برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان من میخوام بیفتم ارتش و یا **** و لی اصلا علاقه ای به راهنمایی رانندگی و نیروی انتظامی ندارم.کسی نظری ، راه چاره ای ،چیزی نداره...هنور دفترچه رو پر نکردم...
خواهشا کمک کنید
توی دفترچه پرسیده اولویت شما کدومه؟ (ولی خوب فرمالیته هست)

اگر سابقه بسیج دارید، برید از **** منطقه تون پذیرش بگیرید.

اگر مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم هم دارید و حاضرید امریه بشید و 24 ماه با لباس شخصی خدمت کنید، به نیروی انسانی سازمان ها سر بزنید.

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
توی دفترچه پرسیده اولویت شما کدومه؟ (ولی خوب فرمالیته هست)

اگر سابقه بسیج دارید، برید از **** منطقه تون پذیرش بگیرید.

اگر مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم هم دارید و حاضرید امریه بشید و 24 ماه با لباس شخصی خدمت کنید، به نیروی انسانی سازمان ها سر بزنید.

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
من لیسانس مکانیک هستم با 3سال سابقه کار، بسیج فعال ندارم.نمیدونم برای رشته من کجاها میتونم برم برای امریه،هرچی فکر میکنم جایی به ذهنم نمیرسه که مهندس مکانیک رو امریه بگیرن...از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه بگه کجاها مهندسی مکانیک امریه میگیرند؟

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
من لیسانس مکانیک هستم با 3سال سابقه کار، بسیج فعال ندارم.نمیدونم برای رشته من کجاها میتونم برم برای امریه،هرچی فکر میکنم جایی به ذهنم نمیرسه که مهندس مکانیک رو امریه بگیرن...از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه بگه کجاها مهندسی مکانیک امریه میگیرند؟

از لیست زیر، ببین هرکدوم حتی کوچکترین ارتباطی با رشته شما داشت، برو دنبالش:

1- سازمان میراث فرهنگی وگردشگری
2- سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران
3- سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران
4- سازمان حفاظت محیط زیست
5- بهزیستی
6- سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور
7- سازمان بازرسی کل کشور
8- سازمان هواپیمایی کشوری
9- سازمان مدیرت و برنامه ریزی کشور
10- سازمان انرژی اتمی
11- سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
12- وزارت جهاد کشاورزی
13- وزارت نیرو
14- وزارت صنایع ومعادن
15- وزارت نفت
16- وزارت مسکن و شهرسازی
17- وزارت کار و امور اجتماعی
18- وزارت اموزش وپرورش
19- موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی
20- جهاد دانشگاهی
21- بنیاد شهید انقلاب اسلامی
22- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
23- شهرداری( بخش فرهنگی هنری)+فرمانداری
24- سازمان زندانها و اقدامات تامینی
25- گمرک ها
26-سازمان نوسازی مدارس
27- آستان قدس رضوی
28- وزارت تعاون
29- دادگستری
30- گمرک
31- استانداری
32- سازمان مدیریت صنعتی

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
دوستان الان سربازی برا سال ۹۳ چند ماهه؟ همون ۲۱؟ یا ۲۴؟؟ اخرین خبرت چی میگه

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان سلام،چند نفر به من گفتن برو دفترچه رو پر وارسال کن و پس از گرفتن برگه سبز برم پیششون تا منو یه جای خوب بندازند.این یعنی بازم احتمال داره که ارتش یا **** یا نیروی انتظامی بیفتم دیگه؟
چون من بحث اصلیم اینه که نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی نیفتم وگرنه اون دو برام زیاد فرق نمیکنه و چون تک پشر هستم حتما تهران میفتم.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
بچها رفتنی تریب لاشخوری و آقاجون بازی بریم یا شخصیت و اینا :دی
چیا ببریم ؟
همون روز اول ول میکنن بیایم خونه لباس مباسارو درست کنیم ؟
یه سوال دیگه ؟
احتمال داره بعد خدمت همونجا که هستی استخدامت کنن؟
**** هست شیش تیغ بریم یا جنگلی ؟(فقط سیبیل نمیشه؟ )
یکی بود میگفت هفته اول اونجا کلا عقیدتی میگن (شر میگفت)؟
هفته اول هیچ .بعدش بعد از ظهرا ول میکنن بیاییم خونه
کلا هر چی که احساس میکنید برای یه تازه اشخور لازمه بگید
هی 3 ماهم گذشت
letsdothis.png
الکی
کلا دوره اموزشی بهترین دوره خدمته
epiccry.png

یگان تکرار روزهاست.خواب پست.خواب پست.نماز .نهار شام .همین
okay.png
این وسطا یه تجمعی شه ما بریم مسخره بازی....
pftch.png

کل استرس خدمت هم 3 ماهه اولشه بعد دایورته
challengeaccepted.png
(روزی من اونجا 12 ساعت به بالا میخوابم
pokerface.png
)امروز چی بود دیگه فرماندمون میگفت بیا دفتچرو بگیر برو دیگه چی میخوایی ...کف برگ بازی در نیارید دیگه اذیتتون نمیکنن
**** پستی اکثرا بچها حواسشون باشه .حساب کتاب نداره نه با درجه کار دارن نه با پایه خر تو خره .من رزم دار یکمم ارشدمون سرباز صفره
fapfapfap.png
.البته همه چی رفاقتی هست.البته چس ماهی دیگه ....
جایی که پست میدیم امنیتی(تیپ حراست
notbad.png
) خفن ولی حال میده زیادیم خوش میگذره
خواستم بگم قضیه گوشی تلفن حقیقه حقیقت....
fuuthatshi.png

pishosan

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان سلام،چند نفر به من گفتن برو دفترچه رو پر وارسال کن و پس از گرفتن برگه سبز برم پیششون تا منو یه جای خوب بندازند.این یعنی بازم احتمال داره که ارتش یا **** یا نیروی انتظامی بیفتم دیگه؟
چون من بحث اصلیم اینه که نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی نیفتم وگرنه اون دو برام زیاد فرق نمیکنه و چون تک پشر هستم حتما تهران میفتم.
سلام
اگه برگ سبزت بیاد میتونی به ارگان های مربوطه مثل **** و خاتم الانیا و ارتش اینجور جاها بری و درخواست بدی برای پذیرش ! ( به شرط اینکه برگ سبزت به موقع بیاد ! اگه مثل برگ سبز من دیر بیاد که اصلا امکان پذیرش گرفتن نخواهی داشت ! ) مثلا اگه بسیج فعال داشته باشی میتونی بری برا **** پذیرش بگیری (که البته الان یکم سخت شده و به هرکسی نمیدن ) یا اگه مدرک خاصی داشته باشی بری **** یا ارتش پذیرش بگیری یا اصلا از خاتم انبیا امریه بگیری (این راحتتر از پذیرش سپاهه ! کافیه معدلت بالای 14.5 باشه ) و از اینجور چیزا ! در غیر این صورت باید رو شانست کار کنی که کجا میفتی ! رو اون حتما اخرت هم زیاد حساب باز نکن ! چون الان تعداد متاهل ها رفته بالا ! گزینه اول تو گرفتاری ها اونا هستن و گزینه ی اخر تک پسریه ! (خودمم تک پسرم ! ) از طرفی اگه مرزبانی بیفتی که اصلا تک پسر و جفت پسر براشون مهم نیست ! میری مرز !

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان سلام.
متاسفانه یا خوشبختانه من با کلیه امور آشخوری بیگانه ام.چنداتا سوال دارم. لطفا راهنمایی کنید.مرسی
1. آقا اگه واسه آموزشی موبایل ببرم واسم دردسر میشه از طرف دژبان و اینا یا نه؟این موبایل واسم خیلی خیلی مهمه که اگه بشه ببرم!
2. من ارشد برق مخابرات دانشگاه تهران هستم. تاریخ اول اردیبهشت 93 اعزام دارم. معلوم نیست (به صورت حدسی)کجا میفتم آموزشی رو (تا برگه اعزام نیاد؟)
3. الان مدت آموزشی همون 45 روزه؟شنیدم با مرخصی میشه 2 ماه الافی. نمیشه همه این 45 روز رو یکجا رفت تموم؟به هیچ وجه کمتر از این 40 و خرده ای روز نمیشه؟ مثلا شنیدم اعزامیای برج 11 سال 92 خیلی حال کردند. چرا؟
4. من بچه تهرانم. چقدر احتمال میدید سربازی رو همین تهران بیفتم؟ (مجردما!). نمیخوام پارتی بازی کنم. چون خودم 24 ساعت دارم لعن و نفرین میفرستم به کسایی که حق دیگران رو ضایع میکنن!
5. من خیلی واسم واجبه که بیرون از محیط پادگان باشم سربازی رو. به نظرتون چند درصد احتمالش هست که بعد از آموزشی یه جا صبح تا ظهر اداری بیفتم؟(بدون امریه هستما!)

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
سلام دوستان،من ۲۱ سالمه و کارشناسی کامپیوتر میخونم نرم ۴ هستم،پدر و مادرم هردو دیسک کمر دارند و پدرم نیاز بهدعمل جراحی داره و باید ۳ الی ۵ تا پلاتین بزاره من خودمم هم یکی از مهره های کمرم شکسته بود طبق گفته ی دکتر منم تقریبا دیسک کمر دارم،راهی هست معاف بشم؟

Sent from my RM-821_eu_france_267 using Tapatalk

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
دوستان سلام.
متاسفانه یا خوشبختانه من با کلیه امور آشخوری بیگانه ام.چنداتا سوال دارم. لطفا راهنمایی کنید.مرسی
1. آقا اگه واسه آموزشی موبایل ببرم واسم دردسر میشه از طرف دژبان و اینا یا نه؟این موبایل واسم خیلی خیلی مهمه که اگه بشه ببرم!
2. من ارشد برق مخابرات دانشگاه تهران هستم. تاریخ اول اردیبهشت 93 اعزام دارم. معلوم نیست (به صورت حدسی)کجا میفتم آموزشی رو (تا برگه اعزام نیاد؟)
3. الان مدت آموزشی همون 45 روزه؟شنیدم با مرخصی میشه 2 ماه الافی. نمیشه همه این 45 روز رو یکجا رفت تموم؟به هیچ وجه کمتر از این 40 و خرده ای روز نمیشه؟ مثلا شنیدم اعزامیای برج 11 سال 92 خیلی حال کردند. چرا؟
4. من بچه تهرانم. چقدر احتمال میدید سربازی رو همین تهران بیفتم؟ (مجردما!). نمیخوام پارتی بازی کنم. چون خودم 24 ساعت دارم لعن و نفرین میفرستم به کسایی که حق دیگران رو ضایع میکنن!
5. من خیلی واسم واجبه که بیرون از محیط پادگان باشم سربازی رو. به نظرتون چند درصد احتمالش هست که بعد از آموزشی یه جا صبح تا ظهر اداری بیفتم؟(بدون امریه هستما!)

جواب اول خیر هست گوشی نمیشه ببری

جواب دوم اصلا مشخص نیست کجا باشی ولی چون ارشد هستی درجه دار میشی و آموزشی و یگان ات به فجیعی دیپلم و زیر دیپلم نخواهد بود

جواب سوم دوره آموزشی دو ماه هست این مرخصی به عنوان تکلیف نیست که مجبور باشن دلشون خواست میدن نخواست هم نمیدن
در مورد برج ۱۱ دوست عزیز ، کسانی که تحصیلات فوق دیپلم به بالا دارن ماه اعزام شون ماههای زوج هست

جواب چهارم بستگی داره چه نیرویی بیافتی ولی به طور کلی بدترین جا برات نیرو دریایی هست که ارتش تهران فرماندهیش هست که خیلی کم میگیره سپاخ رو هم نمیدونم
بهترین حالت زمینی هست چه **** چه ارتش چون مراکز زیادی دارن
نیرو انتظامی هم که به طور کلی بدترین حالت هست

جواب پنجم با توجه به اینکه تحصیل کرده هستی مطمئن باش سیستمت اداری خواهد بود ولی سعی کن تا وقت داری بری پذیرش ستاد مشترک بگیری بیافتی قزوین پروژه تحقیقاتی براشون انجام بدی
۶سال دانشگاه درس خوندی بدون که میتونی مخشون رو بزنی کار اداری بهت بدن اگه نه آسفالتی

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
سلام دوستان،من ۲۱ سالمه و کارشناسی کامپیوتر میخونم نرم ۴ هستم،پدر و مادرم هردو دیسک کمر دارند و پدرم نیاز بهدعمل جراحی داره و باید ۳ الی ۵ تا پلاتین بزاره من خودمم هم یکی از مهره های کمرم شکسته بود طبق گفته ی دکتر منم تقریبا دیسک کمر دارم،راهی هست معاف بشم؟

شما برای معافیت خودت اقدام کن
اگه برادر نداری شاید با توجه به شرایطی که میگی کفالت بگیری

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
دوست عزیز من یه برادر کوچکتر از خودم که ۱۸ سالشه و دانشجو هست دارم،پس باید بیخیال معافی بشم؟

ali6564

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان سلام.
1-بستگی به محل خدمتت و دژبان داره-دفعه اول که میخای بری گوشی نبر که 100% میگردنت ولی دفعه های بعد تو گشتن حساسیت کمتره
2-به طور معمول پذیرش ارتش و نیرو انتظامی بیشتره- اگه ارتش کد بخوری احتمال نیرو زمینی بیشتره و احتمالا یا 01 هستی یا 06
3-مدت اموزشی 60 روزه-اعزامیهای برج 12 به تعطیلات عید میخوره دورشون و مدت اموزششون کم میشه
4-اگه ارتش کد بخوری و بدون پارتی بخای اقدام کنی، خوشبینانه 10% احتمال داره تهران بیافتی
5-اگه تهران بیافتی به غیر از مواقعی که در ماه افسر نگهبان هستی(1 یا 2 بار در ماه) بقیه روزها ساعت 2 تعطیلی

ali6564

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
کسانی که به علت قبولی در دانشگاه اعزام مجدد هستند،مدت خدمتشون 17 ماه هست یا 21؟؟

ali6564

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
کسانی که به علت قبولی در دانشگاه اعزام مجدد هستند،مدت خدمتشون 17 ماه هست یا 21؟؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
دوست عزیز من یه برادر کوچکتر از خودم که ۱۸ سالشه و دانشجو هست دارم،پس باید بیخیال معافی بشم؟

مساله ای که داری از کار افتادگی پدر محسوب میشه
شما برو معاونت وظیفه عمومی و در مورد معافیت کفالت ازشون بپرس
اینکه باهاشون صحبت کنی خیلی مفید هست
سعی کن صبح اول وقت بری چون اون موقع حوصله دارن باهات صحبت کنن و راهنمایی بشی

در مورد شکستگی مهره کمر خودت با دکتر معالج خودت صحبت کن و ببین چی میگه
مثلا ممکن هست به خاطر بیماریت آسیب نخاعی پیدا کنی یا چیز دیگه

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
جواب سوم دوره آموزشی دو ماه هست این مرخصی به عنوان تکلیف نیست که مجبور باشن دلشون خواست میدن نخواست هم نمیدن
در مورد برج ۱۱ دوست عزیز ، کسانی که تحصیلات فوق دیپلم به بالا دارن ماه اعزام شون ماههای زوج هست
ممنون از توضیحاتت.
آموزشی که تو پادگان هستی 60 روزه؟؟؟مگه قبلا 45 روز نبود؟ که یه چند روزی هم بهت مرخصی میدادند که سرجمع میشد 2 ماه؟
جواب چهارم بستگی داره چه نیرویی بیافتی ولی به طور کلی بدترین جا برات نیرو دریایی هست که ارتش تهران فرماندهیش هست که خیلی کم میگیره سپاخ رو هم نمیدونم
بهترین حالت زمینی هست چه **** چه ارتش چون مراکز زیادی دارن
نیرو انتظامی هم که به طور کلی بدترین حالت هست
مگر امکانش هست که تو شهر خودم نباشم؟برای من مهم اینه که تهران باشم و به صورت اداری و نیمه روز تا بقیه روز رو واسه خودم باشم.این 2 تا خیلی مهمه!چیکار کنم به این 2 هدف برسم؟
جواب پنجم با توجه به اینکه تحصیل کرده هستی مطمئن باش سیستمت اداری خواهد بود ولی سعی کن تا وقت داری بری پذیرش ستاد مشترک بگیری بیافتی قزوین پروژه تحقیقاتی براشون انجام بدی
۶سال دانشگاه درس خوندی بدون که میتونی مخشون رو بزنی کار اداری بهت بدن اگه نه آسفالتی
ستاد مشترک فقط قزوین هست؟واسه من مهم تهران بودنه!اگه خودم اقدام نکنم ممکنه بیافتم شهر دیگه یا حتی اداری نیم روزی نیفتم و تو پادگان تلف شم؟؟؟
عجب گیری کردیما از دست اینا!یکی نیست بگه بابا آخه چرا با کل دنیا سر جنگ داری؟؟؟

بالا