برگزیده های پرشین تولز

پایان فعالیت هاست دی ال!!!

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
قبلا میخواستم بیام نت افراز گفتن مشکلی نیست .
امروز باهاشون صحبت کردم گتن فعلا هاست دانلود نمیدن فک کنم به خاطر همین تعطیلی هاست دی ال باشه موندیم کجا خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلا هیچ جا
بهتره یه وی پی اس بگیری

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
از خود همین پی تی کسی هاست داره ؟
کی بدش میاد ولی کو پول :cool:نمی دونم چرا اینقدر گرون میده .
اقا هاست داخلی قوی یا ادم باید میهن بره یا هاست خارجی voh برای وی پی اس و godady برای سی پنل به شدت توصیه میشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
پلن هایی که مد نظر دوستان بوده رو میشه بگید چه قیمتی با چه مشخصاتی بودن؟ شاید من بتونم چند تا جایگزین معرفی کنم!

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
خدایا مارو دریاب افغانی هم نشدیم حداقل یه شبه تحریم هارو دور بزنیم :p

chatbaran.ir

Registered User
لایک‌ها
58
سلام

تو رتبه بندی هاستینگ ها دقت کنید

اون سایت های خارجی که توش مثلا ایران هاست رو اول گذاشته بخاطر تعداد دامین هاش هست نه بخاطر قدرت سرور ها و کیفیت خدماتش

درحالی که همین ایران هاست نصف هاست دی ال قدرت نداره

بهترین کار تهیه سرور مجازیه

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
سلام

اون سایت های خارجی که توش مثلا ایران هاست رو اول گذاشته بخاطر تعداد دامین هاش هست نه بخاطر قدرت سرور ها و کیفیت خدماتش

حرفتون درسته فقط سرویس دهنده مناسب برای سرور مجازی هم مثل هاست هست تعداد سرویس دهنده سرویس مجازی که کارشون با کیفیت باشه و اقعا کم هست

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
آقا این میهن پدر منو دراورد . سه روزه سایتم داونه . کلی ضرر مالی و ابرویی خوردم . کسی نیست جواب بده . اخیر لود سایتشون هم اومده خیلی پائین . گوگولم سه روزه گیر داده که به سایتت دسترسی نداریم و فلانه و بهمان .

دوستان یک جایی رو معرفی کنند که هم قیمت خوب باشه هم کیفیت و پشتیبانی . نهایت من 250 مگ فضا نیاز دارم با 20-30 گیگ پهنای باند . بازدیدم زیاد نیست به مولا . روزی نهایت سنگ بترکه هزار نفر . کیفیت خیلی مهمه واسم .

این irPowerWeb میزبانی وب لینوکس - میزبان مطمئن وب سایت شما چطوره ؟ تائید میشه؟ کسی ازش سرویس داره ؟

badbird

Registered User
لایک‌ها
33
من از پارس وی پی اس استفاده میکنم.حتی هاست معمولی گرفتم ولی بازم بازدید بالا رو تحمل میکنه.حالا شما می خوای برو هاست حرفه ای بگیر که دیگه مطمئن مطمئن.
فکر کنم حرفه اش با اون اندازه که خواستید ماهی 14 هزار تومن باشه.
ولی هاست معمولی با که برای شما خوبه فعلا ماهی 4000.

mjs7

Registered User
لایک‌ها
165
کسایی که می خوان vps بگیرن این ایمیل امروز برام اومد

سلام خدمت دوستان

افر جدید از دیتاسنتر redstation داریم
رم 4گیگ
هارد 200 گیگ
پورت 10 گیگ
ترافیک کاملا نا محدود
قیمت 32000
به صورت پیش فروش هست فعلا

کسانی که در پیش فروش خرید کنند 100 گیگ هارد اضافه نیز دریافتمیکنند

سرور اصلی دارای 384 گیگ رم هست و به هیچ عنوان اورسل نمیشود

لینک خرید: http://www.vpsfars.net/cart.php?a=add&pid=76

با تشکر

توی وب هاستینگ تالک تعریف این بابا رو زیاد شنیدم خوب و بدش با خودتون

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
آقا این میهن پدر منو دراورد . سه روزه سایتم داونه . کلی ضرر مالی و ابرویی خوردم . کسی نیست جواب بده . اخیر لود سایتشون هم اومده خیلی پائین . گوگولم سه روزه گیر داده که به سایتت دسترسی نداریم و فلانه و بهمان .

دوستان یک جایی رو معرفی کنند که هم قیمت خوب باشه هم کیفیت و پشتیبانی . نهایت من 250 مگ فضا نیاز دارم با 20-30 گیگ پهنای باند . بازدیدم زیاد نیست به مولا . روزی نهایت سنگ بترکه هزار نفر . کیفیت خیلی مهمه واسم .

این irPowerWeb میزبانی وب لینوکس - میزبان مطمئن وب سایت شما چطوره ؟ تائید میشه؟ کسی ازش سرویس داره ؟

هاست دی ال پیشنهاد میشه ولا غیر دیگه اعصاب برام نمونده:guitar:

hassanagha110

Registered User
لایک‌ها
81

rezapr2

Registered User
لایک‌ها
248
سلام

+ اینکه هاست دی ال با لوکیشن ایران ثبت نیست

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
شما پست اول رو خونی؟ بَلَم جان
نخونده بودم که اعصبام خورد نمیشد بَلَم جان!:eh: از صبح دارم دنبال یه هاست خوب میگردم همشون یه سری مشکل دارن وارز نیستن نمیتونم جواب بازدید ما رو بدن و غیره:guitar:

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
تو اینا دوستان تا حالا با کدوم مشکل داشتند یا کدوم رو پیشنهاد می کنند:
هاست ایران
پارس وی پی اس
parsdev.ir

؟؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
هاست ایران
پارس وی پی اس
parsdev.ir

؟؟

parsdev.ir سرعتش برای ای پی ایران خیلی خوبه اگه سرور ایران باشه بعداز نظر قانونی چک میکنن شماره تلفن+ شماره منزل کلا قانونی قراره فردا یه زنگ بزنم ببینم چی میشه میشه وبسایت تفریحی اورد روش

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
هاست ایران
پارس وی پی اس
parsdev.ir

؟؟
نپرسید داستان چیه ولی به شدت از parsdev حذر کنید. به من ثابت شد که نه پشتیبانی دارن نه اخلاق و نه مسئولیت کاری.....

اینها دنبال یکسری مشتری دولتی هستن که سرورهاشون رو با اونها پر کنن و پول پارو کنن. صفحه اولش هم فقط از این سایتها تبلیغ میکنه نه سایتهای خصوصی و شخصی

خواستید موردتون رو خصوصی مطرح کنید تا ببینم سراغ parsdev برید براتون دردسر میشه یا خیر

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
parsdev.ir سرعتش برای ای پی ایران خیلی خوبه اگه سرور ایران باشه بعداز نظر قانونی چک میکنن شماره تلفن+ شماره منزل کلا قانونی قراره فردا یه زنگ بزنم ببینم چی میشه میشه وبسایت تفریحی اورد روش

دوستمون میگن خوب نیست :farzad.r

نپرسید داستان چیه ولی به شدت از parsdev حذر کنید. به من ثابت شد که نه پشتیبانی دارن نه اخلاق و نه مسئولیت کاری.....

اینها دنبال یکسری مشتری دولتی هستن که سرورهاشون رو با اونها پر کنن و پول پارو کنن. صفحه اولش هم فقط از این سایتها تبلیغ میکنه نه سایتهای خصوصی و شخصی

خواستید موردتون رو خصوصی مطرح کنید تا ببینم سراغ parsdev برید براتون دردسر میشه یا خیر

ممنون از اطلاع رسانی > بله اون تبلیغاتش هم رو اعصاب هست با این حساب دو گزینه میمونه

هاست ایران
پارس وی پی اس

؟؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برای من که هنوز دو هفته از اعتبار هاستهام توی هاست دی ال باقی مونده میخوام صبر کنم ببینم سایتهایی مثل توپترینها و رزبلاگ و فیس نما و نودو هشتیا و دانلودها و چندین سایت دیگه که هر کدوم روزانه ده ها هزار بازدید دارند به کدوم هاستینگ منتقل میشن ما هم بریم همون جا.

بالا