برگزیده های پرشین تولز

آداب معاشرت

arar195511

Registered User
لایک‌ها
20
من همیشه با دست دادن با خانم ها در ایران مشکل دارم طرف بی حجابه دست نمیده طرف چادریه و پبرزن دست میده!!!!! کی اول دستش را باید دراز کنه؟

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
من همیشه با دست دادن با خانم ها در ایران مشکل دارم طرف بی حجابه دست نمیده طرف چادریه و پبرزن دست میده!!!!! کی اول دستش را باید دراز کنه؟

اصن یه وضی آدم تو این مملکت دیوانه میشه... نمیدونی دستتو ببری جلو، دست میاد جلوت، دست باید بدی یا ندی...! اصن داغون

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
اصن یه وضی آدم تو این مملکت دیوانه میشه... نمیدونی دستتو ببری جلو، دست میاد جلوت، دست باید بدی یا ندی...! اصن داغون

محترمانش اینه که باید کسی که سنش بیشتر هست دست دراز کنه و کسی که سنش پایینتر هست بعد از اون

در مورد خانم ها هم که اصلا معلوم نیست یبار میبینی دست دراز کرد یکی . همون طرف یه جا دیگه دست دراز نمی کنه ..

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
یه نفر که تهرانیه و معلوم نیست چند سالشه و گشذته ش چیه.. وقتی بهم میگه دهاتی.. چی جوابش بدم؟

بگو دهاتی یا شهری چه فرقی میکنه؟!:confused:همگی انسان هستیم.
آن چیزیکه باعث تفاوت بین انسانها میشود و باید ملاک ارزشگذاری قرار گیرد ایمان،دانش،اخلاق و رفتار هستش!
301.gif

لیکن هیچ تفاوتی بین یه فرد ایرانی و آمریکایی وجود ندارد مگر با معیارهایی که نام بردم!
301.gif

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
من خودم شخصا با کسی تا دس دراز نکنه دس نمی دم چه برسه به روبووسی ...
مگه رفیقه خیلی صمیمی ... :rolleyes:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
در جواب این که ( چی کار میکنی ) چی باید بگیم ؟ مثلا طرف اومده خونمون توی جمع میپرسه فلانی چی کار میکنی

بعضیا میگن شما رو دعا میکنیم حالم از این جمله به هم میخوره البته از سوالش هم بدم میاد یه جواب بهتر میخوام

بگو روی چنتا مقاله و سمینار دارم کار می‌کنم که از حسودی نابود شه دیگه اصلا سوال نکنه! :D

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
درود..
یکی ب من گفت این قضیه برام مستولی نشده!..یعنی چیپس این مُستولی!؟:D...
قدیما از این دغدغه ها نداشتیم که:D

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
این جور مسائل رو باید از کجا یاد بگیریم؟
والا نه تو این محیط ها بودیم محیط مدرسه هم که باغ وحش انسان ها بود!

morteza_^^^

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
این جور مسائل رو باید از کجا یاد بگیریم؟
والا نه تو این محیط ها بودیم محیط مدرسه هم که باغ وحش انسان ها بود!

با خوندن کتاب و مجله های علمی و ادبی البته شما وقتتون پا اینترنته وقت برای اینکارا ندارید !!!!!!!!!!!!!

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
باید بری بالاشهر بچرخی
از کودکی همش تو این فکر بودم ک چرا طبقه اجتماعی آدما هر چقد میره بالاتر با فرهنگ تر میشن..
الان شوما یه بچه 10ساله بالاشهری رو بذار جلو من صابون برعکس از من با فرهنگ تره چرا؟ ریشه ش کجاست؟
با خوندن کتاب و مجله های علمی و ادبی البته شما وقتتون پا اینترنته وقت برای اینکارا ندارید !!!!!!!!!!!!!
برای بار 04م میپرسم از شوما:سوراخات کجاست نمکدون:D..؟

Overflow

Registered User
لایک‌ها
42
از کودکی همش تو این فکر بودم ک چرا طبقه اجتماعی آدما هر چقد میره بالاتر با فرهنگ تر میشن..
الان شوما یه بچه 10ساله بالاشهری رو بذار جلو من صابون برعکس از من با فرهنگ تره چرا؟ ریشه ش کجاست؟

ریشش معلومه دیگه . مدرسه ای رفته که شبیه باغ وحش نبوده . با کسایی نشست و برخاست داشته که با احترام با هم برخورد میکردن .

Overflow

Registered User
لایک‌ها
42
رفیق مواظب باش چطور حرف می زنیو فک می کنی ... اگه انقدر خودتو عقله کل و دانا نشون می دی خوبه که رفتارتم همین طور باشه ، در حالی که از ادبیاتت برداشت می شه که حس می کنی به نوعی از این دوستمون و هر کسی که شانس تجربه چیزیو نداشته برتری ... :confused:

مدرسه منم شبیه باغ وحش بوده :دی حتما باید بگم وضعیت چطوره؟ =))))

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
مدرسه منم شبیه باغ وحش بوده :دی حتما باید بگم وضعیت چطوره؟ =))))
مال منم به همینطور ایضا ... ولی اصلا با ادبیات حال نمی کنم ...
الزاما هم بالای شهر رفتن راه حل نیست ...
ادب چیزی نیست جز خیلی ملاحضات ...
اگه می خوای اصالت و ادب واقعی رو طرف یاد بگیره باید با کسی بگرده که خانوادش و خانواده پدر و مادرش تربیت درستی داشتن ... شما برو بالای شهر بیش از اینکه ادب و وقار واقعی رو ببینی فیلمی ازش رو می بینی که افراد جلوی هم دارن بازیگری می کنن ... هر کسیو خواستی ببینی چقدر واقعا ادب و وقار داره با نگاه کردن به برخوردش با پایین دست و خیلی ضعیف تر از خودش اینو ازش بفهم ...

Overflow

Registered User
لایک‌ها
42
مال منم به همینطور ایضا ... ولی اصلا با ادبیات حال نمی کنم ...
الزاما هم بالای شهر رفتن راه حل نیست ...
ادب چیزی نیست جز خیلی ملاحضات ...
اگه می خوای اصالت و ادب واقعی رو طرف یاد بگیره باید با کسی بگرده که خانوادش و خانواده پدر و مادرش تربیت درستی داشتن ... شما برو بالای شهر بیش از اینکه ادب و وقار واقعی رو ببینی فیلمی ازش رو می بینی که افراد جلوی هم دارن بازیگری می کنن ... هر کسیو خواستی ببینی چقدر واقعا ادب و وقار داره با نگاه کردن به برخوردش با پایین دست و خیلی ضعیف تر از خودش اینو ازش بفهم ...

درسته . اصلش همینه . ولی اکثرا چون امکانات سمت بالای شهر هست به لحاظ فرهنگی هم کمی مردم وضع بهتری دارن . منظور خاصی نداشتم منم پایین شهر زندگی میکنم اصلا بحث فخر فروشی نبود.

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
درسته . اصلش همینه . ولی اکثرا چون امکانات سمت بالای شهر هست به لحاظ فرهنگی هم کمی مردم وضع بهتری دارن . منظور خاصی نداشتم منم پایین شهر زندگی میکنم اصلا بحث فخر فروشی نبود.
قربانت منم مال پایینم ... بنده هم قصده جسارت نداشتم قربان ...
بره جبران این عقب افتادگی ها باید چه کرد هموطن؟!
سوالی که می پرسی کوچیکه ولی جوابش به بزرگی یه دریاس ...
معمولا همیشه برای حل مشکل از ریش شروع می کنن می رن به سمت جلو ... به نظرت ریشه این مشکل چیه ؟ ...
هر کس هر ریشه ای رو پیدا کنه و به دمباله حلش باشه مشکلات به همون شکل از همون زاویه ای که شخص دیدتش شروع به حل شدن می کنن ...

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
معمولا همیشه برای حل مشکل از ریش شروع می کنن می رن به سمت جلو ... به نظرت ریشه این مشکل چیه ؟ .
ممنون که پاسخ میدی..
ریشه ش رو خیلی وقته پیدا کردم تو همون دوران دبیرستان 16-17سالگی پیدا کردم..محیط زندگی...پدر و مادر خانواده..البته من انتظاری ازشون ندارم خو اوناهم درگیر مشکلات خودشون بودن.......
هر کی هم میخواد باهام دوست بشه ب خاطر اختلاف طبقاتی و فرهنگی ک دارم نمیذارم این اتفاق بیفته..شاید افسردگی م تاثیر میذاره رو این مورد و موارد دیگر..

بالا