برگزیده های پرشین تولز

درباره الی

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink::blink::blink:

همون کلا ول کنیم بابا سنگین تریم انگار
eyebrow.gif

پی نوشت: نمره من به درباره الی 7-7.5 ه حدودا. گفتم که سوء تفاهم پیش نیاد که سراپا شیفته این فیلمم :دی
من یه سوال پرسیدم هیچکس جواب نداد سوالمم اینه درباره ی الی چی رو مطرح میکنه و برای رفع مشکل چیکار میکنه؟
بعد عده ای از دوستان :rolleyes: میگن اصلا قرار نیست فیلم چیزی رو مطرح کنه و پیام داشته باشه همین حرف یعنی فیلم پوچ و بی اساسه
سلیقمون هر چی هست باشه ولی حداقل حرفی که خودمون میزنیم رو قبول داشته باشیم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,656
منم یه هفتس دارم این سوال رو میپرسم خودشونم میگن هیچی :rolleyes: کلا ول کنید بابا
حیف وقتو کلماتی که واسه این فیلم حروم شد

آها پس ما دیر اومدیم :دی من فکر کردم اینجا طرفدار داره ، مثل جناب آقای Lord ، خواستم یکم بنده رو راهنمایی بفرمایند ، شاید واقعا نکته ی بسیار مهمی توی این فیلم بود ، که ما متوجه نمیشیم..

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
من یه سوال پرسیدم هیچکس جواب نداد سوالمم اینه درباره ی الی چی رو مطرح میکنه و برای رفع مشکل چیکار میکنه؟
بعد عده ای از دوستان :rolleyes: میگن اصلا قرار نیست فیلم چیزی رو مطرح کنه و پیام داشته باشه همین حرف یعنی فیلم پوچ و بی اساسه

دوست عزیزتوی این پست جواب سوالت رو دادم!

---------------------------------------
هوارد هاکس :

کار من فقط داستان گفتن است.زیاد راجع بهش فکر نمی کنم.تجزیه و تحلیل نمی کنم.
ما فقط صحنه هایی را درست می کردیم که ساختن شان لذت داشت.کار ما به نظر من سرگرم کردن است.

نقل از کتاب [ame="http://www.amazon.com/Hawks-Directors-Howard/dp/057117700X/ref=sr_1_23?ie=UTF8&s=books&qid=1260662257&sr=1-23"]Hawks on Hawks (Directors on Directors)[/ame]
-------------------------------------
بیلی وایلدر:

من سینما کار نمی کنم فیلم می سازم.من فیلم می سازم برای سرگرمی.

نقل از کتاب [ame="http://www.amazon.com/Conversations-Wilder-Cameron-Crowe/dp/0375709673/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1260664632&sr=1-1"]گفت و گو با بیلی وایلدر[/ame]

Last edited:

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزتوی این پست جواب سوالت رو دادم!

---------------------------------------
هوارد هاکس :

کار من فقط داستان گفتن است.زیاد راجع بهش فکر نمی کنم.تجزیه و تحلیل نمی کنم.
ما فقط صحنه هایی را درست می کردیم که ساختن شان لذت داشت.کار ما به نظر من سرگرم کردن است.

نقل از کتاب Hawks on Hawks (Directors on Directors)
-------------------------------------
بیلی وایلدر:

من سینما کار نمی کنم فیلم می سازم.من فیلم می سازم برای سرگرمی.

نقل از کتاب گفت و گو با بیلی وایلدر

منم فکر کنم جواب این پست را دادم !
شما اولا به سوال من کامل جواب ندادی به فرض اینکه درباره ی الی این موضوع رو مطرح میکنه ایا راه حلی براش داره؟ شما فکر نمیکنید این موضوع قبلا در مهدکودک مطرح شده :lol: و فیلم داره بیننده رو عین بچه ی 2 ساله نصیحت میکنه؟
به نظر من شما فقط دارید با کلمات بازی میکنید الان بین گفته ی من و شما که با رنگ قرمز مشخص شده چه تفاوتی هست؟
اون نکته ی مشکی رنگ هم که مشخص کردم کاملا نشون میده شما حرف خودتم قبول نداری :D
ضمنا برداشت شما از حرف بیلی عزیز کاملا اشتباه هست!!!!!!!!!!

چه لزومی داره که ما توی همه فیلمها دنبال پیام اخلاقی باشیم؟!!!

درباره الی فیلمیه که آدمهایی شبیه خیلی از ماها رو نشون می ده و رفتارهایی که ازشون در شرایط بحرانی سر می زنه!اگه ما بودیم چیکار می کردیم؟گناه همه چیز رو می انداختیم گردن یه نفر؟(سپیده) توی شرایط اینجوری چقدر به ژست های روشنفکرانه ای!! که می گیریم پایبندیم؟آیا می تونیم منطقی باشیم؟ یا شایدم تبدیل می شیم به یکی مثل امیر که یهویی 180 درجه تغییر می کنه و نه تنها هیچ حرفی رو قبول نمی کنه حتی روی سپیده دست بلند می کند!!

بازیگران فیلم در بهترین نگاه متوسطن و اصلا هم کسی خوب بازی نمیکنه (گلشیفته هم فقط بلده الکی گریه کنه :lol: تو اگه بازیگر بودی جلوی لیو خودتو نشون میدادی نه جلوی 4 تا بازیگر درپیتی مثل خودت)

کارگردان فیلم هم فقط یه دلقکه که ادای خارجی ها رو در میاره
نمره ی فیلم 1 از 10 اونم فقط بخاطر این جمله : یه پایان تلخ بهتر از یه تلخ بی پایانه که اینم یه ضرب المثل المانی هست و ابداع نویسنده و کارگردان و ...... نیست
البته یکی از دلایلی که باعث شده فیلم به چشم بیاد جو صمیمانه میان شخصیت هاست که انصافا دلقک محترم از پس این یه کار خوب بر اومده
اینا نظر شخصی من هست به نظر همه هم احترام میزارم نکته ی اخلاقی فیلم هم اینه که بینندگان عزیز که 2 ساعت از وقتتون رو حروم کردین دروغ نگین دروغ گفتن کار بدیه
loudlaff.gif

:D

Last edited:

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
اینا نظر شخصی من هست به نظر همه هم احترام میزارم نکته ی اخلاقی فیلم هم اینه که بینندگان عزیز که 2 ساعت از وقتتون رو حروم کردین دروغ نگین دروغ گفتن کار بدیه
شایان عزیز فرض میگیریم که فقط خواست همینو بگه....چرا بنظرت همین هم خیلی مسخره هست که 2 ساعت وقتمون رو پاش بذاریم؟
چرا؟

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شایان عزیز فرض میگیریم که فقط خواست همینو بگه....چرا بنظرت همین هم خیلی مسخره هست که 2 ساعت وقتمون رو پاش بذاریم؟
چرا؟

چون فیلمای بهتری برای دیدن هست
بقول برخی جایی که اب هست تیمم باطله :D:lol:

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
چون فیلمای بهتری برای دیدن هست
بقول برخی جایی که اب هست تیمم باطله :D:lol:
ببین خب شما داری واقعا کم لطفی میکنی...

شما میگی مسخره هست که بخاطر این پیام 2 ساعت وقتمون بره باد هوا بشه...
ولی آیا دقتی کردی ما که اسممون شیعه هست اونم شیعه علی و مثلا اسلام داریم آیا شده که در روز حتی فقط حتی باز هم میگم فقط حتی یه دونه دروغ نگیم؟

حالا بعضی افراد هستن که اینگونه هستن و ما با اونهاکاری نداریم...اما اغلب افراد جامعه ما همینگونه هستن و پشت سر هم خواناخوا دروغ اصلا شده جزئی از کارهای روزمره شون...با اینکه میدونم دروغ بده دروغ گناهه و خیلی چیزهای دیگه یعنی با داشتن اطلاع داریم مرتکب این عمل میشیم....بنظرت هیمن ارزش رو نداشت که بگه آقا دروغ عواقب بدی هم داره؟حتی تا پای جون یه ادم؟

حالا اصلا میگیم همین هم نه اصلا ارزش نداشت...

این فیلم که انصافا هرکی(آدم عاقل) میبینه میره توی فکر که چرا اینجوری تموم شد..ارزش دیدن رو نداره؟چیزی که آدم رو به فکر ببره؟

باید حتما فیلم خروس جنگی باشه؟

یه کوچولو به اندازه یه مورچه:D بنظرم داری بی انصافی میکنی..:)

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952

منم جزو کسانی هستم که اعتقاد دارم یک فیلم حتما نباید پیام داشته باشه.
چون اعتقاد دارم اصولا در هیچ هنری نباید انتظار داشته باشیم اون هنر همیشه در یک چهارچوب جلو بره.
اما اینجا اعلام کنم من به هیچ عنوان از طرفداران این فیلم نیستم!
درباره الی برای این کارگردان کار خوبی نبود.
کار بسیار ضعیفه ...

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
منم جزو کسانی هستم که اعتقاد دارم یک فیلم حتما نباید پیام داشته باشه.
چون اعتقاد دارم اصولا در هیچ هنری نباید انتظار داشته باشیم اون هنر همیشه در یک چهارچوب جلو بره.
اما اینجا اعلام کنم من به هیچ عنوان از طرفداران این فیلم نیستم!
درباره الی برای این کارگردان کار خوبی نبود.
کار بسیار ضعیفه ...

درست هست سليقه ها فرق مي كنه
ولي وقتي ميگيد فيلم ضعيفي هست بايد بگيداين ضعيف بودن به چه علت هست يا اينكه فقط چون من خوشم نيومده پس فيلم ضعيفي هست
مثل اين مي مونه كه من از پدرخوانده خوشم نمياد بيام بگم كه سطح فيلم پائين بود يا اينكه فيلم بدرد نمي خوره

در كل اگه اين فيلم برنده اي جوايز خارج و داخل شده بلاخره يك چيزي داشته حالا اگه من خوشم نمياد اون فيلم افتضاح نميشه يا اينكه اون كساني كه جوايز دادن كمتر از ما فيلم شناس هستند يا اينكه بخواهيم بگيم اونها از فيلم چيزي حاليشون نميشه

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
درست هست سليقه ها فرق مي كنه
ولي وقتي ميگيد فيلم ضعيفي هست بايد بگيداين ضعيف بودن به چه علت هست يا اينكه فقط چون من خوشم نيومده پس فيلم ضعيفي هست
مثل اين مي مونه كه من از پدرخوانده خوشم نمياد بيام بگم كه سطح فيلم پائين بود يا اينكه فيلم بدرد نمي خوره

در كل اگه اين فيلم برنده اي جوايز خارج و داخل شده بلاخره يك چيزي داشته حالا اگه من خوشم نمياد اون فيلم افتضاح نميشه يا اينكه اون كساني كه جوايز دادن كمتر از ما فيلم شناس هستند يا اينكه بخواهيم بگيم اونها از فيلم چيزي حاليشون نميشه

درسته.
من نظر شخصی فقط گفتم و این نظر من مخالف جوایزی هست که برده.
به نظر من نشون دادن یک نسل، نسلی که دروغ میگه به راحتی. به بچه ها دروغ گفتن یاد میده و اونجایی که تصمیم میگیرن صادقانه رفتار کنن هم با دروغ صداقتشون رو نشون میدن و ...
دیدن این فیلم چیزی به دست بیننده نمیده که اگه فیلم رو نبینه از دست بده!
به همین دلیل میگم ضعیفه!
البته ضعیف برای این کارگردان.
شاید اگه همین فیلم کارگردان های دیگه ای داشت برای اونها فیلمی خوب بود.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
درسته.
من نظر شخصی فقط گفتم و این نظر من مخالف جوایزی هست که برده.
به نظر من نشون دادن یک نسل، نسلی که دروغ میگه به راحتی. به بچه ها دروغ گفتن یاد میده و اونجایی که تصمیم میگیرن صادقانه رفتار کنن هم با دروغ صداقتشون رو نشون میدن و ...
به همین دلیل میگم ضعیفه!
البته ضعیف برای این کارگردان.
شاید اگه همین فیلم کارگردان های دیگه ای داشت برای اونها فیلمی خوب بود.

بايد ببينيم كه ما از فيلم چي مي خواهيم من توي بحث هاي كه خوندم شايان و چند نفر ديگه گفت اند كه اين فيلم چي رو مي خواد بگه اصلا فيلم بايد يك داستان رو بگه و اين فيلم چيزي براي گفتن نداشته
اما من مي خواهم بگم اين فيلم بر خلاف اون چيزي كه ما فكر مي كنيم اومد بگه كه ما چه شكلي هستيم
اومد به ما خودمون رو نشون داد و گفت ما هم در موقعيت هاي اينچنيني همينطور هستيم و همچين رفتارهاي داريم خوب فيلم مي تونست بياد بين خوبي ها و بديها رو مرز بندي بكنه و يك پيامي رو كه خيلي ها دنبالش هستند رو به مردم بده ولي فيلم نمياد اينكار رو بكنه بلكه اين رو واگذار مي كنه به بيننده كه خودش تصميم بگيره كه آيا اين كار درست هست يا نه ايا اونها كار صحيح كردند كه به فكر خودشون بودند يا اينكه نه نبايد آبروي الي رو جلو نامزدش مي بردند و چيز هاي ديگه
حالا اگه اين به نظر شما يا بقيه دوستان يك پيام براي فيلم محسوب نميشه خوب باز اين برميگرده به توقع شما از فيلم ممكنه من بخاطر يك نكته كوچك بشينم فيلمي رو نگاه كنم و بخاطر همون نكته كوچك از كل فيلم خوشم بياد ولي يك فيلم ديگر رو چون نكته هاي مورد علاقه من رو نداشته باشه و من زياد خوشم نياد خوب اينجا دليل نميشه كه چون من خوشم نيامده باشه اون فيلم چيزي براي گفتن نداشته
به نظر شما يك فيلم بايد چه چيزي رو به بيننده برسونه كه ديدنش مهم باشه مثلا من با ديدن فيلمي مثل پدرخوانده يا .... چه چيزي بدست ميارم كه قبلش نداشتم خوب در مورد ان فيلم هم همينطور هست اين برميگرده به ما كه انتظارمون از فيلم چي بوده شايد اون فيلم براي خيلي هاي ديگه چيزي براي ارائه داشته باشه ولي براي ما به هزار دليل چيز جديدي براي ارائه نداشته باشه ولي اين هم دليل بر بدرد نخور بودن اون فيلم نيست اتفاقا به نظر من شايد همين دليلي كه شما ميگيد جزء از قدرت فيلم باشه چون من شما اين جامعه رو مي شناسيم پس اگه يك نفر بياد به ما اين جامعه رو نشون بده به نظر ما چيز خاصي رو نشون نداده چون اين چيزها رو خودمون مي دونيم و شايد لازم نبوده يك فرد به اين مقوله بپردازه ولي اين جزء اي از فيلم هاي رئال هست به نظر من ، كه براي خيلي ها چيز جديدي را نشون نميده

خوب اينجا اين قضيه پيش مياد كه هيچ كس نبايد چيز بدي رو در فيلمش نشان بده چون بد آموزي داره خوب در اينصورت خيلي از فيلم ها نبايد اصلا درست ميشد و اينكه اين فيلم در هيچ كجايي اش دروغ گفتن رو تبليغ نكرد يا اينكه اصلا نگفت كه خوبه ، فقط يك نمايي از چهره اجتماع ما به خودمون نمايش داد حالا اگه اين نما زشت هست خوب اين دليل بر رواج دروغگويي نيست بلكه هشداري براي جلوگيري آن هست

مخلصيم:)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
من با این حرفت موافقم تا یه حدی ....و اما تا چه حدی....

ببین همه اکثرا باید خوب بدونن که توی ایران اصولا فیلم های طنز و قرتی بازی به نسبت دیگر ژانرها یه کم بیننده بیشتری داره...لذا اصولا بدلیل شرایط زندگی فردی و اجتماعی در ایران و مشکلات زندگی ...خانواده ها هم کلا جدای از این مسئله به سینما بدید تفریح و سرگرمی نگاه میکنن و دوست دارن لحطات شادی رو باهم بگذرونن لذا همین باعث میشه سطح توقع ما از فیلم پیاد پائین و وقتی فیلم هایی امثال درباره الی ساخته میشن چون دید بیینده چیز دیگریست وقتی فیلم رو میبینه میگه بابا خاک تو سرشو کنن با این فیلم اه وی وی وی آشغال بود و خلاصه اینجور چیزا....درحالی که فیلم ها به دید واقعی پسیار پر معنا هستن...فیلم ساخته میشه و میشه و میشه اما این بیننده هست که برای دیدن هر فیلمی با دید خواصی داشته باشه نه اینکه صرفا به یه دلیل یا دید بره فیلم رو تماشا کنه چون قطعا پسیمون خواهد شد..

از طرفی شاید این فیلم چیزی نداشت که اگه نبینی از دستش بدی ولی در عمق ریشه های فیم این اثر بسیار معنادار بود
به نظر شما يك فيلم بايد چه چيزي رو به بيننده برسونه كه ديدنش مهم باشه
راستش رو بخوای در ایران فقط یا طنز باشه یا خانوادگی دیگه بقیه اش ردیفه:D

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
بايد ببينيم كه ما از فيلم چي مي خواهيم من توي بحث هاي كه خوندم شايان و چند نفر ديگه گفت اند كه اين فيلم چي رو مي خواد بگه اصلا فيلم بايد يك داستان رو بگه و اين فيلم چيزي براي گفتن نداشته
اما من مي خواهم بگم اين فيلم بر خلاف اون چيزي كه ما فكر مي كنيم اومد بگه كه ما چه شكلي هستيم
اومد به ما خودمون رو نشون داد و گفت ما هم در موقعيت هاي اينچنيني همينطور هستيم و همچين رفتارهاي داريم خوب فيلم مي تونست بياد بين خوبي ها و بديها رو مرز بندي بكنه و يك پيامي رو كه خيلي ها دنبالش هستند رو به مردم بده ولي فيلم نمياد اينكار رو بكنه بلكه اين رو واگذار مي كنه به بيننده كه خودش تصميم بگيره كه آيا اين كار درست هست يا نه ايا اونها كار صحيح كردند كه به فكر خودشون بودند يا اينكه نه نبايد آبروي الي رو جلو نامزدش مي بردند و چيز هاي ديگه
حالا اگه اين به نظر شما يا بقيه دوستان يك پيام براي فيلم محسوب نميشه خوب باز اين برميگرده به توقع شما از فيلم ممكنه من بخاطر يك نكته كوچك بشينم فيلمي رو نگاه كنم و بخاطر همون نكته كوچك از كل فيلم خوشم بياد ولي يك فيلم ديگر رو چون نكته هاي مورد علاقه من رو نداشته باشه و من زياد خوشم نياد خوب اينجا دليل نميشه كه چون من خوشم نيامده باشه اون فيلم چيزي براي گفتن نداشته
به نظر شما يك فيلم بايد چه چيزي رو به بيننده برسونه كه ديدنش مهم باشه مثلا من با ديدن فيلمي مثل پدرخوانده يا .... چه چيزي بدست ميارم كه قبلش نداشتم خوب در مورد ان فيلم هم همينطور هست اين برميگرده به ما كه انتظارمون از فيلم چي بوده شايد اون فيلم براي خيلي هاي ديگه چيزي براي ارائه داشته باشه ولي براي ما به هزار دليل چيز جديدي براي ارائه نداشته باشه ولي اين هم دليل بر بدرد نخور بودن اون فيلم نيست اتفاقا به نظر من شايد همين دليلي كه شما ميگيد جزء از قدرت فيلم باشه چون من شما اين جامعه رو مي شناسيم پس اگه يك نفر بياد به ما اين جامعه رو نشون بده به نظر ما چيز خاصي رو نشون نداده چون اين چيزها رو خودمون مي دونيم و شايد لازم نبوده يك فرد به اين مقوله بپردازه ولي اين جزء اي از فيلم هاي رئال هست به نظر من ، كه براي خيلي ها چيز جديدي را نشون نميده

خوب اينجا اين قضيه پيش مياد كه هيچ كس نبايد چيز بدي رو در فيلمش نشان بده چون بد آموزي داره خوب در اينصورت خيلي از فيلم ها نبايد اصلا درست ميشد و اينكه اين فيلم در هيچ كجايي اش دروغ گفتن رو تبليغ نكرد يا اينكه اصلا نگفت كه خوبه ، فقط يك نمايي از چهره اجتماع ما به خودمون نمايش داد حالا اگه اين نما زشت هست خوب اين دليل بر رواج دروغگويي نيست بلكه هشداري براي جلوگيري آن هست

درسته!
اصولا هر کسی میتونه برداشت خودش رو داشته باشه از این فیلم.
اما من نمیتونم به دیدن فیلم کارگردان درباره الی برم و انتظار نداشته باشم فیلم خوبی رو ببینم!
شاید اگر این فیلم ساخته کس دیگه ای بود از نظر من از هر جهت میتونست فیلم خوبی باشه.
مخلصیم.

در عمق ریشه های فیم این اثر بسیار معنادار بود

من درگیر این جملتم :دی

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

اصولا قرار نیست همه فیلمها چیزی برای گفتن داشته باشن؟ ولی با این حال داشت . بعضی پدر مادر ها خیلی سهل انگار هستن . 1-آدم عاقل بچه رو لب دریا ول نمیکنه به امید یکی دیگه بره! بزنه تو سر بچه بیاردش بیرون!
2- آدمها همه فکر میکنن خیلی عاقل هستن در صورتیکه این تجربه هست که آدم رو عاقل میکنه و نه سن و سال. ضمن اینکه لازم نیست همه اتفاقا رو آدم تجربه کنه. باید از اتفاقات مربوط به دیگران هم درس بگیره. 3- به همه چیز خیلی خوشبین نباشید. همیشه همه چیز اونطور که ما فکر میکنیم جلو نمیره و راه حل هائی همیشه تو ذهنتون باشه. 4- برای درست کردن یک چیز پشت هم دروغ نگید که کار رو خراب تر میکنه!
به نظر من یک فیلم قوی فیلمی هست که تا لحظه آخر بیننده رو نگه داره. که این فیلم ازین بابت قوی بود. انصافا هرکی نگاه کرده میخواد ببینه آخرش چی میشه. پیچیدگی داستان هم خوب بود البته جای مهیج تر کردنش داشت ولی به شرطی که حوصله بیشتری به خرج میدادن.
10 ذقیقه اولش خیلی ضعیف بود و بتدریج قوت گرفت. آخرشم آبدو خیاری تموم نشدو واقعی تموم شد.
ولی فیلمی نبود که تو سینما حتما دیده بشه. با یک تلویزیون خوب و بزرگ هم میشد کل فیلم رو دنبال کرد. متاسفانه در ایران به علت عدم کپی رایت و بی ثبات بودن پخش فیلم ها در سینما واقعا فیلمی که حتما باید در سینما دیده بشه تا ارزش اون حفظ بشه ساخته نمیشه.

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
یک جایزه بین المللی دیگر برای "درباره الی"

فیلم " درباره الی" ساخته اصغر فرهادی برنده جایزه طلایی جشنواره فونچال پرتغال شد.

به گزارش مهر پنجمین دوره جشنواره بین المللی فونچال از 10 تا 17 آوریل (21 تا 28 فروردین) در شهر مادیرای پرتغال برگزار شد.

در این جشنواره فیلم " پاییز" ساخته اوزجان آلپر از ترکیه جایزه نقره ای را دریافت کرد. " چیز های بهتر" به کارگردانی دوین هاپکینز برنده جایزه ویژه هیئت داوران شد.

نینا مونکاو لئونی بریل بازیگران فیلم "دوران آرامش" برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره شدند و بیورن سوند کوئیست برای نقش آفرینی در فیلم سوئدی "جرانگر"جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

در بخش فیلم های کوتاه نیز فیلم " بولیا" ساخته ریکاردو آلمیدا جایزه اول را به خود اختصاص داد.جایزه فیلم برگزیده تماشاگران هم به فیلم "به فرشته ها اعتقاد دارم" به کارگردانی نیکسا سویلیچیچ اهدا شد.

جرالدین چاپلین و تری جونز هم به دریافت جایزه افتخاری جشنواره نائل آمدند.

MR.OK

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان امروز که فیلم رو برای بیستمین بار میدیم به یه نکته فوق العاده عجیب پی بردم
تو سکانس پانتومیم یه جا الی فیلم وسترن رو درست میگه بعدش گلشیفته میگه المیرا گفت
نمیدونم شما هم به این نکته پی بردین یا نه
اما نمیدونم چرا توی فیلم به این بزرگی این رو درست نکردن!

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان امروز که فیلم رو برای بیستمین بار میدیم به یه نکته فوق العاده عجیب پی بردم
تو سکانس پانتومیم یه جا الی فیلم وسترن رو درست میگه بعدش گلشیفته میگه المیرا گفت

واقعا خسته نباشی! ( جدا 20 بار ؟):blink:
نمیدونم این فیلم مسخره چی داشت که این جایزه ها رو دارن بهش میدن...

MR.OK

Registered User
لایک‌ها
86
نظرت واسه خودت محترمه
اما باید قبول کنی که بهترین فیلم تاریخ سینمای ایرانه

esool

Registered User
لایک‌ها
6
میگه : الی جان نه المیرا.

بالا