• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خب عزیز دلم مشکل همینجاس که نمیتونیم یه کارت درست و حسابی به اسم خودمون بگیریم دیگه

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
اقا من نفهمیدم چرا شما یه مستر یا ویزا ی دبیت که نام خودتون روش باشه (به نام خودتون باشه) نمی گیرید؟بعد هم می رید بانک سامان یه کارت به اسم e-exchange به هتون می ده (اگر مستر کارت به اسم خودتون باشه) که با اون معادل ریالی شو از اون کارت می گیرید فکر می کنم ماکسیمم هم 3 درصد کار مزد باشه! برای چک کردن حساب کارت هم یه وی پی ان 10 ساعته با ای پی اختصاصی می گیرید !
:D تذکر مهم: من هنوز حسابم به 100 دلار نرسیده که دریافتی داشته باشم و از این طریق اقدام کنم!پس با طناب من ...:blush:

VMI نه توسط Paypal پشتیبانی میشه نه توسط Google !
- بانک South West هم از طرف Paypal بلوک شده !!!! لطفا قیل از استفاده تبلیغ نفرمائید //.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
به بخشید تبلیغ چی؟
بعدم وایر مگه چه ایرادی داره؟
در ثانی South West بسته بانک های Palm Desert National Bank و Meta Bank این رو که نبسته !(اگرم بسته من خبر ندارم، خوشحال می شم به هم بگی که بسته یا نه)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گوگل چه پیشتیبانی بکنه یا نکنه،کلان واسه گرفتن پولش ازش نیازی به پر کردن فرم مالیاتی مخصوص آمریکایی دارید. حساب بانکی تو آمریکا داشتن بنظرم اصلان بدرد نمی خوره :دی

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
گوگل چه پیشتیبانی بکنه یا نکنه،کلان واسه گرفتن پولش ازش نیازی به پر کردن فرم مالیاتی مخصوص آمریکایی دارید. حساب بانکی تو آمریکا داشتن بنظرم اصلان بدرد نمی خوره :دی

تا اونجایی که من می دونم:
Generally, utilizing an unrelated third-party US web hosting service to host your webpages, renting web servers that are located in the US from an unrelated third party, or having your payment sent to a US Post Office Box or mail forwarding address, do not of themselves constitute US Activities.
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=18372&topic=148
فکر می کنم اگر حساب بانکی را با شهر وندی در یک جای دیگه باز کنی (مثلا سوئد) جزو شهروند امریکا محسوب نمی شی. و به تبع مالیات هم نمی خواد بدی

اقا می شه بگید منبع اینی که south west رو پی پال تحریم کرده کجاست و کجا خوندید (یه لینک به هم بدی) چون می خوام دیگه کارت های اون بانک رو بردارم یا ذکر کنم که پی پال اونو قبول نمی کنه برا همین می خوام مطمئن بشم.

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره
درآمد گوگلی شما از وبلاگی هست که توی امضاتون هست؟
نه
اون وبلاگ فقط واسا خودم بود ؛ اگه يه نگاه بندازي ميبيني تبليغ توش نيست !
اون سايت هم تبليغ واسا يه دوست هست .

mastert

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من تازه وارد پرشن تولز شدم ، اگه محبت کنبد و راهنمایی کنید ممنون میشم ، من می خوام به نام خودم و با آدرس یکی از فامیل ها در هند در گوگل ادسنس ثبت نام کنم ،
و می خوام چک و اکانت رو به نام خودم بگیرم ،
سوال :
1 - آبا فامیل من میتونه چک که به نام من هست رو تحویل بگیره ؟
یعنی پاسپورت و ... من لازم نیست برای گرفتن چک ؟

2 - اگه چک به نام من باشه ، اون تو هند می تونه چک رو نفد کنه ؟ یعنی بدون حضور من میتونه چک رو نقد کنه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام، من تازه وارد پرشن تولز شدم ، اگه محبت کنبد و راهنمایی کنید ممنون میشم ، من می خوام به نام خودم و با آدرس یکی از فامیل ها در هند در گوگل ادسنس ثبت نام کنم ،
و می خوام چک و اکانت رو به نام خودم بگیرم ،
سوال :
1 - آبا فامیل من میتونه چک که به نام من هست رو تحویل بگیره ؟
یعنی پاسپورت و ... من لازم نیست برای گرفتن چک ؟

2 - اگه چک به نام من باشه ، اون تو هند می تونه چک رو نفد کنه ؟ یعنی بدون حضور من میتونه چک رو نقد کنه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

اگه شما بخش مربوط به سیستم گوگل رو میخوندی متوجه میشدی !

خیر نمیتونه !

چک های گوگل از نوع deposit هستن نه cash
و برای اونا لازم به داشتن یک حساب بانکی به اسم صاحب چک هست ، که به اصطلاح چک رو توش میخوابونن و بعد 1 ماه (2-4 هفته ) پول تو حسابه
منم بانکی ندیدم بدون پاسپورت یا کارت شناسایی کاری کنه !
فقط شعبه سر کوچه ما ، از بس روزی 1 بار میرفتم اونجا ، بعد از 3 ماه استثنا1 بار برام اینکار رو کرد

حسابو به اسم فامیلت باز کن

لطفا هم برای سوال های ابتدایی اول یک جستجو کن ، بعد هم در تاپیک مربوط ! ممنون

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
البته اگر حساب بانکی به اسم خودت در هند باشه، فکر کنم بتونه چکی که به اسم تو اومده رو توی همون حساب بخوابونه!البته اونوقت برا بیرون اوردنش و پول از حساب برداشتنش باید یه سفر بری هند!!!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
البته اگر حساب بانکی به اسم خودت در هند باشه، فکر کنم بتونه چکی که به اسم تو اومده رو توی همون حساب بخوابونه!البته اونوقت برا بیرون اوردنش و پول از حساب برداشتنش باید یه سفر بری هند!!!

تا انجا که من میدونم حساب بانکی رو حضورا باز میکنن و بنابراین برای باز کردن حساب در هند قبلا اونجا رفته باشه ،
در ثانی ، از انجا که دیپازیت چک هست ، اسم چک و صاحب حساب باید یکی باشه ، و از انجا که همیشه پاسپورت به اسم صاحب چک میخوان برای گرفتن چک و امضا پشتش ، پس احتمال زیاد این بحث منتفی است .
بنابراین بهترین گزینه باز کردن حساب به اسم دوستتون هست ، اگر واقعا قابل اعتماد هست.

میتونید درباره پارتنر اکانت هم سوال کنید

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
تا انجا که من میدونم حساب بانکی رو حضورا باز میکنن و بنابراین برای باز کردن حساب در هند قبلا اونجا رفته باشه ،
در ثانی ، از انجا که دیپازیت چک هست ، اسم چک و صاحب حساب باید یکی باشه ، و از انجا که همیشه پاسپورت به اسم صاحب چک میخوان برای گرفتن چک و امضا پشتش ، پس احتمال زیاد این بحث منتفی است .
بنابراین بهترین گزینه باز کردن حساب به اسم دوستتون هست ، اگر واقعا قابل اعتماد هست.

میتونید درباره پارتنر اکانت هم سوال کنید

اگر تازه می خوای شروع کنی من هم پیشنهادم شریک هست، توی فروم وب مستر ها یادم یکی پیشنهاد کرده بود که چنل می ده و بعد 80 در صد پول ماله شما و 20 در صد ماله اون که برای تازه کار ها خیلی خوبه! حداقل 5،6 ماهی از این طریق برو جلو

alexireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام چجوری میشه پی پالمو نقد کنم از طریق اقوامم در خارج

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام
يكي از اساتيد لطف كته و به زبان ساده بمن بي سواد كم تجربه بگه:

يك رفيقي مي خواد خارج از كشور پولي كه تقريبا رقمش هم بالاست به من بده(به احتمال زياد هم پوند انگليس) حالا من چجوري مي تونم اين پول رو صحيح و سالم تو ايران دريافت كنم؟:wacko:

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
يكي از اساتيد لطف كته و به زبان ساده بمن بي سواد كم تجربه بگه:

يك رفيقي مي خواد خارج از كشور پولي كه تقريبا رقمش هم بالاست به من بده(به احتمال زياد هم پوند انگليس) حالا من چجوري مي تونم اين پول رو صحيح و سالم تو ايران دريافت كنم؟:wacko:

چقدره؟
من بهت ريال میدم.

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
چقدره؟
من بهت ريال میدم.

سلام
حدود 250 هزارتا
فعلا كه از طريق يكي از بانكهاي تركيه قصد دارم تحويل بگيرم ولي شما هم قيمت و شرايطتون رو بگيد ايشالا شايد با شما كار كردم

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
حدود 250 هزارتا
فعلا كه از طريق يكي از بانكهاي تركيه قصد دارم تحويل بگيرم ولي شما هم قيمت و شرايطتون رو بگيد ايشالا شايد با شما كار كردم

ok، اگه مشکل حل شد که هیچی...
اگه نشد به من خبر بده;)

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام .
سایت من بلاخره دیروز توسط گوگل قبول شد . من آدرس توی آمریکا دادم که ماله شرکت هاستینگ یکی از دوستام بود . میخواستم ببینم آیا امکان نقد کردن این چک هست ؟ من Tax Information رو هم همش زدم NO ! :D
Payee Name هم به نام خودم هست . ( اگر چک رو بفرسته ایران من میتونم نقدش کنم ؟ اگر آره کارمزدش چقدره تقریبا ؟ )
منتظرم . لطفا کمک کنید . خیلی مهمه برام .
یا علی

بالا