برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده ساعت کوهنوردی Gps دار، غواصی ،اسپرت و... Casio ژاپن و Suunto فنلاند با قیمت استثنایی

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
فروش فوق العاده ساعت های غواصی کوهنوردی اسپرت و کلاسیک کاسیو و سانتو با قیمت استثنایی

اخبار مهم :

تمام ساعت های این تاپیک اورجینال و شرکتی بوده و همه ساعت ها ساخت شرکت کاسیو میباشد و به شرط و ضمانت اصل بودن محصول به مشتری داده میشود و جهت اطمینان خاطر میتوانند ساعت ها رو به نمایندگی اصلی جهت تایید ساعت نشون بدن و در صورت عدم تایید محصول از جانب نمایندگی معتبر محصول مرجوع شده و وجه شما را به صورت کامل پس خواهیم داد

توجه : مدل( Protreck (PRG کاملا ساخت ژاپن بوده قابل توجه دوستانی که دنبال جنس کاملا ژاپن هستند

قیمت ها بعد از فروش ویژه به قیمت های قبل بر خواهد گشت
تمام ساعت ها موتور ژاپن و سر هم شده در چین
Japan mov't cased in china
ساعت های (PRG (protreck کاملا ساخت ژاپن هستند

*تمام ساعت ها با یکسال گارانتی هستند و در صورت بروز مشکل از گارانتی اصلی شرکت کاسیو یعنی دایا زمان سنج برای تعمیر یا تعویض استفاده میشود
*تمام ساعت ها به شرط اصل بودن ساعت هارو ببرین نمایندگی اصلی اگه اصل نبود پولتون با کمال میل پس خواهم داد.
ساعت های کاسیو فوق العاده با کیفیت و نسبت به ساعت های دیگه قیمت بسیار مناسبی دارن

*امکان خرید با پیک هست و پرداخت کل مبلغ بعد از دریافت ساعت به پیک ( برای تهران )
*امکان خرید حضوری و دیدن ساعت ها از نزدیک میباشد (تهران )
*برای شهرستانی ها هم باید کل پول را واریز کنن بعد از طریق پست پیشتاز فرستاده میشود( هزینه پست پیشتاز 10 هزار تومان)

*همچنین اگر دوستان شهرستانی دوست یا خویشاوند توی شهر تهران دارن میتونن از خرید پیکی استفاده کنند

*برای استخر و دریا ساعت های ۲۰۰ متر پیشنهاد میشه

قیمت ها زیر قیمت کل ساعت فروشی های ایران بخصوص مدل های کوهنوردی

شماره تماس : 09102435363

ایمیل : [email protected]

یاهو آیدی: watchshop_ir

-----------------------------------------------------------------------------------

سلام داش محمد
ساعت بنده امروز رسید، بسیار بسیار ممنون بابت ارسال سریع. ساعت واقعا از نظر ظاهر عالیه
من فقط خواستم یه موضوعیا به بعضی دوستان که اولین بار میان توی این تاپیک بگم که مطمئن باشید شما دارید خرید ساعتا از یکی از بهترین و منصفترین فروشنده های حاضر انجام میدید. هم اجناس کاملا اصل هستند، هم سریع ارسال می شن و هم اینکه قیمتها خیلی مناسبه.
بسیار ممنون

جناب بحرانی ساعت من هم امروز رسید. خیلی عالی و بی نقص. فقط بندش یه مقدار برام بزرگ بود که سر فرصت باید کوتاهش کنم. با تشکر مجدد از جناب بحرانی.
ضمنا این رو هم بگ که کمترین قیمتی که از جاهای دیگه گرفته بودم بین 220 تا 250 بود که اصلا قابل قیاس با قیمتهای اقای بحرانی نیست!(190( درکل اگر قصد خرید کاسیو دارید مطمئن باشید فروشنده ای صادقتر از جناب بحرانی پیدا نخواهید کرد.

دوستان عزیز سلام.
من از ساعتهای دوست خوبمون سه عدد را برداشتم وبیش از سه هفته است که دارم خودم و دوستم استفاده می کنیم و خیلی راضی هستیم.
جالب اینکه وقتی برای اندازه کردن بند ساعت به نمایندگی کاسیو رفتم اعلام کرد که به قیمت خیلی خوبی خریدم و ساعت ها هم اصله.
ضمن اینکه خواستم به شما عزیزان اطلاع رسانی کرده باشم از دوست خوبمون هم به علت فروش فوق العاده محصولاتش تشکر می کنم.ضمنا مدل های خریداری شده را نیز در زیر می نویسم
1 - EFE-500D نمایندگی اعلام کرد این مدل در ایران نایاب است و خود نمایندگی در حال حاضر نداشت.
2 - GA 110 NEW
3 - LCF 10
اوقات خوبی را برایتان ارزومندم.

سلام آقا محمد ساعتم رسید.
باور کن جعبه اش 100 هزار تومن می ارزه.
امروز میرم بندش را کوتاه کنم.
معمولا تو اینترنت نمیشه به کسی اعتماد کرد ولی از اعتمادی که به شما کردم واقعا خوشحالم.
بازم ممنونم

محمد جان دست گلت درد نکنه. ساعتم ( Sheen 5503 ) رسید. محشر بود.
الان هم مجددا 2 تا دیگه برا خودم دلم میخواد. لطف کن قیمت و رنگ موجودی اینا رو اطلاع بده.
GA 110 New
G1250bd

سلام
من هم حدود یک سال پیش از این محمد آقا یه دونه EQS-500 خریدم که تا امروز داره مث ساعت کار می کنه! کارش درسته و اوریجینال فروشه.
ممنونم از ایشون

ضمن تشكر و خسته نباشيد اين مدل شاهكار بود ممنون و موفق باشيدEFA 131

نه بابا خیلی این ساعتو دوست دارم ، شده کلیه مو بفروشم اینو نمیفروشم :دی آقا تاپیکتو خراب کردیم رفت ببخشید
...........
دوستان ما کسی نیستیم بخایم کسیو تایید کنیم ، ولی بعد از خرید از ایشون متوجه میشید که چه سودی سر ساعتی که خریدید کردید ، اختلاف قیمت های ایشون با بازار بسیار زیاده

دوست عزیز سلام .
من تا حالا بیش از 4 عدد ساعت از شما خریدم و خیلی از خریدم هم راضی ام.
اگه از سری پی - ار - جی مخصوصا500 - 240 - 250 و 130 دست دوم تمیز که خودتان تائید بکنید دارید بفرمائید من حتما می خوام.
قبلا از حضرتعالی GA110 - LCF 10 - SGW100 - EFE500 را خریده ام.
بالاخره از مشتریان قدیم شما هستم.
با سپاس فراوان

سلام دوستان،
من ساعت BEM-501 رو چهارشنبه سفارش دادم به صورت تلفنی و پنج‌شنبه برام ارسال شد و امروز به دستم رسید، واقعا ساعت زیبایی هستش و خیلی راضی‌ام ازش.
و ممنونم از محبت آقای بحرانی.

سلام
آقای بحرانی دستت درد نکنه بسته پستی به دستم رسید همه چی عالی و اوکی بود دوستم هم از این مدل PRG510 بینهایت خوشش آمد.
فقط بندش یه نمه بزرگه که اونم اشکال از مچ دستش هست (-:
خیلی ممنون انشالله به امید خرید بعدی برای خودم.

سلام به همگی
من دیروز دو تا خرید داشتم یکی EQS-1000 و BEM-302 و از خریدم راضی هستم با اینکه روز جمعه بود ولی ایشون پاسخگو بودن و ساعتها رو فرستادن/
راستی ساعت BEM - 307L رو هم دارید اگه موجوده قیمت رو هم بگید.
ممنون

با سلام من یه ساعت efe 500 از همین آقا خریدم.بابت اجناس خیالتون راحت باشه.راستی این رو هم بگم دیروز با ساعتم از طرف شیشه دو سه تا گردو شکستم یه خش هم نیفتاد:D:lol:

اقا محمد گل ساعت منم به دستم رسید بسیار عالی و قشنگ خیلی ممنون چاکریم اقا

سلام.

باتشکر فراوان از آقای بحرانی
من دو ساعاتی که سفارش داده بودم رو تحویل گرفتم (در کمتر از 24 ساعت)
از اصل بودن ساعت ها مطمئن هستم
ساعت ها دارای یک سال گارانتی نیز میباشند
ممنون دوست عزیز سفارش منم چهارشنبه رسید. همه چیز عالی بود
بندش هم بلند بود دادم کوتاه کردن

ایشون و ساعت هاشون اکیدا تایید و توصیه میشه.
دست شما درد نکنه بابت همکاری برای تحویل ساعت ...

با تشکر فراوان از اقا محمد گل بنده یک عدد ساعت مچی اصل EF 527L از ایشون حضورا خریدم و واقعا هم قیمتش و هم کارش بیست بود و واقعا ایشون رو که پسر فوق العاده با مرامی هم هست رو تایید میکنم و با خیال راحت از ایشون خرید کنید مطمئن باشید قیمت ایشون با نمایندگی ها هم خیلی تفاوت داره .

و ....

PRG 510t

ساعت همه کاره کاسیو بهترین مدل از نظر خودم همه چی تمام

get.jpg

جدید ترین و زیبا ترین مدل ساعت های protreck یکی از پیشرفته ترین ساعت های دنیا با بند تیتانیوم بدون نیاز به باتری(خورشیدی)دارای قطب نما ارتفا سنج دما سنج فشار سنج کورنومتر تقویم دارای آلارم روزانه قابل تنظیم روی ۲۹ شهر دنیا به صورت اتوماتیک از جمله تهران دارای صفه نمایش 100 متر ضد آب دارای back light
دارای صفحه نسبتا بزرگ با ارزشمند ترین مدل ساعت کاسیو ....

کاملا ساخت ژاپن
قیمت با بند تیتانیوم : 1240 هزار تومان
حدود 300 هزارتومان زیر قیمت بازار

برای دیدن عکس های با کیفیت تر اینجا رو کلیک کنید
----------------------------------------------------------------
EF 550PB

ef-550pb-1av_1.jpg

پر طرفدارترین ساعت کاسیو با قیمتی مناسب و ظاهری بسیار زیبا و شیک که در لوگوی سایت کاسیو عکس این ساعت گذاشته شده

قیمت: 450هزار تومان اصلی فروش فوق العاده

-----------------------------------------------
Suunto Core Black Yellow

Suunto-Core-Black-Yellow-355.png

قطب نما فشار سنج دما سنج ارتفاع سنج
سوئیچ خودکار بین ارتفاع سنج و فشار سنج
ارتفاع سنج با دقت ۱ متر
عمق سنج
هشدار دهنده طوفان
پیشبنی آب و هوایی
ضد آب تا ۳۰ متر واقعی
مقاوم در برابر فشار آب
دکمه قفل کلید
اندازه گیری مقاومت هوا
فوق العاده با کیفیت

با یکسال گارانتی نمایندگی اصلی ساعت های Suunto در ایران

لینک از سایت اصلی Suunto

قیمت : 990 هزار تومان

--------------------------------------------------------------------------------

EFR 503

sq_tnefr-503d-7a2v_2.jpg

ساعتی با قیمت بسیار مناسب و زیبا واقعا نسبت به قیمت ساعت بسیار خوبی هست

قیمت : 400 تومان فروش ویژه

مشخصات فنی و رنگ بندی از سایت casio
---------------------------------------------------
SET 11

Casio-SET-11C-7A2-200x208.jpg

ساعت جفت فوق العاده زیبا با قیمت استثنایی برای زوج ها

قیمت : 130هزار تومان

-----------------------------------------------------------------------
EF 566sg

rBEIDE_QkbwIAAAAAADVBzD6Z2sAAAeBABj2uAAANUf392.jpg

ساعت بسیار زیبا ۳ موتور ۱۰۰ متر ضد آب دارای تقویم و کورنومتر با قیمت عالی

قیمت :350 هزار تومان

------------------------------------------
ساعت Al-180

2505-al-180mvv-1df-1.jpg

ساعت نوری بدون نیاز به باتری آلارم تایمر ستاپ واچ

قیمت :200 هزار تومان
----------------------------------------------

ساعت BEM 308

BEM-308GL-1AV.jpg

ساعت پر فروش و فوق العاده زیبا

قیمت :310 هزار تومان
------------------------------------------------------------------------------------
G-1400A-1ADR

0517-112.jpg

سری جدید ساعت های G shock مقاوم ترین ساعت ها نسبت به فشار و ضربه دارای بالاترین استحکام ۲۰۰ متر ضد آب دارای ساعت جهانی ۲۹ شهر دارای ۵ آلارم کورنومتر با دقت 1/100 استاپ واچ آنالوگ بدون نیاز به باطری (خورشیدی)

کاملا ساخت ژاپن

لینک از سایت کاسیو
اطلاعات به زبان اصلی
Gravity Defier
These new models take G-SHOCK toughness to a new level. They are designed and engineered to provide maximum protection from three destructive forces: dropping, strong vibration, and high Gs causes by rotation. Features include Tough Solar powered timekeeping, 200-meter water resistance, and much more.

• Triple G Resist
Designed to withstand the shock of three forces: gravitational dropping forces, centrifugal gravitational force, and vibration. Unmatched toughness only from G-SHOCK
موجودی یک عدد
قیمت : 900 هزار تومان
--------------------------------

================================

چنتا فیلم هم میزارم که به قدرت و کیفیت ساعت های کاسیو پی ببرید

حتما این فیلم هارو ببینید شگفت انگیز هستن

۱.تست سرما تست گرما تست زیر ماشین سنگین و داخل ماشین لباس شوی
تست ۱

۲ .گذاشتن بین اجر تمام اجر ها میشکنه اما ساعت سالم هست
تست ۲

۳ . تست چکش
تست ۳
----------------------------------------------------------------

روش تشخیص ساعت های اصل از تقلبی

ساعت های اصلی از تقلبی از این راه ها میشه تشخیص داد
اولیش اینکه ساعت هولوگرام داشته باشد و هولوگرام به صورت مستطیلی شکل آبی رنگ با یک خط سفید رنگ در وسط هولوگرام که توی نور میوفته به فسفری رنگ میزنه که روش casio نوشته شده باشه ساعت هایی که هولوگرام دایرهایی و بیضی دارن تقلبی و کپی هستن ساعتی که هولوگرام مستطیلی شکل داشت با استفاده از هولوگرام تستر میشه تشخیص داد اصل هست یا تقلبی این هولوگرام ها رو نمایندگی یا شرکت خاصی نمیزنه خود شرکت کاسیو به دلیل زیاد شدن ساعت تقلبی روی ساعت ها میزنه پس یعنی ساعت کاسیو مدل edifice سری EF حتما باید هولوگرام مستطیلی شکل داشته باشه اگه نداشت یا اینکه هولوگرام دایره ای داشت ۱۰۰ درصد کپی هست سری های دیگه مثل bem prg Gshock هولوگرام ندارن کلا اما سری EF باید هولوگرام داشته باشه در ضمن داشتن هولوگرام به معنای اصل بودن ۱۰۰ درصد ساعت نمی باشد چون یه سری مدل جدید کپی با هولوگرام هم مشاهده شده چون این مدل ها hi copy هستن تشخیص اصل و تقلبی بودن برای افراد معمولی مشکل هست اما مغازه دار ها و کسایی که کارشون این باشه میتونن تشخیص بدن که ساعت اصل یا کپی هست از رنگ جعبه از مدل بالشت جعبه و کیفیت ساعت که زمانی که کنار هم بزاری مشخص میشه کدوم اصل کدوم کپی و مهمترین راه اینکه قیمت هست وقتی یک نفر با قیمت خیلی پایین تر میده مشخص هست که یه جای کار میلنگه

------------------------------------------------------------
من پر فروشترین و پر طرفدارترین مدل ها رو گذاشتم برای مدل های دیگه تماس بگیرین حتما برای رنگ ساعت مورد نظر هما آهنگ کنید
---------------------------------------------------------------

توجه :دوستانی که از من خرید کردن و از خریدشون راضی بودن کافی رای بدن ممنون میشم

نظرات تعدادی از کاربرانی که از ما خرید کردن

سلام داش محمد
ساعت بنده امروز رسید، بسیار بسیار ممنون بابت ارسال سریع. ساعت واقعا از نظر ظاهر عالیه
من فقط خواستم یه موضوعیا به بعضی دوستان که اولین بار میان توی این تاپیک بگم که مطمئن باشید شما دارید خرید ساعتا از یکی از بهترین و منصفترین فروشنده های حاضر انجام میدید. هم اجناس کاملا اصل هستند، هم سریع ارسال می شن و هم اینکه قیمتها خیلی مناسبه.
بسیار ممنون

جناب بحرانی ساعت من هم امروز رسید. خیلی عالی و بی نقص. فقط بندش یه مقدار برام بزرگ بود که سر فرصت باید کوتاهش کنم. با تشکر مجدد از جناب بحرانی.
ضمنا این رو هم بگ که کمترین قیمتی که از جاهای دیگه گرفته بودم بین 220 تا 250 بود که اصلا قابل قیاس با قیمتهای اقای بحرانی نیست!(190( درکل اگر قصد خرید کاسیو دارید مطمئن باشید فروشنده ای صادقتر از جناب بحرانی پیدا نخواهید کرد.

دوستان عزیز سلام.
من از ساعتهای دوست خوبمون سه عدد را برداشتم وبیش از سه هفته است که دارم خودم و دوستم استفاده می کنیم و خیلی راضی هستیم.
جالب اینکه وقتی برای اندازه کردن بند ساعت به نمایندگی کاسیو رفتم اعلام کرد که به قیمت خیلی خوبی خریدم و ساعت ها هم اصله.
ضمن اینکه خواستم به شما عزیزان اطلاع رسانی کرده باشم از دوست خوبمون هم به علت فروش فوق العاده محصولاتش تشکر می کنم.ضمنا مدل های خریداری شده را نیز در زیر می نویسم
1 - EFE-500D نمایندگی اعلام کرد این مدل در ایران نایاب است و خود نمایندگی در حال حاضر نداشت.
2 - GA 110 NEW
3 - LCF 10
اوقات خوبی را برایتان ارزومندم.

سلام آقا محمد ساعتم رسید.
باور کن جعبه اش 100 هزار تومن می ارزه.
امروز میرم بندش را کوتاه کنم.
معمولا تو اینترنت نمیشه به کسی اعتماد کرد ولی از اعتمادی که به شما کردم واقعا خوشحالم.
بازم ممنونم

محمد جان دست گلت درد نکنه. ساعتم ( Sheen 5503 ) رسید. محشر بود.
الان هم مجددا 2 تا دیگه برا خودم دلم میخواد. لطف کن قیمت و رنگ موجودی اینا رو اطلاع بده.
GA 110 New
G1250bd

سلام
من هم حدود یک سال پیش از این محمد آقا یه دونه EQS-500 خریدم که تا امروز داره مث ساعت کار می کنه! کارش درسته و اوریجینال فروشه.
ممنونم از ایشون

ضمن تشكر و خسته نباشيد اين مدل شاهكار بود ممنون و موفق باشيدEFA 131

نه بابا خیلی این ساعتو دوست دارم ، شده کلیه مو بفروشم اینو نمیفروشم :دی آقا تاپیکتو خراب کردیم رفت ببخشید
...........
دوستان ما کسی نیستیم بخایم کسیو تایید کنیم ، ولی بعد از خرید از ایشون متوجه میشید که چه سودی سر ساعتی که خریدید کردید ، اختلاف قیمت های ایشون با بازار بسیار زیاده

دوست عزیز سلام .
من تا حالا بیش از 4 عدد ساعت از شما خریدم و خیلی از خریدم هم راضی ام.
اگه از سری پی - ار - جی مخصوصا500 - 240 - 250 و 130 دست دوم تمیز که خودتان تائید بکنید دارید بفرمائید من حتما می خوام.
قبلا از حضرتعالی GA110 - LCF 10 - SGW100 - EFE500 را خریده ام.
بالاخره از مشتریان قدیم شما هستم.
با سپاس فراوان

سلام دوستان،
من ساعت BEM-501 رو چهارشنبه سفارش دادم به صورت تلفنی و پنج‌شنبه برام ارسال شد و امروز به دستم رسید، واقعا ساعت زیبایی هستش و خیلی راضی‌ام ازش.
و ممنونم از محبت آقای بحرانی.

سلام
آقای بحرانی دستت درد نکنه بسته پستی به دستم رسید همه چی عالی و اوکی بود دوستم هم از این مدل PRG510 بینهایت خوشش آمد.
فقط بندش یه نمه بزرگه که اونم اشکال از مچ دستش هست (-:
خیلی ممنون انشالله به امید خرید بعدی برای خودم.

سلام به همگی
من دیروز دو تا خرید داشتم یکی EQS-1000 و BEM-302 و از خریدم راضی هستم با اینکه روز جمعه بود ولی ایشون پاسخگو بودن و ساعتها رو فرستادن/
راستی ساعت BEM - 307L رو هم دارید اگه موجوده قیمت رو هم بگید.
ممنون

با سلام من یه ساعت efe 500 از همین آقا خریدم.بابت اجناس خیالتون راحت باشه.راستی این رو هم بگم دیروز با ساعتم از طرف شیشه دو سه تا گردو شکستم یه خش هم نیفتاد:D:lol:

اقا محمد گل ساعت منم به دستم رسید بسیار عالی و قشنگ خیلی ممنون چاکریم اقا

سلام.

باتشکر فراوان از آقای بحرانی
من دو ساعاتی که سفارش داده بودم رو تحویل گرفتم (در کمتر از 24 ساعت)
از اصل بودن ساعت ها مطمئن هستم
ساعت ها دارای یک سال گارانتی نیز میباشند
ممنون دوست عزیز سفارش منم چهارشنبه رسید. همه چیز عالی بود
بندش هم بلند بود دادم کوتاه کردن

ایشون و ساعت هاشون اکیدا تایید و توصیه میشه.
دست شما درد نکنه بابت همکاری برای تحویل ساعت ...

با تشکر فراوان از اقا محمد گل بنده یک عدد ساعت مچی اصل EF 527L از ایشون حضورا خریدم و واقعا هم قیمتش و هم کارش بیست بود و واقعا ایشون رو که پسر فوق العاده با مرامی هم هست رو تایید میکنم و با خیال راحت از ایشون خرید کنید مطمئن باشید قیمت ایشون با نمایندگی ها هم خیلی تفاوت داره .

و ....

DSC_3723.jpg

فقط ساعت هایی که عکس و قیمتش هست موجود می باشد لطفا در مورد مدل های دیگه سوال نفرمایید

شماره تماس: 09102435363

فایل های ضمیمه

• DSC_3739.jpg
    DSC_3739.jpg
    28.6 KB · نمایش ها: 4,900
  • at0720_56e-big2.jpg
    at0720_56e-big2.jpg
    55.7 KB · نمایش ها: 211
Last edited:

Borat

Registered User
لایک‌ها
31
جهت خريد حضوري كجا خدمت برسيم ؟

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
قیمت دقیق G1200 رو برام پخ کن

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
ساعت شيك و خيلي كارامد زير ٥٠ نداريد؟pm كن .

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
ساعت شيك و خيلي كارامد زير ٥٠ نداريد؟pm كن .
بستگی داره شما خیلی کار آمد چی تعریف کنید با ۵۰ تومان ۱ ساعت معمولی تقویم دار میتونید بگیرید
اما ساعت های کاسیو واقعا جنس های عالی دار برداره من الان ۵ ساله داره استفاده میکنه تو استخر همه جا هم میبره اما هنوز آخم نگفته ۳۰ تومنم بیشتر نخرید حالا از هرکی خریدین فرقی نمیکنه کاسیو ۱۰۰ % پیشنهاد میکنم نسبت به قیمت عالی هستن

Last edited:

bibal

Registered User
لایک‌ها
3

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دو تا سوال
اولا از سری PAT 1500 چیزی نداری سری Path finder
PAW1500T-7V.jpg

بعد این مدل رو داری
sheen - 5506 v7
SHN-5506-7ADR.jpg

زنونه بند چرمی کلا چی داری

take

Registered User
لایک‌ها
100
عزیز این مدل را دارید EFX-510SP
اگر موجوده قیمت و اینکه در تهران کجا میتونم مزاحمتون بشم

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
من این چند مدل ساعت رو میخوام
قیمت رو لطفا برام پ-خ کنید
من این چند مدل ساعت رو میخوام
قیمت رو لطفا برام پ-خ کنید
http://www.casio.com/products/Timepiece/Sports/RFT100-1V/
2-
http://www.casio.com/products/Timepiece/Sports/SGW100_Series/product/SGW100B-3V/

3-
http://www.casio.com/products/Timepi...rts/SGW200-1V/
این ساعت ها رو میخوام

فعلا این مدل هارو موجود نداریم
بقیه دوستانم تا فردا بهشون میگم موجود هست یا نه

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من منتظرم راستی مغازه داری می خوام یک چند تا مدل رو از نزدیک ببینم
اگه داری آدرستو برام پ خ کن.
با تشکر

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام اقا ايم مدل رو داريد؟اگر بله چنده؟
مرسي!
7e368d4ca16f448dbe4e.jpg

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
اگر مدل PRG-240-1 با بند پليمري يا PAG240B-2 با بند برزنتي براي شما رسيد به من لطفا اعلام كنيد.

pag240b-2_xlarge.jpg

.

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان فعلا فقط همون مدل ها که عکسشون زدم موجود هست هر موقع مدل دیگری بود بهتون اطلاع میدم
من پرفروش ترین پرطرفدارترین مدل هارو زدم همتون مدل ها که تو عکس نیست میخواین ۱ نفر هنوز ازون مدل های عکس ها انتخاب نکرد اون مدل ها که گذشتم واقعا زیبا هستن پیشنهاد میکنم از نزدیک ببینیدشون ...

بالا