برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
ما تو این هقته جدا سرمون شلوغ بود
روزی یکی دو بار مجبور میشدم برم جنس بگیرم
بعضی روزها دخلمون به شبی 2 تومن هم رسید
ولی امروز مثل روزهای قبل شده :(
تاپیک هم که همچنان گرمه دست همگی درد نکنه

پس همون روی 500 یا 600 هستین؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
اره اون روزها هم به خاطر مسافرت ها بود

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
بالاخره یه نفر شریک پیدا کردیم، البته سرمایه چندانی نداره اما حاضره تمام وقت داخل مغازه کار کنه..
با این حساب شدیم دو نفر البته پدرم هم گفته میاد و کمک میکنه یه وقتایی.. یه سوپری پیدا کردیم که تمام جنساش جوره و 5 تا یخچال داره و یکی از جاهای خوب تبریزه... گفته گویا وضع مالیش خوب شده و میخواد بره تهران و تو یه بیزینس دیگه سرمایه گذاری کنه! و داره مغازه رو واگذار میکنه.. اجاره رو 1.5 میگه و پیش 20 تومن..
نگرانیم یکی از بابت اینه که خودم دانشجو هستم و از مهر ترم جدیدم شروع میشه و یه وقتایی مجبورم مغازه رو بسپارم به آقای شریک و پدر..!
نظرتون در این مورد چیه؟ حتما باید یه نفر کارگر هم بیاریم یا با تقسیم ساعات کار میشه مغازه رو تمام وقت اداره کرد؟ البته اون طرف هم دبیره و صبح ها میره مدرسه!

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
بالاخره یه نفر شریک پیدا کردیم، البته سرمایه چندانی نداره اما حاضره تمام وقت داخل مغازه کار کنه..
با این حساب شدیم دو نفر البته پدرم هم گفته میاد و کمک میکنه یه وقتایی.. یه سوپری پیدا کردیم که تمام جنساش جوره و 5 تا یخچال داره و یکی از جاهای خوب تبریزه... گفته گویا وضع مالیش خوب شده و میخواد بره تهران و تو یه بیزینس دیگه سرمایه گذاری کنه! و داره مغازه رو واگذار میکنه.. اجاره رو 1.5 میگه و پیش 20 تومن..
نگرانیم یکی از بابت اینه که خودم دانشجو هستم و از مهر ترم جدیدم شروع میشه و یه وقتایی مجبورم مغازه رو بسپارم به آقای شریک و پدر..!
نظرتون در این مورد چیه؟ حتما باید یه نفر کارگر هم بیاریم یا با تقسیم ساعات کار میشه مغازه رو تمام وقت اداره کرد؟ البته اون طرف هم دبیره و صبح ها میره مدرسه!

تو شراکت خیلی حواست جمع باشه حتما قرارداد کتبی با امضا و اثر انگشت ازش بگیر

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
تو شراکت خیلی حواست جمع باشه حتما قرارداد کتبی با امضا و اثر انگشت ازش بگیر
تو متنش چی درج کنم؟ اینکه طرف چقدر سرمایه اولیه میذاره و قراره چقدر از سود کل مغازه در ماه با توجه به ساعت های کاری بهش برسه؟
به فرض مثال من 50 میلیون و اون 20 میلیون گذاشته و طرف هر روز میتونه از ساعت 2 بعد از ظهر تا آخر وقت کار کنه.. چند درصد از سود کل مغازه رو در ماه براش در نظر بگیرم؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
تو متنش چی درج کنم؟ اینکه طرف چقدر سرمایه اولیه میذاره و قراره چقدر از سود کل مغازه در ماه با توجه به ساعت های کاری بهش برسه؟
به فرض مثال من 50 میلیون و اون 20 میلیون گذاشته و طرف هر روز میتونه از ساعت 2 بعد از ظهر تا آخر وقت کار کنه.. چند درصد از سود کل مغازه رو در ماه براش در نظر بگیرم؟

بله همه اینا رو درج کنید و بدید براتون تو یه برگه اچار تایپش کنن و درباره اینکه رهن مغازه مال کی هست جنسها مال کی هست و همینطور یخچالها و مهمتر از همه مشخص کنید که باهم شریک هستین تا فردا روز ازتون به اداره کار شکایت نکن

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
روزانه 200 تومن دخلتون هست؟کدوم شهرین؟خیلی کمه که تو بهترین حالت 20 تومن سودتون هست
فکر میکنم سود رو گفت :D اگه اینجوری باشه که اجارشم درنمیاد که..
سوپرمارکت اگه جای خوبی باشه و جنس همیش جور باشه سود روزانه 200 تومن براش کاملا عادیه..

skellig

Registered User
لایک‌ها
93

نه لزومی نداره حتما کارگر بگیری. حداقل اول کاری یه تلاشی بکنین ببینین با همکاری و تقسیم ساعات به نتجیه ای میرسین یا نه.، اگه موفق نشدین دنبال شاگرد بیفت. چون هزینه کارگر خودش باز یه باری میشه.
فقط اینکه حساب کتاب چون ریزه و سودای کوچک، همیشه باید روزانه و منظم حساب بشه.

خوب بهتر که همه مسائل مکتوب باشه. درصد سود و اینا هم دیگه توافقی باید با هم حساب کنید. در عین حال که همه چیز رو حساب باید باشه، باید اون رابطه دوستانه رو هم همیشه با هم حفظ کنید. چون یه کاریه که بالاخره با هم هم پوشانی داره وظایف. حالا بالاخره یه روز شما شاید نتونی بری سر کار، یه وقتایی مسائلی برا بقیه پیش بیاد. خلاصه که رو همه مسائل باید یه لایه دوستانه هم کشیده بشه.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
فکر میکنم سود رو گفت :D اگه اینجوری باشه که اجارشم درنمیاد که..
سوپرمارکت اگه جای خوبی باشه و جنس همیش جور باشه سود روزانه 200 تومن براش کاملا عادیه..

منم خیلی تعجب کردم حالا باید بذاریم خودشون بیان ببینم سود رو گفتن 200 تومن یا کل دخلشون رو
ولی من میگم کل دخلشون رو گفتن

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
نه کل دخلم اینقده. بین 150 تا 200، گاها 250.

با اینکه منبع دارمد دیگه هم دارم، اما سود خالص ماهیانه ام هم برام کافیه.
البته سود روزانه م بیشتر از روزی بیستمنه. اونم سر اینکه دیگه بعد این همه مدت بلد شدیم راههای افزایش سود رو.

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11

البته سود روزانه م بیشتر از روزی بیستمنه. اونم سر اینکه دیگه بعد این همه مدت بلد شدیم راههای افزایش سود رو.

کم نیست؟ :(
حدود چقدر در ماه سود دارید؟ آخه به زحمتش می ارزه؟

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
کم نیست؟ :(
حدود چقدر در ماه سود دارید؟ آخه به زحمتش می ارزه؟

من یه مینی سوپر معمولی دارم و این درامد برای من فعلا نرماله. میتونم گسترش بدم، ولی فعلا قصد این کار رو ندارم.
سودش میاد ، 700 به بالا. کاریه که ساعت کاریش بالایه. اما دوسش دارم. مدتها هم هست توو این کارم، دیگه چم و خمش دستم اومده.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
من یه مینی سوپر معمولی دارم و این درامد برای من فعلا نرماله. میتونم گسترش بدم، ولی فعلا قصد این کار رو ندارم.
سودش میاد ، 700 به بالا. کاریه که ساعت کاریش بالایه. اما دوسش دارم. مدتها هم هست توو این کارم، دیگه چم و خمش دستم اومده.
خوبه ماهی 700 اگه تمام وقت نیستش آخه اجاره و پول برق و کلی چیزای دیگه هم هست خوب

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
خوبه ماهی 700 اگه تمام وقت نیستش آخه اجاره و پول برق و کلی چیزای دیگه هم هست خوب

فعلا که خودمم بیشتر اوقات توش هستم. اما اجاره ندارم، چون مکانش مال خودممه. پول برق هم چون فعلا گیر ندادن که تجاری کنم کنتور رو، ارزونتر برام می افته.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
فعلا که خودمم بیشتر اوقات توش هستم. اما اجاره ندارم، چون مکانش مال خودممه. پول برق هم چون فعلا گیر ندادن که تجاری کنم کنتور رو، ارزونتر برام می افته.

خوبه موفق باشین

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26

داداش چم و خم رو به ما هم بگو ؟؟؟
خدا رو خوش میاد اینهارو نمیگی آخه ؟؟؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
امروز دخلم 300 خیلی کم بود متاشفانه در شرف تاسیس رستوران هم هستیم ان شاالله از شنبه دیگه غذا میدیم

بالا