برگزیده های پرشین تولز

حضور بازیگران مطرح دنیا در فیلمهای ایرانی

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
سلام به همگی ...
قبل از هر چیز اگه چنین تاپیکی وجود داره عذرخواهی می کنم و یقینا باید از طرف مدیریت پاک بشه .
از بلوف تا واقعیت .
بعد از اینکه زرین دست کارگردان فیلم -واقعا سرگیجه آور - "سرگیجه" اعلام کرده بود که فیلم رو با بازیگران مطرح هالیوود کلید می زنه و حتی اسم چند نفر رو هم نام برد و در نهایت با بازیگران متوسط ایرانی فیلم رو به پایان رسوند همه به این نتیجه رسیدن که حرفهای زرین دست و کارگردان های مدعی دیگه شایعه ای بیش نیست .
...
حالا شایعه ی جدید حضور مایکل کین و عمر شریف در فیلم سن پطرزبورگ هست که به ادعای فیلمنامه نویسش (پیمان قاسمخانی) بهترین فیلمنامه طنز تاریخ ایران می باشد . حضور کمال تبریزی که قبلا با یکی از بازیگران مطرح ژاپنی در فیلم فرش باد همکاری داشت و سابقه بین المللی دارد این احتمال رو قوت می بخشد ... فیلمنامه برای هر دو بازیگر فرستاده شده ولی تاکنون خبری از موافقت و عدم موافقت آنها نیست .
...
و اما شایعه ای که شاید رنگ واقعیت به خود بگیرد ...
فیلم سینمایی روز رستاخیز سال 87 کلید خواهد خورد . بودجه فیلم open می باشد و مطمئنا تا سالها پرهزینه ترین فیلم ایران خواهد شد . فیلم جدا از بازیگران ایرانی بازیگران خارجی زیادی خواهد داشت و صحبت هایی با بسیاری از بازیگران مطرح شده ، به گفته تهیه کننده فیلم شاید حضور بازیگران سوپراستار هالیوودی در فیلمهای ایرانی یه رویا باشه ولی این به این معنا نیست که در جذب بازیگران مطرح و نه لزوما سوپراستار ناکام باشیم.
فیلم روز رستاخیز با آخرین تکنیک های روز دنیا ساخته خواهد شد و مطمئنا هر ایرانی بعد از دیدن فیلم به آن افتخار خواهد کرد ...
...
آخرین خبرها حاکی از موافقت ضمنی سر آنتونی هاپکینز برای بازی در این فیلم می باشد ...
..................................................................................................................................

خیلی عذر می خوام که مطالب خیلی کتابی شد . بیشتر نقل قولها از روزنامه بانی فیلمه ...
باید بگم بحث حضور بازیگران مطرح در فیلم روز رستاخیز بسیار جدیه .
...
با تشکر.

farshadtx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر خوف!!!
اگه بشه عالیه , موضوع این فیلم چی هست؟

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
آره اگه اطلاعات دقیق تری بدی ممنون میشیم:)

فکر نکنم یه آدمی مثل آنتونی هاپکینز حاضر بشه بیاد
ولی اه اینطوری که میگی باشه واقعا خوبه و مایه افتخار که بالاخره سینمای یارن هم یه تکونی بخوره:)

بودجه فیلم هم میگن open لی بعدا میزنن زیرش..از وعده سرخرن ها زیاد دیدیم و شنیدیم:)

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
چه شود :lol:

حالا گفتین بودجه بالا من یاده یه فیلم افتادم فیلمه دوئل این بیچاره چی شد یه دفعه گم و گور شد نه dvd ازش اومد بیرون نه cd نه حتی vhs حالا خوب شد من تو سینما دیدمش وگرنه داغش بدلم میموند ولی خیلی برام جالب بود که یدفعه این فیلم با اون همه سر و صداش غیبش زد :blink:

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
روز رستاخیز قراره درباره ی واقعه عاشورا ساخته بشه و برای همین تمام امکانات بسیج شدن تا یه فیلم در حد جهانی تولید بشه ...
اطلاعات در مورد فیلم که زیاد است ولی می ترسم چون به شایعه نزدیک بشه فعلا از اون صرف نظر می کنم . ولی می تونم بگم که احمد رضا درویش مصره که از بازیگران مطرح خارجی استفاده کنه ...
...

خودمونیم ...فکر می کنین تو این پروژه ای به این عظیمی با همه سختی هاش کدوم ازیگر ایرانی می تونه از پس نقشاش بر میاد ...
مگه چند تا بازیگر حرفه ای به تمام معنا داریم ؟
...
در مورد سن پطرزبورگ هم باید بگم که یه سریا می گن نقش های اصلی رو پرستویی و عمر شریف بازی می کنن و یه سری دیگه حرف از مایکل کین می زنن ...
البته باید توجه داشته باشیم خیلی از بازیگرای مطرح تا سال 2009 وقتشون پره ...
...
حرف دیگه ای نمی زنم چون می ترسم به شایعات کمک کنم .
دوستان دیگه اگه اطلاعات دیگه ای دارن رو کنن .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
قضیه ی ژولیت بینوش و کیارستمی چی پس ؟ اون انگار شایعه نبود !!

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
همچین فیلمی قراره تو ایران ساخته و فیلمبرداری بشه ؟
من تا حالا چیزی در این باره نشنیدم...
تو ایران فکر نمیکنم عملی باشه
همین امروز یه خبر خوندم که به وزارت امور خارجه واسه ورود چند هنرپیشه هالیوود به ایران تذکر داده شده
اگه همچین پروژه ای عملی بشه که عالیه و باعث اعتلای سینمای ایران میشه
ولی .. در کل بعید میدونم

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
همچین فیلمی قراره تو ایران ساخته و فیلمبرداری بشه ؟
من تا حالا چیزی در این باره نشنیدم...
تو ایران فکر نمیکنم عملی باشه
همین امروز یه خبر خوندم که به وزارت امور خارجه واسه ورود چند هنرپیشه هالیوود به ایران تذکر داده شده
اگه همچین پروژه ای عملی بشه که عالیه و باعث اعتلای سینمای ایران میشه
ولی .. در کل بعید میدونم

این رو که گفتی یاد یه چیز جالب افتادم ...
فیلم کاملا ضد اسلامی جهاد برای عشق که قراره در جشنواره برلین به نمایش در بیاد وداستانش در مورد همجنس بازان مسلمون و اعتقادات دینی شون هست ، بخشی ش تو همین ایران خودمون فیلمبرداری شده ...
واقعا باورنکردنیه ولی اتفاق افتاده !
در مورد تذکر وزارت امور خارجه هم بیشتر مد نظرش بازیگران زن هالیوودی بوده ... از حضور دوباره ژولیت بینوش در تهران تا سفر قریب الوقوع مریل استریپ و شایعه حضور شارون استون در فیلم جدید بهمن قبادی ...
کافیه عبارت شارون استون در تهران رو سرچ کنید تا متوجه بشید ... با این حال این خبر احتمالا شایعه ای بیش نیست
...
البته ژولیت بینوش که بازی ش تو فیلم کیارستمی قطعی است و کیارستمی دنبال نقش مقابل و البته قدرتمند بینوش می گرده .

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
روز رستاخیز قراره درباره ی واقعه عاشورا ساخته بشه و برای همین تمام امکانات بسیج شدن تا یه فیلم در حد جهانی تولید بشه ...
مطمئنم چنین فیلمی که با چنین مضمونی باشه خود ایران میتونه با بودجه قابل توجهی هم بسازتش..نیازی به بازیگران هالیوودی نیست..
مگخ مریم مقدس یا ابراهیم خلیل الله چقدر بودجه و چیزای دیگه برد(اصلا میگیم میلیارد دلار)..ولی توی کشورهای دیگه پخش شد...:)
صیغه بازیگران عالیوودیش چی هست الله اعلم....ولی مطمئنن تا زمانی که در ایران آزادی سینمایی نیست سینمای ایران هر چی هم که خرج کنه باز مشهور نمیشه...
بعدش اینطور که معلومه اینا میخوان راه مشهر شدن چندینساله رو با یه فیلم یه شبه طی کنن..در حالی که همین آمریکاش اگه این همه فیلم خوب داشت یه 300 هم داشت که آبروش رو زیر سوال برد...
باشه بسازن..ما افتخار میکنیم اما بعدش چی؟روز از نو روزی از نو....:)
البته ژولیت بینوش که بازی ش تو فیلم کیارستمی قطعی است و کیارستمی دنبال نقش مقابل و البته قدرتمند بینوش می گرده .
خیلی دلم میخواد بدونم این کیارستمی چه سری با این ژولیت داره :D

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با احترام به نظر دوستان اما یه مساله ای که هست اینکه این بحث ها به نظر من ریشه در تغذیه داره
یعنی قضیه اینکه که اصولا غدا خوردن ما ایرانی ها استاندارد نداره .... از طرفی هیچ **** خاصی هم به طبع ملت سازگار نمیاد .
یعنی کارگردان که به طبع یکی از آحاد ملت محسوب میشه میره ی خونه ی مادرزن بعد بدون توجه به وضعیت فیزیولوژیک خودش شروع میکنه دو نو ع ترشی رو با هم خوردن و بعد پشت بندش یه دیگ پلوی آب کشی نشده( کته ) رو می خوره .... در همین اثنا یه تهیه کننده ای که اون هم ایضا به درد شکم بارگی گرفتاره گوشی رو ورمیداره و الله بختکی یه شماره ای رو درمیاره و زنگ میزینه ....

این بابا هم گوشی رو میگیره و در عالم خلسه از این نقشه ها ( رجوع شود به پست های دوستان در بالای این سطور ) با هم میکشن .... بعد از دنیرو شروع میکنن اخرش هم به علی دهکردی قناعت میکنن
اخه انتونی هاپکینز میاد برای درویش بازی کنه ؟

omath

Registered User
لایک‌ها
1

واقعا جالب گفت... من با عباس كيارستمي هيچ مشكلي ندارم كه هر چيزي بگن ميتونه درست باشه چون توي فيلم كيارستمي ممكنه رابرت دنيرو هم قبول كنه... به هر حال عده‌اي از منتقدين و كارگردانان خارجي كيارستمي را خيلي قبول دارند و هر چيزي ممكنه ديگه و يا حتي براي بهمن قبادي و جعفر پناهي ولي آخه يه لحظه با خودتون فكر كنيد ببينيد اگه جاي مايكل كين بودين به چه اميدي ميومديد توي فيلم كمال تبريزي بازي مي‌كرديد. نه يه بار فيلمش براي اسكار رفته نه يه بار جايزه‌اي براي كن و ونيز گرفته و تنها چيزي كه داره يه فيلم مهر مادري بوده كه توي برلين تحويلش گرفتن... بعد يه لحظه درك كنيد كه خيلي قابل قبول نيست كه بياد ايران...
من توي روزنامه‌ي هاي مختلفي كار كردم و خيلي از دوستانم هم توي اونها كار مي‌كنند. وقتي مي‌بينند هيچي ندارند چاپ كنند يه دروغ دست و پا مي‌كنند تا پرش كنند... من بارها مي‌گفتم خوب برين يه دونه ترجمه از imdb يا نقدي از يه منتقد بگيريد ولي گوششون بدهكار نبود... اين است مشكل ايران...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
این بابا هم گوشی رو میگیره و در عالم خلسه از این نقشه ها ( رجوع شود به پست های دوستان در بالای این سطور ) با هم میکشن
فکر کنم منظور شما بیشتر شایعه پراکنی بود درسته؟
بعد از دنیرو شروع میکنن اخرش هم به علی دهکردی قناعت میکنن
خب اصل حرف ما هم همینه...توی پست ای قبلی گفتیم:)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
واقعا جالب گفت... من با عباس كيارستمي هيچ مشكلي ندارم كه هر چيزي بگن ميتونه درست باشه چون توي فيلم كيارستمي ممكنه رابرت دنيرو هم قبول كنه..

من شک دارم بابی قبول کنه omath عزیز ... یه جایی خونده بودم دنیرو یه تبلیغات چند ثانبه ای رو چندین بار کات داد و در آخر گفت: (( دیگر انگیزه ندارم ))

فکر کنم منظور شما بیشتر شایعه پراکنی بود درسته؟

خب اصل حرف ما هم همینه...توی پست ای قبلی گفتیم:)

من هم همین رو گفتم دوست عزیز ...

عباس کیارستمی به اون عظمت فقط تونست بینوش رو گول بزنه .... حالا این کارگردان های دسته n ام میخان هاپکینز و .... رو بیارن ؟ :( یه کم خنده و زدن به کوچه ی بیخیالی تنها کاریه که میشه بعد از شنیدن این جور خبرا کرد ...

omath

Registered User
لایک‌ها
1
من شک دارم بابی قبول کنه omath عزیز ... یه جایی خونده بودم دنیرو یه تبلیغات چند ثانبه ای رو چندین بار کات داد و در آخر گفت: (( دیگر انگیزه ندارم ))

در مورد دنيرو فكر كنم همونجوري كه از آواتارت پيداست last monarch جون خيلي با اسكورسيزي دوسته و اگه اسكورسيزي لب تر كنه دنيرو ميره براي كيارستمي بازي ميكنه(البته شوخي ولي ممكنه كه كيارستمي بتونه اما فقط كيارستمي)

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
من حرفLast monarch رو قبول دارم ... با آنتونی هاپکینز قرار مدار می ذارن و با دهکردی به توافق می رسن ...ولی دقت کنید ایران چند تا بازیگر حرفه ای داره که بتونه این نقش ها رو ایفا کنه ...
تا کی باید داریوش ارجمند پیش قراول همه بازیگر ها بشه ...
به نظر من برای فیلم سن پطرزبورگ حتی اگه عمر شریف هم دعوت کمال تبریزی رو قبول کنه اتفاق بزرگی برای سینمای ایرانه ...
....
و یه سوال ... آیا رابرت دنیرو تمام فیلمایی که بازی کرده با کارگردان های بزرگ و بنام بوده ...درسته که بحث اعتبار بازیگر هم هست ولی خیلی از بازیگرهای اونجا عاشق چنین تجربه هایی هستن ...
شاید سینمای ایران برای خودمون جذاب نباشه ولی برای خیلی از کسای دیگه جذابه . همون طور که فیلم مجیدی تو بخش مسابقه جشنواره برلین پذیرفته شده و شانس اول جایزه س .
...
اینم یه خاطره (مسخره نکنید ها )
مایکل آدامز قهرمان شطرنج جهان وقتی می خواست ایران رو ترک کنه به جای فرش و پسته و صنایع دستی ، فیلمهای ایرانی رو به انگلیس برای سوغات برد چون زنش عاشق فیلمای ایرانی بود.
...
کارگردان خوب ایرانی خیلی کمه ولی هست ...با این حال تا قراردادی با این بازیگرا بسته نشه همه این حرفا شایعه س
با تشکر

omath

Registered User
لایک‌ها
1
من حرفLast monarch رو قبول دارم ... با آنتونی هاپکینز قرار مدار می ذارن و با دهکردی به توافق می رسن ...ولی دقت کنید ایران چند تا بازیگر حرفه ای داره که بتونه این نقش ها رو ایفا کنه ...
تا کی باید داریوش ارجمند پیش قراول همه بازیگر ها بشه ...
به نظر من برای فیلم سن پطرزبورگ حتی اگه عمر شریف هم دعوت کمال تبریزی رو قبول کنه اتفاق بزرگی برای سینمای ایرانه ...
....
و یه سوال ... آیا رابرت دنیرو تمام فیلمایی که بازی کرده با کارگردان های بزرگ و بنام بوده ...درسته که بحث اعتبار بازیگر هم هست ولی خیلی از بازیگرهای اونجا عاشق چنین تجربه هایی هستن ...
شاید سینمای ایران برای خودمون جذاب نباشه ولی برای خیلی از کسای دیگه جذابه . همون طور که فیلم مجیدی تو بخش مسابقه جشنواره برلین پذیرفته شده و شانس اول جایزه س .
...
اینم یه خاطره (مسخره نکنید ها )
مایکل آدامز قهرمان شطرنج جهان وقتی می خواست ایران رو ترک کنه به جای فرش و پسته و صنایع دستی ، فیلمهای ایرانی رو به انگلیس برای سوغات برد چون زنش عاشق فیلمای ایرانی بود.
...
کارگردان خوب ایرانی خیلی کمه ولی هست ...با این حال تا قراردادی با این بازیگرا بسته نشه همه این حرفا شایعه س
با تشکر

چرا رابرت دنيرو هم فيلم ضعيف با كارگردان نامعروف داشته ولي نه با كارگرداني از يه كشور غير آمريكا كه توي كشور خودش هم بهترين كارگردان نيست و حتي جزو 7و8 نفر اولش هم نيست... اگه بياد توي يه فيلم خارجي بازي كنه مياد توي فيلم 1900 برتولوچي بازي مي‌كنه!!!
دنيرو اتفاقا از اون اشخاصيه كه هيچكاري به كارگردان و بازيگراي فيلم نداره و فقط به نقش خودش و فيلمنامه دقت داره... ولي ديگه توي فيلم كمال تبريزي بعيد ميدونم بازي كنه...
خاله‌ي منم عاشق فيلم هندي بود و وقتي من يه بار رفتم هند براش 100 تا فيلم هندي آوردم(واقعيه‌ها)
ولي يه كارگردان ايراني اصلا نبايد سراغ يه بازيگر خوب بره چون ايران فعلا بايد به فكر فيلمنامه‌هاش باشه تا performance هاش... همونطور كه ميدونين ميشه از هر بازيگر عادي يه بازي قابل قبول گرفت و اصلا دليل نداره حتما با بازيگر بزرگ بازي كني... اگه خواستي با بازيگرهاي بزرگ كار كني بايد انتظار يه فيلمي مثل پدرخوانده را داشته باشي چون يه فيلم هر چي هم بازي بازيگرانش خيره‌كننده باشه و فيلمنامه‌ش ضعيف باشه به هيچ جا نميرسه ولي ميتوني از بازيگر نه چندان معروف استفاده كني و بهترين فيلم را بسازي مثل همين بچه‌هاي آسمان خودمون...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
عباس کیارستمی به اون عظمت فقط تونست بینوش رو گول بزنه .... حالا این کارگردان های دسته n ام میخان هاپکینز و .... رو بیارن ؟ یه کم خنده و زدن به کوچه ی بیخیالی تنها کاریه که میشه بعد از شنیدن این جور خبرا کرد ...
حقیقتا کمی غیر معقوله....ولی اگه اگه بشه که چه شود.....
ولی از چیزا من چشمم آب نمیخوره....حتی همین چند مدت پیش مثل اینکه قرار بوده آنجلینا جولی هم با براد پیت بیاد ایران و برن تخت جمشید و در همین راستا کارگردانان ایرانی فیضی ببرن و اصطلاحا مخی بزنن بعد دیدم بابا کدوم تخت جمشید..کدوم جولی و پیت...
همش شایعه بود
نیدونم شنیدین یا نه ولی بنظر من در حال حاضر شایعه هست...گمونم اینا چیزخور شده بودن به قول last monarch یا تو خلسه بودن.
در هر حال ما امیدواریم:)
احتمالا خانومش فیلم های فردین و ناصر ملک مطیعی(معروف به ملک متکا) و وثوقی رو میخواسته..:D نه این فیلم های کنونی رو...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
حقیقتا کمی غیر معقوله....ولی اگه اگه بشه که چه شود.....
ولی از چیزا من چشمم آب نمیخوره....حتی همین چند مدت پیش مثل اینکه قرار بوده آنجلینا جولی هم با براد پیت بیاد ایران و برن تخت جمشید و در همین راستا کارگردانان ایرانی فیضی ببرن و اصطلاحا مخی بزنن بعد دیدم بابا کدوم تخت جمشید..کدوم جولی و پیت...
همش شایعه بود
نیدونم شنیدین یا نه ولی بنظر من در حال حاضر شایعه هست...گمونم اینا چیزخور شده بودن به قول last monarch یا تو خلسه بودن.
در هر حال ما امیدواریم:)

احتمالا خانومش فیلم های فردین و ناصر ملک مطیعی(معروف به ملک متکا) و وثوقی رو میخواسته..:D نه این فیلم های کنونی رو...
فیلم های کنونی هم چندان تفاوتی ندارند !

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
عمر شریف رو من شنیده بودم ولی بقیه اسمها دیگه خیلی "سنگ بزرگ"(=علامت نزدن) به حساب میان ... طرف تو ذهنش میاد که "اگه آل پاچینو تو فیلمم بازی کنه خوب میشه
170.gif
"، فردا شایع میشه که پاچینو سر صحنه با مخملباف دعواش شده ! ...

جالبه که این سالها ، قضایای مربوط به اسمهای گنده خیلی زیاده شده ... پله - مارادونا - جت لی - جکی چان - روماریو ، اینا همه تو مقطعی قرار بوده بیان ایران !! ...
wis.gif

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
عمر شریف رو من شنیده بودم ولی بقیه اسمها دیگه خیلی "سنگ بزرگ"(=علامت نزدن) به حساب میان ... طرف تو ذهنش میاد که "اگه آل پاچینو تو فیلمم بازی کنه خوب میشه
170.gif
"، فردا شایع میشه که پاچینو سر صحنه با مخملباف دعواش شده ! ...

جالبه که این سالها ، قضایای مربوط به اسمهای گنده خیلی زیاده شده ... پله - مارادونا - جت لی - جکی چان - روماریو ، اینا همه تو مقطعی قرار بوده بیان ایران !! ...
wis.gif

...
منم حرف شما رو کاملا قبول دارم...
...
امروز بانی فیلم در مورد جزییات پروژه روز رستاخیز با حسین پاکدل مدیر پروژه مصاحبه کرده بود که بخشیش که در مورد بازیگران خارجیه رو اینجا می نویسم .
...
برای انتخاب بازیگر با برخی بازیگران عرب ، اروپایی و ... رایزنی هایی صورت گرفته و انتخابات اولیه انجام شده که در آینده اعلام خواهیم کرد .
ما بازیگران خارجی را بررسی می کنیم تا چهره های شاخصی برای نقش هایی که احمدرضا درویش نوشته است پیدا کنیم .این انتخاب در حال نهایی شدن است .

بالا