برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان تاریخ اعزام من رو زدن 1تیر،اما شنیدم **** برای تیر دیگه سرباز نمیگیره و احتمالا ارتش و نیروی انتظامی میفتیم.حال به نظر شما ارزش دارد من تمدید کنم و شهریور اعزام بشم (چون به احتمال98.5% میتونم پذیرش **** رو بگیرم.)یا اینکه همین تیر برم و 2ماه زودتر تمومش کنم و اینکه کجا بیفتم رو بدم دست تقدیر...
راستی من تابرج11 سال93 معافیت تحصیلی دارم میتونم تمدید کنم دیگه؟؟؟

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان تاریخ اعزام من رو زدن 1تیر،اما شنیدم **** برای تیر دیگه سرباز نمیگیره و احتمالا ارتش و نیروی انتظامی میفتیم.حال به نظر شما ارزش دارد من تمدید کنم و شهریور اعزام بشم (چون به احتمال98.5% میتونم پذیرش **** رو بگیرم.)یا اینکه همین تیر برم و 2ماه زودتر تمومش کنم و اینکه کجا بیفتم رو بدم دست تقدیر...
راستی من تابرج11 سال93 معافیت تحصیلی دارم میتونم تمدید کنم دیگه؟؟؟
در مورد اینکه به تاخیر بندازی یا نه؛ سلیقه و نظر خودت مهمه. ممکنه مثلاً ارتش بیفتی و توی شهر خودتون. ممکن هم هست بیفتی لب مرز! هرچند، 2 ماه زودتر اعزام میشی + اگر مسیرت خیلی دور باشه، یک ماه کسر خدمت میگیری. کلاً خودت باید دو دوتا چهارتا کنی.
در مورد درخواست تاخیر؛ بله میتونی درخواست تاخیر کنی. چرا نشه؟ فقط تا دقیقه 90 معطل نکن. چون احتمال پذیرش درخواست کم میشه.

lloll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی اینجا 19 اردیبهشت اعزامه ؟؟؟؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دقیقا این سوال منم هست!
ممنون میشم راهنمایی کنین
بله دوست عزیز لیوان و قاشق لازمه و ببرید که اونجا لنگ نمونید ، چنگال هم بیخیال شید مگه میرین رستوران نایب ;)
موفق باشید

peshd

Registered User
لایک‌ها
148
سرباز 0 هستیم و 19.2 اعزام یکی راهنمایی کنه چی ببریم چه نبریم این برگه ای که میاد میگه مثلا کجا افتادم چند روز قبل خدمت میاد؟!!
به ما که زیر دیپلم هستیم تو اموزشی مرخصی هم میدن؟>؟
روزی چند ساعت باید پست بدیم؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
اخ اخ اخ .
اما در مورد **** .دیگه سرباز اموزشی نمیگیره .فقط دوره تکمیلی .
سرویس غذا برا خودتون ببرید.
اما در مورد ریش اموزشی رفتی دیگه شیش تیغ کن .تا 21 ماه نباید تیغ به صورتت بزنی وگر نه بازداشت.البته تو اموزشی بازداشت به اون صورت نداریم ولی اذیت میکنن.
3-4 روز یا زودتر مونده به اعزام برگه سفیدت میاد .
مرخصی در اموزشی گردان به گردان که هیچ دسته به دسته فرق داره .باید ببینی محیطش چه طوری هست.معمولا 5 و جمعه تعطیل میکنن.
پست تو اموزشی خیلی هست.اکثرا سرکاری .ما که تو اموزشی پست نداشتیم .ولی یگان عوضشو داره در میاد :دی
اون دوستی هم که معافیت مخواد بگیره.تو لباس باشی راحتر کاراتو میتونی انجام بدی .معاف از رزمی یعنی 2 سال الافی به تمام معنا .هیچ کاری عملا نمیکنی .

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
اخ اخ اخ .
اما در مورد **** .دیگه سرباز اموزشی نمیگیره .فقط دوره تکمیلی .
سرویس غذا برا خودتون ببرید.
اما در مورد ریش اموزشی رفتی دیگه شیش تیغ کن .تا 21 ماه نباید تیغ به صورتت بزنی وگر نه بازداشت.البته تو اموزشی بازداشت به اون صورت نداریم ولی اذیت میکنن.
3-4 روز یا زودتر مونده به اعزام برگه سفیدت میاد .
مرخصی در اموزشی گردان به گردان که هیچ دسته به دسته فرق داره .باید ببینی محیطش چه طوری هست.معمولا 5 و جمعه تعطیل میکنن.
پست تو اموزشی خیلی هست.اکثرا سرکاری .ما که تو اموزشی پست نداشتیم .ولی یگان عوضشو داره در میاد :دی
اون دوستی هم که معافیت مخواد بگیره.تو لباس باشی راحتر کاراتو میتونی انجام بدی .معاف از رزمی یعنی 2 سال الافی به تمام معنا .هیچ کاری عملا نمیکنی .
مرسی دوست گرامی
دو تا سوال:
الان که برگه سفید اومده. فردا 1 اردیبهشت هم اعزامم. پادگان آموزشی رو نوشته. الان از کجا میتونم متوجه بشم که یگان رو کجا می افتم؟
(بعد از آموزشی که تقسیم میشیم و می افتیم یگان)، برای ما سربازها، ساعت کاری یگان چه ساعتی هست؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
1 هفته مونده اموزشی تموم شه یگان مشخص میشه.
ساعت.اداری داره .24-24 داره
40 -20 داره(روز) بستگی به شرایط 24-48 داره

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بچه ها بردن قاشق چنگال و لیوان لازمه یا میدن؟ حوله؟ صابون و شامپو؟
لطفا مهمترین وسایلی رو که با خودمون ببریم رو بگه ممنون میشم تا بارمون سنگین نشه/ در مورد لباس چی با خودمون ببریم؟

قاشق و چنگال و لیوان بهتون نمیدن. حوله و صابون و شامپو میدن.

لباس هم چیز خاصی نمیخواد ببری. بهتون شورت و زیرپوش میدن، اما اگر خواستی اونجا کمتر بشوری میتونی خودت هم چند تا ببری. اگر جای سردی میری لباس بافتنی که بتونی زیر بقیه لباس ها بپوشی ببر.

hamidparniyan

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون ازهمه دوستان

نبود چندساعت دیگه؟
فردا صبح اعزام 05 کرمان اموزشی

hamidparniyan

Registered User
لایک‌ها
36
راستی دوستان گل یه سوال مهم
موارد گفته شده توپست اول مربوط به الان هم هست؟
تغییراتی نداشته؟
شرایط و توضیحات و وسایل لازم برای بردن ، همون موارد گفته شده هست؟؟؟؟
اطلاعات جدید بدین
مرسی

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
راستی دوستان گل یه سوال مهم
موارد گفته شده توپست اول مربوط به الان هم هست؟
تغییراتی نداشته؟
شرایط و توضیحات و وسایل لازم برای بردن ، همون موارد گفته شده هست؟؟؟؟
اطلاعات جدید بدین
مرسی
دوست گلم.یه سرویس غذاببر.حوله-شامپو و چیزایه نظافتی همین .چیز دیگه نمیخواد.
2 روز بمونی همه چی دستت میاد بعد تهیه میکنی .

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
تو اموزشی مرخصی هم میدن یا نه؟!
بستگی به جاش داره
بومی باشی که میفرستن برید.
تهران باشید میدن هر روز برید تشریف ببرید منزل یا هرجا دوست دارید.
اما همه جا میاندوره رو میده ، اولش هم یه هفته و باز اکثرا میدن لباس هاتونو درست کنید.

awi1369

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
کسی از دوره کد مخابرات و جنگال لویزان چیزی میدونه!!
help!!!!!!!!!!!!!!!

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام
کسی از دوره کد مخابرات و جنگال لویزان چیزی میدونه!!
help!!!!!!!!!!!!!!!

توی گروه 401 جنگال هست برای لسانس هام توی مرآمخ دوتاش حرف نداره
واقعا دوره عاااااااااااالی هتلی هستش.

ali14041404

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من می خام برم خدمت و قصد دارم امریه بگیرم اما غیبت دارم ... سوالم اینه که اگه برم **** وظیفه و درخواست یدم که غیبتم رو ببخشن مثلا برم دیدار حضوری با مسئولین **** وظیفه و دلایل خانوادگی و مشکلاتم رو بگم ممکنه غیبت رو ببخشن تا من بتونم امریه بگیرم ؟؟! تا به حال کسی این کار رو کرده و همچین تجربه ای داره ؟؟؟ منظورم اضافه خدمت نیست منظورم غیبته ....خواهشمندم دوستان عزیز راهنمایی بفرمایند .....

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
با سلام
من می خام برم خدمت و قصد دارم امریه بگیرم اما غیبت دارم ... سوالم اینه که اگه برم **** وظیفه و درخواست یدم که غیبتم رو ببخشن مثلا برم دیدار حضوری با مسئولین **** وظیفه و دلایل خانوادگی و مشکلاتم رو بگم ممکنه غیبت رو ببخشن تا من بتونم امریه بگیرم ؟؟! تا به حال کسی این کار رو کرده و همچین تجربه ای داره ؟؟؟ منظورم اضافه خدمت نیست منظورم غیبته ....خواهشمندم دوستان عزیز راهنمایی بفرمایند .....
کسایی که غیبت دارند شامل امریه نمیشند.
بعید هم میدونم با صحبت کردن چیزی حل بشه. مگر اینکه یه پارتی خیلی خیلی کلفت داشته باشی که حاضر باشه به خاطر تو متن صریح قانون رو (که گفته غایبین نمیتونند امریه بگیرند) نادیده بگیره. که اونم تکی کاری نمیتونه بکنه. باید سفارشت رو به چندجا بکنه.
پس به نظر من نمیشه.

pouria_terror

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان دوره کد الکترومکانیک و تجهیزات زمینی لویزان چه جوریه ؟
کسی اطلاع داره ؟

بالا