برگزیده های پرشین تولز

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
این هم تصویری از چکی که برای من ارسال شده از آمریکا!

Image0000000.jpg

راستی این چکی رو که در بالا تصویرشو میبینید من فرستادم به وسیله ی یک نفر بردش آلمان و از اونجا خابوند به حساب و رفته بود آمریکا و به گفته ی طرف برگشت خورده بود و ایندفعه یک کپی برابر اصل این چک رو برای من ارسال کرده بودند!یعنی خود بانک کپی رو به آلمان فرستاده بود و اون طرف هم برای من اورد!!!

ما این چک رو میتونیم نقد کنید .
ولی چک های جدید ( bank of america ) شکلشون چند ماه هست که عوض شده. ممکنه با این چک مشکل داشته باشی.

ما چک رو در امریکا و توسط خود bank of america نقد می کنیم و 24 ساعت بعد از clear شدن پول رو به هر نحوی که بخوای بهت انتقال میدیم.

ضمنا ما یه شماره تلفن از شرکتی که چک رو صادر کرده و یه کپی پاسپورت از کسی که چک به نامش هست رو لازم داریم.

09358155328

shimo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز خوب یک راه ارتباطی برای ارتباط با شما پیشنهاد دهید؟!

شماره تلفن!
کجا هستین!
و ...!

شما اگر روی آیدی یا امضای من کلیک کنی تمام مشخصات اونجا هست.
بهر حال دوباره می تویسم اینجا:
yahoo : rapidweb2
tel : 0060122119605
website : www.remit123.com
ضمنا ما مالزی هستیم.

موفق باشید

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان عزیز من خدمت سربازی نرفته ام!

و پاسپورت ندارم!

شرکتی که چک از طرف اون صادر شده اسمش Bio Core هستش و من شماره تلفن هم از اون شرکت ندارم!

Last edited:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
دوستان عزیز من خدمت سربازی نرفته ام!

و پاسپورت ندارم!

شرکتی که چک از طرف اون صادر شده اسمش Bio Core هستش و من شماره تلفن هم از اون شرکت ندارم!

من این چک رو تو بیشتر از 20 سایت مختلف دیدم. ( یه ربطی به خسرو مترجمی داره ) و تا جایی که میدونم الان باید نقد شده باشه.
بانک هیچ کپی از چک به هیچ جای دنیا نمیفرسته (اصلا معنی نداره که بفرسته) و چکهای امریکایی یه تیکه کاغذ عادی نیست و SECURITY خیلی بالایی داره.
اون 3 عدد پایین چک هم بدون دلیل مخدوش شده و نشانه اینه که شما چک رو تا به حال ندیدید.

اون اعداد به ترتیب : account number و routing number و شماره شعبه بانک هستند که مربوط به شرکت صادر کننده چک هست و هیچ دلیلی برای مخفی کردنشون وجود نداره .

این هم مشخصات شرکت صادر کننده چک :

Bio-Core, Inc
(Medison Ultrasound)
1690 Grandview Blvd, Kissimmee, FL 34744-6618

Contact Phone: (407) 846-1688
URL (web address): www.bio-core.com
Business Category: Whol Medical/Hospital Equipment in Kissimmee, FL
Industry (SIC): Medical, Dental, and Hospital Equipment and Supplies

نمیدونم چه ربطی به تجارت الکترونیک میتونه داشته باشه.

اساتید محترم فروم لطفا نظر بدید.

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
من این چک رو تو بیشتر از 20 سایت مختلف دیدم. ( یه ربطی به خسرو مترجمی داره ) و تا جایی که میدونم الان باید نقد شده باشه.
بانک هیچ کپی از چک به هیچ جای دنیا نمیفرسته (اصلا معنی نداره که بفرسته) و چکهای امریکایی یه تیکه کاغذ عادی نیست و SECURITY خیلی بالایی داره.
اون 3 عدد پایین چک هم بدون دلیل مخدوش شده و نشانه اینه که شما چک رو تا به حال ندیدید.

اون اعداد به ترتیب : account number و routing number و شماره شعبه بانک هستند که مربوط به شرکت صادر کننده چک هست و هیچ دلیلی برای مخفی کردنشون وجود نداره .

این هم مشخصات شرکت صادر کننده چک :

Bio-Core, Inc
(Medison Ultrasound)
1690 Grandview Blvd, Kissimmee, FL 34744-6618

Contact Phone: (407) 846-1688
URL (web address): www.bio-core.com
Business Category: Whol Medical/Hospital Equipment in Kissimmee, FL
Industry (SIC): Medical, Dental, and Hospital Equipment and Supplies

نمیدونم چه ربطی به تجارت الکترونیک میتونه داشته باشه.

اساتید محترم فروم لطفا نظر بدید.

پاسخ به شما دوست عزیز:

درسته که شما در بیشتر از 20 سایت این چک رو دیدید یعنی تعداد سایت ها شاید هم خیلی بیشتر از 20 سایت باشد! (خوب اون موقعه که من چک رو دریافت کردم در هر سایتی که دم دستم بود و عضو بودم عکس چک رو آپلود می کردم) اگر دقت کنید در بیشتر سایت ها یوزر mostafait تصاویر را آپلود کرده! اونهایی هم که این یوزر یعنی خودم آپلود نکرده ام خوب کسان دیگری از سایت هایی که من آپلود کرده ام برداشته اند و آنجا قرار داده اند!
بهتره که شما به سایت www.itech2.net سری بزنید و به بخش E-Commerce بروید!

ارتباط به خسرو مترجمی هم بطور 100% داره آخه من از طریق خسرو مترجمی وارد این کار (تجارت الکترونیک) شدم و این چک هم به آدرس مترجمی ارسال شد و مترجمی این چک رو از طریق پست برای من ارسال کرد!!!

قابل ذکر است که تاکنون این چک نقد نشده نقد نشده نقد نشده نقد نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مخدوش شدن عددهای پایین چک هم اصلا به این دلیل نیست که من چک رو ندیدم بلکه اون موقعه ایی که مترجمی این چک رو برای من پست کرد از طریق ایمیل به من گفت اگر می خوای عکس چک رو در سایتی قرار بدی رقم های پایین چک رو مشکی کن تا کسی نبینه آخه احتمال جعل کردن چک بیشتر میشه!( من هم دیگه چون مترجمی گفت بنا به گفته ایشون برداشتم و رقم هارو سیاه کردم و تصویر چک اصلی به همراه اون عددهاشو هم دارم!!!!

ربطش هم به تجارت الکترونیک رو هم گفتم که کاری که مترجمی معرفی کرد به من و خیلی های دیگه به عنوان تجارت الکترونیک و من از اون طریق به این چک رسیدم!

حالا اگه راهی هستش معرفی کنید تا با کمک همدیگه بتونیم این چک رو نقد کنیم!!! (آخه چرا متوجه نیستید این چک با نقد شدنش تاثیر زیادی روی زندگی آدم میزاره - یک درآمدی کسب کردیم اما هنوز به صورت ریال به دست من نرسیده)

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز شما نمیدونم دلیل باور نکردنتون چیه!

دیگه مصطفی جمال پور که خودم هستم!

راستی میگن چکهای خارجی تاریخ انقضا دارند! درسته؟! آیا این چک هم تاریخ انقضا دارد؟!

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما نمیدونم دلیل باور نکردنتون چیه!

دیگه مصطفی جمال پور که خودم هستم!

راستی میگن چکهای خارجی تاریخ انقضا دارند! درسته؟! آیا این چک هم تاریخ انقضا دارد؟!

در صورتی که چک برای شما باشه و کپی پاسپورت هم نداشته باشید خودتون به همراه چک و شناسنامه و کارت ملی و یه کپی قبض تلفن به ادرس یکی از نمایندگی های ما مراجعه می کنید و مبلغ 100000 تومان و دو قطعه عکس 6 در 4 بابت صدور International photo ID همراهتون میارید. تا اقدامات لازم انجام بشه. ما اطلاعات شما رو با شرکت صادر کننده چک ( که شما تلفنشون رو نداشتید ) و بانک چک می کنیم و اگر تایید کردن چک رو به امریکا می فرستیم.

09358155328

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی دوست عزیز خوب پس ما مزاحمتون میشیم!

اما برای تبادل اطلاعات و بحث و گفتگو در این تاپیک سوالاتمو میپرسم اگه پاسخگو باشید بهتره!

------------------

اون موقعه که چک به دست من رسید توی هر بانکی که رفتیم در ایران گفتند که به علت تحریم ما نمی تونیم این چک رو نقد کنیم تا اینکه من رفتم به بانک پاسارگاد و اونجا یکی از کارمندها آب پاکی رو ریخت رو دستامون و گفت ببین رفیق من می تونم چکتو بفرستم آمریکا و اونجا نقد میشه و بعد از نقد شدن که متوجه بشن پول می خواد برگرده به این جلوشو میگیرن و تو باید چک رو ببری به یکی از کشورهای خارجی مثلا دبی!
خود مترجمی هم می گفت که این چک رو باید در Bank City دبی نقد کنید! من هم که سربازی نرفتم و پاسپورت ندارم و خودم نمیتونم برم کشورهای خارجی!!!

خلاصه یکی از رفیقام گفت یکی از دوستام میره آلمان و حساب بانکی داره و ...! من هم چک رو برداشتم دادم به اون تا ببره آلمان که فکر کنم از اونجا خوابونده بود به حساب و رفته بود آمریکا و به گفته ی خودش برگشت خورده بود!

خلاصه این عزیز که از آلمان برگشت این برگه هارو داد که در پست بعدی تصویرشونو قرار میدم!

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
بعد از یک ماه این شخصی که رفته بود آلمان این برگه هارو برای من آورد:

2hs0pba.jpg

309prva.jpg

این هم چکی که دوباره برام اومده و چک اصلی رو دیگه ندادن.//
scan0006gg.JPG

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
من اینو دوشنبه میفرستم امریکا و اگر تایید کردن بهتون ادرس میدم تشریف بیارید.

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
اگه دوست عزیز بتونی این چک مارو نقد کنی که خیلی حال دادی!

صحبتهای دیگه ایی هم است که بعد از خبر گرفتن شما باید بیاییم و بحث کنیم!

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
اگه دوست عزیز بتونی این چک مارو نقد کنی که خیلی حال دادی!

صحبتهای دیگه ایی هم است که بعد از خبر گرفتن شما باید بیاییم و بحث کنیم!

من یه نفرو با کپی رنگی چک شما فرستادم بانک و با رئیس یکی از شعبه های Bank of America صحبت کرد.
اونا اولا از تاریخ چک خیلی تعجب کردن که خیلی ازش گذشته و بعد از چک کردن مشخصات حساب معلوم شد مدت کمی بعد از صدور چک دارنده حساب ، حساب بانکی خودشو بسته و اونا فکر می کردن که حتی در زمان صدور چک همچین موجودی تو اون حساب نبوده ( سرتو کلاه گذاشتن ).

اونا گفتن که شما باید از اون شرکت درخواست یه چک دیگه بکنید. ( معلوم نیست که اون شرکت هنوز وجود داره یا نه چون بانک هیچ اطلاعاتی نداشت )

اگر موفق شدی یه چک جدید بگیری من در خدمتتون هستم و براتون نقدش می کنم.

ضمنا ما نفهمیدیم این خسرو مترجمی کلاه برداره یا ...؟:blink:
خیلی ها باهاش به مشکل بر خوردن :wacko:

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
من یه نفرو با کپی رنگی چک شما فرستادم بانک و با رئیس یکی از شعبه های Bank of America صحبت کرد.
اونا اولا از تاریخ چک خیلی تعجب کردن که خیلی ازش گذشته و بعد از چک کردن مشخصات حساب معلوم شد مدت کمی بعد از صدور چک دارنده حساب ، حساب بانکی خودشو بسته و اونا فکر می کردن که حتی در زمان صدور چک همچین موجودی تو اون حساب نبوده ( سرتو کلاه گذاشتن ).

اونا گفتن که شما باید از اون شرکت درخواست یه چک دیگه بکنید. ( معلوم نیست که اون شرکت هنوز وجود داره یا نه چون بانک هیچ اطلاعاتی نداشت )

اگر موفق شدی یه چک جدید بگیری من در خدمتتون هستم و براتون نقدش می کنم.

ضمنا ما نفهمیدیم این خسرو مترجمی کلاه برداره یا ...؟:blink:
خیلی ها باهاش به مشکل بر خوردن :wacko:

با سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز و با تشکر فراوان از دوست عزیمون titanik2009 که آمار این چکه مارو بدست اورد! (بالاخره بعد از این همه مدت یک با مرام دیدم که کارمونو پیگیری کرد!)

----------------------------------------------------------------------------------------
در کل می خواستم اینو بگم که نمیشه گفت اینها سر منو کلاه گذاشتن بلکه میشه فقط گفت با ارسال این چک اینها فقط منو علکی دل خوش کردن و شادمون کردن همین و بس! حالا همتون می پرسین چرا؟ این هم جواب چرا:

من قرار شد که در سایتی با آدرس www.cashcrate.com شروع به کار کنم!من هم شروع کردم و بعد از 20 روز در اون سایت 54 دلار کار کردم و سقف درخواست رو بر روی 30 دلار گذاشته بودم و در خواست دادم که این 30 دلار رو برای من ارسال کنند.یعنی باید به صورت چک برای مترجمی میفرستادند و مترجمی هم نقد می کرد و برای من میفرستاد.خلاصه در وب سایت هم نوشته شده بود بین 30 تا 90 روز طول میکشه تا پول ارسال بشه من هم در خواست رو دادم و دیگه کار نکردم آخه پیش خودم گفتم نمی صرفه که 20 روز کار کنم برای 50 دلار خلاصه در خواست دادم و دیگه بی خیال کار کردن از طریق ایکامرس شدم و گفتم اگه این 30 دلار هم اومد که اومد نیومدم که هیچ دیگه!

بعدش یک چند ماهی گذشته بود تقریبا 3-4 ماه! زد به سرم که توی فروم ها یک چرخی بزنم ببینم آیا کسی از اون راه پولی درارد یا نه رفتم داخل فروم itech2.net که دیدم اونجا همه نوشته بودن به آقای جمال پور تبریک میگیم و ...!

اولش شکه شدم گفتم تبریک چرا؟! دیدم بله همه نوشته بودند بابت اون چک به مبلغ 3975 دلار! دیگه کم کم باورم شد و گفتم که آمارشو بگیرم ایمیل دادم مترجمی و تائید کردن! یکی از دوستان هم در همون سایت گفت که در ماهواره هم اسمتو گفته و چکتو هم مترجمی نشون داده و فیلم ضبط شدشو برای من آپلود کرد و من هم دیدم که درسته و باورمون شد و آدرس دادیم به مترجمی و چک رو با پست برای من ارسال کرد!

یک نکته ی جالب:
اون موقعه نمیدونستم و الان هم نمیدونم که این چک به چه علت و از کجا و چرا برای من صادر شده بود!

همون اولای کار هم سوژه شده بود در همون فروم itech2 که تبادل اطلاعات می کردیم در کار تجارت الکترونیک همه میپرسیدن که چگونه این چک رو با این مبلغ بدست اوردی اما من خودم هم نمیدونستم!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------

خودمونیما... منتظر 30 دلار بودیم و چه چکی آمد و چی شد و ...

راستی به جای اون 30 دلار هم کل حسابم در اون سایت cashcrate رو فرستاده بودند یعنی 54 دلار به دست مترجمی رسیده بود که یک بار گفتند هزینه ی پست رو از اون برداشتند و یکبار هم گفتند که اون چک رو هم برای من پست کرده اند اما بدست من نرسید!

astronomist90

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
نمی دونم جای پستم اینجا هست یا نه ولی اینجا میزنم

کسی اینجا از adbrite یا chitka براش چک اومده تو ایران؟
تونسته نقدش کنه؟اصلا چه جوری باید نقدش کرد؟کسی میتونه؟

Last edited:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام
نمی دونم جای پستم اینجا هست یا نه ولی اینجا میزنم

کسی اینجا از adbrite یا chitka براش چک اومده تو ایران؟
تونسته نقدش کنه؟اصلا چه جوری باید نقدش کرد؟کسی میتونه؟

چک ها برای کدوم کشور هست، واحد پولیش چیه و مبالغش چه قدره ؟

rezagood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم در سایت آمازون و گوگل ادسنس فعالیت کنم.
اگر کسی در آمریکا آشنا دارد لطفا مشخصات او را بدهد تا من ثبت نام بکنم و کارم را آغاز کنم.
آی دی من جهت ارتباط بیشتر :
[email protected]
عجله ای هم هست . یا آقای فتوکپی یا هر عزیز دیگری که بتواند این کار را برایم انجام دهد درصدی در نظر گرفته ام.

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
می خواستم در سایت آمازون و گوگل ادسنس فعالیت کنم.
اگر کسی در آمریکا آشنا دارد لطفا مشخصات او را بدهد تا من ثبت نام بکنم و کارم را آغاز کنم.
آی دی من جهت ارتباط بیشتر :
[email protected]
عجله ای هم هست . یا آقای فتوکپی یا هر عزیز دیگری که بتواند این کار را برایم انجام دهد درصدی در نظر گرفته ام.

سلام

برای کار با سایت آمازون یا ادسنس یکیش انتخاب کن

میخواهی در کدوم قسمت آمازون کار کنی ؟

اگه افیلیت قصد داری كه واقعا عالیه شرع کنی چون یکی از بزرگترین افیلیت مارکتینگ تو آمریکا هست

موفق باشی

loard nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آقايان اي كه مي خوان چك هاي كه از ارج از كشور براشون مياد نقد كنن اول بايد تشريف ببرن يك از شعبه هاي درجه 1 بانك ملي بعد چكتون رو تقديم معاون ارزي شعبه كنيد اونها از طريق بانك مركزي اين چك رو نقد مي كنن (داخل پرانتز يا بايد آشنا داشته باشين يا حساب كلفت) خودم اين كار رو بالاي ده بار كردم . از ماتحت صحبت نمي كنم . تو ايران همه چي هست البته براي اهلش :lol: . عزيزان خودتونو نپيچونيد . يك كلام ختم كلام راهش تو ايران همينه كه گفتم . مدارك هم فقط و فقط پاس مي خواد . بغير از اين نميشه .فقط شرمنده نمي تونم اسم كارگزارشون رو بگم ولي مي خواستم بدونيد كه حتي چك هاي آمريكايي از طريق يه بان اروپائي نقد ميشه. بين 18 تا 25 روز هم طول ميكشه.

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت شما دوستان!

در سایت هایی که با پرکردن آفر پول می دهند اگر در لیست کشورها ایران هم باشد یعنی اینکه مشکلی با ایران ندارند؟!

آخه یادمه پارسال یا دو سال پیش نام کشور ایران در لیست نبود!!!

ultrawega

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ادب به همه سروران و بزرگان
با عرض ادب باید بگم سرم درد گرفت اینقدر این مطالب عجیب و غریب رو خوندم.
من ماندم تویه این حساب بانکی های فلان آباد و فلان آباد و........
آقایان عزیز برای دریافت مستقیم پول از هر سایتی در اینترنت به صورت آلاین باید یه حساب بانکی us based داشته باشی حالا بزرگان میدانند که چی میگم اما برای اطلاع بیشتر باید بدانید یک حساب بانکی آمریکایی دو عدد مختلف به نام روتینگ نامبر و اکانت نامبر هستش که هر کدام 9 رقم هستند.
اکانت نامبر شماره حساب شما در اون بانک و روتینگ نامبر شماره لوکیتینگ شماهستش که شماره حساب شما رو در سراسر جهان منحصر به فرد میکنه.
برای افرادی که میخان از هر سایتی مثل گوگل پی پال و یا هر کوفت دیگه ای پول بگیرن کلا آریکایی ها برای واریز مستقیم به یک حساب بانکی با روتینگ نامبر احتیاج است.
در ضمن من معتقدم هیچ چیز غیر ممکن نیست !!!!!!!!!!!!!!
برای باز کردن حیاب میتونید از این حساب های آنلاین استفاده کنید یا برید یه کشور خارجی به یک بانک آمریکایی مراجعه کنید و در اون بانک حساب باز کنید سعی کنید حساب شما از نوع چکینگ باشه و در تایر های 2 و بالاتر انتخابش کنید چون اعتبارش بیشتر هستش و now account ها هم میزان سپرده اولیشون 250 دلار هستش بقیه در حدود 1000 دلار به بالا هست یه نکته هم گوشزد کنم برای افتتاح حساب واقعی که حتی بتونید از روش دسته چک بگیرید به یکی از گزینه های SSN , ITIN , EIN احتیاج دارید SSN که خابشو ببینید فقط و همینطور ITIN اما میشه رویه EIN حساب باز کرد برای این کار باید اول شرایط رو بخونید از ایران هممیتونید اقدام کنید چو اینترنتی هستش و گلوبال 14 سوال اصلی از شما به عمل میاد و یکی دو تا توضیح میخان بعد شما میتونید اون رو پرینت کنید بعد از 2 هفته هم معتبر میشه و در آمریکا ثبت میشه اما پوست از سرتون میکنه 35 درصد مالیات داره البته یه راه حل کوچیک داره که شما میتونیید از اون استفغاده کنید و در صورتی که درآمد ماهانتون بیشتر از 2000 دلار باشه معاف از مالیا بشید در غیر اینصورت حد اکثر مالیا خودتون 10 درصد هستش شما با EIN مستونید حساب بانکی باز کنید کپی هیچ مدرکی هم احتیاج نیست به جز هویتی و ادرس از P.O.BOX هم میتونید استفاده کنید و تایید میشه در ضمن بانک دون حضور شما تا 10000 دلار چک رو نقد میکنه اما بیشتر باید حضور داشته باشید وشخصا عملیات رو پیگیری کنید در ضمن سایت هایی که پرداخت مستقیم دارن اول میگن باید 1 تا 3 برگ چک روشما دریافت کنید که که هویت شما تایید بشه بعد مستقیم واریز میکنن برای پرداخت اینترنشنال هم باید A??? داشته باشیبرید فکر کنید چه نوع شناسه پرداختی هستش برای پی پال هم باید حتما روتینگ نامبر داشته باشه در ضمن تاریخ انقضا چک ها 90 روز هستش و نمیتونیید به ایران پول حواله کنید مگر گزینه های خاص در ضمن چک های بالای 30 هزار دلار رو هم میتوننید بدید بانک ها براتون نقد کنن اما پی رول پریود داره اگر کسی خواست مشورت کنه من در خدمتش هستم مال وریفای کردن پی پال به صورت واقی نه الکی و رویه کاغذ رو براش میگم در ضمن اسمون برید زمین بیاید امکان نداره از تویه ایران امانت پی پال رو وریفای کنید و امکان در رفتن از لیمیت های دورهای 1 در 10000000 هستش پس خیال خوش نباشی اوناییم که در ماه 200 دلار ترنسفر دارن اصلا امانتشون رو جز اکانت حساب نکنن .
با تشکر از همه التراوگا :eek:

بالا