برگزیده های پرشین تولز

سريال پرستاران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Angel_es

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بعداز حذف تاپيك پرستاران دوستان نظراتتون رو در اين تاپيك در باره حذف تاپيك وهمينطور سريال ارائه بديد ممنون:happy:

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
بعداز حذف تاپيك پرستاران دوستان نظراتتون رو در اين تاپيك در باره حذف تاپيك وهمينطور سريال ارائه بديد ممنون:happy:

سلام! چرا حذفش کردند؟:blink: به نظر من از تاپیکهای موفق در بین تاپیکهای سریالهای تلویزیونی بود...! بی شک براش زحمت کشیده بودن تمامی دوستان عزیز.... باید یکی از مدیران عزیز پاسخ بدند که چرا این همه زحمت دوستان بر باد رفته! نمیدونم چی بگم... :(
سریال هم که سریال قشنگیه من خودم دنبال میکنم....:happy:

HOLIDAY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

برا چي تاپيك رو بستن انجل جان مگه چي شده بود؟:(

من از صبح هي ميگم چرا تو تاپيك نمياد.تمام اطلاعاتو عكسا رو هم زدن نابود كردن.تعداد پستاد منم از110 رسوندن به25 .

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام! چرا حذفش کردند؟:blink: به نظر من از تاپیکهای موفق در بین تاپیکهای سریالهای تلویزیونی بود...! بی شک براش زحمت کشیده بودن تمامی دوستان عزیز.... باید یکی از مدیران عزیز پاسخ بدند که چرا این همه زحمت دوستان بر باد رفته! نمیدونم چی بگم... :(
سریال هم که سریال قشنگیه من خودم دنبال میکنم....:happy:

همه دوستان در تاپيك كلي براي جمع اوري مطالب و عكسهاي مجموعه و مجلات هر قسمت زحمت كشيده بودند ولي بدون دليل و توضيحات بطور كامل حذف شد:(

oriana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، وای انجل جان من شوکه شدم. بعد از سه روز اومدم می بینم تاپیکو بستن آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انجل جان حالا که آنی لطفا جوابمو بده ، من اصلا باور نمی کنم

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

برا چي تاپيك رو بستن انجل جان مگه چي شده بود؟

من از صبح هي ميگم چرا تو تاپيك نمياد.تمام اطلاعاتو عكسا رو هم زدن نابود كردن.تعداد پستاد منم از110 رسوندن به25
همه دوستان در تاپيك كلي براي جمع اوري مطالب و عكسهاي مجموعه و مجلات هر قسمت زحمت كشيده بودند ولي بدون دليل و توضيحات بطور كامل حذف شد
بعداز حذف تاپيك پرستاران دوستان نظراتتون رو در اين تاپيك در باره حذف تاپيك وهمينطور سريال ارائه بديد ممنون
سلام! چرا حذفش کردند؟ به نظر من از تاپیکهای موفق در بین تاپیکهای سریالهای تلویزیونی بود...! بی شک براش زحمت کشیده بودن تمامی دوستان عزیز.... باید یکی از مدیران عزیز پاسخ بدند که چرا این همه زحمت دوستان بر باد رفته! نمیدونم چی بگم...
سریال هم که سریال قشنگیه من خودم دنبال میکنم
خوب والله خیلی جالبه..یکی از بهترین تاپیک های بخش بدون هیچ اخطارو مسئله ای با اون همه زحمتی که کشیده شده بود پاک میشه......خیلی جالبه...تو پی امی هم که من هم دریافت کردم هیچ دلیلی مبنی بر اینکه چرا حذف شده بود نوشته نشده بود..جالب تر از اینکه ادمین سایت تاپیکو پاک کردن...............................اینم از عجایب هشتمه دیگه....

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
واقعا حیف اون همه عکس و مطلب و مجله..اون همه تلاش...
بچه ها همت کنید..این رو هم مثل اون آباد میکنیم...........

به امید اینکه این یکی رو نبندن.....واقعا جالبه که بی دلیل یکی از بهترین تاپیکای سریالا رو حذف کنن.

با هم دوباره میسازیمش..همه همت کنید....

manuela89

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,241
واي يعني واقعا" حذف شده من فكر كردم ايراده كه درست مي شه يعني بدون هيچ دليلي حذفش كردن .
خب آخه چه اتفاقي افتاده.:(:(:(

moonlight_16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامی دوباره !
دوباره می سازیمش!!:blush:

1001 NIGHT

کاربر فعال
لایک‌ها
0
من خیلی دلم سوخت مخصوصا برای اوریانا ، الهی برات بمیرم چقدر ذوق زدی نمیدونم برات گریه کنم یا شدیدا خنده ام گرفته اوریانا واقعا احساس همدردی باهات میکنم.

manuela89

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,241
بچه ها من تا حدودي صفحه هاي تايپيك قبليو سيو كردم و دارم اگه نيازي هست و به درد مي خوره بهم بگيد خوشحال ميشم بتونم كمك كنم از افسردگيم نجات پيدا مي كنم به شدت افسرده شدم.

Namak_co

کاربر فعال
لایک‌ها
46
سلام
يه خبر مهم من تمام مطالب رو تا صفحه 261 آخرين پست خودم دارم بايد ببينم ميتونم آدرس عكسارو هم پيدا كنم يا نه؟؟
اگه بتونم مطالب همتون رو تفكيك ميكنم براتون ميفرستم تا طي چند روز آينده تاپيك مون بشه همون تاپيك قبلي
دعا كنيد بتونم اين كارو بكنم
--------
الان تست كردم آدرس همه عكسارو نميتونم در بيارم ولي مطالب رو تفكيك ميكنم براتون ميفرستم من رفتم ولي قبلش يكي جلو منو بگيره
-----------------------
در همين راستا دست به دست هم دهيم به مهر تاپيك خود را كنيم آباد
حنا : شترق
-----------------
مديران محترم هم لطف كنن دليل حذف تاپيكو بگن كه ديگه همچين مشكلي پيش نياد
----------------
تا بعد

لوك فورلانو

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:hey whats wrong here???????????????????????????
چه خبره اينجا من يه مدت نبودم؟چرا تاپيك نيست؟چي شده؟:hmm::hmm::hmm:
من سه روز پيش پست خداحافظي كاملا موقتمو زدم چون يكي دو هفته درگير امتحانام يه دو سه هفته اي هم بايد برم خونه مامان جونم مريضه ازش مراقبت كنم.براي همين هم احتمال داشت يه ماهي نيام.اما حالا كه بعد سه روز اومدم برنامه امتحاناتم رو از تو سايت نگاه كنم گفتم يه سري هم به تاپيك بزنم ببينم بچه ها در چه حالين...اما تاپيك نيست:eek::eek::eek:
اين كارا يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hmm::hmm:خب چرا بستن؟؟؟؟بي دليل؟؟؟؟؟؟بي دليل اوووووووون همه زحمت و وقت و هزينه و انرژي بچه ها هدر رفته؟؟؟؟؟؟:hmm::hmm:
ايهاالناس كسي اينجا پاسخ گو نيست؟؟؟؟؟؟؟يعني اون همه مجله اون همه پست كه روش وقت گذاشته شده بود... هزينه صرف شده بود...اعصاب بچه ها خورد شده بود....با اين سرعت ماشالله زياد نت...يعني كه چي؟؟؟؟:hmm:
من خيلي عصباني ام...درسته ما دوباره هم ميتونيم بسازيمش اما هيشكي نبايد پاسخ گو باشه؟چرا تاپيك بعضي از سريالا كه احدالناسي سالي يه بارم توشون سرك نميكشه بايد باز باشه اما اين تاپيك بايد بسته شه؟؟؟؟؟
من الان سرماي خيلي سختي خوردم و با سه تا امپول الان تونستم خودمو تا اينجا بكشونم چون به بعضي از بچه ها قول داده بودم تا اخر اين هفته يه مجله طنز بزنم و من چون خودم از بدقولي متنفرم به هر زحمتي شده بود خودمو رسوندم اينجا بعد بسته شدن پي تي قديمي پرستاران نبايد پاسخ گو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hmm::hmm:
واااااي...حالم خيلي بد شد...من همين جوريشم مريض هستم حالا از لحاظ روحي هم مريض شدم...اصلا برام رمقي نمونده كه بخوام مجلمو بزنم...الان هم فقط منتظر سايت دانشگام تا بالا بياد و اطلاعاتمو ازش بگيرم و برم...
اما كساني كه اين تاپيكو بدون دليل بستن بدونن كه در برابر اووووون همه زحمت بچه ها و اووووون همه وقت و انرژي مسئولن...من شباي امتحان ميومدم...شبايي كه صبحش ساعت8 كلاس داشتم تا نصفه شب براي پستام ميموندم....حالا تايمي و هزينه اي صرف شد بماند....حداقل يه اخطار قبلي ميدادن تا بچه ها پستاي مهمشون كه كلي براش زحمت كشيده بودن و سيو كنن...
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
واقعا نميدونم بايد چي بگم...
خييييييييييلي شوك بزرگي بود...
خييييييييييييييلي بزرگتر از تصور افرادي كه بي دليل پي تي به اون مهمي كه كلي براي خودش ستاره داشت رو بستن...
من نميدونم تو اين سه روزه چه اتفاقاتي افتاده كه باعث يه همچين كاري شده اما مسئولاني كه مسئول بسته شدن اين پي تي بودن بدونن هييييييچ دليلي پراهميت تر از وقت بچه ها كه تو اون پي تي محبوب صرف شده نبوده...هيچ دليلي...
البته خب حق دارن...تو كشور ما وقت اصلا چيز مهمي نيست!به هيچ وجه...اصلا غصه نخوريد كه اون همه اطلاعات كه با خون دل خوردن بچه ها جمع كرده و گذاشته بودن يه شبه رفت....اصلا غصه نخوريد...تايم من دانشجو كه گاهي از درسم ميزدم و مي اومدم اينجا اصلا مهم نبوده...پولي كه به خاطر استفاده از نت برام اومده اصلا مهم نبوده...حرصي كه به خاطر سرعت نت موقع گذاشتن پستهاي اتچ دار خوردم اصلا مهم نبوده...اصلا مهم نبوده...
به هر حال تنها ارزوم اينه كه فردا پاشم و ببينم بسته شده تاپيك فقط يه خواب بوده...
---------------
واما اين چيزايي كه گفتم مورد خطابم با مسئولا بود...
اما بچه هاي گل تاپيك...دوستان عزيزم...اميدوارم فقط يه مشكل فني بوده باشه اما اگر هم اين تاپيك براي هميشه بسته شده باشه قسمت ديشب پرستاران دقيقا مطابقت داره با وضعيت ما...شايد خيلي ها نخوان اين تاپيك وجود داشته باشه اما ما خودمون دوباره ميسازيمش...دوباره...حتي اگه باز هم خرابش كنن....هيچي نميتونه جلومونو بگيره...هيچي...دوباره عكس و مجله ميزنيم...دوباره بحث ميكنيم...من خودم شخصا دوباره طوفان راه ميندازم...من خودم شخصا دوباره پستاي الي و لوك و استلو ميزنم!:Dمن خودم شخصا پايه دوباره اينجا ميشم...
البته خب گفتم كه يه ماهي به دليل مشكلات خاصي كه دارم و گفتم چين نميتونم بيام اما اميدوارم دوباره كه اومدم اينجا رو مثل هميشه پررونق ببينم....
فداي همتون شم...
موفق باشيد...

star_nick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من تاپيکمونو ميخوام!نصف پستام پاک شد.تازه داشتم تعداد پستامو به 500 ميرسوندم!
تنها خوبی که داره اينه که اولين نفری هستم که تو تاپيک جديد بهش تبريک گفته ميشه{چيزی به 300 پسته شدنم نمونده!}
ستاره به ستاره{!}:چه پررو!مگه تو جوجه کی هستی؟!؟!مگه چقدر مطلب مفيد گذاشتی تو تاپيک؟اصلاً بود و نبودت فرقی هم ميکنه؟!؟!؟!!!
:(

2001039241016907608_rs.jpg

minita

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام...........ای بابا.........ای مامان........ای خدا..........ای فلک.........ای زمانه...........اون همه زحمت، پرید..........اون همه تلاش سوخت...............چرا؟ .....هیچ کس هم جواب نمی ده...........یعنی چی؟ مگه این سایت مسئول نداره......من نصف شدم.....بودم 500 شدم 250......بعد در نظر بگیرید پونصدمین پستم رو به هومن تقدیم کرده بودم، هر کی بیاد اونجا رو بخونه می گه این مینیتا خله، خدا شفاش بده!!!!خب می خواستید این کار رو کنید چرا پستهایی رو که براشون زحمت کشیدین هم حذف کردید.فقط تایپیک رو پاک می کردید..ولی عیبی نداره......همه مون دوباره از اول می سازیمش................فقط ای کاش دیگه این اتفاقها نیفته.......سلامی چو بوی خوش آشنایی به روی ماه همه تون،انجل، بهنام، اوریانا، مانوئلا، علی، لینهو، توماس، مون لایت، ساغر، حنا، سویل، ساراس، خاله، هاله، میچ یان، سارا، دنیا، ستاره، پاپ استار، ناهید، هالیدی، سپیده، و تمام کسانی که یادم رفت اسمشون رو........دوست دارم، دوباره همه تون رو اینجا ببینم.........

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
نميدونم اپ كردن مجدد مطالب رو شروع كنم يا نه اگه قراره دوباره حذف بشه
تمام زحماتمون مجدد به باد ميره

voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif

voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
نميدونم اپ كردن مجدد مطالب رو شروع كنم يا نه اگه قراره دوباره حذف بشه
تمام زحماتمون مجدد به باد ميره

voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif

voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif
voodoodoll.gif

تو این مسئله جداً باید ادمین محترم که تاپیک رو حذف کردن جواب گو باشن. به نظرم وظیفشونه که تمام عکسهای اتچ شده رو برگردونن حداقل... ااااا فکرشو بکن من که تو این تاپیک پست نزده بودم دلم برای تمام مطالب نوشته شده و عکسهای آپ شده میسوزه و زحمت بچه ها چه برسه به شماها که تاپیک رو میگردوندید.:(

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اقایون و خانما همه ببخشید

این از ÷÷÷÷ا قدم بد من بود شرمنده اگه بگید همین الان دیگه با ÷÷÷ی تی خداحافظی میکنم
چون شما خیلی توش زحمت کشیده بودید منو حلال کنید
چون فک کنم ÷ست اخری که من زدم یکم بد بود

گفتم : کسی شترق نمیخواد؟

بخدا ببخشید من و چه به ادمای با معرفت هیچی بیخیال ما رفتیم

حلالم کنید

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
Administrator
amir