برگزیده های پرشین تولز

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

H@mid

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام دوستان من همه پست هارو خوندم واقعا گیج شدم .:wacko::wacko::wacko:
اگه لطف کنید به من بگید:rolleyes:
1-میشه تو ترکیه حساب باز کنم بعد با eft در امد گوگلو انتقال برم.به این حساب در صورت امکان برداشت از این
حساب چجوریه؟ میشه انتقال داد ایران با swift ان لاین ؟یا باید حضور داشته باشم؟
2-یعد حساب ادسنس باید به نام خودم باشه؟ از نظر ادرس مشکلی ندارم تو استرالیا اشنا دارم در مورد پین کد میگم
ولی پولو ترجیح میدم حساب مال خودم باشه و اشنام در گیر نشه و خودم بگیرم.
کلا می خوام بدونم تو کدوم کشورها میتونم حساب باز کنم و مشکلی نداشته باشم ترکیه رو گفتم چون هم نزدیکه
هم رابطش با ایران بر نیست.
حالا من چیکار کنم دوستان میخام پول و با eft دریافت کنم و به ایران انتقالم بدم بهترین راه چیه؟:happy::)

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با سلام دوستان من همه پست هارو خوندم واقعا گیج شدم .:wacko::wacko::wacko:
اگه لطف کنید به من بگید:rolleyes:
1-میشه تو ترکیه حساب باز کنم بعد با eft در امد گوگلو انتقال برم.به این حساب در صورت امکان برداشت از این
حساب چجوریه؟ میشه انتقال داد ایران با swift ان لاین ؟یا باید حضور داشته باشم؟
2-یعد حساب ادسنس باید به نام خودم باشه؟ از نظر ادرس مشکلی ندارم تو استرالیا اشنا دارم در مورد پین کد میگم
ولی پولو ترجیح میدم حساب مال خودم باشه و اشنام در گیر نشه و خودم بگیرم.
کلا می خوام بدونم تو کدوم کشورها میتونم حساب باز کنم و مشکلی نداشته باشم ترکیه رو گفتم چون هم نزدیکه
هم رابطش با ایران بر نیست.
حالا من چیکار کنم دوستان میخام پول و با eft دریافت کنم و به ایران انتقالم بدم بهترین راه چیه؟:happy::)
- کشورهایی که در لینک زیر اومده امکان EFT رو دارند
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=15827
1- بله
2- بله

بهترین راه رفتن به ترکیه / افتتاح حساب بانکی و اکانت گوگل و داشتن یک آدرس از ترکیه برای دریافت PinCode / .

H@mid

Registered User
لایک‌ها
0
- کشورهایی که در لینک زیر اومده امکان EFT رو دارند
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=15827
1- بله
2- بله

بهترین راه رفتن به ترکیه / افتتاح حساب بانکی و اکانت گوگل و داشتن یک آدرس از ترکیه برای دریافت PinCode / .
تشکر به خاطر پاسختون
1-مشکلی داره اگه ادرس استرالیا باشه ولی حساب ترکیه؟گوگل گیر میده؟:)
2-بعد ایا بانک ترکیه ای مناسب سراق داری پیشنهاد شما چیه؟
3- اونا با هویت ایرانی من مشکلی ندارند؟ اجازه میدن حساب باز کنم؟
4-میشه حساب بانکی یه نام کسه دیگه باشه حساب ادسنس به نام خودم مشکلی پیش میاد؟
ببخشید اینقدر سوال می کنم

Last edited:

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
کسی تا حالا با این شرکت کار کرده؟
http://www.irfx.ir/Default.aspx?tabid=262

با این شرکت نه ولی از یه شرکت دیگه حساب ترکیه گرفتم ولی توی بانک مجازی یسیلادا قبرس برام حساب باز کردن. بعد از ارسال 600 دلار پول به حسابم، هم به بهانه مشکل این بانک با یه بانک آلمانی پولموخوردن. به همین راحتی.
راه قانونی و کم ضرر اینه که تشریف ببرید ترکیه و از یک شعبه فیزیکی حساب واقعی باز کنید.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
با این شرکت نه ولی از یه شرکت دیگه حساب ترکیه گرفتم ولی توی بانک مجازی یسیلادا قبرس برام حساب باز کردن. بعد از ارسال 600 دلار پول به حسابم، هم به بهانه مشکل این بانک با یه بانک آلمانی پولموخوردن. به همین راحتی.
راه قانونی و کم ضرر اینه که تشریف ببرید ترکیه و از یک شعبه فیزیکی حساب واقعی باز کنید.

سلام
اون بانک واقعاً با بانک آلمانی مشکل داره و بانک آلمانی اکانتاشو بلوکه کرده :)
در کل حال نمیکردم باهاش :دی

اگرم ارسال حواله و ... ندارین ، فعلاً این ویزاکارتهای رویال بانک خوب کار میکنن :)
موفق باشید

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
حساب بانکی اسپانیا جایی ارائه میده ؟ قبلا خیلی بود اما الان هیچی پیدا نمیکنم

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ، من فامیل خارج از ایران دارم اما نمیتونم ازشون بخوام برام حساب باز کنن. اخه یه جورایی سنشون بالاست و روم نمیشه. اما یه حساب غیر فعال تو دبی دوستم داره که الان ایران هست خودش. اگه مشخصات اون حساب رو که دارم وارد کنم و بعدا فعالش کنم، مشکلی پیش نمیاد؟ برای google adsense میخوام
کسی تاحالا تو www.flixya.com عضو شده؟

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان، این بانک رویال آذربایجان برای نقد کردن چک ها هم بکار میاد یا نه؟ چون همراه کارت یه شماره حساب هم میدن.
برای چک ادسنس می گم.
یه سوال دیگه هم دارم. چک های ادسنس من روش آدرس فامیلم تو انگلیس خورده اما بنام خودم هست و از سیتی بانک نیویورک صادر شده. اینا رو باید حتما در انگلیس نقد کنم یا هر جایی می شه؟
"pay able at: uk"​
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
دوستان، این بانک رویال آذربایجان برای نقد کردن چک ها هم بکار میاد یا نه؟ چون همراه کارت یه شماره حساب هم میدن.
برای چک ادسنس می گم.
یه سوال دیگه هم دارم. چک های ادسنس من روش آدرس فامیلم تو انگلیس خورده اما بنام خودم هست و از سیتی بانک نیویورک صادر شده. اینا رو باید حتما در انگلیس نقد کنم یا هر جایی می شه؟
"pay able at: uk"​
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

یه درد نقد کردن چک نمی خوره.
خودت تو هر بانکی بری که با امریکا رابطه داره نقد می کنن ولی باید حساب تو اون بانک داشته باشی که Clear شد وارد حساب بشه. بعیده همون لحظه Cash بدن بهت.

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
یه درد نقد کردن چک نمی خوره.
خودت تو هر بانکی بری که با امریکا رابطه داره نقد می کنن ولی باید حساب تو اون بانک داشته باشی که Clear شد وارد حساب بشه. بعیده همون لحظه Cash بدن بهت.

ممنون از جوابتون. من اگه یه حساب و کارت ویزا توی رویال آذربایجان باز کنم، اگه خودم برم باکو می تونم چکهامو نقد کنم؟
یه سری از چکهام cash هستند ولی چکهای گوگل باید تو حساب بخوابن چون دپوزیت هستن. این حساب بانکی کارمو راه نمی ندازه؟

جایی توی ایران برای نقد کردن چکهای آمریکایی نیست؟ بانک یا صرافی؟

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
يكي ما رو روشن كنه:ميشه رفت تركيه يا باكو يه حساب واقعي باز كرد كهئ بشه براش از اروپا و آمريكا پول بريزن و ما هم تحويل بگيريم يا نه اصلا برا خارجيها امكان حساب بازكردن هست يا نه؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
يكي ما رو روشن كنه:ميشه رفت تركيه يا باكو يه حساب واقعي باز كرد كهئ بشه براش از اروپا و آمريكا پول بريزن و ما هم تحويل بگيريم يا نه اصلا برا خارجيها امكان حساب بازكردن هست يا نه؟
بله میشه.
ولی روش داره !

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان با وجود تحریمهای جدید، اعلام شده که بیشتر بانکهای ترکیه هم به این تحریم پیوستن. کسی آیا خبری جدید داره و آیا هنوز می شه توی ترکیه حساب بانکی باز کرد؟ آیا بانکی رو توصیه می کنید؟
یه سوال دیگه: وقتی چک خارجی رو می برید به شعبه مثلا بانکی در دبی باید چک رو امضا کنید. آیا باید آدرس هم بنویسید مثل ایران؟ و این آدرس همونی باید باشه که حساب بانکیتون رو کانفیرم کرده؟ چون می ترسم آدرس ایران رو بنویسم چک رو نقد نکنن :(

mahyar1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اون بانک واقعاً با بانک آلمانی مشکل داره و بانک آلمانی اکانتاشو بلوکه کرده :)
در کل حال نمیکردم باهاش :دی

اگرم ارسال حواله و ... ندارین ، فعلاً این ویزاکارتهای رویال بانک خوب کار میکنن :)
موفق باشید

سلام.

اگر درباره استفاده از این ویزا کارت و بانک رویال اطلاعاتی
بذاری ممنون میشم .

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام. من یه چک ادبرایت تو اکراین دستم رسیده، تو کدوم بانک میشه نقد اش کرد ؟

بالا