برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
مرسی از راهنمایی خوبتون
من افتادم ****. فکر می کنید روز اول مرخصی بدن؟
کلاً در مورد خدمت در **** آیا اطلاع دارید؟ (مدرک لیسانس)
احتمالا بدن. اگر هم ندن یه هفته میگذره میدن . اما معمولا مرخصی میدن که بری لباسا رو آماده کنی.
خدمت ****، آموزشیش یه مقدار بیخوده ، و الکی گیر میدن و ... اما یگان خدمتی که بری خوب میشه ولی جدیدا سرباز کم آورده مثل قبل نیست گویا ! اینو باید از بچه های خدمتی **** بپرسی که دقیق بگه بهت.
مرسی دوست عزیز
یه سوال.
این برگه سفیدم که زده اعزامم 01 هست رو من رفتم از پلیس 10+ گرفتم. اما 2 تا شماره تلفن پشت برگه نوشتم. عیبی نداره همون برگه رو ببرم پادگان که؟ گیر که نمیدن پشتش لاک غلط گیر استفاده شده؟
نه بابا، کاریت ندارن. اصلا صبح برو +10 یگی دیگه بگیر خیالت راحت شه

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
داداش متاسفانه همینه .راه دور نریم من خودم دیدم پارتی میتونه چی کار کنه.منو از کرج ورداشتن انداختن نزدیک اونم چی طرف با خودکار خط زد روش نوشت میدان پاستور به همین راحتی .
بعد خدمتته دیگه خیلی نامردی توشه.یکی میبینی میفته مرز یکی میفته تهران صب تا 1 و 45 .ادم فروشی توش هست و چیزاییه دیگه که همه میدونن.
بعدش الکی تو مخی نرو واسه خودت سرهنگش که هیچ سردار و امیرش نمیتونه جلو ثانیه هارو بگیره میگذره میره.
ایشالا میری اونجا (سیستان)درجه دارم هستی بد نمیگذره حداقلش اینه فرماندتون هم درجت میشه (**** هستی ؟) چون جدیدا 3پاه مرزو گرفته و کرون کرون نیرو میفرسته اونجا.اگه 3پاهی و بچه تهرانی و شهرستان افتادی بگو.بگم بری پیش کی بلکه فرجی بشه .چون سردار دستور داده هرکی شهر خودش بندازن.

من آموزشی رو افتادم 01 تهران. من تو فامیل کلی پارتی نظامی دارم (از فامیل نزدیک تا دور)، اما دوست ندارم حق کسی رو بخورم. چون اون موقع خودم هم میشم مثل اونایی که ازشون انتقاد میکنم.
داماد ما تو ارتش هست. شنبه زنگ زده بود گفت کجا افتادی؟ 01 تهران افتادی؟ گفتم تو از کجا میدونی؟ گفت الان یکی از کله گنده های ارتش اینجاست. صحبت شد و اینا...بعد گفت طرف میگه یکم سر کیشه رو شل کن بعد از آموزشی هم بیافتی تهران . وگرنه یهو دیدی افتادی خوزستان و اینجاها. منم گفتم تا الان که الانه باج به کسی ندادم. من اگه میخواستم از این کارا کنم، همون سر مصاحبه عقیدتی وزارت دفاع به جای عقاید خودم، عقاید اونارو میگفتم و میرفتم 6 سال تعهد میدادم با ماهی 2 تومن حقوق. اما این کار رو نکردم. جاش مهم نیست. مهم اینه وجدانم راحت باشه از خودم و عقایدم رو زیرپا نگذارم.
یا علی

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بالاخره یکی پیدا شد حرف دل ما رو زد
هرچی بدبختی داریم ناشی از همین پارتی بازی ها هستش
2 سال پیش که ما رفتیم آموزشی ... روز اول یکی اومد اونجا برگ سبزشو داد رفت ... 2 ماه بعد اومد برگه امریه رو گرفت رفت ... بدون اینکه 1 روز آموزشی بیاد :general208:

تا بوده همین بوده. آخه اگه اینطوری نباشه باید تعجب کنی.
من اینقدر این مدت دلم پر شده که هرچی بگم ته نداره. یه نگاه برو به مدرک تحصیلی نمایندگان مجلس و امثالهم بنداز (ببین نوع رشته و دانشگاهشو و بعد ببین تو چه کمیسیون هایی عضو هستند!) مخت سوت میکشه!
تو این مملکت قحط الرجال شده! به خدا من (و اکثر اون کسایی که اعتراض میکنند) نه غرب زده ایم نه وطن فروش و .... فقط حرف زور تو کتمون نمیره. وگرنه پاش بیفته همیشه جونمون رو واسه خاکمون میدیم.
بگذریم... این قصه غصه شده!

alireza6685

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داداش متاسفانه همینه .راه دور نریم من خودم دیدم پارتی میتونه چی کار کنه.منو از کرج ورداشتن انداختن نزدیک اونم چی طرف با خودکار خط زد روش نوشت میدان پاستور به همین راحتی .
بعد خدمتته دیگه خیلی نامردی توشه.یکی میبینی میفته مرز یکی میفته تهران صب تا 1 و 45 .ادم فروشی توش هست و چیزاییه دیگه که همه میدونن.
بعدش الکی تو مخی نرو واسه خودت سرهنگش که هیچ سردار و امیرش نمیتونه جلو ثانیه هارو بگیره میگذره میره.
ایشالا میری اونجا (سیستان)درجه دارم هستی بد نمیگذره حداقلش اینه فرماندتون هم درجت میشه (**** هستی ؟) چون جدیدا 3پاه مرزو گرفته و کرون کرون نیرو میفرسته اونجا.اگه 3پاهی و بچه تهرانی و شهرستان افتادی بگو.بگم بری پیش کی بلکه فرجی بشه .چون سردار دستور داده هرکی شهر خودش بندازن.
راستش یکی بود پیشنهاد داد 2.5 بدیم به جای سیستان برم خودمو کرج معرفی کنم ولی ترسیدم و نرفتم. آخه میگفت با برگه حکمت برو کرج ولی حکم من واسه سیستانه. من مرزبانی ناجا هستم
پادگانی که ما بودیم کلا بچه های مازندرانو میگرفت و کلا هم انداخت سیستان. تازه کسائی که شرایط داشتن افتادن تایباد و بیرجند و ...
درجه هم بهم ستوان 2 دادن

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
تا بوده همین بوده. آخه اگه اینطوری نباشه باید تعجب کنی.
من اینقدر این مدت دلم پر شده که هرچی بگم ته نداره. یه نگاه برو به مدرک تحصیلی نمایندگان مجلس و امثالهم بنداز (ببین نوع رشته و دانشگاهشو و بعد ببین تو چه کمیسیون هایی عضو هستند!) مخت سوت میکشه!
تو این مملکت قحط الرجال شده! به خدا من (و اکثر اون کسایی که اعتراض میکنند) نه غرب زده ایم نه وطن فروش و .... فقط حرف زور تو کتمون نمیره. وگرنه پاش بیفته همیشه جونمون رو واسه خاکمون میدیم.
بگذریم... این قصه غصه شده!
ای دادا همه دلشون پره .
نه میشه تو بازار فعالیت کرد نه میشه تو بورس گذاشت نه میشه زد تو کاری نه میشه دولتی رفت.ببین همه این کاراو میشه کرد ولی یا ریسکه یا الافی .
خیلی چیزا تایپ کردم و پاک کردم .ولی بعضی چیزارو نمیشه با حرف گفت یا تایپ کرد کافی تو چش طرف نیگاه کنی تا ببینی به کجایه دنیا رسیده.
به اسمون زیاد نیگاه کن تو حال ادم خیلی تاثیر میزاره

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
راستش یکی بود پیشنهاد داد 2.5 بدیم به جای سیستان برم خودمو کرج معرفی کنم ولی ترسیدم و نرفتم. آخه میگفت با برگه حکمت برو کرج ولی حکم من واسه سیستانه. من مرزبانی ناجا هستم
پادگانی که ما بودیم کلا بچه های مازندرانو میگرفت و کلا هم انداخت سیستان. تازه کسائی که شرایط داشتن افتادن تایباد و بیرجند و ...
درجه هم بهم ستوان 2 دادن
بهترین موقع عوض کردن یگان همین قبل معرفی به یگانه.یعنی معرفی شدی به یگان تقریبا سخته ولی کار نشد نداره

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
هی بچها میپرسن **** و اینا.
داداشا افسریه اداری تهرانم پستشون کمه.
باقی لیسانس تو ماه 8 شب پسته.
من خودم 15 شب تو ماه دارم پست میدم.روزی 8 ساعت.لیسانسم هستم .(ما امنیتیم .حفاظت)

alireza6685

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهترین موقع عوض کردن یگان همین قبل معرفی به یگانه.یعنی معرفی شدی به یگان تقریبا سخته ولی کار نشد نداره
ما که بلیط مون رو گرفتیم بریم. ولی خوش به حال متاهلا. درسته سختی خودشون داره ولی همه افتادن نزدیک خونشون ...

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
من متاهلم و به زودی دفترچه پر میکنم برای خدمت
چقدر احتمال داره بیفتم شهر خودم؟
قضیه امریه چطوری ؟امریه بگیرم بهتره یا با توجه به شرایطم عادی برم سربازی بهتره؟
از چه سازمانهایی به غیراز آموزش و پرورش میشه امریه گرفت؟سازمان خاصی هست برای رسبدگی به اینجور کارها؟

فرستاده شده از GT-I9082ِ من با Tapatalk

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
از چه سازمانهایی به غیراز آموزش و پرورش میشه امریه گرفت؟سازمان خاصی هست برای رسبدگی به اینجور کارها؟

تقریبا هرچی اداره و سازمان دولتی وجود داره همشون امریه میگیرن :confused:
ولی باید پارتی داشته باشی در اون اداره یا سازمان ...
چون اکثر کارمندان ادارات .... آشناهای خودشون رو واسه امریه رد میکنن ... بقیه هم که میرن درخواست میدن ... فقط خودشون رو الاف میکنن چون خبر ندارن قضیه چیه :general107:
دانشگاه که میرفتیم اونهایی که در ادارات آشنا داشتن همشون امریه گرفتن ... ولی اونهایی که نداشتن ... امریشون قبول نشد :general208:

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
تقریبا هرچی اداره و سازمان دولتی وجود داره همشون امریه میگیرن :confused:
ولی باید پارتی داشته باشی در اون اداره یا سازمان ...
چون اکثر کارمندان ادارات .... آشناهای خودشون رو واسه امریه رد میکنن ... بقیه هم که میرن درخواست میدن ... فقط خودشون رو الاف میکنن چون خبر ندارن قضیه چیه :general107:
دانشگاه که میرفتیم اونهایی که در ادارات آشنا داشتن همشون امریه گرفتن ... ولی اونهایی که نداشتن ... امریشون قبول نشد :general208:

چون متاهلی همون شهر خودتون هستی.
امریه هم بستگی به خیلی چیزا داره. از جمله رشته تحصیلیت. اما در کل اینطوری بگم تا بخوای امریه بگیری باید زیاد دوندگی کنی. شاید یه مسلمون واقعی به پستت خورد و کارت راه افتاد.
واسه امریه گرفتن یا نگرفتن هم به شرایط خودت بستگی داره. به جایی هم که امریه میگیری بستگی داره. مثلا اگه رشتت الکترونیکی مخابراتی چیزی بود بهت پیشنهاد میدادم بری صاایران و وزارت دفاع واسه امریه. چون چندسال تعهد میدی حقوق کارمندی بهت میدن. نفت هم خوبه ولی بازه زمانی داره (قبل از اینکه دفترچه پست کنی برو سایت وزارت نفت قسمت امریه رو بخون) وگرنه جاهای دیگه زیاد رو حقوقش حساب نکن. اگه خودت کار آزادی چیزی داری، من بهت پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه متاهلی و همون نزدیک خودت میافتی، عادی سربازی رو بری و بقیه روز رو هم بتونی به کارات برسی. اگر فنی چیزی هم بلد باشی خودشون بدون امریه هم سعی میکنند از توانایی هات استفاده کنند.
کلا هدف 2 سال سربازی بیشتر بیگاری کشیدن از ماها هست.

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
چون متاهلی همون شهر خودتون هستی.
امریه هم بستگی به خیلی چیزا داره. از جمله رشته تحصیلیت. اما در کل اینطوری بگم تا بخوای امریه بگیری باید زیاد دوندگی کنی. شاید یه مسلمون واقعی به پستت خورد و کارت راه افتاد.
واسه امریه گرفتن یا نگرفتن هم به شرایط خودت بستگی داره. به جایی هم که امریه میگیری بستگی داره. مثلا اگه رشتت الکترونیکی مخابراتی چیزی بود بهت پیشنهاد میدادم بری صاایران و وزارت دفاع واسه امریه. چون چندسال تعهد میدی حقوق کارمندی بهت میدن. نفت هم خوبه ولی بازه زمانی داره (قبل از اینکه دفترچه پست کنی برو سایت وزارت نفت قسمت امریه رو بخون) وگرنه جاهای دیگه زیاد رو حقوقش حساب نکن. اگه خودت کار آزادی چیزی داری، من بهت پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه متاهلی و همون نزدیک خودت میافتی، عادی سربازی رو بری و بقیه روز رو هم بتونی به کارات برسی. اگر فنی چیزی هم بلد باشی خودشون بدون امریه هم سعی میکنند از توانایی هات استفاده کنند.
کلا هدف 2 سال سربازی بیشتر بیگاری کشیدن از ماها هست.
ممنون دوست عزیز من لیسانس آی تی دارم و هدفم بیشتر اینه که بعد از ظهر ها وقتم آزاد باشه چون کار آزاد دارم

lionel10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من 6 ماه خدمتم نیروی دریایی **** منطقه دوم بوشهر
میخواستم بدونم چقدر استعلاجی برای جراحی کیست مویی در نظر گرفته میشه؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
سلام دوستان
من 6 ماه خدمتم نیروی دریایی **** منطقه دوم بوشهر
میخواستم بدونم چقدر استعلاجی برای جراحی کیست مویی در نظر گرفته میشه؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
بین ده تا بیست روز

farzad.1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها بردن قاشق چنگال و لیوان لازمه یا میدن؟ حوله؟ صابون و شامپو؟
لطفا مهمترین وسایلی رو که با خودمون ببریم رو بگه ممنون میشم تا بارمون سنگین نشه/ در مورد لباس چی با خودمون ببریم؟

hamidparniyan

Registered User
لایک‌ها
36
لطفا مهمترین وسایلی رو که با خودمون ببریم رو بگه ممنون میشم تا بارمون سنگین نشه/ در مورد لباس چی با خودمون ببریم؟
دقیقا این سوال منم هست!
ممنون میشم راهنمایی کنین

hamidparniyan

Registered User
لایک‌ها
36
دروددوستان گل
اول اردیبهشت که عرض کردم خدمت دوستان گل اعزامم 05 کرمان آموزشی
لیسانس هستم کامپیوتر نرم افزار
1-به نظر شما دوره کد میخورم؟
موقع تقسیم امکان داره شهرخودم اصفهان بیفتم؟
چون نیروی زمینی داره!!!!

2-بیشترنیرو های 05 با شرایط من کجاها تقسیم میشن؟

3-سوال دیگه اینکه من دیسک کمر دارم معاف دائم بودم ازعمد دوبارفرستادنم برای معاینه و باردوم ردم کردن و معاف ازرزم دادن! حال سوال اینجاست توی 05 کرمان میشه کاری کرد برای دنباله معافیتم؟
شرایط عمل دیسک کمررو هم دارم اوضاعم خرابه!
کسی ازدوستان میتونه راهنمایی کنه؟چقدرامیدهست به گرفتن معافی؟05 کرمان تیم پزشکی خوبی دارن (برای رعایت حق)؟

ممنون ازهمه دوستان عزیز
دوستان منتظرکمکتونم

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
من 1 اردیبهشت باید برم آموزشی.
آموزشی من در **** هست. حالا دو تا سوال دارم.
آیا سربازهای **** (در دوران آموزشی) میتونن 6تیغه کنن؟
آیا ماشین ریش تراش میتونم با خودم ببرم به پادگان؟ (آموزشی)

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوست عزیز به صفحه 1 همین تاپیک مراجعه کن. یکی از دوستانمون در شروع تاپیک کاملا این مباحث رو گفته.

بالا