برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,721
دوستان سلام
این طرح فنی حرفه ای چیه که چند وقت پیش تلوزیون تبلیغ میکرد ؟

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام ببخشید سوالم یخورده احمقانست اما بعد از هر کلاسی چه عملی چه تئوری در خدمت پنج دقیقه و ده دقیقه اجازه میدن ادم بره دست به اب(دستشویی) یا هر کار دیگه ای مثل خوردن قرصاش چون من گوارشم زیاد خوب نیست؟؟
بین کلاس چی میشه اجازه گرفت؟؟

راسته اسلحه که میدن باید بیست و چهار ساعت پیش خودمون باشه یا تو کمد خودمون مگه بعد از استفاده اونو مستقیم تحویل اسلحه خونه نمیدیم؟؟؟ چون یکی از اشناها چند وقت پیش که رفته بود اموزشی تو **** میگفت اسلحه همیشه پیشش بوده نه تو اسلحه خونه
بین کلاسا وقت میدن وسط کلاس هم حتا میتونی بری بیرون زودبیای شکلی نداره
اصلحه چیش خودت باشه؟برا هر یک ساعت تحویل بهت ازت امضا میگیرن.1ساعت برا آموزش دستته بعدشم تحویل میدی
از اصلحه هم نترس .اولش میترسونن که فلانش گم بشه فلان میشی ولی خیلیا لوازماشو یادگاری آوردی
اصلا نگران نباش

smock_74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان سلام یک سوال خیلی مهم داشتم میشه بپرسم
من با مدرک فوق دیپلم نه از خدمت میترسم نه از رژه هاش فقط یه مشکل پزشکی دارم به اسم روده تحریک پذیر اونم اسهال و نفخ شدید با درد (استرسم بدترش میکنه) اونم به مدت 7 سال اما فکر نکنم معافم کنند فوقش معاف از رزم (در این حد بده که خانوادمم و اقوامم میگن نرو یه وقت اونجا حالت بد نشه دیگه کسی نیست به دادت برسه)
حالا یه ساله دارم قرص اعصاب از دکتر مغز و اعصاب میخورم برا روده هام و خداروشکر خیلی بهتر شدم یه 70 درصد میترسم برم سربازی همون روز اول دژبانی قرصام رو بگه مجاز نیست و نمیتونی ببری داخل چون اکثرا مال اعصابن اونوقت چه خاکی بسرم کنم بدون قرص ها بعد از یه روز دوباره اسهال و درد شدید شروع میشه(زیاد امتحان کردم میدونم نمیشه فعلا ترک کنم) اونوقت شما بگید چطور خدمت کنم چطور قرصام رو بدون دردسر ببرم داخل (از دژبانی)؟
تو رو خدا یه جواب مفصل بدید کل پست های سربازی تو اینترنت جوابی نداشت واسم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
من با مدرک فوق دیپلم نه از خدمت میترسم نه از رژه هاش فقط یه مشکل پزشکی دارم به اسم روده تحریک پذیر اونم اسهال و نفخ شدید با درد (استرسم بدترش میکنه) اونم به مدت 7 سال اما فکر نکنم معافم کنند فوقش معاف از رزم (در این حد بده که خانوادمم و اقوامم میگن نرو یه وقت اونجا حالت بد نشه دیگه کسی نیست به دادت برسه)
حالا یه ساله دارم قرص اعصاب از دکتر مغز و اعصاب میخورم برا روده هام و خداروشکر خیلی بهتر شدم یه 70 درصد میترسم برم سربازی همون روز اول دژبانی قرصام رو بگه مجاز نیست و نمیتونی ببری داخل چون اکثرا مال اعصابن اونوقت چه خاکی بسرم کنم بدون قرص ها بعد از یه روز دوباره اسهال و درد شدید شروع میشه(زیاد امتحان کردم میدونم نمیشه فعلا ترک کنم) اونوقت شما بگید چطور خدمت کنم چطور قرصام رو بدون دردسر ببرم داخل (از دژبانی)؟
دژبانها (بلانسبت بعضی هاشون) انقدر بی سوادن که بگی قرص سرماخوردگیه هم باور میکنن :D البته بعید میدونم اصلا گیر بدن.

smock_74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دژبانها (بلانسبت بعضی هاشون) انقدر بی سوادن که بگی قرص سرماخوردگیه هم باور میکنن :D البته بعید میدونم اصلا گیر بدن.

میدونم داداش اما برا احتیاط میخواستم بدونم نسخه کی و چی رو ببرم؟
دکتر که واکسن میزنه رو بگم برا قرصا؟؟

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306

فکر نکنم به قرص زیاد گیر بدن چون تو یگان یه رفیق داشتیم قرص های قوی اعصاب مصرف میکرد طوری که نمیشد اونا رو قطع کنه پس قطعا همون قرصا رو توی آموزشی هم مصرف میکرده

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
میدونم داداش اما برا احتیاط میخواستم بدونم نسخه کی و چی رو ببرم؟
دکتر که واکسن میزنه رو بگم برا قرصا؟؟
ببین بستگی به پادگانت داره . نسخه اگه ببری احتمال زیاد کسی کاریت نداره . اگه جای سخت افتادی همون روز اول مطرح کن (احتمال معاف از رزم هم هست برات که خوبی داره بدی هم داره) توی پادگان مطرح کنی بهتره . سیستم هر پادگان مال خودشه و بهداری خودشو داره . نسخه و آزمایش و اینا رم ببر . قبلشم میتونی مطرح کنی با دکتری که معاینت میکنه ولی تاثیر خاصی بعید میدونم داشته باشه .
نیازی نیست قایمکی ببری داخل آخه . اینم میشه استرس روی استرس .

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
یادش بخیر چند سال پیش اینجا از تجربیات دوستان استفاده میکردیم اعزامی ۱,۱۰,۹۴

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام به همه دوستان واقعا یادش بخیر چه دورانی بود الان تاپیک خیلی سرد شده... من 94/8/1 اعزام بودم اون موقع ها خیلی همه استرس داشتن و تاپیک شلوغ بود اصن اون موقع اینقدر سرباززیاد بود که من از 94/2/1 تمدید شدم تا برج 8 :D یاد همه دوستان اون موقع بخیر

mtostar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هعی خدااااااااا :general505::general505::general505: ، سربازی من 4 ماه دیگه تموم میشه ، اضاف خدمت دست بردارم نیست

بچه ها به پول نیاز دارم یکم ، میشه اینجا ثبت نام کنید تا پولم آزاد بشه

http://bit.ly/2D9NzMo

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام به همه دوستان واقعا یادش بخیر چه دورانی بود الان تاپیک خیلی سرد شده... من 94/8/1 اعزام بودم اون موقع ها خیلی همه استرس داشتن و تاپیک شلوغ بود اصن اون موقع اینقدر سرباززیاد بود که من از 94/2/1 تمدید شدم تا برج 8 :D یاد همه دوستان اون موقع بخیر
من ۱چهار۹۴ رفتم
مثه باد گذشت
چاکریم داش ممد:D;)

funkhone

Registered User
لایک‌ها
95
با سلام و عرض ادب
یکی از دوستان دوره آموزشیش تموم شده(ارتش نیروی زمینی :: لیسانس) و الان شده ستوان سه (افسر) رسته خورده رایانه
الان توی یگان چه کاری میدن بهش؟
و اینکه میگن روزبرگه و مثل کادری ها درسته ؟ یعنی صبح تا ظهره کارش؟
پنج شنبه و جمعه میتونه مرخضی بیاد ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
با سلام و عرض ادب
یکی از دوستان دوره آموزشیش تموم شده(ارتش نیروی زمینی :: لیسانس) و الان شده ستوان سه (افسر) رسته خورده رایانه
الان توی یگان چه کاری میدن بهش؟
و اینکه میگن روزبرگه و مثل کادری ها درسته ؟ یعنی صبح تا ظهره کارش؟
پنج شنبه و جمعه میتونه مرخضی بیاد ؟
درجه هیچ ارزشی برای سرباز جماعت نداره
اگر خودت سربازی رفته باشی دیگه باید فهمیده باشی که سرباز زیر دیپلم حتی راحت تر از سرباز فوق لیسانس خدمت میکنه
اینکه چه کاری بهش میدن رابطه مستقیم با وضعیت پارتی طرف داره
شانسی نیست و به درجه هم ربطی نداره فقط پارتی
ساعت و روز خدمت اگر شهر خودش باشه میتونه ظهر بیاد ولی
این ولی هزار تا حرفه
بهش میگن خدمت شبانه روزیه . ممنوع الخروجش میکنن . باید برای پست دادن بمونه و...

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
سلام دوستان، من هر دو کلیم سنگ داره یکی 3 میل یکی 3.5 استعلاجی مستعلاجی نمیتونم کنم توش؟:D
یکی از بچه ها واسه عمل بینی 1 ماه رفت :|

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
سلام دوستان، من هر دو کلیم سنگ داره یکی 3 میل یکی 3.5 استعلاجی مستعلاجی نمیتونم کنم توش؟:D
یکی از بچه ها واسه عمل بینی 1 ماه رفت :|
بزن برو که دفترچه بیمه سربازی کنتور نمیندازه
تا 54 روز استعلاجی 30، روز تشویقی و استراحت تا دلشون بخواد میتونن بدن
تمام قوانینش هندی بازیه
هر دو کلیم سنگ داره
جنس کافورش خوب نبوده :دی

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان سلام یک سوالی داشتم، آیا داشتن برگ سبز (کارت سبز) به این معنی هست که دیگه آموزشی نباید بریم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
دوستان سلام یک سوالی داشتم، آیا داشتن برگ سبز (کارت سبز) به این معنی هست که دیگه آموزشی نباید بریم؟
دروغ پشت دروغ
شما دیگه چرا باور میکنید؟!

بالا