزینه های پیش بالاتر ( بجز بلاژ که موفق هم نبود )
تازه ایشون همون کسیه که کامرون رو هم داشت به جام جهانی میاورد و سر اون پنالتی کذایی که دقیقه نود گل نشد حذف شد
صد البته ژاک سانتینی بهتر بود ولی ما عادت کردیم اول صد تا اسم قلمبه ! بشنویم و بعد یکی دیگه بشه مربی !
موفقیت تو فوتبال ایران به خیلی چیزا بستگی داره! که اصلا شاید کارنامه خیلی توش مهم نباشه !;)
باید نشست و دید ؟!....
خلاصه .. به امید موفقیت فوتبال ایران تو میادین :)
یاحق

آقا اینا هم شد دلیل؟؟!؟
اولا اینهمه صبر کردیم برای یه مربی خوب! حالا بعد از اینهمه این آقا اومده واقعا بعد از این انتظار یک شکسته چون انتظار برای یک مربی خوب بود نه فقط یه مربی!! نمیدونم چجوری میگی جای تبریک داره؟
دوما اگه دلیل میاری کمی منطقی تر باشه به ویچ داشتن و نداشتن نمیگن یه مربی خوبه یا بد! همسایه این آقا هم از اروپای غربیه! مطمئنا اونم میتونست تیم کامرون رو به جام جهانی نبره!
یه جوری گفتی کسی هست که کامرون رو داشت به جام جهانی میبرد انگار کامرون مثل مالدیو آسیاست!
اون دوره اتوئو تنهایی اندازه یه تیم ارزش داشت تازه بازم ستاره داشت! این آقا موفق شد این تیم پر ستاره رو به جام جهانی نبره
این کار رو با پرتغال هم انجام داد البته! نسلی که میگفتن نسل طلایی پرتغال هست با مربی گری ایشون مقدماتی اروپا حذف شد
بازم سوابق رو بخونید از این موارد بسیار هست مهم نیست که بگیم چه تیمی بوده,میتونید سرانجام این آقا رو توی تیمی که بوده ببینید
آخرش هم اینکه با این آقا پدر کشتگی که نداریم ولی انتخابش به عنوان مربی تیم ملی یک عقب گرد واقعی بود! انتظار معجزه هم ازش دارند ولی با آدمای بزرگ میشه کارای بزرگ انجام داد نه با...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ساسان حرف خوبی زد....

باید صیر کرد. ما که چاره ای نداریم....

شاید این بابا نتایخ خوبی بگیره ..... البته من به شخصه بعید میدونم.......

مهم واسه ما بازی خوب و نتیجه گیریه .... حالا میخواد آرتور جرج باشه یا مورینیو ......

امیدوارم تیم ملی ما بتونه به روزهای اوجش برگرده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا اینا هم شد دلیل؟؟!؟
اولا اینهمه صبر کردیم برای یه مربی خوب! حالا بعد از اینهمه این آقا اومده واقعا بعد از این انتظار یک شکسته چون انتظار برای یک مربی خوب بود نه فقط یه مربی!! نمیدونم چجوری میگی جای تبریک داره؟
دوما اگه دلیل میاری کمی منطقی تر باشه به ویچ داشتن و نداشتن نمیگن یه مربی خوبه یا بد! همسایه این آقا هم از اروپای غربیه! مطمئنا اونم میتونست تیم کامرون رو به جام جهانی نبره!
یه جوری گفتی کسی هست که کامرون رو داشت به جام جهانی میبرد انگار کامرون مثل مالدیو آسیاست!
اون دوره اتوئو تنهایی اندازه یه تیم ارزش داشت تازه بازم ستاره داشت! این آقا موفق شد این تیم پر ستاره رو به جام جهانی نبره
این کار رو با پرتغال هم انجام داد البته! نسلی که میگفتن نسل طلایی پرتغال هست با مربی گری ایشون مقدماتی اروپا حذف شد
بازم سوابق رو بخونید از این موارد بسیار هست مهم نیست که بگیم چه تیمی بوده,میتونید سرانجام این آقا رو توی تیمی که بوده ببینید
آخرش هم اینکه با این آقا پدر کشتگی که نداریم ولی انتخابش به عنوان مربی تیم ملی یک عقب گرد واقعی بود! انتظار معجزه هم ازش دارند ولی با آدمای بزرگ میشه کارای بزرگ انجام داد نه با...

دوست عزیز من هم متاسفم اما کاریش نمیشه کرد متاسفانه .........:)

فقط باید صبر کرد:f34r:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
آقا اینا هم شد دلیل؟؟!؟

آشیمو تو یه عزیز؟
فرض کن بچت رو فرستادی مدرسه 6 ماه از سال تحصیلی گذشته و هنوز معلم نداره ؟!؟!؟ خیلی مسخرس نه ؟!؟ ولی تو ایران میشه !! :wacko:
بعد میان میگن یه معلم واسه مدرسه انتخاب شده !
شما تو مرحله اول خوشحال نمی شی ؟ که بلاخره یکی اومد بالا سر بچت تو مدرسه بعنوان معلم ؟؟!
تازه شما واقعا فکر میکنی اینهمه وقت تلف کردن واسه انتخاب یه مربی یه عالی بوده ؟!!؟؟؟
نه عزیز من ... از قاراشمیشی و بی برنامه ای یه !! از اینه که فوتبال ما 100 تا صاحب داره ولی توشون یه دلسوز نداره ...
اگه واقعا اینهمه کش دادن واسه انتخاب بهترین بوده ؟؟؟!!!!!! حرفت 100% قبوله ..
دوما آیا بلاژ و ایویچ با اون کارنامه موفق تو ایران هم موفق بودند ؟؟!!!
بگذریم که ایوییچ رو نذاشتن کار بکنه ....
همه اینا سر همنه که میگم تو ایران همه شرایط فرق میکنه ! :wacko:
ویرا ایران رو به جام جهانی میبره ولی بلاژ ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
فکر کنم بهترین مربی واسه ایران کسیه که " با این شرایط دنیای فوتبال ما " بهترین نتیجه هارو بتونه کسب کنه
خلاصه دوست عزیز فکر همه ما سربلندی ایران با همین شرایط کنونیه والا منم اشاره داشتم که سانتینی از همه بهتتر بود از نظر من
توکل به خدا :)
یا حق

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاید یجورایی حرف آشیموتو با فرزاد یکی باشه!

ولی تو 2 تا شکل مختلف بیان شده. بنظر من همگی ما داریم از بی برنامگی گله میکنیم. حالا یکی به اسم مربی تمومش میکنه یکی به اسم فدراسیون و یکی ... ولی هدف همگی مون بی برنامه بودن این فدراسیون گل و بلبل ئه.

من تو تاپیک پرسپولیس گفته بودم اینجا هم بدون تعارف و هیچ ترسی بازم میگم که فوتبال ایران تا زمانی که امثال مایلی کهن و بقیه آقایونی که همه میشناسنشون و از نسل گذشته و سنتی فوتبال ایران بودن رو داره هیچ وقت بهتر از این نمیشه. چرا؟ چون امثال این آقا که منافع شخصیش رو به منافع ملیش ترجیح میده و میاد تو تلویزیون هزار و یک دری وری به تیم ملی و بازیکنش و ... میگه تا فقط بتونه یه جایی برای خودش دست و پا کنه نمیذارن که کار به جایی برسه. همین دستای پنهونی که میگن امثال همین آقایون هستن! که البته متاسفانه نسل جدیدشون رو هم تو قالب بازیکنای سالهای قبل تیم ملی (مثل استیلی و مرفاوی و ...) داریم میبینیم که با الگوبرداری از اساتید خودشون (!) چجوری باندبازی و دو دستگی رو دارن ادامه میدن!

در هر صورت اگر من تو پست قبلیم هم گفتم که این خانه از پایه ویران است بخاطر همین مطالب بود. تا زمانی که این دستا به طور کامل بریده نشه و فوتبال ما بجای ارث پدری به ارثیه ی ملی تبدیل نشه همین آشه و همین کاسه.

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
دیشب این یارو کوثری لیست تیم ملی رو اعلام کرد. خداوکیلی خیلی خیلی کج سلیقگی به خرج داده[ابراهیم زاده] توی انتخاب کردن و انتخاب نکردن بعضی بازیکنها

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
شاید یجورایی حرف آشیموتو با فرزاد یکی باشه!

ولی تو 2 تا شکل مختلف بیان شده. بنظر من همگی ما داریم از بی برنامگی گله میکنیم. حالا یکی به اسم مربی تمومش میکنه یکی به اسم فدراسیون و یکی ... ولی هدف همگی مون بی برنامه بودن این فدراسیون گل و بلبل ئه.

من تو تاپیک پرسپولیس گفته بودم اینجا هم بدون تعارف و هیچ ترسی بازم میگم که فوتبال ایران تا زمانی که امثال مایلی کهن و بقیه آقایونی که همه میشناسنشون و از نسل گذشته و سنتی فوتبال ایران بودن رو داره هیچ وقت بهتر از این نمیشه. چرا؟ چون امثال این آقا که منافع شخصیش رو به منافع ملیش ترجیح میده و میاد تو تلویزیون هزار و یک دری وری به تیم ملی و بازیکنش و ... میگه تا فقط بتونه یه جایی برای خودش دست و پا کنه نمیذارن که کار به جایی برسه. همین دستای پنهونی که میگن امثال همین آقایون هستن! که البته متاسفانه نسل جدیدشون رو هم تو قالب بازیکنای سالهای قبل تیم ملی (مثل استیلی و مرفاوی و ...) داریم میبینیم که با الگوبرداری از اساتید خودشون (!) چجوری باندبازی و دو دستگی رو دارن ادامه میدن!

در هر صورت اگر من تو پست قبلیم هم گفتم که این خانه از پایه ویران است بخاطر همین مطالب بود. تا زمانی که این دستا به طور کامل بریده نشه و فوتبال ما بجای ارث پدری به ارثیه ی ملی تبدیل نشه همین آشه و همین کاسه.

جانا ؟! سخن از زبان ما می گوئی :)

اینها که گفتی + 2 ریال ! اعتبار واسه 4 تا استادیوم و زمین تمرین ناقابل ! که اگه خدای نکرده !! یه وقت یه اسم بزرگ خواست بیاد این طرفا بتونه روش حساب کنه !
والا بقول خودت تو پست قبلی بزرگ ترین ها هم با این شرایط ناتوان ترین هان !!:(
یا حق

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نگاهي به كارنامه آرتور ژورژه در دوران بازيگري و مربيگري:

اسم كامل: آرتور ژورژه براگاده ملو تيكسيرا

تاريخ تولد: سيزده فوريه 1964

محل تولد: پورتو، پرتغال

پست بازي: مهاجم

تيم‌هايي كه ژورژه در آن بازي كرده است:

1965-1964 پورتو، چهار بازي - يك گل زده

1969 - 1965 آكادميكا، نودو شش بازي - هفتاد و دو گل زده

1975-1969 بنفيكا، پنجاه و يك بازي - چهارده گل زده

1977 - 1967 پرتغال، شانزده بازي - يك گل زده

تيم‌هايي كه ژورژه در آن مربي‌گري كرده است:

1988 - 1984 پورتو

1989-1988 راسينگ پاريس

1990-1989 پورتو

1991-1990 تيم ملي پرتغال

1994-1991 پاري‌سن‌ژرمن

1995-1994 بنفيكا

1996-1995 تيم ملي سوئيس

1997-1996 پرتغال

1998-1997 ويتس آرنهم

2006 - 2005 تيم ملي كامرون

2006 النصر عربستان

2006 اوسيتانوس فرانسه

Multimedia%5Cpics%5C1386%5C10%5CSport%5C54.jpg

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آشیمو تو یه عزیز؟
فرض کن بچت رو فرستادی مدرسه 6 ماه از سال تحصیلی گذشته و هنوز معلم نداره ؟!؟!؟ خیلی مسخرس نه ؟!؟ ولی تو ایران میشه !! :wacko:
بعد میان میگن یه معلم واسه مدرسه انتخاب شده !
شما تو مرحله اول خوشحال نمی شی ؟ که بلاخره یکی اومد بالا سر بچت تو مدرسه بعنوان معلم ؟؟!
تازه شما واقعا فکر میکنی اینهمه وقت تلف کردن واسه انتخاب یه مربی یه عالی بوده ؟!!؟؟؟
نه عزیز من ... از قاراشمیشی و بی برنامه ای یه !! از اینه که فوتبال ما 100 تا صاحب داره ولی توشون یه دلسوز نداره ...
اگه واقعا اینهمه کش دادن واسه انتخاب بهترین بوده ؟؟؟!!!!!! حرفت 100% قبوله ..
دوما آیا بلاژ و ایویچ با اون کارنامه موفق تو ایران هم موفق بودند ؟؟!!!
بگذریم که ایوییچ رو نذاشتن کار بکنه ....
همه اینا سر همنه که میگم تو ایران همه شرایط فرق میکنه ! :wacko:
ویرا ایران رو به جام جهانی میبره ولی بلاژ ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
فکر کنم بهترین مربی واسه ایران کسیه که " با این شرایط دنیای فوتبال ما " بهترین نتیجه هارو بتونه کسب کنه
خلاصه دوست عزیز فکر همه ما سربلندی ایران با همین شرایط کنونیه والا منم اشاره داشتم که سانتینی از همه بهتتر بود از نظر من
توکل به خدا :)
یا حق
من اگه بشنوم معلمی که بعد از 6 ماه اومده سابقه بدی داره خوشحال نمیشم ناراحت هم میشم
و اینکه نگفتم فوتبال(مثل همه چیز کشور!) بی صاحب نیست,من از انتظار خودمون بعد از این مدت گفتم نه برنامه ریزی دقیق فدراسیون بی مدیر!
به قول آقای رضا حرف من و شما و بقیه دوستان زیاد تفاوتی نداره فقط توی حرف شما این تبریکش خیلی زور بود آخه جای هیچ تبریکی نداره!!
فکرش رو کن هر چقدر هم که بگیم خب شده دیگه و به ما چه و .... بازم تنها شادی و دلخوشی جمعی من و شما و کلی دیگه همین شادی بعد از یه برد ملی یا یک صعود ملی یا همچین چیزی هست که اکثرا هم به فوتبال مربوط میشه حالا که قرار باشه این رو هم نداشته باشیم یا با کلی اما و اگر بهش برسیم این دیگه...

بالا