برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید دانگل شبکه USB وای فای Wifi برای کامپیوتر PC

PersianHB

Registered User
لایک‌ها
15
کسی از دانگل شبکه USB Wi استفاده کرده ؟

چه مدل و مارک و با چه سرعتی استفاده کردید ؟

و چه مدل و .... پیشنهاد می کنید ؟

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
کسی از دانگل شبکه USB Wi استفاده کرده ؟

چه مدل و مارک و با چه سرعتی استفاده کردید ؟

و چه مدل و .... پیشنهاد می کنید ؟

بستگی داره برای چه کاری بخواهید ازش استفاده کنید!؟
شبکه ای که ازش استفاده میکنید چه مشخصاتی داره؟
با چه هزینه ای؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
کلا اگر دنبال یه استفاده معمولی و ارزون هستید مدلهای ارزون قیمتی مثل تندا و تی پی لینک سری های پایین کاملا کارتون رو راه میندازند.

msss72

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
آقا من یه wifi usb دارم که یه سال پیش خریدمش که برای پی سی استفاده کنم ولی خب دو ماه بعدش پی سی به کل خراب شد و رفتم یه لپتاب خریدم و اصلا کار نکرده!(شاید یه ماه وصل بوده و خواهرم ازش استفاده میکرد!)
بهترین مدلی که اون موقع بود همین بود که خریدمش! سرعت 300 و از نانو تکنولوژی هم توش استفاده شده و کاملا سالم هست و مارکش هم که دی لینکه!(الان هم فکر کنم جزو بهترینها باشه!)
تایپک فروشش توی امضام هست!

PersianHB

Registered User
لایک‌ها
15
قیمت مهم نیست فقط کیفیت سرعت و یرد دستگاه مهمه

msss72

Registered User
لایک‌ها
95
سرعتش که n300 هست که بالاترین سرعت محسوب میشه! بردش هم مناسبه! کلا بهترین و مناسبترین چیزی که از دی لینک بود،همین بود! من موقعی که خریدم،بالاتر و بهتر از این ندیدم!(الان نمیدونم مدل بهتر اومده یا نه!)

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
سرعتش که n300 هست که بالاترین سرعت محسوب میشه! بردش هم مناسبه! کلا بهترین و مناسبترین چیزی که از دی لینک بود،همین بود! من موقعی که خریدم،بالاتر و بهتر از این ندیدم!(الان نمیدونم مدل بهتر اومده یا نه!)
سرعت شاید بهترین باشه، ولی بردش زیاد نیست!
قیمت مهم نیست فقط کیفیت سرعت و یرد دستگاه مهمه
اگه محدودیت قیمت ندارید، TP-link WN7200ND رو پیشنهاد میکنم!
5 برابر کارتهای شبکه معمولی قدرت ارسال داره (قدرت اینا 500 میلی وات هست، ولی معمولی ها 50 یا 100 میلی وات)
کلا سری High Power کارت های شبکه خیلی قوی هستند!
آنتنش هم قابل تعویضه!
اینم لینکس از دیجیکالا:
TP-Link 150Mbps High Power Wireless USB Adapter TL-WN7200ND - تی پی لینک کارت شبکه بی سیم سری N با توان دریافت بالا TL-WN7200ND
قیمتش فکر کنم حدود 60 70 تومن باشه!(یادش بخر، خودم 6 ماه پیش 42 تومن گرفته بودم:wacko:)

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
دوستان خوب شد همچین تاپیکی زدید...من نزدیک خونمون فاصله حدو 300 متری یه رستوران هست که وای فای داره و سرعت دانلودش کمترین حالت 1 مگ هستش..راستش دنبال یه کارت شبکه هستم که وقتی به پی سی وصلش کردم امواج اونجا رو دریافت کنه طوریکه اینگار وایسادی دم مودمش...کسی سراغ داره؟مدل و مارک و قیمت...لطفا کمک کنید...مرسی

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
دوستان خوب شد همچین تاپیکی زدید...من نزدیک خونمون فاصله حدو 300 متری یه رستوران هست که وای فای داره و سرعت دانلودش کمترین حالت 1 مگ هستش..راستش دنبال یه کارت شبکه هستم که وقتی به پی سی وصلش کردم امواج اونجا رو دریافت کنه طوریکه اینگار وایسادی دم مودمش...کسی سراغ داره؟مدل و مارک و قیمت...لطفا کمک کنید...مرسی

همین کارت شبکه ای که به دوستمون پیشنهاد دادم، برای شما هم مناسب هست!
و اگه بعدا بخواهید تقویتش کنید میتونید یک انتن قویتر Point-to-Point براش تهیه کنید، مثل این:
TL-ANT2409B.jpg

این آنتن ها بردشون تا 1700 متر میرسه (البته مدل 14dbi بردش حدود 5600 متر هست)
البته این در صورتی هست که هر 2 طرف از این انتن ها استفاده کنند، و چون رستورانی که میگید از اینا استفاده نمیکنه! بردش کمتر خوا9هد بود، ولی فکر کنم خوب جواب بده.

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
همین کارت شبکه ای که به دوستمون پیشنهاد دادم، برای شما هم مناسب هست!
و اگه بعدا بخواهید تقویتش کنید میتونید یک انتن قویتر Point-to-Point براش تهیه کنید، مثل این:
TL-ANT2409B.jpg

این آنتن ها بردشون تا 1700 متر میرسه (البته مدل 14dbi بردش حدود 5600 متر هست)
البته این در صورتی هست که هر 2 طرف از این انتن ها استفاده کنند، و چون رستورانی که میگید از اینا استفاده نمیکنه! بردش کمتر خوا9هد بود، ولی فکر کنم خوب جواب بده.

داداش دستت درد نکنه...من یه همچین چیزی تو نت پیدا کردم؟؟؟
داداش از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون من بیشتر این مودم رو واسه کرک وایرلس های اطراف خونه میخوام..فقط میخوام از بکترک5 لینوکس پشتیبانی کنه

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
داداش دستت درد نکنه...من یه همچین چیزی تو نت پیدا کردم؟؟؟
داداش از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون من بیشتر این مودم رو واسه کرک وایرلس های اطراف خونه میخوام..فقط میخوام از بکترک5 لینوکس پشتیبانی کنه

در بک ترک 4 که مشکلی نداره! و تا جایی هم که میدونم در بک ترک 5 هم پشتیبانی میشه!

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
CNet Extreme Long Range Wireless-N USB Adapter CWL-907 - سی نت کارت شبکه بی سیم CWL-907
دوستان جون مادرتون کمکم کنید من امروز همچین مودمی خریدم بعد طبق مشخصات انتظار داشتم کم کم فاصله های 500 متر رو اسکن کنه و وایرلس نتورک ها رو پیدا کنه...اما در کمال تعجب فقط فاصله 50 متر رو جستوجو میکنه مثل لپ تاپ با وجود یک انتن 7دبل....
مگه میشه تو مشخصات همه سایتا نوشته تا 1000 مترو جستو وجو میکنه...کسی چیزی بلده تجربه ای...خواهش میکنم جواب بدید

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
CNet Extreme Long Range Wireless-N USB Adapter CWL-907 - سی نت کارت شبکه بی سیم CWL-907
دوستان جون مادرتون کمکم کنید من امروز همچین مودمی خریدم بعد طبق مشخصات انتظار داشتم کم کم فاصله های 500 متر رو اسکن کنه و وایرلس نتورک ها رو پیدا کنه...اما در کمال تعجب فقط فاصله 50 متر رو جستوجو میکنه مثل لپ تاپ با وجود یک انتن 7دبل....
مگه میشه تو مشخصات همه سایتا نوشته تا 1000 مترو جستو وجو میکنه...کسی چیزی بلده تجربه ای...خواهش میکنم جواب بدید

درایورش رو نصب کن!

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
داداش به خدا سیدی خودشو گذاشتم توش نصب کردم...دیگه موندم چیکار کنم؟
دارم دیوونه میشم داداش تو رو خدا کمک کن..
من این مدل رو استفاده نکردم!
ممکنه در درایور یا کنترل پنلش بخشی برای تنظیم قدرت وجود داره!
من از TP-link WN7200ND با یک آنتن 8dbi استفاده میکنم که خیلی خوب جواب میده و کارت شما قویتر هست!

از کجا خریدید؟ گارانتی معتبر داره؟(اگه خیلی ضعیف هست، ممکنه تقلبی باشه!)

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
من این مدل رو استفاده نکردم!
ممکنه در درایور یا کنترل پنلش بخشی برای تنظیم قدرت وجود داره!
من از TP-link WN7200ND با یک آنتن 8dbi استفاده میکنم که خیلی خوب جواب میده و کارت شما قویتر هست!

از کجا خریدید؟ گارانتی معتبر داره؟(اگه خیلی ضعیف هست، ممکنه تقلبی باشه!)

داداش از سایت دیجیکالا خریدم...نمیدونم تقلبیه یا نه....داداش این مدلی که تو داری وقتی وایرلس رو سرچ میکنه چند تا حدود پیدا میکنه؟؟
تو شعاع 500 متری خونه ما حداقل باید 200 تا شبکه باشه اما این به زور 16 تا پیدا کرده...دارم دیوونه میشم 125 پول دادم...
داداش کل درایو زیر و رو کردم نیست که نیس...

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
داداش از سایت دیجیکالا خریدم...نمیدونم تقلبیه یا نه....داداش این مدلی که تو داری وقتی وایرلس رو سرچ میکنه چند تا حدود پیدا میکنه؟؟
تو شعاع 500 متری خونه ما حداقل باید 200 تا شبکه باشه اما این به زور 16 تا پیدا کرده...دارم دیوونه میشم 125 پول دادم...
داداش کل درایو زیر و رو کردم نیست که نیس...

عزیز من، اینکه باید فلان تا شبکه باشه، ولی فقط فلان تا پیدا میکنه که دلیل نمیشه!
نگاه کن ببین سیگنال مودن خودت رو با چند db دریافت میکنه.

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
عزیز من، اینکه باید فلان تا شبکه باشه، ولی فقط فلان تا پیدا میکنه که دلیل نمیشه!
نگاه کن ببین سیگنال مودن خودت رو با چند db دریافت میکنه.

اخه داداش من با گوشی هم سرچر میکنم همین قد پیدا میکنه که الان با این مدمه سرچ میکنم...یه جورایی فک کنم این مودم من فقط داره از 1 db توانش استفاده میکنه...و این 2 حالت داره..یا تقلبیه یا تنظیمات دار که من فک کنم تقلبی باشه...

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
اخه داداش من با گوشی هم سرچر میکنم همین قد پیدا میکنه که الان با این مدمه سرچ میکنم...یه جورایی فک کنم این مودم من فقط داره از 1 db توانش استفاده میکنه...و این 2 حالت داره..یا تقلبیه یا تنظیمات دار که من فک کنم تقلبی باشه...
در مورد تقلبی بودنش که خیلی بعیده! دیجیکالا فروشگاه معتبریه، فکر نکنم همچین کاری بکنه...

موبایلت اندروید هست؟ اگه اندرویده یک نرمافزاری هست به نام وایفای انالیزور که از لینک زیر میتونی دانلود کنی:
دانلود نرم افزار Wifi Analyzer v3.1 برای آندروید

قدرت سیگنال ها رو با قدرت دریافتی با کارت شبکه جدیدیت مقایشه کن.

* احتمالا باید کارت شبکهت یک کنترل پنلی داشته باشه که مثل مال من مشخصات شبکه ها رو نشون بشده:
995214258754121.jpg

scarface666

Registered User
لایک‌ها
56
edfeadfe6369.jpg

داداش این چیزیه که مودم پیدا میکنه...و گوشی من وان ایکس هستش هم به همین تعداد ای فای پیدا میکنه...
من نمیفهمم پس من پول بابت چی دادم؟کنترل پنلی هم وجود نداره من کل این نرم افزارو گشتم چندین ساعت؟؟؟...شما از مودمی که گرفتی راضی هستی؟این مودم من ظاهرا 1000 مترو جستو و جو میکنه...اما زرشک...50 مترو به زور میگیره...مال شما بردش چقدره؟

Last edited by a moderator:
بالا