برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
هیشکی بروجرد دوره کد نبوده بدونم چجوریه؟ یه سری میگن روزبرگ میشین؟ عین ۰۵ یه ماه اون تو نمونم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
به نام خدا
چون میتوانند و ما هیچ غلطی نمیتوانیم بکنیم.

و من الله توفیق
با تشکر
این جوابت مشت محکمی بود بر دهان استکبار جهانی
تکبیــــــــــــر!:D

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
چند سوال دیگه:
1. آقا روز اول اعزام باید کچل باشیم یا نه (مثلا میگند برید چند روز دیگه بیاید)؟
2. من رشتم برقه (لیسانس الکترونیک، فوق مخابرات). به نظرتون کد که نیمخورم؟
3. پادگان آموزشی به خونمون نزدیکه.میشه هر وقت خواستیم بعدازظهرا رو مرخصی بگیریم تا فردا صبحش؟

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
اعصابم خورده دارم وسایل جمع میکنم برم دوره کد بجنورد از ۰۵ خاطره بدی دارم درسته منشی بودم و هیچکاری نکردم ولی یه ماه اون تو بودم داشتم روانی میشدم باز اونجا به عید خوردیم ۲۶ روز مرخصی بودیم این دفعه عید هم نداریم نزنه به سرم فرار نکنم خوبه

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
اعصابم خورده دارم وسایل جمع میکنم برم دوره کد بجنورد از ۰۵ خاطره بدی دارم درسته منشی بودم و هیچکاری نکردم ولی یه ماه اون تو بودم داشتم روانی میشدم باز اونجا به عید خوردیم ۲۶ روز مرخصی بودیم این دفعه عید هم نداریم نزنه به سرم فرار نکنم خوبه

داداش ناراحت نباش.منم 05بودم اما دوره کد خوب بود. مرخصيش کم بود ولى خوب بود

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
داداش ناراحت نباش.منم 05بودم اما دوره کد خوب بود. مرخصيش کم بود ولى خوب بود

من اموزشی ۰۵ بودم دوره کد بروجردم اینجام مرخصی ندن دیگه.....

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
چند سوال دیگه:
1. آقا روز اول اعزام باید کچل باشیم یا نه (مثلا میگند برید چند روز دیگه بیاید)؟
2. من رشتم برقه (لیسانس الکترونیک، فوق مخابرات). به نظرتون کد که نیمخورم؟
3. پادگان آموزشی به خونمون نزدیکه.میشه هر وقت خواستیم بعدازظهرا رو مرخصی بگیریم تا فردا صبحش؟
1.من روز اول کچل نکردم رفتم اونجا روز هفتم کچل کردن.اگر به بهداشت حساسيد.موهاتون بزنيد بريد
2.اصلا ربطى به رشته نداره
3.بستگى به پادگانتون داره اما معمولا پنجشنبه جمعه به بومى ها ميدن

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
1.من روز اول کچل نکردم رفتم اونجا روز هفتم کچل کردن.اگر به بهداشت حساسيد.موهاتون بزنيد بريد
سلام

دوست من، من تازه باید 1 اردیبهشت برم آموزشی. افتادم ****.
روز اول که بریم، یعنی مرخصمون نمیکنن که بریم لباس ها رو اندازه کنیم و... ؟ باید کچل بریم؟

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
سلام

دوست من، من تازه باید 1 اردیبهشت برم آموزشی. افتادم ****.
روز اول که بریم، یعنی مرخصمون نمیکنن که بریم لباس ها رو اندازه کنیم و... ؟ باید کچل بریم؟
از **** اصلا اطلاعى ندارم.شرمنده

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20

دوست عزیز کد رو کسایی میخورن که رشته تحصیلیشون مطابق با نیازهای ارتش نباشه. اگه ارتش به رشته شما نیاز داشته باشه که دیگه مگه دیوانست که براتون آموزش بزاره تو دوره ی کد؟

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
دوست عزیز کد رو کسایی میخورن که رشته تحصیلیشون مطابق با نیازهای ارتش نباشه. اگه ارتش به رشته شما نیاز داشته باشه که دیگه مگه دیوانست که براتون آموزش بزاره تو دوره ی کد؟
پس چرا دونفر که رشتشون حسابدارى بود يکيش خورد و يکيش کد نخورد! !:rolleyes:

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
کد زیاد حساب کتاب نداره بچه های مت همه خوردن یعنی ۹۰٪ کد خوردیم هممونم بروجرد ۱۲:۱۰ هم بلیت دارم بیشتر به جایی که هستی ربط داره مثلا ۰۵ کرمان اکثرا میخورن

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942

سلام برادر .
ورودت به 01 ، برترین مرکز آموزش نزاجا رو تبریک میگم و روزای خوشی رو برات آرزو میکنم
اول باید بهت بگم دو تا هنگ داریم. سیستم آموزشی قوی داریم ، عقیدتی خیلی خوووبه و...
اگر میخوای خوب و خوش باشه ، بهت توصیه میکنم وقتی خواستن تقسیمت کنن (روز اول که میری) اگه شد برو 732 یا 733 ، فرماندهان بسیار خوبی داره . بماند توضیحات دیگه . اگه هم نشد هم هنگ یک افتادی هم خیلی خوبه یعنی واقعا بهش میرسن.

کلاس آموزشی و رژه زیاد داری . رژه رو خوب یاد بگیر چون برای این پادگان رژه حکم ناموس داره ! برای امتحال پایانی برو نمونه سوالا رو گیر بیار(افسر آموزش داره) ، بخون نمرت میره بالا حال میکنی تو تقسیم .
7 روز دووم بیار باقیش حله میشه مثه کره.
راستی اردوی زندگی در شرایط سخت هم خواهید رفت ، اونجا هم برو عشق و حال کن . اما حتما با خودت کار با آفتابه رو تمرین کن که به کارت میاد شدییید! آب معدنی + لیموترش +قند ، یادت نره :دی
مرخصی روزبرگ بهت میدن ازش نهایت استفاده رو ببر اما شرطی نشی ! یهو بازداشتت میکنن میره رو اعصابت . اگه تهرانی ماشین بیار پارکینگ داره راحت میری و میای
نکته مهم: فوق لیسانس دوره کد نمیخوره
ایشالا موفق باشی

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
پس چرا دونفر که رشتشون حسابدارى بود يکيش خورد و يکيش کد نخورد! !:rolleyes:

کد زیاد حساب کتاب نداره بچه های مت همه خوردن یعنی ۹۰٪ کد خوردیم هممونم بروجرد ۱۲:۱۰ هم بلیت دارم بیشتر به جایی که هستی ربط داره مثلا ۰۵ کرمان اکثرا میخورن

دوستان قضیه کد خوردن چیه؟ میشه لطفا توضیح بدید؟
درضمن، جناب @hamsokhan68 شما تازگی ها خدمت رفتید؟ یعنی شما رو روز اول مرخص نکردن برای کچل کردن و آماده کردن لباس هاو... ؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
دوستان قضیه کد خوردن چیه؟ میشه لطفا توضیح بدید؟
درضمن، جناب @hamsokhan68 شما تازگی ها خدمت رفتید؟ یعنی شما رو روز اول مرخص نکردن برای کچل کردن و آماده کردن لباس هاو... ؟
برخی از ارگانهای نظامی که سرباز میگیرن بر حسب نیازشون دانشجویان رو بعد از آموزش رزم مقدماتی ، بسته به نیاز و نیز رشته و میزان تحصیلات دانشجو ، به دوره کد میفرستن .که 45 روز یا 2 ماه طول میکشه .
از دوره توپخانه ، عقیدتی ، رژه بگیر تا خیلیای دیگه . رشته هایی مثل کامپیوتر کد نمیخورن ، اما دیده شده برخیاشون میخورن. فوق لیسانس به بالا هم دوره کد نمیخوره .
مثلا دوره کد نزاجا که ما هستیم رژه ، عقیدتی ، توپخانه و ... هست .
سوال دوم ، آقا بخوای نخوای کچل باید بشی. بهتره خودت بزنی تا اینکه خودشون کچلت کنن. من روز اول زدم موهامو رفتم . الانم برای پایان دوره گفتن یه مقدار دیگه بزنین. من رو روز اول مرخصی دادن 3 روز ، برای لباس ، برخی وسایل مورد نیاز و ... توی ارتش و نزاجا معمولا مرخصی میدن اما پادگان های دیگه ممکن هست ندن مرخصی !

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
همین طور که دوستمون گفت بستگی به محل خدمتت داره مثلا ۰۵ کلا مرخصی نمیده حالا ما به عید خوردیم ورودیای قبلی بیشترشون دو ماه تو پادگان بودن

بالا