برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
از جولو **** ... خبردار!
۰۵ خدانگهدار
156fs428254.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
الدنگ اموزشیت تموم شد.چی زود
کجا افتادی ؟

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
منم امروز رفتم بیمارستان خانواده وقت شورا گرفتم واسه ۱۴/۲ دعا کنین معاف شم کف پام صافه یه هفته هم استراحت :دی

Sent from my iPhone using Tapatalk

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
الدنگ اموزشیت تموم شد.چی زود کجا افتادی ؟

اومدم...وای اومدم...
از اون بیابان اومدم...
یونم پاره شد ولی اومدم!
kat.gif
:دی
===
عمو افتادم کله شهر... صفر شیش!
چیزی میدونی دربارش؟...چجوریاس؟

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
منم امروز رفتم بیمارستان خانواده وقت شورا گرفتم واسه ۱۴/۲ دعا کنین معاف شم کف پام صافه یه هفته هم استراحت :دی

Sent from my iPhone using Tapatalk

kambujie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اقا برگه امریه من اومده
دوره کد مهمات خوردم پادگان لویزان
کسی میدونه چجوریاس ؟ کد مهمات چیه ؟ تقسیم بعد از این دوره کد کجاها میشه

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سلام
اقا برگه امریه من اومده
دوره کد مهمات خوردم پادگان لویزان
کسی میدونه چجوریاس ؟ کد مهمات چیه ؟ تقسیم بعد از این دوره کد کجاها میشه
دوره کد کلا خوبه اگه تحملشو داشته باشی . جاش لویزان هست که الانم خوب فصلیه سرد نیست.اصلا نگران نباش. رفیقای من هم که باهم 01 بودیم ، کد مهمات خوردن آمار گرفتن خوبه .تقریبا 2 ماه راحتی ، سختیای آموزش مقدماتی رو اصلا نداری . یه طوری بگم بیشترشو علافی ، رژه هم نداری . یه مش مسخره بازیو قدم رو تا کلاس و ... داری. دورتم که تموم بشه با 5 ماه خدمت میری تو یگان عشق و حااال میکنی

kambujie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوره کد کلا خوبه اگه تحملشو داشته باشی . جاش لویزان هست که الانم خوب فصلیه سرد نیست.اصلا نگران نباش. رفیقای من هم که باهم 01 بودیم ، کد مهمات خوردن آمار گرفتن خوبه .تقریبا 2 ماه راحتی ، سختیای آموزش مقدماتی رو اصلا نداری . یه طوری بگم بیشترشو علافی ، رژه هم نداری . یه مش مسخره بازیو قدم رو تا کلاس و ... داری. دورتم که تموم بشه با 5 ماه خدمت میری تو یگان عشق و حااال میکنی

اقا ممنون از راهنماییت
فقط شما نمیدونی اوضاع مرخصیش چطوره ؟ تا 2 کلاس هست یا تا5 اینا
و اینکه بعدش کجا ممکنه تقسیم بشیم ، من اصفهانم ممکنه بیوفتم همین اصفهان ؟
بازم سپاس

paydar69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
از دوستان کسی در مورد انجام آموزشی همزمان با ماه رمضان چیزی میدونه؟! کلا جچوریه؟!
با توجه به ماه رمضان،اعزام تیرماه خوبه یا نه؟! ممنون از پاسختون.
16.gif

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
بهترین موقع برای رفتن به خدمت همین ماه رمضان هستش

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
ما هم از 01 اومدیم. مردک بچه تهرانا رو از روز 2شنبه (روز پذیرش) تا روز شنبه (که شروع آموزشی هست) 3 تا 3تا از هر یگان انداخت نگهبان.
هیچی دیگه ما هم 4شنبه نگهبان بودیم.
تو این پادگانا یه سری از آدم ها چقدر غیرقابل تحمل هستند!
غذا هم که از بس کافور میزنند بوی سگ مرده میده دور از برکتش. حالم بد شد.

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
سلام.
از دوستان کسی در مورد انجام آموزشی همزمان با ماه رمضان چیزی میدونه؟! کلا جچوریه؟!
16.gif
پارسال 19 / 4 اولین روز ماه رمضون بود . غذا بیشتر میدن . صبح گاه شامگاه نداری . رژه کم میبرند . تنبیه بدنی نمیکنند و ... در عوض خوابت کمتر میشه . پارسال اونایی که اردوگاهشون خورده بود به ماه رمضون فقط یه نیم روز رفتند واسه تیر اندازی همین . یادمه بدو رو هم نداشتیم همش قدم رو بود . ههه وقتی بری میگی ای کاش ماه رمضون دو ماه بود . هههه .

Sent from my HTC One using Tapatalk

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
پارسال 19 / 4 اولین روز ماه رمضون بود . غذا بیشتر میدن . صبح گاه شامگاه نداری . رژه کم میبرند . تنبیه بدنی نمیکنند و ... در عوض خوابت کمتر میشه . پارسال اونایی که اردوگاهشون خورده بود به ماه رمضون فقط یه نیم روز رفتند واسه تیر اندازی همین . یادمه بدو رو هم نداشتیم همش قدم رو بود . ههه وقتی بری میگی ای کاش ماه رمضون دو ماه بود . هههه .
این ها توصیفات گروهان ما بود . ممکنه وضع شما نسبت به دوره ی ما بهتر یا بدتر بشه

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
مرسی دوست عزیز بابت پاسخت و به نظرت علتش چیه؟!
معلومه دیگه. تو ماه رمضون کمتر اذیت میشی. چون کمتر میدوی. کمتر زیر آفتابی. کمتر اذیتت میکنند. آموزشت کمتره و راحتیت بیشتر.روزه گرفتن هم دست خودته.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سلام.
16.gif
بهترین اعزامه
معروفه به اعزام طلایی!!!
حال میکنی
مخصوصا اگه بعد از ده روز از اموزشیت ماه رمضون شروع بشه دیگه کل اموزشی میشه صفا سیتی!!
هی داد بیداد
بهترین دوره خدمت هم همون اموزشیه هرچند که خدمت کلا جالب نیست اما خب توی کلش اموزشی نسبت به بقیش بهتره
شانس و پارتی هم خیلی شرطه
یا باید پارتی داشته باشی یا شانس که محل خدمتیت خوب باشه لااقل اگه اجباری داری میری خدمت و عمرت باطل میشه و هیچی هم یاد نمیگیری بجاش کمتر اذیت شی یا دیگه لااقل جونت در امان باشه
اینا شانس میخواد
نه مثه اون بنده خدا مرزبانی که شهید شد! خدا رحمتش کنه
قسمت اونم این بود دیگه

Sent from my ipad

arminagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان عزیز ... یه سوال خیلی حیاتی دارم
بنده دیروز دفترچمو ارسال کردم.میخواستم بدونم برای گرفتن امریه چطور میتونم اقدام کنم ؟
با توجه به اینکه کارت ایثار داره پدرم و عمه ام در ارتش کارمند هست میخوام در آزمایشگاه ارتش اگه بشه امریه بگیرم.(رشتم میکروبه)
عمه ام از نیروی دریایی ارتش پرسید بهش گفتن برین **** وظیفه ...امروز رفتم **** وظیفه حوالم دادن به خود نیروی دریایی ارتش
آیا میشه تو این دو ماه که مونده فرم جذب نیروی امریه رو پر کنم ؟ از کجا باید اقدام کنم؟ زمان به خصوصی داره
اگه کوچکترین اطلاعی دارین بی نصیب نذارینم دوستان با تشکر

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
سلام دوستان عزیز ... یه سوال خیلی حیاتی دارم
بنده دیروز دفترچمو ارسال کردم.میخواستم بدونم برای گرفتن امریه چطور میتونم اقدام کنم ؟
با توجه به اینکه کارت ایثار داره پدرم و عمه ام در ارتش کارمند هست میخوام در آزمایشگاه ارتش اگه بشه امریه بگیرم.(رشتم میکروبه)
عمه ام از نیروی دریایی ارتش پرسید بهش گفتن برین **** وظیفه ...امروز رفتم **** وظیفه حوالم دادن به خود نیروی دریایی ارتش
آیا میشه تو این دو ماه که مونده فرم جذب نیروی امریه رو پر کنم ؟ از کجا باید اقدام کنم؟ زمان به خصوصی داره
اگه کوچکترین اطلاعی دارین بی نصیب نذارینم دوستان با تشکر
سلام دوست گرامی
بعد از ارسال دفترچه، ممکنه 3 هفته طول بکشه تا برگ سبز شما رو پست بیاره (توی برگه سبز، تاریخ اعزام و داشتن یا نداشتن اضافه خدمت نوشته شده. با اضافه خدمت، شخص رو به عنوان امریه نمی پذیرن)
اما شما میتونی 48 ساعت بعد از ثبت درخواست اعزام در پلیس+10 ، دوباره تشریف ببرید پلیس+10 و پرینت برگه سبز بگیرید و دیگه 3 هفته منتظر نمونید. این پرینت هم معتبر هست، چون امضا و مهر پلیس+10 رو داره.

سازمان های امریه دهنده 2 دسته هستن:
1- تاریخ مشخصی برای پذیرش امریه دارن. (مثلاً میگن ما فقط اعزامی های برج 4 رو پذیرش میکنیم. شما مجبور میشید که یه جوری درخواست اعزام کنید که اعزام شما بیوفته همون ماهی که اونا میخوان). شما باید از نیروی انسانی یا کارگزینی اون سازمان بپرسید که آیا امریه می پذیرن یا نه؟ و چه تاریخی مد نظرشون هست.
2- تاریخ مشخصی ندارن؛ باز شما باید شرایط پذیرش رو و اینکه اصلاً نیرو لازم دارن یا نه رو از نیروی انسانی یا کارگزینی بپرسید.

2 ماه وقت، کاملاً کافی هست. فقط باید پیگیر باشید.

kambujie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ما هم از 01 اومدیم. مردک بچه تهرانا رو از روز 2شنبه (روز پذیرش) تا روز شنبه (که شروع آموزشی هست) 3 تا 3تا از هر یگان انداخت نگهبان.
هیچی دیگه ما هم 4شنبه نگهبان بودیم.
تو این پادگانا یه سری از آدم ها چقدر غیرقابل تحمل هستند!
غذا هم که از بس کافور میزنند بوی سگ مرده میده دور از برکتش. حالم بد شد.

نگهبانی 01 حال میده که !
اگه یگان خوب بیوفتید خدمت بهتون سخت نمیشه
دیگه از01 بهتر جایی پیدا نمیکنید.اکثر فرمانده ها جز یکی 2 نفر خیلی خوب هستند.گوشی هم میتونید ببرید داخل فقط یجا مخفی کنید دژبان نبینه
اگرم ازتون گرفتن نترسید هیچ اتفاقی نمیوفته نهایتا یه نگهانی تنبیهی میخورید

بالا