• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

f7love

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستان اگر بخوان براشون به اسم خودشون در آمریکا حساب باز میکنم.
حساب نامحدود بدون exp date هست و یه حساب بانکی واقعی هست ( از اینا که روی کارت میدن نیست) بلکه کارت رو روی این حساب میدن
حدود 1 ماه هم طول میکشه.
حساب با دسته چک هم هست.
Y!: good_7guys

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چرا اینجا همه میخوان از داخل حساب خارجی داشته باشن ، یعنی همه میخوان صادرات انجام بدن :D

قوانین هر کشوری برای باز کردن حساب به صورت offshore مشخصه. توی اینترنت سرچ کنید ، میتونید بخونید.ایران هم قوانینش مشخصه.

1- از ایران به هیچ عنوان نمیشه توی امریکا حساب باز کرد، حتی اگر ویزای امریکا داشته باشید.بانکهای امریکا برای ایرانیهایی که به امریکا سفر کرده باشن ظرف ده دقیقه ، خیلی راحت حساب باز میکنن ، ولی از راه دور امکان نداره. هیچ ربطی هم به تحریم و این مسائل نداره. این قانون بانکی اوناست که برای خیلی از کشورهای دوست هم اجرا میشه .از جمله اسراییل. یعنی اسراییلی هم نمیتونه از داخل اسراییل حساب در امریکا باز کنه ، ولی مثلا مکزیکی یا بریتانیایی میتونه ( این حسابهایی که مطرح میشه ، فقط یه سری موسسات مالی ثبت نشده هستن که حسابشون هیچ ارزشی نداره)

2- خیلی از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا از خدا میخوان که ایرانیها توی بانکهاشون حساب باز کنن و اکثرا representation توی ایران دارن. این هم اگر سرچ کنید پیدا میکنید و نیازی به واسطه و.. ندارید، اگر اونقدر اعتبار داشته باشید که خود نمایندگی یا یکی از شعبه های بانک ضامنتون بشه ، حساب جاری و چک هم میتونید دریافت کنید

3- بانکهای ایران هم ، کردیت کارد میدن ( به صورت کردیت کارد 5000 دلاری با دریافت اولیه 200 دلار) ، منتهی اینکه بگن میدیم یا نه، بستگی به طرفشون داره;) ، اگر ببینن طرف فقط براشون دردسر داره و مثلا میخواد توی حسابش 2،3 هزار دلار بزاره ، یک کلمه میگن "نمیتونیم" ، خیال خودشون رو راحت میکنن.;)

4- اگر شما مشتریتون رو در خارج داشته باشید ، حساب و.. همه اش تشریفاته ، خیلی راحت مشتری میتونه از طریق صرافیها پول رو به شما برسونه;)

5- من توضیحاتم در همین حد بود ، لطفا در این موارد از من سوال نپرسید. العاقل یکفیه الاشاره:D

آقا ممنون.
خیلی از مجادلات با تاپیک شما خاتمه پیدا میکنه.
خوش باشی. بازم ممنون از اطلاعات.

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانکهای امریکا برای ایرانیهایی که به امریکا سفر کرده باشن ظرف ده دقیقه ، خیلی راحت حساب باز میکنن ، ولی از راه دور امکان نداره.
دیگه برای ایرانیا باز نمیکنن !
ماه پیش یکی از دوستام خواست حساب باز کنه رفت citibank .
متصدی بانک گفت : هفته پیش قانونی اومده که برای هیچ ایرانی حساب باز نکنیم و لطفا صبر کنید تا گرین کارت بگیرید !

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
دو تا سوال

1-ماليات براي نقد كردن چك ها تو آلمان فرانسه و كانادا و دبي چقدر بيد؟

2-اگر من چك ها رو به نام خودم دريافت كنم و از طريق واسطه به دستم تو تهران برسه ، حالا اين چك چه طور و با چقدر كارمزد نقد ميشه؟

3-بانك توسعه صادرات يا پارسيان چك هاي گوگل آدسنز (سيتي بانك) رو نقد ميكنن؟

ATMSeller

Registered User
لایک‌ها
0
من دیگه احتیاجی به پاسخ به شما نمیبینم عزیزم در ضمن اینکه میشه حساب باز کرد و این روش عملیه یا نه قبلا تست شده وقتی مساله بانک رو به دوستان گفتم یکی از دوستام که در Bankinteer و wirecard حساب داشت به من مراحل رو توضیح داد به شخصه هم هم کارت اعتباری هم چیزایه دیگرو نشون داد + کپی فرم ها :happy: من خودم میدونم تو آمریکا نیاز به چه چیزهایی برای باز کردن حساب هست :) راجب این مساله هم قبلا تحقیق شده از یکی از دوستام تو California و ایشون گفتن براتون نمیتونم حساب باز کنم راجب این مساله هم اطمینان دارم و راجبش تحقیق کردم هر فرد عاقلی میتونه حرف دروغ یا ... رو تشخیص بده شما که دارید میگید باز نمیکنن و ... چرا اینهمه خودتونو اذیت میکنید همه حساب های خودتون از همین بانک های آنلاین گذاشتید جالبه حالا میتونید شماره حساب الکی بزارید حالا شما توجیه کن هر حرفی میزنی گندش یه جا دیگه در میاد ;) د :p :D

دوست عزیز شما چرا قضیرو پیچیده می کنید؟!! این مشکل به راحت قابل حله!!!
کافیه جناب phoenixltd به یکی از کاربرای سطح بالا(با iTrader بالا) این حساب بانکیو ارائه بده بعد از اینکه همه مراحل انجام شد کافیه کاربری که حساب بانکیو گرفته بیاد اینجا و درباره اون توضیح بده و پولو به حساب اون دوست عزیز واریز کنه
من مخالف اینم که بیخودی به کسی تحمت زده بشه!!!
حالا دوستمون عزیزمون phoenixltd بیاد اینجا و به یکی از کاربرای سطح بالا این حسابو ارائه بده. این کار هم باعث میشه که کار خیلی از بچه های سایت که مشکل حساب بانکی در خارج دارن حل بشه و هم اینکه جناب phoenixltd می تونن اعتماد بقیرو نسبت به خودشون جلب کنن.
با تشکر.

xeovoex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان
من کل این تاپیک رو خوندم و کلی فیض بردم که جا داره از دوستان تشکر کنم
ولی یه سوال پیش اومده برام (من تازه وارد این سیستما شدم)
تقریبا خیلیها تو این تاپیک به فکر نقد کردن چکهای گوگل هستن که ظاهرا قیمتهاشونم کم نیست
میخواستم بدونم این چک ها رو گوگل بابت چی میده به شما؟؟؟
ممنون

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان
من کل این تاپیک رو خوندم و کلی فیض بردم که جا داره از دوستان تشکر کنم
ولی یه سوال پیش اومده برام (من تازه وارد این سیستما شدم)
تقریبا خیلیها تو این تاپیک به فکر نقد کردن چکهای گوگل هستن که ظاهرا قیمتهاشونم کم نیست
میخواستم بدونم این چک ها رو گوگل بابت چی میده به شما؟؟؟
ممنون
گوگل بابت ادسنز !
شرکت های دیگه هم بابت فروش تبلیغات

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوگل بابت ادسنز !
شرکت های دیگه هم بابت فروش تبلیغات
من یه مقدار پول توی بانک استرالیا دارم که میخوام به ایران منتقل کنم .
حساب سویفت سامان : 30 دلار هزینه + چند درصدی برای اکسچنج به ریال کم میکنه .
اگه حساب ارزی باز کنم : برای 900 دلار حدودا چقدر کم میشه ؟

کلا کدوم با صرفه تره ؟

ممنون .

time_line

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
میخواستم بپرسم چگونه میتوانم یک حساب در بانک سویس باز کنم .
لطفا نحوه باز کردن این حساب را مانند نحوه باز کردن حساب ایگود
که در اکثر سایتها بطور کامل توضیح داده شده است به من آموزش دهید .

[email protected]

من یه حساب بانکی خارجی دارم(google ای اف تی رو قبول می کنه)
اگه من یه حساب ارزی باز کنم می تونم وارد حساب بانکی خارجی بشم وپول رو به حساب ایرانم انتقال بدم.
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
چرا اینجا همه میخوان از داخل حساب خارجی داشته باشن ، یعنی همه میخوان صادرات انجام بدن :D

قوانین هر کشوری برای باز کردن حساب به صورت offshore مشخصه. توی اینترنت سرچ کنید ، میتونید بخونید.ایران هم قوانینش مشخصه.

1- از ایران به هیچ عنوان نمیشه توی امریکا حساب باز کرد، حتی اگر ویزای امریکا داشته باشید.بانکهای امریکا برای ایرانیهایی که به امریکا سفر کرده باشن ظرف ده دقیقه ، خیلی راحت حساب باز میکنن ، ولی از راه دور امکان نداره. هیچ ربطی هم به تحریم و این مسائل نداره. این قانون بانکی اوناست که برای خیلی از کشورهای دوست هم اجرا میشه .از جمله اسراییل. یعنی اسراییلی هم نمیتونه از داخل اسراییل حساب در امریکا باز کنه ، ولی مثلا مکزیکی یا بریتانیایی میتونه ( این حسابهایی که مطرح میشه ، فقط یه سری موسسات مالی ثبت نشده هستن که حسابشون هیچ ارزشی نداره)

2- خیلی از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا از خدا میخوان که ایرانیها توی بانکهاشون حساب باز کنن و اکثرا representation توی ایران دارن. این هم اگر سرچ کنید پیدا میکنید و نیازی به واسطه و.. ندارید، اگر اونقدر اعتبار داشته باشید که خود نمایندگی یا یکی از شعبه های بانک ضامنتون بشه ، حساب جاری و چک هم میتونید دریافت کنید

3- بانکهای ایران هم ، کردیت کارد میدن ( به صورت کردیت کارد 5000 دلاری با دریافت اولیه 200 دلار) ، منتهی اینکه بگن میدیم یا نه، بستگی به طرفشون داره;) ، اگر ببینن طرف فقط براشون دردسر داره و مثلا میخواد توی حسابش 2،3 هزار دلار بزاره ، یک کلمه میگن "نمیتونیم" ، خیال خودشون رو راحت میکنن.;)

4- اگر شما مشتریتون رو در خارج داشته باشید ، حساب و.. همه اش تشریفاته ، خیلی راحت مشتری میتونه از طریق صرافیها پول رو به شما برسونه;)

5- من توضیحاتم در همین حد بود ، لطفا در این موارد از من سوال نپرسید. العاقل یکفیه الاشاره:D

اینکه مشخصه! خوب میخوان از مشکلات تحریم خارج بشن و توی حساب خارجیشون دریافت داشته باشند.

شما خودتون از داخل ایران تونستید توی اسپانیا حساب باز کنید؟
میشه باهاش وریفای کرد؟ ( پی پال و ... )
میشه EFT کرد و از گوگل و بقیه ی شرکتها پول دریافت کرد؟
میشه چکهای خارجی رو نقد کرد؟ ( مخصوصاً آمریکایی )
میشه با سوئیفت به ایران منتقل کرد؟
میشه از طریق اینترنت صورت حساب گرفت، یا به یک حساب دیگه پول واریز کرد؟
میشه با اکسچنج کردن ایگولد و پی پال، دلار رو بهش واریز کرد؟

ممنون میشم این سوالات رو لطف کنید و جواب بدید ( سرچ کردم، چیز به درد بخوری پیدا نشد )

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای من این یه سوال پیش اومده که دوستانی که میگند غیر حظوری (حتی اینترنتی) میشه حساب باز کرد...یعنی منظورشون اینه که هیچ بانکی نمیدونه که PhotoShop هست؟یا میشه مدارک جعلی فرستاد؟یا هیچ بانک درست حسابی نمیدونه که اگه یه وقت مشکلی پیش بیاد یا پولی از طریق Fraud بیاد و برگشت بخوره طرف رو از کجا گیر بیارند؟و نیز هیچ بانک آمریکایی طابع قوانین Federal (درست نوشم؟) و Verify کردن نیست؟اینکه یه آمریکایی بتونه آنلاین حساب باز کنه با یه ایرانی زمین تا آسمان فرقشه با توجه به Verify کردن آدرس تا مسخره بازیهایی مثل: شماره گواهی نامه و SSN (SOCIAL SERIAL NUMBER و ...

بله منم میدونم تو گوگل سرچ کنی : سایتهایی هستن که نوشته investment 400% per month ولی هم من هم شما میدونیم آخرش چیه...پس شما هم مطمئن باشید وقتی بدون کمترین مدرکی حساب باز میشه بدون کمترین دلیلی ام بسته میشه..
مثال واضح: E-gold

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام.
نمي دونم! اين حرف درسته يا نه؟
دوماً شما می تونید چک رو به آدرس بانک یفرستید تا براتون نقد کنه و بریزه به حساب
اگر بر فرض موفق به گرفتن كارت اعتباري از بانك ملي بشيم... خوب.. بانك صادر كنندش كه بانك اروپايي هست ديگه (قبرس؟) پس حساب بانكي مربوط به كارت هم از بانك اروپايي هست؟
اونوقت مي شه چك رو به آدرس بانك اروپايي فرستاد؟

MAIL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام
ممنون بابت توضیحاتی که دادین به جواب خیلی از سوال هام رسیدم

best regards

shimo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگر كسي مايل بود ما ميتونيم براش حساب بانكي در مالزي باز كنيم. براي افتتاح كپي پاسپورت لازمه و حدود يك ماه طول ميكشه.
انتقال پول به ايران هم در كمتر از 1 ساعت انجام ميشه ( تا سقف 2000 دلار)
البته از حساب هاي ما هم مي تونيد استفاده كنيد .كليه شرايط در سايت نوشته شده.
موفق باشيد

astronomist90

Registered User
لایک‌ها
22

astronomist90

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
من کل پست های این تاپیک رو خوندم:wacko:
چندتا سوال دارم از اساتید محترم
1- یه عالمه سایت تو اینترنت هستش که میگه به ما هزینه های اولیه+حق الزحمه+مدارک را بدید ما براتون بنام تون حساب باز می کنیم مگه برای افتتاح حساب نیاز به اقامت و حضور در شعبه نیست؟!
2-می شه یکی بگه چه کارت هایی هستند که بتونن شرکت ها بهش پول بریزن و ترجیحا ما نیز از ATM دبی بهرین و... بگیریم(لطفا کامل توضیح دهید )
3-من یه فامیل تو انگلیس دارم می شه بگید من چه جوری میتونم از این فامیلم خدمات بگیرم منظور اینه که خدماتی که در انگلیس ارایه شود و اولا مو جودی اولیه کمی نیاز داشته باشد ثانیا هزینه نگهداری ماهانه اش زیاد نباشه ثالثا سقف نگهداری در حساب حداقل 30،25 هزار دلار به بالا باشه
چشم به پست تان هستیم!:rolleyes:
با تشکر

Last edited:

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا پی ام بده بگو از کجا در آمدت میاد من بهت میگم چی کار کنی.این دوستی هم که میگه حساب مالزی به نظرم خیلی جالبه ولی زیر 1 ساعت؟ با swift هم به این سرعت نمیاد چه برسه iban

shimo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما پول را با سيستم بانكي بين ايران و مالزي انتقال نميديم.
سيستم بانكي حد اقل 3 روز طول ميكشه.

بالا