برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
فعلاً که نه، اونم همون روش دولوپره فکر کنم، تا وقتی جیل بریک نشه (که معلوم نیست کی میشه )کاری نمیشه کرد.
البته تو 8.1 فایل منیجر اضافه میشه، اون موقع میشه راحت نصب کرد، اما تو اون موقع فکر نمیکنم راهی وجود داشته باشه، توی وینفون سنتر هم گشتم، فعلاً راهی نیست جز دانلود مستقیم!
8.1 قراره کی بیاد؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
8.1 قراره کی بیاد؟
13م پیش نمایش و معرفیشه، قرار بوده برای دولوپرا عرضه شه پیشنمایشش همون روز کنفرانس، البته یکی از اعضای مایکروسافت توی توییترش گفته که پیش نمایش عرضه نمیشه!
احتمال زیاد دروغ آوریل باشه، اگه 13م پیش نمایشش بیاد نهایت تا یکی دو ماه دیگه برای همه دستگاه ها عرضه میشه

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
13م پیش نمایش و معرفیشه، قرار بوده برای دولوپرا عرضه شه پیشنمایشش همون روز کنفرانس، البته یکی از اعضای مایکروسافت توی توییترش گفته که پیش نمایش عرضه نمیشه!
احتمال زیاد دروغ آوریل باشه، اگه 13م پیش نمایشش بیاد نهایت تا یکی دو ماه دیگه برای همه دستگاه ها عرضه میشه
اونام مگه دروغ 13 دارن ؟:دی

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
8.1 قراره کی بیاد؟
اینجور که پیداست تا اواخر ماه برای دولوپر ها عرضه میشه
:D
30747532902550536187.png

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
یه سوال داشتم ! من تا حالا با گوشی هایی که ویندوز فون هستن کار نکردم ، یه X2 میخوام بخرم .
1: تنوع برنامه ها چطوریه ؟ مثلا واتس آپ و برنامه های معمول این روزها روش نصب میشه ؟

2: بازی چطوری؟

اصلا کلا از این سیستم عامل راضی هستین ؟

Hoseinm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
براي مصرف كمتر باطري چه پيشنهاد ميكنيد؟

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
یه سوال داشتم ! من تا حالا با گوشی هایی که ویندوز فون هستن کار نکردم ، یه X2 میخوام بخرم .
1: تنوع برنامه ها چطوریه ؟ مثلا واتس آپ و برنامه های معمول این روزها روش نصب میشه ؟

2: بازی چطوری؟

اصلا کلا از این سیستم عامل راضی هستین ؟
سلام عزیزم
گوشیهای ویندوزفون محیط ساده و روونی دارند.سیستم عالی بدون هنگ و روون هستش
گوشی های نوکیا بهتر هستند و پشتیبانی خود نوکیا هم دارند و بیشتر رسیدگی میکنند از لحاظ نرم افزاری و سیستمی
برنامه ها کاملا راضی کننده هستند و نیازها رو برطرف میکنند
بازی های معروف رو اکثرا داره و اصلا حافظه کم میاری برای نصب بازی و برنامه
آسفالت 8 جدید هم بصورت رایگان در دسترس هست با کیفیت عالی.حتی بر روی لومیا 520 که رم 512 داره هم نصب میشود :)

براي مصرف كمتر باطري چه پيشنهاد ميكنيد؟

برای بهینه شدن و شارژ دهی بیشتر باطری این نکات را حتما رعایت کنید

1. نور صفحه گوشی را به صورت دستی انتخاب کنید و روی low بذاریدsetting/brithness
2. فعال کردن باطری سیور (Battery Saver) از مسیر Settings > System > Battery Saver
البته اگه فعال باشه کاشی ها به صورت لایو دیگه نیست
3.تو Settingsدر قسمت Mobile Network قابلیت Data Roaming را غیر فعال کنید.
4.غیر فعال کردن اپ ها در بکگ راند
Settings > Applications > background tasks > and switch off apps running in background.
5.استفاده از رنگ پس زمینه مشکی و رنگ کاشی تیره تر
6.بلوتوث و wifi و GPS را در صورت عدم نیاز خاموش کنید.
7.استفاده از شبکه های 3G را غیر فعال کنید.البته اگه سیم کارت رایتل ندارید
8.توی گیم هاب وموزیک هاب ایکس باکس در قسمت setting ارتباط با ایکس باکس وسینک گیم ها وموزیک ها رو خاموش کنید
Settings > applications > Games.
9-در تنظیمات Inbox گوشی تنظیم کنید که برای دریافت ایمیل ها مدت بیشتر ی را منتظر باشد به عنوان مثال به نظر من manually را انتخاب نمایید .

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یه پخش کننده ویدیو معرفی کنید که کار کنه!

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
moli player بگیر دادا

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
همه چی پخش میکنه
شما برو try کن اپو فقط حدودا 1ماه یه بار باید پاک کنی باز اینستال کنیش نیازی به دولوپرشم نیست

raptorex

Registered User
لایک‌ها
41
من تازه لومیا 920 خریدم هر زمان میرم استور برنامه بگیرم میگه اکانت بزن بعد اکانت هات میل میزنم و پس رو ارور میده که سرور مشکل داره بعدا امتحان کنید هر زمان با اینترنت های مختلف هم امتحان کردم همینه و اینکه من شدیدا به وایبر نیاز دارم و به خاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم چیکار باید بکنم؟

این اولین گوشی ویندوز فونمه

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
من تازه لومیا 920 خریدم هر زمان میرم استور برنامه بگیرم میگه اکانت بزن بعد اکانت هات میل میزنم و پس رو ارور میده که سرور مشکل داره بعدا امتحان کنید هر زمان با اینترنت های مختلف هم امتحان کردم همینه و اینکه من شدیدا به وایبر نیاز دارم و به خاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم چیکار باید بکنم؟

این اولین گوشی ویندوز فونمه
سلام عزیزم
مبارکه .بسیار گوشی خوبی خریدید و کمی صبر و حوصله کنید این گوشی روی غلطک بیوفته دیگه عاشقش میشید

ابتدا باید
http://forum.persiantools.com/threads/پرسش-و-پاسخ-در-رابطه-با-مشکلات-ویندوزفون-8-و-8-1.551344/
این تاپیک رو به دقت دنبال کن.اگه مشکلی بود در خدمتم
یادت باشه قسمت تنظیمات گوشیت برو و رجیون رو امریکا بزار و برو تنظیمات ایمیلت و اونجا هم امریکا بزار. ایران بزاری همین مشکل عدم دسترسی پیدا میکنی.

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببینم surface چند نوع داره که قیمت هاش متفاوته ؟ قلم خودش داره یا باید جدا خرید ؟ من تو مقایسه ی سایت یاهو دیدم میگفتن برنامه (program) میشه روش نصب کرد این یعنی برنامک نداره ؟ لطفا راهنمایم کنید

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بینم surface چند نوع داره که قیمت هاش متفاوته ؟ قلم خودش داره یا باید جدا خرید ؟ من تو مقایسه ی سایت یاهو دیدم میگفتن برنامه (program) میشه روش نصب کرد این یعنی برنامک نداره ؟ لطفا راهنمایم کنید

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بینم surface چند نوع داره که قیمت هاش متفاوته ؟ قلم خودش داره یا باید جدا خرید ؟ من تو مقایسه ی سایت یاهو دیدم میگفتن برنامه (program) میشه روش نصب کرد این یعنی برنامک نداره ؟ لطفا راهنمایم کنید
surface اصلا ویندوزفون نیست
یه مدلش ویندوز RT ه که هر برنامه ای روش نصب نمیشه
اون یکی مدل pro هستش که تقریبا همه کار میشه باهاش کرد

Last edited:

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کجا ی اینترنت میتونم در مورد دو تا شون بیشتر بدونم

بالا