برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
من انصرافی بودم

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان قضیه کد خوردن چیه؟ میشه لطفا توضیح بدید؟
درضمن، جناب @hamsokhan68 شما تازگی ها خدمت رفتید؟ یعنی شما رو روز اول مرخص نکردن برای کچل کردن و آماده کردن لباس هاو... ؟
نه من ديگه اشخور نيستم.به ما که مرخصى ندادن.
دوره کد يه دوره به اصطلاح اموزشى هست که بعد از اموزشى بيشتر افراد ميخورن.درجه نداريد و فقط سردوشى داريد. مرخصيشم بد نيس.دوماهه.

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
برخی از ارگانهای نظامی که سرباز میگیرن بر حسب نیازشون دانشجویان رو بعد از آموزش رزم مقدماتی ، بسته به نیاز و نیز رشته و میزان تحصیلات دانشجو ، به دوره کد میفرستن .که 45 روز یا 2 ماه طول میکشه .
از دوره توپخانه ، عقیدتی ، رژه بگیر تا خیلیای دیگه . رشته هایی مثل کامپیوتر کد نمیخورن ، اما دیده شده برخیاشون میخورن. فوق لیسانس به بالا هم دوره کد نمیخوره .
مثلا دوره کد نزاجا که ما هستیم رژه ، عقیدتی ، توپخانه و ... هست .
سوال دوم ، آقا بخوای نخوای کچل باید بشی. بهتره خودت بزنی تا اینکه خودشون کچلت کنن. من روز اول زدم موهامو رفتم . الانم برای پایان دوره گفتن یه مقدار دیگه بزنین. من رو روز اول مرخصی دادن 3 روز ، برای لباس ، برخی وسایل مورد نیاز و ... توی ارتش و نزاجا معمولا مرخصی میدن اما پادگان های دیگه ممکن هست ندن مرخصی !
مرسی از راهنمایی خوبتون
من افتادم ****. فکر می کنید روز اول مرخصی بدن؟
کلاً در مورد خدمت در **** آیا اطلاع دارید؟ (مدرک لیسانس)

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام برادر .
ورودت به 01 ، برترین مرکز آموزش نزاجا رو تبریک میگم و روزای خوشی رو برات آرزو میکنم
اول باید بهت بگم دو تا هنگ داریم. سیستم آموزشی قوی داریم ، عقیدتی خیلی خوووبه و...
اگر میخوای خوب و خوش باشه ، بهت توصیه میکنم وقتی خواستن تقسیمت کنن (روز اول که میری) اگه شد برو 732 یا 733 ، فرماندهان بسیار خوبی داره . بماند توضیحات دیگه . اگه هم نشد هم هنگ یک افتادی هم خیلی خوبه یعنی واقعا بهش میرسن.

کلاس آموزشی و رژه زیاد داری . رژه رو خوب یاد بگیر چون برای این پادگان رژه حکم ناموس داره ! برای امتحال پایانی برو نمونه سوالا رو گیر بیار(افسر آموزش داره) ، بخون نمرت میره بالا حال میکنی تو تقسیم .
7 روز دووم بیار باقیش حله میشه مثه کره.
راستی اردوی زندگی در شرایط سخت هم خواهید رفت ، اونجا هم برو عشق و حال کن . اما حتما با خودت کار با آفتابه رو تمرین کن که به کارت میاد شدییید! آب معدنی + لیموترش +قند ، یادت نره :دی
مرخصی روزبرگ بهت میدن ازش نهایت استفاده رو ببر اما شرطی نشی ! یهو بازداشتت میکنن میره رو اعصابت . اگه تهرانی ماشین بیار پارکینگ داره راحت میری و میای
نکته مهم: فوق لیسانس دوره کد نمیخوره
ایشالا موفق باشی

مرسی دوست عزیز
یه سوال.
این برگه سفیدم که زده اعزامم 01 هست رو من رفتم از پلیس 10+ گرفتم. اما 2 تا شماره تلفن پشت برگه نوشتم. عیبی نداره همون برگه رو ببرم پادگان که؟ گیر که نمیدن پشتش لاک غلط گیر استفاده شده؟

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
مرسی دوست عزیز
یه سوال.
این برگه سفیدم که زده اعزامم 01 هست رو من رفتم از پلیس 10+ گرفتم. اما 2 تا شماره تلفن پشت برگه نوشتم. عیبی نداره همون برگه رو ببرم پادگان که؟ گیر که نمیدن پشتش لاک غلط گیر استفاده شده؟
کی اعزامی برادر

hamidparniyan

Registered User
لایک‌ها
36
دروددوستان گل
اول اردیبهشت که عرض کردم خدمت دوستان گل اعزامم 05 کرمان آموزشی
لیسانس هستم کامپیوتر نرم افزار
1-به نظر شما دوره کد میخورم؟
موقع تقسیم امکان داره شهرخودم اصفهان بیفتم؟
چون نیروی زمینی داره!!!!

2-بیشترنیرو های 05 با شرایط من کجاها تقسیم میشن؟

3-سوال دیگه اینکه من دیسک کمر دارم معاف دائم بودم ازعمد دوبارفرستادنم برای معاینه و باردوم ردم کردن و معاف ازرزم دادن! حال سوال اینجاست توی 05 کرمان میشه کاری کرد برای دنباله معافیتم؟
شرایط عمل دیسک کمررو هم دارم اوضاعم خرابه!
کسی ازدوستان میتونه راهنمایی کنه؟چقدرامیدهست به گرفتن معافی؟05 کرمان تیم پزشکی خوبی دارن (برای رعایت حق)؟

ممنون ازهمه دوستان عزیز

alireza6685

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوران آموزشی رو تموم کردم و برگه امریه رو دادن دستم. بله، مرزبانی سیستان و بلوچستان!!! با مدرک فوق لیسانس
ما که به فنا رفتیم ولی یکی بگه میشه تو یگان جدید که همون مرز سیستان هست گوشی برد؟

• Like
Reactions: prn

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
دروددوستان گل
اول اردیبهشت که عرض کردم خدمت دوستان گل اعزامم 05 کرمان آموزشی
لیسانس هستم کامپیوتر نرم افزار
1-به نظر شما دوره کد میخورم؟
موقع تقسیم امکان داره شهرخودم اصفهان بیفتم؟
چون نیروی زمینی داره!!!!

2-بیشترنیرو های 05 با شرایط من کجاها تقسیم میشن؟

3-سوال دیگه اینکه من دیسک کمر دارم معاف دائم بودم ازعمد دوبارفرستادنم برای معاینه و باردوم ردم کردن و معاف ازرزم دادن! حال سوال اینجاست توی 05 کرمان میشه کاری کرد برای دنباله معافیتم؟
شرایط عمل دیسک کمررو هم دارم اوضاعم خرابه!
کسی ازدوستان میتونه راهنمایی کنه؟چقدرامیدهست به گرفتن معافی؟05 کرمان تیم پزشکی خوبی دارن (برای رعایت حق)؟

ممنون ازهمه دوستان عزیز

شما مدارک پزشکی رو با خودت آموزشی ببر ... حتما بدرت میخوره ... لااقل از دست رژه و نگهبانی راحت میشی :)

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوران آموزشی رو تموم کردم و برگه امریه رو دادن دستم. بله، مرزبانی سیستان و بلوچستان!!! با مدرک فوق لیسانس
ما که به فنا رفتیم ولی یکی بگه میشه تو یگان جدید که همون مرز سیستان هست گوشی برد؟

داداش گلم عادت میکنی به این چیزا! البته من نمیدونم مدرکت چیه دقیقا.
تو این مملکت اکثر جاها فقط پ-پ (پارتی-پول) حرف اول و آخر رو میزنه! چون الان آدمای خودشون با این دانشگاههای پیام گور!!! و غیرانتفاعی و غیرعلمی ولی کاربردی!!! مدرک دار میشند و دیگه هیچ کس نمیتونه پست و منصبشون رو بگیره!
من خودم با ارشد برق تهران پارسال رفتم وزارت دفاع واسه امریه. اصلا مصاحبه کننده علمی نداشتند!فقط مصاحبه عقیدتی بود و چون خودشون رو معصوم و والاتر از امثال من میبینند تو این مسائل دینی، خیلی راحت بهم گفتند ما متعهد میخوایم نه متخصص!
منم لج کردم دیگه این مملکت رو گذاشتم واسه خودشون. این 2 سال کذایی رو میگذرونم و مثل خیل عظیم کسانی که هر روز دارند کشور رو ترک میکنند، میرم و دیگه پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم.
فکر میکنی واسه چی 2 سال کمتر نمیکنند سربازی رو؟ به خاطر اینکه 2 سال مفت دارند ازت کار میکشند بی جیره و مواجب!

makan_sky

Registered User
لایک‌ها
90

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
تو این مملکت اکثر جاها فقط پ-پ (پارتی-پول) حرف اول و آخر رو میزنه! چون الان آدمای خودشون با این دانشگاههای پیام گور!!! و غیرانتفاعی و غیرعلمی ولی کاربردی!!! مدرک دار میشند و دیگه هیچ کس نمیتونه پست و منصبشون رو بگیره!
من خودم با ارشد برق تهران پارسال رفتم وزارت دفاع واسه امریه. اصلا مصاحبه کننده علمی نداشتند!فقط مصاحبه عقیدتی بود و چون خودشون رو معصوم و والاتر از امثال من میبینند تو این مسائل دینی، خیلی راحت بهم گفتند ما متعهد میخوایم نه متخصص!
منم لج کردم دیگه این مملکت رو گذاشتم واسه خودشون. این 2 سال کذایی رو میگذرونم و مثل خیل عظیم کسانی که هر روز دارند کشور رو ترک میکنند، میرم و دیگه پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم.
فکر میکنی واسه چی 2 سال کمتر نمیکنند سربازی رو؟ به خاطر اینکه 2 سال مفت دارند ازت کار میکشند بی جیره و مواجب!
داداش متاسفانه همینه .راه دور نریم من خودم دیدم پارتی میتونه چی کار کنه.منو از کرج ورداشتن انداختن نزدیک اونم چی طرف با خودکار خط زد روش نوشت میدان پاستور به همین راحتی .
بعد خدمتته دیگه خیلی نامردی توشه.یکی میبینی میفته مرز یکی میفته تهران صب تا 1 و 45 .ادم فروشی توش هست و چیزاییه دیگه که همه میدونن.
بعدش الکی تو مخی نرو واسه خودت سرهنگش که هیچ سردار و امیرش نمیتونه جلو ثانیه هارو بگیره میگذره میره.
ایشالا میری اونجا (سیستان)درجه دارم هستی بد نمیگذره حداقلش اینه فرماندتون هم درجت میشه (**** هستی ؟) چون جدیدا 3پاه مرزو گرفته و کرون کرون نیرو میفرسته اونجا.اگه 3پاهی و بچه تهرانی و شهرستان افتادی بگو.بگم بری پیش کی بلکه فرجی بشه .چون سردار دستور داده هرکی شهر خودش بندازن.

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام

دوستان دانشجویان انصراف چه مدت فرصت دارن واسه اعزام به سربازی ؟

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229

بالاخره یکی پیدا شد حرف دل ما رو زد
هرچی بدبختی داریم ناشی از همین پارتی بازی ها هستش
2 سال پیش که ما رفتیم آموزشی ... روز اول یکی اومد اونجا برگ سبزشو داد رفت ... 2 ماه بعد اومد برگه امریه رو گرفت رفت ... بدون اینکه 1 روز آموزشی بیاد :general208:

makan_sky

Registered User
لایک‌ها
90
نیرو هوایی .به قول بچها هتل هوایی.بد نیست .
هتل؟؟؟!!!!!!!!!!
نیرو هوایی که سخت ترین اموزشی رو داره برادر
++++++
اونیم که میگه طرف اموزشی نیومده شاید کفایت از بسیج داشته

farzad.1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون سرباز لطف کنید بگید که مالک اشتر اراک چطوریاس؟؟ یکمی بحرفید دراینباره. بقول معروف هل و هارمون را میارن :D یا ملایمتر رفتار میکنن؟؟

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
بنده 1 اردیبهشت اعزام خواهم شد به پادگان سیدالشهدا (****).
دوستانی که با **** آشنایی دارن، هم آموزشی و هم یگان، لطفا راهنمایی کنن که محیط در **** چطوریه؟ برای لیسانس چطوره؟ توی یگان، چه کارهایی به ما محول خواهد شد؟

بالا