• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من تو باکو فامیل دارم ,
میتونم با گوگل کار کنم؟

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

تمام مطالبو خوندم، بعضی هاش درسته ولی بعصیاش نه!

من می تونم براتون او اسپانیا حساب باز کنم، 24 ساعت بعد هم بهتون شماره حساب می دم، هم می تونین تو پی پال وری فای کنیدش، هم تو مانی بوکرز، هم تو گوگل.
روش بهتون دبیت مسترکارت میده ، و به به کپی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه برای افتتاح احتیاج هست.
من اطلاعات کاملو تو سایتم گذاشتم، می تونین بخونین و باهام تماس بگیرین:
در ضمن بانک با ایران هیچ مشکلی نداره و تو ایران دفتر داره!
09131076923

www.mycards.ir/Bank_Account

اینم اطلاعات:

- حساب بانکی بین الملی در اسپانیا:

{

● مزایا :

- حساب بنام شما (امکان افتتاح حساب به نام دونفر- Joint Account)

- کارت فیزیکی مستر/ویزا ارجینال(پیش پرداخت/اعتباری!) (15 یورو هزینه سالیانه)

- بدون هزینه های ماهیانه

- ارائه صورتحساب و ریز کارکرد بصورت آنلاین (رایگان)

- ارائه دسته چک اختصاصی

- امکان انتخاب واحد پول (USD , Euro , GBP)

- بازشدن حساب بعد از 24 ساعت و ارسال کارت پس از 20 روز

- امکان ارسال حواله بانکی

- آنلاین بانکینگ فول (Full Online Banking)

- دارای شماره سوئیفت (Swift Code)

- همراه با شماره حساب بانکی بین المللی (IBAN)

- بدون هزینه سالیانه

- تمامی دیگر تراکنشها رایگان (ATM 2%)

- امکان انتقال پول از هر حساب بانکی ، صرافی و ...

- دارای سکیور کد برای خرید های آنلاین

- پشتیبانی 24 ساعته و تیم راهنمائی مالی

- تلفن بانک رایگان

- دارای پلتفرم بورس و خرید و فروش سهام

- دارای پلتفرم آنلاین فارکس

- دارای کد بانکی (Codigo)

- امکان وریفای کردن حساب مانی بوکرز

● توضیحات در مورد بانک :

یکی از بزرگترین بانکهای اسپانیا ، با داشتن برترین خدمات بانکداری الکترونیک در اسپانیا. برنده جایزه بانکداری الکترونیک اسپانیا.

● شرایط مورد نیاز :

-- تصویر پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه

-- تکمیل فرمهای مربوطه و امضاء

-- حداقل مبلغ 30 یورو برای واریز اولیه به حساب

● هزینه ها :

- هزینه افتتاح حساب که فقط یکبار پرداخت می شود ، مبلغ : 150 هزار تومان

- هزینه پست دی.اچ.ال 50 هزار تومان (برای رفت و برگشت)

- بدیهی است هزینه پست داخلی رایگان می باشد!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
تا به حال برای افتتاح حساب در ایران هم مشتری داشتی؟ یا حداقل یه غیر ایرانی در این باره تماس گرفته صحبت کنه؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام دوستان

تمام مطالبو خوندم، بعضی هاش درسته ولی بعصیاش نه!

من می تونم براتون او اسپانیا حساب باز کنم، 24 ساعت بعد هم بهتون شماره حساب می دم، هم می تونین تو پی پال وری فای کنیدش، هم تو مانی بوکرز، هم تو گوگل.
روش بهتون دبیت مسترکارت میده ، و به به کپی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه برای افتتاح احتیاج هست.
من اطلاعات کاملو تو سایتم گذاشتم، می تونین بخونین و باهام تماس بگیرین:
در ضمن بانک با ایران هیچ مشکلی نداره و تو ایران دفتر داره!
09131076923

www.mycards.ir/Bank_Account

اینم اطلاعات:

- حساب بانکی بین الملی در اسپانیا:

{

● مزایا :

- حساب بنام شما (امکان افتتاح حساب به نام دونفر- Joint Account)

- کارت فیزیکی مستر/ویزا ارجینال(پیش پرداخت/اعتباری!) (15 یورو هزینه سالیانه)

- بدون هزینه های ماهیانه

- ارائه صورتحساب و ریز کارکرد بصورت آنلاین (رایگان)

- ارائه دسته چک اختصاصی

- امکان انتخاب واحد پول (USD , Euro , GBP)

- بازشدن حساب بعد از 24 ساعت و ارسال کارت پس از 20 روز

- امکان ارسال حواله بانکی

- آنلاین بانکینگ فول (Full Online Banking)

- دارای شماره سوئیفت (Swift Code)

- همراه با شماره حساب بانکی بین المللی (IBAN)

- بدون هزینه سالیانه

- تمامی دیگر تراکنشها رایگان (ATM 2%)

- امکان انتقال پول از هر حساب بانکی ، صرافی و ...

- دارای سکیور کد برای خرید های آنلاین

- پشتیبانی 24 ساعته و تیم راهنمائی مالی

- تلفن بانک رایگان

- دارای پلتفرم بورس و خرید و فروش سهام

- دارای پلتفرم آنلاین فارکس

- دارای کد بانکی (Codigo)

- امکان وریفای کردن حساب مانی بوکرز

● توضیحات در مورد بانک :

یکی از بزرگترین بانکهای اسپانیا ، با داشتن برترین خدمات بانکداری الکترونیک در اسپانیا. برنده جایزه بانکداری الکترونیک اسپانیا.

● شرایط مورد نیاز :

-- تصویر پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه

-- تکمیل فرمهای مربوطه و امضاء

-- حداقل مبلغ 30 یورو برای واریز اولیه به حساب

● هزینه ها :

- هزینه افتتاح حساب که فقط یکبار پرداخت می شود ، مبلغ : 120 هزار تومان

- هزینه پست دی.اچ.ال 50 هزار تومان (برای رفت و برگشت)

- بدیهی است هزینه پست داخلی رایگان می باشد!
با این حساب میشه آدرس بانک رو به گوگل ادسنس داد و وقتی چک میره به بانک بخوابونند به حساب؟

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اولاً که اره، از کشورهای عربی و امریکا مشتری برای حساب بانکی هست،

دوماً شما می تونید چک رو به آدرس بانک یفرستید تا براتون نقد کنه و بریزه به حساب، حتی می تونین الکترونیک ترنسفر یزنین با گوگل، در گوگل ، پی پال و مانی بوکرز وری فای می شه!

نبود کسی؟؟؟؟ :lol::lol:

xenix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چند تا سوال دارم خواهش میکنم اگر اطلاع دارید به من کمک کنید .

1- آیا امکان صدور کارت های ویزا و مستر از طریق بانک های داخلی وجود داره ؟؟

2- آیا میشه ما یک حساب ارزی تو یکی از بانک های داخلی (مثلا بانک ملی) باز کنیم بعدش با پشتوانه حساب ارزی و با استفاده از سرویس های *** موجود اقدام با باز کردن حساب پی پال نماییم ؟؟

3- در اینصورت آیا در زمان cash out کردن از حساب پی پال مبلغ مورد نظر به حساب ارزی ما وارد میشه یا اینکه به شعبه ارزی بانک ما در خارج از کشور میره و بعد از اون ما باید درخواست حواله مبلغ رو به داخل از کشور و شعبه خودمون بدیم ؟؟

4- آیا امکان داره توسط یکی از بانک های داخلی بدون حضور فیزیکی حسابی رو در شعبه یکی از بانک ها مانند ملی در دبی باز کرد ؟؟

5-آیا با واسطه بانک ملی یا بانک های دیگر میشه حسابی رو در یکی از بانک های خارجی در کشوری مانند امارات باز کرد ؟؟

یه چند تا سواله دیگه هم دارم که یادم اومد براتون میفرستم . :f34r: :cowboy:

xenix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم سلام

تو بعضی از تاپیک ها مطالبی در مورد اجاره صندوق پستی در کشور های خارجی دیدم .

با توجه به اینکه در زمان باز کردن حساب پی پال ما احتیاج به معرفی zipcode و اعلام آدرس در خارج از کشور داریم و همینطور سایت هایی مانند google adsense چک رو مستقیما به آدرس پستی ارسال میکنن

1- میخواستم بدونم چطور میتونیم یه آدرس پستی در خارج از کشور بگیریم نه برای اینکه چک یا اینطور چیزا رو برامون ارسال کنند برای اینکه آدرس معتبری داشته باشیم که اگر کسی استعلام کرد موردی پیش نیاد .
و اینکه این آدرس ها رو شرکت های خاصی ارائه میدن که مجوز این کارو دارن یا اشخاص هستند که اقدام به این کار میکنن.

2- آیا امکان داره چکی رو که به این آدرس ارسال میشه مثلا از طریق google توسط نماینده اداره پست و یا نماینده اون شرکتی که این صندوق های پستی رو اجاره میده نقد بشه و به حساب ارزی ما ارسال بشه ؟؟ و چقدر به این روش میشه اطمینان کرد.

"چون خیلی ها مثل من افراد مورد اطمینانی رو در خارج از کشور ندارن "

3- هزینه های این خدمات چطورییه ؟ با توجه به کارمزدی رو که بانک میگیره و هزینه خدماتی که بابت صندوق پست و نقد کردن چک میدیم اقتصادی هست یا نه . :medieval:

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
1. بانک ملت برای تجار، سایر بانک ها برای هیت های علمی دانشگاه ها
2. خیر
بقیه را نمی دونم!

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من نمی دونم این ذوستان از کجا این حوابها رو میارن.

اما بازم می گم، هیچ بانکی در شرایط فعلی در ایران کارت های بین المللی صادر نمی کنه، یعنی نمی تونه.

هیچ بانکی، نه دولتی نه خصوصی!

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
phoenixltd عزیز من میخوام حساب باز کنم اما قبلش چند تا سوال داشتم که ممکن است سوال دوستان دیگر هم باشد.

1- این بانک اسپانیایی که حساب باز میکنید اسمش چیه ؟ یکی از بانک های bankinter یا santander هستش؟

2- شما در سایتتون در قسمت هزینه ها گفتید 150 تومان هزینه داره اما اینجا تو پرشین تولز گفتید 120 تومان؟ کدوم درسته؟

3- این بانک اسپانیایی معتبر هست ؟

4- برای افرادی که پاسپورت ندارند چه جوری فقط با ترجمه شناسنامه میشود حساب باز کرد ؟ آیا این ترجمه شناسنامه فقط با مهر دادگستری باشد کافی است یا مهر امور خارجه هم میخواهد؟

5- در جاهای دیگه دیدم که برای افتتاح حساب احتیاج به یک تاییدیه از بانکی که در ایران توش حساب دارید برای افتتاح حساب خارجی لازم است . آیا در این حساب به این گواهی نامه احتیاج نیست؟

6- میتونم بپرسم چرا شما تلفن ثابت نمیدید؟ دیدم دفتر شما در اصفهان هست . اگر لطف کنید تلفن دفتر اصفهان رو هم بذارید.(( برای جلب اعماد به نظر شما نباید گذاشت ؟ آخه شما فقط یک موبایل گذاشتین. سو تفاهم نشود دوست عزیز.)

7- در بعضی حساب ها دیدم باید پاسپورت برود سفارت اون کشوری که میخواهید توش حساب باز کنید تایید شود . آیا اینجا لازم نیست سفارت اسپانیا تایید کند؟

9- بعد از افتتاح حساب در اسپانیا و واریز پول در ایران باید چه نوع حسابی داشته باشیم که منتقل کنیم به حسابمون پول رو .یه مقدار راهنمایی کنید ممنون میشم.

10- در بعضی حسابهایی که در خارج باز میشود دیدم بعضی ها مثل بروکرهای فارکس یا شرکت های اینوست پول رو واریز نمیکنند چون سویفت برا خود بانک نیست و در اصل واسطه است . این بانک اسپانیایی این مشکلات رو که نداره؟ بروکر فارکس مستقیم به اسم خود شخص به سوییفت اون بانک اسپانیایی واریز میکه و واسطهای وجود نداره وفقط خود بانک است؟

11- این بانک اسپانیایی اگر در خواست کارت نکنیم و فقط شماره حساب برامون کافی باشه طبق گفته سایتتون آیا هیچ هزینه ماهیانه یا سالیانه نداره؟

12- یه مقدار راجع به اعتبارات بانک اسپانیایی بگید و اینکه چگونه در ایران دفتر دارد.

ممنون .منتظر راهنماییتون هستم.:)

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز من جوابم رو از پستری که توی بانک ملیت زده بودند آوردم!! اونهم حساب جاری
برای بانک ملی هم قبل از پست تشریف می بردید بانک ملی شعبه ارزی می برسیدید من یه مستر یا ویزا می خوام راهنماییتون می کردند! البته این حساب ها دبیت هستند نه کردیت
و به اعضای هیت علمی و بورس ها یا تجار سطح بالا می دند

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
phoenixltd عزیز من میخوام حساب باز کنم اما قبلش چند تا سوال داشتم که ممکن است سوال دوستان دیگر هم باشد.

1- این بانک اسپانیایی که حساب باز میکنید اسمش چیه ؟ یکی از بانک های bankinter یا santander هستش؟

2- شما در سایتتون در قسمت هزینه ها گفتید 150 تومان هزینه داره اما اینجا تو پرشین تولز گفتید 120 تومان؟ کدوم درسته؟

3- این بانک اسپانیایی معتبر هست ؟

4- برای افرادی که پاسپورت ندارند چه جوری فقط با ترجمه شناسنامه میشود حساب باز کرد ؟ آیا این ترجمه شناسنامه فقط با مهر دادگستری باشد کافی است یا مهر امور خارجه هم میخواهد؟

5- در جاهای دیگه دیدم که برای افتتاح حساب احتیاج به یک تاییدیه از بانکی که در ایران توش حساب دارید برای افتتاح حساب خارجی لازم است . آیا در این حساب به این گواهی نامه احتیاج نیست؟

6- میتونم بپرسم چرا شما تلفن ثابت نمیدید؟ دیدم دفتر شما در اصفهان هست . اگر لطف کنید تلفن دفتر اصفهان رو هم بذارید.(( برای جلب اعماد به نظر شما نباید گذاشت ؟ آخه شما فقط یک موبایل گذاشتین. سو تفاهم نشود دوست عزیز.)

7- در بعضی حساب ها دیدم باید پاسپورت برود سفارت اون کشوری که میخواهید توش حساب باز کنید تایید شود . آیا اینجا لازم نیست سفارت اسپانیا تایید کند؟

9- بعد از افتتاح حساب در اسپانیا و واریز پول در ایران باید چه نوع حسابی داشته باشیم که منتقل کنیم به حسابمون پول رو .یه مقدار راهنمایی کنید ممنون میشم.

10- در بعضی حسابهایی که در خارج باز میشود دیدم بعضی ها مثل بروکرهای فارکس یا شرکت های اینوست پول رو واریز نمیکنند چون سویفت برا خود بانک نیست و در اصل واسطه است . این بانک اسپانیایی این مشکلات رو که نداره؟ بروکر فارکس مستقیم به اسم خود شخص به سوییفت اون بانک اسپانیایی واریز میکه و واسطهای وجود نداره وفقط خود بانک است؟

11- این بانک اسپانیایی اگر در خواست کارت نکنیم و فقط شماره حساب برامون کافی باشه طبق گفته سایتتون آیا هیچ هزینه ماهیانه یا سالیانه نداره؟

12- یه مقدار راجع به اعتبارات بانک اسپانیایی بگید و اینکه چگونه در ایران دفتر دارد.

ممنون .منتظر راهنماییتون هستم.:)

1- اسمشو نمی تونم بگم، به دلایل خاص. (اگه خواستین زنگ بزنید تا بگم.)
2- هزینه های سایت درسته، قیمتها بروز شده.
3- بزرگترین بانک اسپانیا و دومین بانک بزرگ اروپاست.
4- ترجمه شناسنامه شما اگه مهر امور خارجه داشته باشه بهتره.
5- در اینجا هم به تائیدیه از بانک ایرانی شما (به جز بانکهای تحریم شده) نیاز هست.
6- اینو جواب نمی دم! :hmm:
7- لازم نیست سفارت تائید کنه.
8- ؟؟؟؟؟
9- حساب ارزی - ما هم می تونیم بریزیم.
10- اطلاع ندارم! اما بانک خودش سوئیفت داره.
11- اگه کات هم درخواست کنین نداره، فقط هزینه 15 یورو سالیانه مال کارت.
12- باهام تماس بگیرید تا براتون توصیح بدم.

هر سوال دیگه ای باشه، بپرسین.
میگم جوابتونو.
:lol:

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من جوابم رو از پستری که توی بانک ملیت زده بودند آوردم!! اونهم حساب جاری
برای بانک ملی هم قبل از پست تشریف می بردید بانک ملی شعبه ارزی می برسیدید من یه مستر یا ویزا می خوام راهنماییتون می کردند! البته این حساب ها دبیت هستند نه کردیت
و به اعضای هیت علمی و بورس ها یا تجار سطح بالا می دند

دوست عزیز،

من که دعوا ندارم!
فقط این پستر رو به ما هم نشون بدین یا یه نفر که کارت ملت داره!
بانک ملت تحت شدیدترین تحریمهای بین المللی هست! سوئیفتش کار نمی کنه! چطور کارت می ده؟؟
من بیش از 4 ساله که کار مالی و بین المللی می کنم و کارت بازرگانی هم دارم، بانک ملی هم رفتم ، حسابهای لازم و کارهاش رو هم انجام دادم، اما بهم کارت ندادن، چوم نمی تونن!

حالا شما هر طور راحتی!

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز،

من که دعوا ندارم!
فقط این پستر رو به ما هم نشون بدین یا یه نفر که کارت ملت داره!
بانک ملت تحت شدیدترین تحریمهای بین المللی هست! سوئیفتش کار نمی کنه! چطور کارت می ده؟؟
من بیش از 4 ساله که کار مالی و بین المللی می کنم و کارت بازرگانی هم دارم، بانک ملی هم رفتم ، حسابهای لازم و کارهاش رو هم انجام دادم، اما بهم کارت ندادن، چوم نمی تونن!

حالا شما هر طور راحتی!

دوست عزیز

شما کاملا تو حرفاتون تناقض وجود داره چه ته تلفن چه تو پست ها

اولا اگه شما 4 ساله که فعالت مالی و بین المللی میکنی شما 19 سال سن دارید باید از سن 15 سالگی فعالیت کرده باشید که اصلا به کسی که 15 سالش باشه بانک ها خدماتی نمیدن

2 - شماره تلفن بین المللی که تو سایت گذاشتید و جذبه سایت رو بالا میبره آمریکا و انگلیس و ... کاری نداره و تو اینترنت چیزی که زیاده از این سایت ها با خدمات تلفنه که میتونید با پیش کد مورد نظر تلفن با منشی یا بدون منشی بگیرید که نسبت به خدمات مختلف هزینش فرق داره و این شماره موبایلی هم که گذاشتید برای یه فردی که میخواد از خدمات شما استفاده کنه هیچ تضمینی رو ارائه نمیکنه شما که مطمئنا شرکتی ندارید که بخواهید شماره تلفن شرکت رو بزارید و خرید شماره ثابت هم خوب ... :)

3- شما در قسمت شرایط علنا کاری کردید که اگه بخواین حداقل هزینه پستی که معادل 50000 هزار تومان ( و در تعداد رقم بالایی ) رو برای خودتون بر فرض رد کردن درخواست فردموردنظر از بانک بردارید هیچ جای شکایتی نذاشتید و از همین کار میتونید پول خیلیارو براحتی بر فرض کلاهبردار بودن شما بدون هیچ مشکلی بالا بکشید بازم میگم اگه شما کلاهبردار باشید :

افتتاح حساب مبنی بر موافقت بانک خواهد بود و در صورت عدم موافقت ، مای کارت مسئولیتی نخواهد داشت، بدیهی است که تمامی هزینه ها بجز هزینه پستی قابل بازگشت خواهد بود.

مای کارت حق دارد نسبت به صلاحدید خود به کاربر یا کاربرانی سرویسدهی نکند و پول آنها را طبق مسئولیت ، پس از کسر هرینه های مربوطه(در صورت وجود)، پس از 5 تا 15 روز به حساب مشتری عودت دهد.

در صورت بسته شدن حساب ، شما حق هیچگونه اعتراضی ندارید.

اینم لینک Cloob برای مشخصات این فرد + عکس برای دوستانی که شاید علاقمند باشن :
http://www.cloob.com/name/phoenixltd

در آخر اگه میتونید به من به عنوان یه درخواست کننده خدمات و بقیه دوستان ثابت کنید و ضمانتی برای خدمات خودتون ارائه کنید مشتاقانه منتظر جوابتون هستم ;)

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیگه نیازی به اثبات شما نیست بانکی که شما از طریقش حساب بانکی باز میکنید به صورت الکترونیک حساب باز میکنه که مراحل کار :

1- ابتدا ثبت نام می کنید
2- پس از ثبت نام ایمیل میاد براتون که شماره حسابتون و شماره مشتری رو واستون میده و میگه X $ به حسابتون واریز کنید .
3- بعد از این کار فرم های نمونه امضا و تائید هویت به آدرستون پست میشه
4- پس از تکمیل فرم ها اونا رو و مدارکتونو به بانک پست می کنید
5- بانک اطلاعات دسترسی به حسابتون رو که شامل پین کد و یک کارت ویزا یا مستر هست واستون پست می کنه.

شما نمیخواستید حساب رو اینجا بذارید اما متاسفانه به خاطر ناشی بودن خودتون تو سایت خودتون اسم بانک رو گذاشتید :p :D , یه نصیحت این پولا خوردن نداره گیر میکنه تو گلوتون از من گفتن ( از قدیم گفتن ماه پشت ابر نمیمونه ! )

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیگه نیازی به اثبات شما نیست بانکی که شما از طریقش حساب بانکی باز میکنید به صورت الکترونیک حساب باز میکنه که مراحل کار :

1- ابتدا ثبت نام می کنید
2- پس از ثبت نام ایمیل میاد براتون که شماره حسابتون و شماره مشتری رو واستون میده و میگه X $ به حسابتون واریز کنید .
3- بعد از این کار فرم های نمونه امضا و تائید هویت به آدرستون پست میشه
4- پس از تکمیل فرم ها اونا رو و مدارکتونو به بانک پست می کنید
5- بانک اطلاعات دسترسی به حسابتون رو که شامل پین کد و یک کارت ویزا یا مستر هست واستون پست می کنه.

شما نمیخواستید حساب رو اینجا بذارید اما متاسفانه به خاطر ناشی بودن خودتون تو سایت خودتون اسم بانک رو گذاشتید :p :D , یه نصیحت این پولا خوردن نداره گیر میکنه تو گلوتون از من گفتن ( از قدیم گفتن ماه پشت ابر نمیمونه ! )

دوستان عزیز

بسیار عالی که گشتین و اطلاعات منو در آوردین! اما چطور به صحیح بوذن اونا یقین پیدا کردید؟
1- شماره های اعلام شده برای کاربرانی است که از خارج از ایران تماس می گیرن، که تول فری هستند.
2- من نگفتم که نام بانکو نمی گم ، اما اونی که شما هم فکر می کنی نیست! و عواقب افتتاح حساب به روش شما با خود کاربر خواهد بود! (منظور دوستمون bankinter هست! )
3- کجای دنیا دیدید که حساب رو براتون آنلاین باز کنند؟
4- شما خودت این حساب رو باز کردی؟
5- برای احراز هویت به روش شما، باید به اسپانیا تشریف ببرید.
6- این شرایط که شما خوندین ، ترجمه متن اکثر بانکهای بین المللی است ، من اینا رو گذاشتم که بدونیئ دارید چکار می کنید، به قول بسیاری از مشتری ها ، این نشان از صذاقت ما داره که تمام اطلاعات رو اول می دیم!
7- اگه حساب رو ببندن ، شما می تونی کل مبلغی که تو حسابت داری رو بگیری، یعنی میریزن به حسابتون.
8- تائید من مشتری های قبلی است، می تونین باهام تماس بگیرید تا در صورتی که اجازه بدن، شمارشونو بهتون بدم.
9- اگه بخوام کلاهبرداری کنم، می تونم از طریف فارم ها کار کنم، نه از طریق یه وبسایت و نه توی ایران، تو سایتهای خارجی کلاهبرداری می کنم تا دستشون بهم نرسه.
10- اگر خیلی شک دارید، می تونید تماس بگیرید، آدرس می دم، تشریف بیارید اصفهان، دفتر ما.
11- این همه خرج سایت نکردیم که آخرش زیر سوال بریم!
12- اگر به این راحتی می شه تو اسپانیا حساب باز کرد، پس چرا تو این فارم دنبال این مطلب می گردید؟

بهر حال من در خدمتم، در ضمن لطف کنید احترام رو شرظ اول قرار بدین، در ضمن کلوب یک محیط مجازیست که کسی شمارو مجبور نمی کنه که حقیقت رو بگید یا خودتون رو ثابت کنید!

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز

بسیار عالی که گشتین و اطلاعات منو در آوردین! اما چطور به صحیح بوذن اونا یقین پیدا کردید؟
1- شماره های اعلام شده برای کاربرانی است که از خارج از ایران تماس می گیرن، که تول فری هستند.
2- من نگفتم که نام بانکو نمی گم ، اما اونی که شما هم فکر می کنی نیست! و عواقب افتتاح حساب به روش شما با خود کاربر خواهد بود! (منظور دوستمون bankinter هست! )
3- کجای دنیا دیدید که حساب رو براتون آنلاین باز کنند؟
4- شما خودت این حساب رو باز کردی؟
5- برای احراز هویت به روش شما، باید به اسپانیا تشریف ببرید.
6- این شرایط که شما خوندین ، ترجمه متن اکثر بانکهای بین المللی است ، من اینا رو گذاشتم که بدونیئ دارید چکار می کنید، به قول بسیاری از مشتری ها ، این نشان از صذاقت ما داره که تمام اطلاعات رو اول می دیم!
7- اگه حساب رو ببندن ، شما می تونی کل مبلغی که تو حسابت داری رو بگیری، یعنی میریزن به حسابتون.
8- تائید من مشتری های قبلی است، می تونین باهام تماس بگیرید تا در صورتی که اجازه بدن، شمارشونو بهتون بدم.
9- اگه بخوام کلاهبرداری کنم، می تونم از طریف فارم ها کار کنم، نه از طریق یه وبسایت و نه توی ایران، تو سایتهای خارجی کلاهبرداری می کنم تا دستشون بهم نرسه.
10- اگر خیلی شک دارید، می تونید تماس بگیرید، آدرس می دم، تشریف بیارید اصفهان، دفتر ما.
11- این همه خرج سایت نکردیم که آخرش زیر سوال بریم!
12- اگر به این راحتی می شه تو اسپانیا حساب باز کرد، پس چرا تو این فارم دنبال این مطلب می گردید؟

بهر حال من در خدمتم، در ضمن لطف کنید احترام رو شرظ اول قرار بدین، در ضمن کلوب یک محیط مجازیست که کسی شمارو مجبور نمی کنه که حقیقت رو بگید یا خودتون رو ثابت کنید!

دوست عزیز من به شما بی احترامی نکردم و اینجا هم جای اینکارا نیست , نمیخواد کارتونو توجیه کنید من نمیخواستم بحث به اینجا بکشه که بیام ثابت کنم هر آدم عاقلی که درباره شما تحقیق کنه میتونه به این نتیجه برسه این Forum جایی برای ... نیست :

اولا سایتتون زیاد خرجی نداره خرید یه هاستینگ و دامنه و شماره تلفن خرج زیادی نداره در ضمن فقط Bankinter نیست که برای شما حساب باز میکنه wirecardbank به عنوان نمونه دوم بانک که به صورت نیمه آنلاین حساب باز میکنه شما میگید کجا به صورت آنلاین حساب باز میکنن دوست عزیز فقط مرحله سفارش انلاینه و تو همین ایران خودمونم برای گرفتن مهر کارت میتونید به صورات آنلاین سفارش بدید و بقیه مراحل ... من گفتم دیگه شک ندارم که شما اومدید دارید کارتونو توجیه میکنید :p اگه تو هیج جای دنیا آنلاین حساب باز نمیکنن چرا حساب بانکی خودتون از همین بانکه دوست عزیز :happy: به حساب بانکی خودتونم شک دارید یه پیشنهاد تا تابلو نشده برو حساب رو از لینک شماره حسابها بردار در ضمن افتتاح حساب به این شکل مشکلیم برای کسی ایجاد نمیکنه

تازه فرد دیگه ای به نام کس دیگری نمیتونه تو بانک های خارجی حساب باز کنه :D که شما بخواین برای کسی حساب باز کنید ...

تازه کسی بخواد کلاهبرداری کنه این بهترین روشه بدون تابلو شدن ... :p :happy: چرا کلاهبرداری تو جاهای دیگه

لیست بانک هایی که این دوست عزیزمون برای افتتاح حساب از اونا استفاده میکنه البته اونایی که خودشم حساب داره :happy: :

اسپانیا :

Bank Name: Banco Santander Central Hispano (BSCH)

Bank Name: Bankinter S.A

آمریکا :

Bank Name: First Federal Bank

استرالیا :

Bank Name: Westpac Bank Corporation

یه تاپیک هم برای افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور به صورت آنلاین برای اینکه بحث متمرکز شه برای اینکار راه انداختم :

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1624247#post1624247

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من به شما بی احترامی نکردم و اینجا هم جای اینکارا نیست , نمیخواد کارتونو توجیه کنید من نمیخواستم بحث به اینجا بکشه که بیام ثابت کنم هر آدم عاقلی که درباره شما تحقیق کنه میتونه به این نتیجه برسه این Forum جایی برای ... نیست :

اولا سایتتون زیاد خرجی نداره خرید یه هاستینگ و دامنه و شماره تلفن خرج زیادی نداره در ضمن فقط Bankinter نیست که برای شما حساب باز میکنه wirecardbank به عنوان نمونه دوم بانک که به صورت نیمه آنلاین حساب باز میکنه شما میگید کجا به صورت آنلاین حساب باز میکنن دوست عزیز فقط مرحله سفارش انلاینه و تو همین ایران خودمونم برای گرفتن مهر کارت میتونید به صورات آنلاین سفارش بدید و بقیه مراحل ... من گفتم دیگه شک ندارم که شما اومدید دارید کارتونو توجیه میکنید :p اگه تو هیج جای دنیا آنلاین حساب باز نمیکنن چرا حساب بانکی خودتون از همین بانکه دوست عزیز :happy: به حساب بانکی خودتونم شک دارید یه پیشنهاد تا تابلو نشده برو حساب رو از لینک شماره حسابها بردار در ضمن افتتاح حساب به این شکل مشکلیم برای کسی ایجاد نمیکنه

تازه فرد دیگه ای به نام کس دیگری نمیتونه تو بانک های خارجی حساب باز کنه :D که شما بخواین برای کسی حساب باز کنید ...

تازه کسی بخواد کلاهبرداری کنه این بهترین روشه بدون تابلو شدن ... :p :happy: چرا کلاهبرداری تو جاهای دیگه

لیست بانک هایی که این دوست عزیزمون برای افتتاح حساب از اونا استفاده میکنه البته اونایی که خودشم حساب داره :happy: :

اسپانیا :

Bank Name: Banco Santander Central Hispano (BSCH)

Bank Name: Bankinter S.A

آمریکا :

Bank Name: First Federal Bank

استرالیا :

Bank Name: Westpac Bank Corporation

یه تاپیک هم برای افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور به صورت آنلاین برای اینکه بحث متمرکز شه برای اینکار راه انداختم :

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1624247#post1624247

دوست عزیز

هر وقت تمام این راها رو تست کردی و موفق نشدی، من در خدمتم.

الان شما داغی، هر وقت حسابت تو یکی از این بانکها باز شد، به بقیه پیشنهاد کن.

در ضمن:

1-بله، در خواست افتتاح حساب رو می تونید بصورت آنلاین بدبد، اما نمی تونید شماره حساب بگیرید(تا وقتی وریفای نشید)

2- تماس بگیرید bankinter تا بهتون بگن که می تونید حساب باز کنید یا نه (شماره: 0034916578801)
3- ما تو bankinter برای مشتری هامون حساب باز نمی کنیم.
4- تا حالا چیزی به نام International Banking Advisor شنیدید؟
5- تو امریکا یا استرالیا برای کسی حساب باز نمی کنیم.
6- تو امریکا احتیاج به SSN داری تا بتونی حساب باز کنی. (من به قول شما 18 ساله :blink:، کارت SSN و ITIN دارم. )

اگه لازم می دونید، لیست بقیه بانکهائی که حساب دارم رو هم براتون بزارم تا قانع بشید؟
شما بهتره بری با همون Wirecard یا bankinter حال کنی!!!!

به دوستان دیگه هم توصیه می کنم وقتشون رو هدر ندن.

با تشکر.

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز

هر وقت تمام این راها رو تست کردی و موفق نشدی، من در خدمتم.

الان شما داغی، هر وقت حسابت تو یکی از این بانکها باز شد، به بقیه پیشنهاد کن.

در ضمن:

1-بله، در خواست افتتاح حساب رو می تونید بصورت آنلاین بدبد، اما نمی تونید شماره حساب بگیرید(تا وقتی وریفای نشید)

2- تماس بگیرید bankinter تا بهتون بگن که می تونید حساب باز کنید یا نه (شماره: 0034916578801)
3- ما تو bankinter برای مشتری هامون حساب باز نمی کنیم.
4- تا حالا چیزی به نام International Banking Advisor شنیدید؟
5- تو امریکا یا استرالیا برای کسی حساب باز نمی کنیم.
6- تو امریکا احتیاج به SSN داری تا بتونی حساب باز کنی. (من به قول شما 18 ساله :blink:، کارت SSN و ITIN دارم. )

اگه لازم می دونید، لیست بقیه بانکهائی که حساب دارم رو هم براتون بزارم تا قانع بشید؟
شما بهتره بری با همون Wirecard یا bankinter حال کنی!!!!

به دوستان دیگه هم توصیه می کنم وقتشون رو هدر ندن.

با تشکر.

من دیگه احتیاجی به پاسخ به شما نمیبینم عزیزم در ضمن اینکه میشه حساب باز کرد و این روش عملیه یا نه قبلا تست شده وقتی مساله بانک رو به دوستان گفتم یکی از دوستام که در Bankinteer و wirecard حساب داشت به من مراحل رو توضیح داد به شخصه هم هم کارت اعتباری هم چیزایه دیگرو نشون داد + کپی فرم ها :happy: من خودم میدونم تو آمریکا نیاز به چه چیزهایی برای باز کردن حساب هست :) راجب این مساله هم قبلا تحقیق شده از یکی از دوستام تو California و ایشون گفتن براتون نمیتونم حساب باز کنم راجب این مساله هم اطمینان دارم و راجبش تحقیق کردم هر فرد عاقلی میتونه حرف دروغ یا ... رو تشخیص بده شما که دارید میگید باز نمیکنن و ... چرا اینهمه خودتونو اذیت میکنید همه حساب های خودتون از همین بانک های آنلاین گذاشتید جالبه حالا میتونید شماره حساب الکی بزارید حالا شما توجیه کن هر حرفی میزنی گندش یه جا دیگه در میاد ;) د :p :D

Khashayar581

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این ariavpn دو مدل حساب باز می کنه:
https://www.ariavpn.com/ccservice.html

اونی که 180.000 تومان هست برای من خیلی به درد بخور هست. دوستانی که در این زمینه تجربه دارن فکر می کنن همچین چیزی امکان پذیره؟
من قصد دارم این نوع دوم رو بخرم ازشون ولی قبلش صلاح دیدم نظر شما رو بپرشم که اصلا میشه اطمینانی به این حساب داشت؟

ممنونم.

بالا