برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
ممنون از توضیحاتت.می
آموزشی که تو پادگان هستی 60 روزه؟؟؟مگه قبلا 45 روز نبود؟ که یه چند روزی هم بهت مرخصی میدادند که سرجمع میشد 2 ماه؟
من اعزامم ۱ اسفند بوده و تا ۳۰ فروردین آموزشی دارم حالا وسطش خورد به عید مرخضی دادن
اینکه قبلا چطور بوده رو نمی دونم
یه نصیحت !! قبلا هر اتفاقی شده برای تو نباید مهم باشه !! چون توی دوره تو ممکن هست هر اتفاقی بیافته

مگر امکانش هست که تو شهر خودم نباشم؟برای من مهم اینه که تهران باشم و به صورت اداری و نیمه روز تا بقیه روز رو واسه خودم باشم.این 2 تا خیلی مهمه!چیکار کنم به این 2 هدف برسم؟
بله دوست عزیز ممکن هست شهر خودت نباشی
دوست عزیز شما تحصیلات خوبی داری سعی کن امریه بگیری
در غیر این صورت شما میتونی بری پادگانهای نظامی تهران و درخواست پذیرش بدی اینطوری بعد از دوره آموزشی توی تهران میافتی
یا اینکه بری **** خاتم الانبیا و پذیرش بگیری

ستاد مشترک فقط قزوین هست؟واسه من مهم تهران بودنه!اگه خودم اقدام نکنم ممکنه بیافتم شهر دیگه یا حتی اداری نیم روزی نیفتم و تو پادگان تلف شم؟؟؟
عجب گیری کردیما از دست اینا!یکی نیست بگه بابا آخه چرا با کل دنیا سر جنگ داری؟؟؟
من این قسمت رو اشتباه گفتم
منظورم وزارت دفاع بود که آموزشی رو میفرستن قزوین بعد یگان خدمتی رو تهران تو یکی از بخش های زیر مجموعه وزارت دفاع طی میکنی

ghasem_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بله دوست عزیز ممکن هست شهر خودت نباشی
دوست عزیز شما تحصیلات خوبی داری سعی کن امریه بگیری
در غیر این صورت شما میتونی بری پادگانهای نظامی تهران و درخواست پذیرش بدی اینطوری بعد از دوره آموزشی توی تهران میافتی
یا اینکه بری **** خاتم الانبیا و پذیرش بگیری
من شهریور سال 92 امریه 6 ساله ام برای پارچین (وزارت دفاع) جور شد (با حقوق خوب کارمندی) اما خودم نرفتم چون کلا از محیط نظامی خوشم نمیاد و عقاید خودم رو دارم.
الان من اعزامم اول اردیبهشت هست. برای امریه گرفتن هم که پارتی+زمان میخواد. دیر نشده برای امریه گرفتن؟آخه مثلا اگه امریه آموزش پرورش میگرفتم یهو میدیدی میافتادم زاهدان نه تهران (البته با احترام کامل به همه هموطنای گل زاهدانیم).
بابا تو فامیل ما 3 تا پسر همسن من بودند (یکی دیپلمه، دوتا لیسانس به درد نخور) هر 3 تا تهران بودند بعد از آموزشی. خدایی اگه من بدون پارتی بازی بعد آموزشی بیافتم جای بد، عمرا نرم!مملکت با تصمیمات جزیره ای و متعهد (اونم از نوع ریا!) به جای متخصص همین میشه!
لعنت بر شیطون!چرا تو ایران همش یه چوب زور بالا سرت گذاشتند؟!!!!
یه چیز دیگه!
آقا نمیشه یه جوری دوره آموزشی رو تموم کنم به بازیهای جام جهانی برسم تو خونه؟وای خدا!

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
نمیشه!
جز اینکه پدر یا مادر تحت پوشش کمیته یا بهزیستی باشن!
رفیق اگه پدر از کار افتاده باشه ، یه فرزند می تونه سرپرستی بگیره و معمولا فرزند بزگتر هست

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
من شهریور سال 92 امریه 6 ساله ام برای پارچین (وزارت دفاع) جور شد (با حقوق خوب کارمندی) اما خودم نرفتم چون کلا از محیط نظامی خوشم نمیاد و عقاید خودم رو دارم.
الان من اعزامم اول اردیبهشت هست. برای امریه گرفتن هم که پارتی+زمان میخواد. دیر نشده برای امریه گرفتن؟آخه مثلا اگه امریه آموزش پرورش میگرفتم یهو میدیدی میافتادم زاهدان نه تهران (البته با احترام کامل به همه هموطنای گل زاهدانیم).
بابا تو فامیل ما 3 تا پسر همسن من بودند (یکی دیپلمه، دوتا لیسانس به درد نخور) هر 3 تا تهران بودند بعد از آموزشی. خدایی اگه من بدون پارتی بازی بعد آموزشی بیافتم جای بد، عمرا نرم!مملکت با تصمیمات جزیره ای و متعهد (اونم از نوع ریا!) به جای متخصص همین میشه!
لعنت بر شیطون!چرا تو ایران همش یه چوب زور بالا سرت گذاشتند؟!!!!
یه چیز دیگه!
آقا نمیشه یه جوری دوره آموزشی رو تموم کنم به بازیهای جام جهانی برسم تو خونه؟وای خدا!

اول اینکه شما میتونی یکبار درخواست بدی که برات عقب بندازن و دیرتر بری !
مساله دوم این هست میخواهی تهران باشی
شما اصلا برای امریه اقدام نکن !! برو یه نیروی نظامی قسمت مشمولین یا امور انسانی درخواست پذیرش بده بگو میخواهم برای خدمت مقدس وظیفه یگان ام رو در خدمت شما باشم ! تحصیلاتم این هست و در این زمینه تخصص دارم فکر میکنم بتونم برای کمک به شما مفید باشم و ... قبول کردن خدا رو شکر نکردن یه جای دیگه.
بهتر از اینه که بشینی ببینی تقدیر برات چی رقم میزنه

منم از پارتی بازی بدم میاد ولی بدون کاری نکنی افسوسش رو میخوری چون میری پادگان اینقدر میبینی که افسوس میخوری چرا کاری نکردی

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
رفیق اگه پدر از کار افتاده باشه ، یه فرزند می تونه سرپرستی بگیره و معمولا فرزند بزگتر هست
داود جان منم میگم واسه این حرکت باید تحت پوشش کمیته یا بهزیستی باشن
و از کار افتادگی باید تائید شه!

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
بعد 28 روز اومدم مرخصی
جاتون خالی هتل هتل بود
هر کسی بیوفته پدافند هوایی همدان خداییش عشقو حال میکنه کسایی ک اونجا بودن حسرت آموزشی مارو میخوردن

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بعد 28 روز اومدم مرخصی
جاتون خالی هتل هتل بود
هر کسی بیوفته پدافند هوایی همدان خداییش عشقو حال میکنه کسایی ک اونجا بودن حسرت آموزشی مارو میخوردن
مبارکه :دی

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
بعد 28 روز اومدم مرخصی
جاتون خالی هتل هتل بود
ولی پدافند مشهد یه چیز دیگست :)

paydar69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، تبریک سال نو
16.gif

من سال 88 با مدرک ديپلم دفترچمو پُست کردم و اولش مرکز آموزش مشکين شهر و سپس اصلاندوز افتادم ولي دانشگاه قبول شدم و دانشگاه رفتم. به نظرتون الان (سال 93) اگه من دفترچه ام رو با مدرک ليسانس پُست کنم دوباره به همون مرکز اموزشي سال 88 اعزام ميشم يااا هرجا که ظرفیت داشته باشه؟!
ممنون از راهنمايتون

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
سلام دوستان ، تبریک سال نو
16.gif

من سال 88 با مدرک ديپلم دفترچمو پُست کردم و اولش مرکز آموزش مشکين شهر و سپس اصلاندوز افتادم ولي دانشگاه قبول شدم و دانشگاه رفتم. به نظرتون الان (سال 93) اگه من دفترچه ام رو با مدرک ليسانس پُست کنم دوباره به همون مرکز اموزشي سال 88 اعزام ميشم يااا هرجا که ظرفیت داشته باشه؟!
ممنون از راهنمايتون

اگه اون زمان آموزشی رو تمام کرده باشی و تقسیم شده باشی و رفته باشی یگان ... الآن بقیه خدمت باز همونجا میفتی :general306:
ولی اگه آموزشی نصفه مونده باشه ... دوباره میفرستن آموزشی یا اونجا یا یه جای دیگه :general107:

paydar69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اون زمان آموزشی رو تمام کرده باشی و تقسیم شده باشی و رفته باشی یگان ... الآن بقیه خدمت باز همونجا میفتی :general306:
ولی اگه آموزشی نصفه مونده باشه ... دوباره میفرستن آموزشی یا اونجا یا یه جای دیگه :general107:

مررسی ، ولی اصلا آموزشی رو هم نرفتم و بعد از قبولی در کنکور، دانشگاه رفتم! فقط محل آموزشیم مشخص شده بود!
آخه توی دفترچه ی جدیدی که گرفتم نوشته، مشمولانی که پس از تعیین مرکز آموزش، به هر دلیل در اعزام حضور ننمایند، در دوره بعدی اعزام نیز به همان مرکز اختصاص خواهند یافت.
29.gif

این جمله منو به شک انداخته که
13.gif
آیا به همون مرکز قبلی اعزام میشیم یاا مرکز آموزشی که ظرفیت داشته باشه!

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
مررسی ، ولی اصلا آموزشی رو هم نرفتم و بعد از قبولی در کنکور، دانشگاه رفتم! فقط محل آموزشیم مشخص شده بود!
آخه توی دفترچه ی جدیدی که گرفتم نوشته، مشمولانی که پس از تعیین مرکز آموزش، به هر دلیل در اعزام حضور ننمایند، در دوره بعدی اعزام نیز به همان مرکز اختصاص خواهند یافت.
29.gif

این جمله منو به شک انداخته که
13.gif
آیا به همون مرکز قبلی اعزام میشیم یاا مرکز آموزشی که ظرفیت داشته باشه!
اونی که در دفترچه نوشته واسه اونهایی هستش که مثلا تاریخ اعزام 93/2/1 هستش و نمیرن وغیبت میکنن بعد تاریخ اعزامشون میشه 2 ماه بعد :)
ولی شما که دانشگاه قبول شدی و رفتی دیگه شامل شما نمیشه ... از اونجایی که الآن 4 سال از اون زمان گذشته و لیسانس هم داری ... کلا یه جای دیگه میوفتی :general107: (کلا صداشو درنیار که قبلا رفتی یا نه)

omran civil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
از دوستان کسی در مورد نحوه آموزش در دوره کد عقیدتی تهران اطلاعاتی داره منظورم این هست که ساعت چند کلاسا شروع میشه و ساعت چند تموم میشه بعضی ها میگن از ساعت 7 تا 2 هست اما یکی از دوستان من که رسته پیاده خورده میگه واسه ما عین آموزشی است. همچنین این دوستم می گه دوره اونا حدود 90 روزه در حالیکه به ما می گفتن عقیدتی 2 ماهه آیا مدت دوره کد 3 ماه شده؟ همچنین در دوره کد عقیدتی کلاسا چقدر تئوری است و چقدر عملی و کلاسای عملی چی ها هستن؟ فکر کنم دوره کد عقیدتی در تهران هست آیا در تهران میشه بعد پایان کلاسا همه روزه رفت تا فردا صبح که بیداری هست؟
ببخشید که سوالاتم زیاد شد ولی به عنوان سوال آخر چقدر احتمال داره فوق لیسانس دوره کد بخوره خیلی خیلی ممنون

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
دوستان کی معلوم میشه محل خدمتمون کجاست؟ آموزشی 02 نزاجا هستم)

بالا