برگزیده های پرشین تولز

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام :rolleyes:
حال و احوال ؟ خوبين خوشين؟
مي گم كه مثل google ADS سراغ دارين كه چك به ايران بفرسته و با بانك هاي اينجا بشه يه جوري نقدش كرد؟
يا با همون گوگل راهي هست؟
اين تاپيكا رو زياد خوندم، گفتم شايد اتفاق جديدي افتاده باشه :rolleyes:

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :rolleyes:
حال و احوال ؟ خوبين خوشين؟
مي گم كه مثل google ADS سراغ دارين كه چك به ايران بفرسته و با بانك هاي اينجا بشه يه جوري نقدش كرد؟
يا با همون گوگل راهي هست؟
اين تاپيكا رو زياد خوندم، گفتم شايد اتفاق جديدي افتاده باشه :rolleyes:

shoma mitoni ye hesab banki america baz koni va google pool ro mostaghim variz mikone tosh. baraye etelaat bishtar mitoni be anres.ir ya abzarha.com moraje koni

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمي تونم والا!

من خودم این سرویس رو جدید وارد کردم و تا حالا هیچ مشکلی نبوده. ولی چون ایرانی هستی و ... هیچ تضمینی نمیشه داد. ولی ما همین الان داریم باهاش پی پال وریفای میکنیم و هیچ مشکلی تاحالا نداشتیم . اگر حساب بانکی امریکا می خوای برو تو سایت سفارش بده یا میتونی زنگ بزنی هماهنگ کنی بری شرکت تحویل بگیری.

www.anres.ir

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

آیا میشه چک های بانک آمریکایی J.P. Morgan رو در بانک های ایران نقد کرد؟ اگر ممکنه دوستان مطلع راهنمایی کنن.

با تشکر

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آیا میشه چک های بانک آمریکایی J.P. Morgan رو در بانک های ایران نقد کرد؟ اگر ممکنه دوستان مطلع راهنمایی کنن.

با تشکر

جناب چک هیچ بانک امریکایی رو با شرایط موجود؛ به هیچ وجه نمیشه تو بانک های ایران نقد کرد.
اگر مبلغ چک بالای 1000 دلار هست یه تماس با من بگیر ببینم چی کار میشه کرد البته قبلش یه صرافی برو قیمت بگیر چون وقت چونه زدن ندارم.تلفن 02612526927 همچنین یه سر به تاپیک http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 بزن فکر میکنم یکی از این حسابا بگیری Deposit میکنن توش ولی دقیق نمیدونم خواستی زنگ بزن سوال می کنم.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

اگر خونده باشید سوال کردم آیا هیچ بانکی تو ایران این کار رو انجام میده یا نه. والا منم وقت و حوصله چونه زدن باشما رو ندارم.

ممنون

جناب چک هیچ بانک امریکایی رو با شرایط موجود؛ به هیچ وجه نمیشه تو بانک های ایران نقد کرد.
اگر مبلغ چک بالای 1000 دلار هست یه تماس با من بگیر ببینم چی کار میشه کرد البته قبلش یه صرافی برو قیمت بگیر چون وقت چونه زدن ندارم.تلفن 02612526927 همچنین یه سر به تاپیک http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 بزن فکر میکنم یکی از این حسابا بگیری Deposit میکنن توش ولی دقیق نمیدونم خواستی زنگ بزن سوال می کنم.

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امکان صدور ویزا کارت به همراه حساب جاری در امریکا برای ایرانیها فراهم شد. برای اطلاعات بیشتر به http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 برید و همه مشخصات قرار داده شده.

برای اینکه 100 تا پست دوستان بعد از من نزنن که نمیشه ، دروغه ، کلاهبرداریه ، تو امریکا نمیشه برای شخص ثالث حساب باز کرد و ... توضیحاتی می دم که امید وارم همه استفاده کنن.
1- این حساب هیچ ربطی به VMI نداره و جزو هیچ یک از بانک های الکترونیکی حساب نمیشه.
2- این حساب از بانک Palm Desert National Bank هست که در پشت ATM و Visa Card به عنوان بانک صادر کننده ذکر شده ولی توسط یک موسسه مالی در اختیار شرکت ها قرار میگیره و استفاده اصلی اون به هیچ وجه برای این منظور نیست ولی خب حالا که داره استفاده میشه .
3- با کپی پاسپورت ایرانی ما این کارت رو رجیستر میکنیم ولی معنیش این نیست که هر کسی سر خود بره کپی پاسپورتش رو مستقیم به اون ها بده .
4- کلیه پشتیبانی ها رو میتونیم انجام بدیم .ولی بهتره (گفتم بهتره نه اینکه حتما) کسی که استفاده میکنه بتونه انگلیسی صحبت کنه چون به 1000 دلیل ممکنه لازم بشه با بانک و ... تماس بگیرید و همیشه این کار رو ما انجام نمیدیم.
5- این حساب قابل ADD شدن در پیپال رو داره و پیپال هر کشوری رو Full Verify میکنه ولی معنیش این نیست که پیپال Limith نمیشه. به 1000 دلیل پیپال ممکنه لیمیت شه که ربطی به حساب نداره.
6- به هر حساب پیپال و برای هر کشوری ADD میشه و قابلیت واریز و برداشت توسط اون پیپال رو داره.
7- واریز به حساب از طریق پیپال به صورت مستقیم امکان داره ولی صرافی ها باید با استفاده از حساب واسطه پول وارد این حساب کنن.
8- کلیه صرافی های ایران می تونن پول وارد حساب کنن . چه صرافی هایی که پول حواله میکنن و چه صرافی هایی که پول رو به حساب می خوابونن.( چند حساب واسطه هست که بهترینش Bank of America هست که هیچ صرافی نمیگه نه. مبلغ کمی اگر میخواهید بریزید و صرافی میگه انجام نمیده ربطی به خوب بودن یا بد بودن حساب نداره)
9- ویزا کارتش رو هم همه دنیا قبول میکنن ( سایتها ، هتل ها ، فروشگاهها ، و کلیه دستگاههای ATM ) و ...
10- محدودیت بالانس هم 10000 دلار هست ولی تعداد دفعات استفاده و پول ریختن به حساب اصلا مطرح نیست.

اگر سوال دیگه بود برید تو http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 مطرح کنید جواب میدم.

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من کلیه پست ها را مطالعه کردم ، من قصد افتتاح یک حساب ادسنس به نام خودم را داشتم ، ترجیحا هم نمیخوام آشنایان خودم در خارج از کشور را درگیر کنم ، با مطالعه پست ها متوجه این شدم که یه جوابی که عملی شده باشه داده نشده ، به نظر دوستانی که آشنایی با این سیستم را دارند من چکار کنم ؟؟ چطور می تونم حساب باز کنم ؟؟ چطور میتونم بدون دردسر پولم را در حسابم دریافت کنم ؟؟

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من کلیه پست ها را مطالعه کردم ، من قصد افتتاح یک حساب ادسنس به نام خودم را داشتم ، ترجیحا هم نمیخوام آشنایان خودم در خارج از کشور را درگیر کنم ، با مطالعه پست ها متوجه این شدم که یه جوابی که عملی شده باشه داده نشده ، به نظر دوستانی که آشنایی با این سیستم را دارند من چکار کنم ؟؟ چطور می تونم حساب باز کنم ؟؟ چطور میتونم بدون دردسر پولم را در حسابم دریافت کنم ؟؟

اگر هم مايل هستيد که کسی به شما چنل بده- دوستان زيادی تو اين فوروم هستن که چنل ميدن
اگر هم ميخوايد کسی براتون حساب باز کنه باز چند نفر از دوستان هستن،
منم الان توانايی باز کردن يک حساب جديد رو دارم ميتونيد روی لينک کليک کنيد برا اطلاع بيشتر

وقت بخير

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
متشکرم دوست عزیز
من میخوام در حد امکان هم حساب ادسنس و هم حسابی که پول به آن توسط گوگل ترنسفر میشه ، به نام خود من باشه ، این جوری میتونید به من کمک کنید ؟
1.یه حساب بانکی به نام من که گوگل اونو قبول داشته باشه
2.برای گرفتن پین هم میشه یه صندوق پستی را به مدت 3 ماه اجاره کرد ، درسته ؟
3.حساب ادسنس هم به نام خودم باشه

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
متشکرم دوست عزیز
من میخوام در حد امکان هم حساب ادسنس و هم حسابی که پول به آن توسط گوگل ترنسفر میشه ، به نام خود من باشه ، این جوری میتونید به من کمک کنید ؟
1.یه حساب بانکی به نام من که گوگل اونو قبول داشته باشه
2.برای گرفتن پین هم میشه یه صندوق پستی را به مدت 3 ماه اجاره کرد ، درسته ؟
3.حساب ادسنس هم به نام خودم باشه

من خودم جايی رو به شخصه نديدم تو اروپا که غير حضوری حساب باز کنن حتی با وکالت
حتی اگر partner account باشه. پس من نميتونم اين کارو کنم، ولی يک عده از کربرای سايت هستن که همچين خدماتی رو ارايه ميدن و منم چون نياز نداشتم امتحان نکردم
درباره گوگل هم، اگر حساب بانکی به اسم شما نباشه يا خودتون تو خارج نباشيد که چک رو بتونيد بگريد، باز کردن اکانت گوگل به اسم خودتون هيچ سودی نداره، چون بعد نميشه چک رو نقد کرد
گوگل هم با فروارد آدرس و صندوق های پستی اصلا رابطه نداره.

تنها کمکی که من ميتونم کنم اينه که حساب گوگل به اسم خودم باز کنم و به شما هم اجازه لاگين تو حساب گوگل بدم - کاری که اکثر دوستان نمی کنن

Last edited:

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من بصورت ماهیانه از یه شرکت خارجی مبلغی دریافت میکنم. (بطور متوسط 800-900 دلار) تا حالا چک میرفت به آدرس دوستم خارج از ایران (چک از آمریکا میاد و برای سیتی بانک هست). دوستم هم نقد میکنه و هر وقت که میاد ایران پول رو به من میده. اینطوری خیلی طول میکشه پول بدستم برسه.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که آیا راهی هست که بشه پول رو راحت تر و سریعتر تو ایران دریافت کنم؟

با تشکر

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
من دوبی، کانادا و فرانسه حساب دارم.
اگه راه حلی داره پیدا کردی بگو یه جوری بریز به یکی از حساب هام بهت ريال میدم اینجا.

مرسی

دوست عزیز چطوری میشه این کارو کرد؟!

یعنی چطوری می تونم بفرستم به حسابت؟!

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان عزیز اگه امکانش هست راهنمایی کنید!

اگه کسی می تونه نقد کنه بگه!!!

نترسید پول شیرینی و کارمزد هم میدم!!!

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
این هم تصویری از چکی که برای من ارسال شده از آمریکا!

Image0000000.jpg

راستی این چکی رو که در بالا تصویرشو میبینید من فرستادم به وسیله ی یک نفر بردش آلمان و از اونجا خابوند به حساب و رفته بود آمریکا و به گفته ی طرف برگشت خورده بود و ایندفعه یک کپی برابر اصل این چک رو برای من ارسال کرده بودند!یعنی خود بانک کپی رو به آلمان فرستاده بود و اون طرف هم برای من اورد!!!

shimo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز اگه امکانش هست راهنمایی کنید!

اگه کسی می تونه نقد کنه بگه!!!

نترسید پول شیرینی و کارمزد هم میدم!!!

می تونید چک را برای ما بفرستید و من ایران معادلش را بهتون تحویل می دم. البته اگر بانک آمریکایی باشه حدود 3 هفته طول میکشه تا پول بیاد به حساب.
اگر خواستید با من تماس بگیرید.

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز خوب یک راه ارتباطی برای ارتباط با شما پیشنهاد دهید؟!

شماره تلفن!
کجا هستین!
و ...!

بالا