• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
اوه باید بابت سایز عکس ها که (800*600) هست بخشید . آخه من از مانیتور واید استفاده میکنم و با این سایز صفحه به هم نریخته بود . در مورد حجم عکس ها هم که فکر نمیکنم که الان دیگه 200 - 300 کیلوبایت سایز حجیم به حساب بیاد ولی به هر من عکس ها رو به صورت TH میزارم تا مشکلی پیش نیاد .

×راستی اینو فقط محض اطلاع میگم که اگه چند تا عکس سنگین تو صفحه باشه صفحه به زور بالا نمیاد بلکه استایل و متون صفحه خیلی راحت لود میشند و فقط اون عکس های سنگین ممکنه که یه مقدار لود شدنشون طول بکشه× :)

حیاط پشتی خونمون :

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
ولی عکس جالبی بود نه ؟
آره, سوژه و موضوع جالبی داشت..
14.gif

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
%5B27-11-85%5D%20166%5Bmod%5D.jpg

جمعه 27-11-85 جنگل النگدره - گرگان
Canon Powershot A540

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
ramin_njf نوشته :
ولی عکس جالبی بود نه ؟

لطف دارید

LEnIn+$ نوشته :
آره, سوژه و موضوع جالبی داشت..

کدومشون ؟

خوشحال میشم که منو راهنمایی کنید تا از نظرات شما دوستان کمال استفاده رو ببرم .

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوست عزیزم کادر بندیهاتون اشکال داره عکس اول موضوع خفه شده و به اشتباه از کادر مربعی استفاده شده بایستی از کادر عمودی استفاده میکردید تا در کنار جنگل بودنش مورد توجه قرار بگیره. در ضمن اوراکسپورزه ( نور بیش از حد داره) و باعث شده جزئیات برگ از بین بره.

عکس دوم که شدیدا" مشکل سوژه و کادر داره ، عکس خیلی سلوغه و موضوعات درونش تفکیک نشدن . میدان خیلی بد از دو طرف !!! بریده شده و محدود شده در کار اصلا" دلچسب نیست ، تو کادر بندی بیشتر دقت کن. اما کار فنیت از لحاظ نوری خوب هستش . موفق باشی عزیزم.

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
از راهنمايي و دقت نظر شما بي اندازه سپاسگزارم...

narcis_a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
34rd5ky.jpg

هینم از این..برای کسی که فقط روشن و خاموش کردن دوربین رو بلده!نظرتون؟

arkdvi

کاربر فعال
لایک‌ها
0
arkdvi.jpg

Canon powershot A540
mod: Auto

Britney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

سلام به همگي:) من با URL كه براي up كردن عكس اينجا مي خاد مشكل دارم! :( يعني فقط عكسي رو مي تونيم اينجا بزاريم كه تو يه سايتي قبلا up شده باشه و اينجا بهش لينك بديم؟؟
چنتا عكس غيرحرفه اي ولي خوشگل دارم كه دوست دارم ببينين..:happy:
ممنون

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
عکس رو تو سایت www.freeshare.us آپلود کنین . 8 تا لینک بهتون میده، تو 4 تا لینک بالایی لینک سوم رو اینجا کپی کنین که عکس به صورت thumbnail دیده بشه
47145s5.gif

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دانیال جان عکس شما بشدت تاکید میکنم بشدت بلور هستش و اصلا" معلوم نیست رو کجا فوکاس کردید بگمانم این عکس کراپ شده وقتی عکسی وضوح نداره دیگه اهمیتی نداره که چی باشه و چطور گرفته شده باشه چون چیزی نیست که بخوایم در موردش حرف بزنیم.

نارسیس عزیز کادر شما بشدت شلوغه و هیچ مزمونی رو در بر نداره از عواملی که پرسپکتیو ایجاد میکنن استفاده نکردید و اصلا" نخواستید نظر مخاطب رو بجایی معطوف کنید . از نظر من عکستون چو هیچ رده ای از بخشهای عکاسی قرار نمیگیره. البته این شروعه ایشاالله عکسهایی دارید که مطمئنم همه خوششون میاد. راستی کادر مربعی یکی از بدترین و سخت ترین کادرهاست که اونهایی هم که خیلی تو کادر بندی مهارت دارن خیلی کم سراغش میرن پس توجه کنید که استفاده ازش خیلی کمه و شما نباید ازش استفاده کنید.

اقا ارش عکس شما بسیار خوب کادر بندی شده و از لحاظ فنی هیچ ایرادی نداره تنها ایراد مربوط به دینامیک رنج دوربین هستش که اصلا" تقصیر شما هم نیست . کارتون واقعا" قشنگ بوده . تنها بنظرم میاد یکم دیر به این صحنه رسیدید . اما بازم از کار چیزی کم نمیکنه.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
فکر کنم یک تاپیک جداگانه برای عکسهای گرفته شده با گوشی موبایل داریم.

بالا