برگزیده های پرشین تولز

وايمكس ايرانسل

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
سلام.
دوستان وضعیت پینگ تایم چطوره ؟
کلا پایداری سرویس در چه حدیه؟
میشه از ساک.س استفاده کرد؟

و اینکه تو منطقه ای مثال پاسداران در طبقه همکف اصلا امکان داره با مودم داخلی کار کنه!؟

ممنون.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بچه هایی که دارن . این سرویس قابلیت این رو داره که مودمش به فندک ماشین وصل بشه و با ماشی بشه این طرف و آن طرف رفت . من لپ تاپم شارژر فندکی داره !

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام.
دوستان وضعیت پینگ تایم چطوره ؟
کلا پایداری سرویس در چه حدیه؟
میشه از ساک.س استفاده کرد؟

و اینکه تو منطقه ای مثال پاسداران در طبقه همکف اصلا امکان داره با مودم داخلی کار کنه!؟

ممنون.
پینگ میانگین 250-300
پایداریش خوبه
میشه
اونو دیگه خودت باید تست کنی با مودم یکی از دوستان یا آشنایان.
بچه هایی که دارن . این سرویس قابلیت این رو داره که مودمش به فندک ماشین وصل بشه و با ماشی بشه این طرف و آن طرف رفت . من لپ تاپم شارژر فندکی داره !
برق 12 ولت 2 آمپر میخوره به مودم اما در حال حرکت نمیتونی ازش استفاده کنی.
برای دریافت مودم و خط وایمکس ایرانسل چه مدارکی مورد نیاز هست ؟ کارت ملی یا شناسنامه ؟
کارت ملی

من چند روزیه روزا افت سرعت دارم با نوسان شدید ، کس دیگه ای هم هست این مشکل رو داشته باشه؟

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
من از اول برج که 1 مگ رو گرفتم، واقعا راضی هستم.
مشکل سرعت هم نداشتم فقط وسط ها ماه، یه روز بود قطعی داشتم.

تا الانم 170 گیگ مصرف کردم.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
نامحدود گرفتی؟!
سرعت چند بهت میده با دانلود منیجر؟!
پینگشم واسه پیج باز کردن خوبه؟!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
نامحدود گرفتی؟!
سرعت چند بهت میده با دانلود منیجر؟!
پینگشم واسه پیج باز کردن خوبه؟!

من 1مگ داشتم سرعتش حداکثر 125 بود پینگ هم تو تمام سرویس ها یکیه.

پ.ن: امروز اوضاع خوبه برعکس دیروز که افتضاح بود.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
من امروز اومد برام وصل کرد. با مودم وای فای داخلی. بعد هم خودش گفت اینجا سیگنال خیلی خوبه. گفت باید یکساعت منتظر باشی تا از طرف ایرانسل فعال بشه. اس ام اس اومد و فعال شد. ولی متاسفانه آنتن مرتب میره و میاد. توی وضعیت مودم هم همش نوشته Connecting. مشکل چیه؟ :(

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من امروز اومد برام وصل کرد. با مودم وای فای داخلی. بعد هم خودش گفت اینجا سیگنال خیلی خوبه. گفت باید یکساعت منتظر باشی تا از طرف ایرانسل فعال بشه. اس ام اس اومد و فعال شد. ولی متاسفانه آنتن مرتب میره و میاد. توی وضعیت مودم هم همش نوشته Connecting. مشکل چیه؟ :(

یعنی که هنوز اکانتت فعال نشده یا یوزر نیم و پسورد اشتباه وارد شده.

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16

هوم... عجیبه. واسه من که اس ام اس فرستاد و گفت فعاله، از همون موقع گذاشتمش دانلود! :D
یعنی چشمک زن هست چراغهای مودم؟
شاید فعال نشده. میتونی توی لاگهای مودم ببینی چرا وصل نمیشه.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
یعنی که هنوز اکانتت فعال نشده یا یوزر نیم و پسورد اشتباه وارد شده.

هوم... عجیبه. واسه من که اس ام اس فرستاد و گفت فعاله، از همون موقع گذاشتمش دانلود! :D
یعنی چشمک زن هست چراغهای مودم؟
شاید فعال نشده. میتونی توی لاگهای مودم ببینی چرا وصل نمیشه.

لاگینگ را فعال کردم. توی لاگهای مودم چیزی نیست. یوزر نیم پسورد و بقیه مشخصات را هم چک کردم.
سایت ایرانسل هم میگه که فعاله اکانت. چشه یعنی؟ :confused:

==========================

آپدیت:

خب! زنگ زدم به نصاب عزیز (شمارشو داده بود برای اینکه ازش چیز پی ان و ســــــاکــس بخرم ازش! :blink:)
گفت که زنگ بزنین ساپورت ایرانسل. گفتم شما باید نصب کرده و متصل به شبکه تحویل من میدادین که هنوز ... :hmm:
گفت چک میکنم و یک ربع دیگه باهات تماس میگیرم. 20 دقیقه بعد سیگتال ثابت شد و صفحه زرد ایرانسل (که میگه سرویس تمام شده) اومد. یه 10 دقیقه بعدش هم وصل شد.

بالاخره ما هم وایمکسی شدیم و نفهمیدیم قضیه این چی بود :wacko:

Last edited:

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
لاگینگ را فعال کردم. توی لاگهای مودم چیزی نیست. یوزر نیم پسورد و بقیه مشخصات را هم چک کردم.
سایت ایرانسل هم میگه که فعاله اکانت. چشه یعنی؟ :confused:

==========================

آپدیت:

خب! زنگ زدم به نصاب عزیز (شمارشو داده بود برای اینکه ازش چیز پی ان و ســــــاکــس بخرم ازش! :blink:)
گفت که زنگ بزنین ساپورت ایرانسل. گفتم شما باید نصب کرده و متصل به شبکه تحویل من میدادین که هنوز ... :hmm:
گفت چک میکنم و یک ربع دیگه باهات تماس میگیرم. 20 دقیقه بعد سیگتال ثابت شد و صفحه زرد ایرانسل (که میگه سرویس تمام شده) اومد. یه 10 دقیقه بعدش هم وصل شد.

بالاخره ما هم وایمکسی شدیم و نفهمیدیم قضیه این چی بود :wacko:

نه همون! فعال نشده بوده. خوش بگذره! :D
(پ.ن: به همین مناسبت، اون فیکس هایی که قول داده بودی رو بفرست! :D )

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من 1مگ داشتم سرعتش حداکثر 125 بود پینگ هم تو تمام سرویس ها یکیه.

پ.ن: امروز اوضاع خوبه برعکس دیروز که افتضاح بود.

پی تقریبا سرعت کامل رو بهت میده
خوبه پس
یه سوالم داشتم اینکه پینگ با سیم لن چقدر باید با پینگ که با وایرلس به مودم وصل باشی تفاوت داشته باشه!؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
پی تقریبا سرعت کامل رو بهت میده
خوبه پس
یه سوالم داشتم اینکه پینگ با سیم لن چقدر باید با پینگ که با وایرلس به مودم وصل باشی تفاوت داشته باشه!؟

من در حال حاضر 512 دارم که حداکثر 63 هست سرعت.

هیچ فرق خاصی نداره یکیه.

پ.ن: از سرویس تعریف کردم چش خورد! امروز از 4 تا 7 آنتن ترکیده بود الانم که ساعت 12 هست همچنان سرعت داغونه! :-S

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من در حال حاضر 512 دارم که حداکثر 63 هست سرعت.

هیچ فرق خاصی نداره یکیه.

پ.ن: از سرویس تعریف کردم چش خورد! امروز از 4 تا 7 آنتن ترکیده بود الانم که ساعت 12 هست همچنان سرعت داغونه! :-S

اهه من لن وصل منم یا وای فای حدود ۱۰۰ تا پینگشون اختلاف داره

mahs

Registered User
لایک‌ها
74

خود پشتیبانی ایرانسل برای ۱ مگ و همینطور ۲ مگ میگه اگر ۴۰ گیگ دانلود کنید سرویستون رو جمع می کنیم و سرویس نامحدود برای دانلود و بقول خودشون تخلیه شبکه نیست! یکی از دوستان من با استفاده ۳۵ گیگ در وسط دوره سرویسش رو جمع کردند که پر مصرفی :(
شما چطور با ۱ مگ تونستید ۱۷۰ گیگ در کمتر از یکماه دانلود کنید؟ اصلا امکانش از لحاظ علمی هم وجود نداره :confused:

دوستان به حرف هر کسی گوش نکنید و خودتون زنگ بزنید بپرسید از پشتیبانی که اگر ضرر کنید هیچکی پاسخگو نیست

Sent from my XPERIA S

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
خود پشتیبانی ایرانسل برای ۱ مگ و همینطور ۲ مگ میگه اگر ۴۰ گیگ دانلود کنید سرویستون رو جمع می کنیم و سرویس نامحدود برای دانلود و بقول خودشون تخلیه شبکه نیست! یکی از دوستان من با استفاده ۳۵ گیگ در وسط دوره سرویسش رو جمع کردند که پر مصرفی :(
شما چطور با ۱ مگ تونستید ۱۷۰ گیگ در کمتر از یکماه دانلود کنید؟ اصلا امکانش از لحاظ علمی هم وجود نداره :confused:

دوستان به حرف هر کسی گوش نکنید و خودتون زنگ بزنید بپرسید از پشتیبانی که اگر ضرر کنید هیچکی پاسخگو نیست

Sent from my XPERIA S

چی کی گفته من الان چند ماه 2مگ و 1مگ دارم کلی هم دانلود میکنم چیزی نمیگن تا حالا

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268

Sent from my XPERIA S

نه عزیز من ۴۰ گیگ چیه طرف نمیاد ۸۳ تومن بده یا ۱۳۰ تومن بده که ۴۰ گیگ دانلود کنه!
من خودم پرسیم مشکلب هم گفتن نداره!
از لحاظ علمی هم کی گفته امکان پذیر نیست؟!
شما با ۱ مگ میتونین در روز
۱۰.۸ گیگ دانلود کنین که حالا نگیم ۲۴ ساعت هم دان نکرده باشه راحت ۸ گیگ میشه دان کرد
که تو ۲۱ - ۲۲ روز به ۱۷۰ میرسه! چه برسه به ۳۰ روز

بالا