برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

rieshsevom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه نبر ... بچه ها زیاد درباره این مسئله توضیح دادن ..... 1/2/89 روز چهارشنبه است احتمال 99 درصد میگن شنبه فلان ترمینال باشین;);)
منم میام ولی ساعت 3 بعد ار ظهر ..... نمیدونم چرا به ما مازدیها گفتن 3 بیاین:(

شما کجای تهرانی ؟؟ مدرکت چیه ؟؟؟

فدات

دوست عزیز من فوق الدیپلم حسابداری هستم بچه تهران ممنون از راهنمائیت پس خیالم راحت باشه چیزی همراه خودم نبرم من غرب تهران

paul2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه نبر ... بچه ها زیاد درباره این مسئله توضیح دادن ..... 1/2/89 روز چهارشنبه است احتمال 99 درصد میگن شنبه فلان ترمینال باشین;);)
منم میام ولی ساعت 3 بعد ار ظهر ..... نمیدونم چرا به ما مازدیها گفتن 3 بیاین:(

شما کجای تهرانی ؟؟ مدرکت چیه ؟؟؟

فدات

فکر نکنم کاری به مازادی داشته باشه
آخه منم کد 226 هستم اما نوشته 7 صبح مراجعه کنم
!!!!:rolleyes:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
دوست عزیز من فوق الدیپلم حسابداری هستم بچه تهران ممنون از راهنمائیت پس خیالم راحت باشه چیزی همراه خودم نبرم من غرب تهران

فارغ التحصیل شنیده بودیم، ولی فوق الدیپلم دیگه چه صیغه ایه دلانگیز!:D

seebchee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا دستت دردنکرده خیلی ممنون خدا خیرت بده دوست عزیز میخواستم بدونم معمولا بعد از پایان اموزشی بچه ها ی بیرجند کجا تقسیم میشن من فوق الدیپلم حسابداری هستم دوست عزیز این پادگان 04 همون پادگان اموزشی امام رضا (ع) باز هم ممنون که جواب من رو دادی ای دی من در یا هو
love_liverpool2005اگه دوست داشتی من رو اد کن

اینو نمی دونم دیگه کجا تقسیم می شن
اره تازه اسمشو عوض کردن

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عین خودمی داداش فقط با این حساب که شما حسابداری هستی من معماری:)

شما احتمالش کمه که دوره کد بخوری چون ارتش به حسابدار نیاز داره ولی یکی مثل من ک رشته اش زیر مجموعه هنره به احتمال قوی کد بخوره چون به ماها اصلا احتیاجی ندارن:(:(

در کل رفتی میدون **** یادت نره بیای اینجا و بگی چی شد مطمین باش به درد میخوره این مطالب واسه بعد از ما:happy::happy:
مثلا منی که حدود 3 ماهه اینجا رو پیدا کردماز صفحه اول که خوندم فکر کنم مال سال 86 بود اطلاعات بچه ها ولی خیلی اطلاعات داد و منم استرسم کم شد;););)

مثلا یکیش همین روزبه بود که به سوالای بچه ها جواب میداد دمش گرم:)

فدات

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه نبر ولی ساکتو ببند یه گوشه بزار . . . . اینا حساب کتاب درستی ندارن شاید گفتن همون 1/2/89 مثلا ساعت 12 بیاین فلان ترمینال ولی کمه احتمالش . . شما حاضر کن بعدا به ما فحش ندی . .

فدات

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فکر نکنم کاری به مازادی داشته باشه
آخه منم کد 226 هستم اما نوشته 7 صبح مراجعه کنم
!!!!:rolleyes:

راست میگی ؟؟؟؟:eek:تو برگه سفید من زده 3 بیا . . . شما شاید از تهران نیستی درسته ؟؟؟

فدات

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خدا خیرتون بده

دوستان راهنمایی کنید من نیروی هوایی مشهد ( کــــــــد 181 ) افتادم لطفا در مورد این پادگان بگید چطوریه ؟

راستی در مورد اصلاح موی سر باید حتما با شماره 6 زد یا اینکه ما که لیسانسه هستیم شماره 20 یا 22 هم اصلاح کنیم موردی نداره ؟؟؟؟؟؟

حاج کریم گل گلاب . . . نه حاجی از این خبرا نیست که با 20 / 22 بزنی . . . . . :(:( 6 هم بلنده باید با 4 بزنی فرقی هم بین دیپلم و دکترا نیست(توی اموزشی););)

کله آش خوری معروفه دیگه . . . . . نشنیدی؟؟؟؟؟:blush::blush::blush::blush:

فدات

Last edited:

rieshsevom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عین خودمی داداش فقط با این حساب که شما حسابداری هستی من معماری:)

شما احتمالش کمه که دوره کد بخوری چون ارتش به حسابدار نیاز داره ولی یکی مثل من ک رشته اش زیر مجموعه هنره به احتمال قوی کد بخوره چون به ماها اصلا احتیاجی ندارن:(:(

در کل رفتی میدون **** یادت نره بیای اینجا و بگی چی شد مطمین باش به درد میخوره این مطالب واسه بعد از ما:happy::happy:
مثلا منی که حدود 3 ماهه اینجا رو پیدا کردماز صفحه اول که خوندم فکر کنم مال سال 86 بود اطلاعات بچه ها ولی خیلی اطلاعات داد و منم استرسم کم شد;););)

مثلا یکیش همین روزبه بود که به سوالای بچه ها جواب میداد دمش گرم:)

فدات
سلام دوست عزیز ما خیلی شبیه هم هستیم نگران مازاد هم نباش معمولا جاهای بد ی نمی افتن خوب خدا رو شکر که دیگه دوره کد نداریم مطمئن باش من به محضی که بیام خانه و اگه نبرنمون کاملا از سیر تا پیاز رفتن به میدان **** رو براتون تعریف میکنم

paul2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راست میگی ؟؟؟؟:eek:تو برگه سفید من زده 3 بیا . . . شما شاید از تهران نیستی درسته ؟؟؟

فدات

خب آره من اصفهانم احتمالا تهران چون جمعیت زیاده تقسیم بندی کردند.
اما جریان این کد خوردن ارتش چیه؟!؟! من رشته ام مدیریت صنعتیه. کارشناسی.
چی کار میکنن ؟!؟!

:wacko:

saeidpars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعات در مورد پادگان قزوین (وزارت دفاع)

پادگان قزوین با کد 75 مخصوص نیروهایی هست که می خوان وارد وزارت دفاع بشند. تنها پادگانی که فعلاً برای وزارت دفاع هست همینه. یعنی هرکس می خواد وارد وزارت دفاع بشه آموزشیش تو این پادگانه. اکثر نیروها امریه گرفتند که تحصیلاتشون از دیپلم تا دکتری هست.

این پادگان وضعیت رفاهی خوبی داره و از نظر بهداشتی محیط تمیزی به شماره میره، دوره آموزشی تو این پادگان منطقی می گزره، یعنی با دستورات عجیباً غریبا بالایی ها مواجه نمیشید. با توجه به اینکه آسایشگاه رو بلندی قرار داره، یکی از چیزهای خیلی متداول تو این پادگان دویدن هست. بنابراین آمادگی دویدن زیاد رو داشته باشید تا تو ذوقتون نخوره.

چند روز اول رو عمداً سخت می گیرند که زود می گزره. البته با رعایت کردن بعضی نکات مشکلات کمتر میشه

گویا اینکه دوره آموزش بین 37 تا 45 روز میشه. مرخصی خوب نمی دند. البته به متاهل ها آخر هفته مرخصی می دند که اگه راهتون دوره (مثل خودم) باید کلاً از خیرش بگزرید.

وضعیت طی شدن دوره آموزشی
صبح ساعت چهار سی دقیقه بیدار باش می زنند. که بهتره چند دقیقه زودتر پاشید که به ترافیک نخورید. چهار و چهل پنج پنجاه دقیقه همه باید آماده باشید برای نماز و ...
صبحگاه هم هروز هست و هروز هم دویدن تا دلتون بخواد (برای من که دارم چاق میشم خیلی خوبه، خوشحالم:D)
می دوید و می دوید تا شب بشه، ساعت 8 همه خوابند :)wacko:) چون واسه کسی انرژی نمونده البته خاموشی ساعت 9 شب هست.
کلاً محیط باصفایی داره و اگه سخت نگیرید خیلی خوش می گزره. گویا اینکه بعد از دو سه روز یه مرخصی شیش هفت روزه به همه می دند و بعدش باید برگردید.

نکات مفید قبل از اعزام
سعی کنید لوازم زیر رو همراه خودتون داشته باشید
1- لباس زیر به تعداد کافی (یک جین:blink:) چون زیاد عرق می کنید
2- تنقلات شیرین به مقدار فراوان ( واسه جلوگیری از ضعف و پرانرژی بودن ضروری هست)
3- بطری آب همراه با آب داخلش ( چند روز اول به دلیل سختگیری آب خوب گیر نمیاد و عمداً بوفه رو می بندند)
4- میوه به مقدار فراوان ( چیزی که انوجا پیدا نمیشه میوست با خدتون ببرید زیاد واسه یه ماه )
5- موبایل نبرید دردسر میشه (برای مدتی زید یا همسر تعطیل :eek::blush:)
6- لیوان پلاستیکی واسه چایی
7-موقعی که لباس می گیرد دو تا بگیرید چون سه چهار روز اول رو نمی ذارن برید حمام. زود کثیف میشه
** مواضب باشید قصه های مجید که می خواست بره اردو پیش نیاد:D

Last edited:

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
دوستان من که اول اردیبهشت اعزام هستم ساعت 6 صبح اول اردیبهشت اعزام هستم کد محل خدمتم هم 38 پادکان 04 بیرجند :blink::blink:باید وسائل و ساکم رو هم همراه ببرم یعنی مستقیما ما رو میبرن بیرجند کامل برم خواهشا راهنمائی کنید
خیلی بد شانسی دوست من تازه از بیرجند اومده واقعا گریشو در اورده بودند
در مورد کد مازاد هم همین دوستم کد مازاد بود که افتاد بیرجند
ظرف غدا حتما با خودت ببر:D

bh.azizi

Registered User
لایک‌ها
0
داداشم منم فوق دیپلم معماریم ....;)
آره مدرکت همون دیپلم حساب میشه و فکر کنم سرجوخه بشی ولی بچه ها میگن دارن درجه ها رو کم میکنن ..:(

فدات

مرسی.
حالا با این درجه سرجوخه اون جا چی کاره می شیم؟ سرجوخه یعنی چی اصلاً؟
شما کجا فوق دیپلم گرفتی؟
:happy:

karim1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم از دوست عزیز گروهبان ممنون که نظری دادند

مثل اینکه همه بیرجند هستند ! ! !

دوستان کسی نیست در مورد نیروی هوایی مشهد( کد 181 ) نظری بده ما رو راهنمایی بده

در مورد اصلاح موی سر که دوستان **** بودند می گفتند که ما که لیسانسه بودیم خیلی به مو اذیت نکردند حتی می گفت شماره 20 کوتاه کرده بودند ولی ما که ارتش هستیم نمیدونم کسی اطلاع دقیقی داره مخصوصا نیروی هوایی مشهد ؟ ؟ ؟

rieshsevom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممنون دوست عزیز که جواب من رو دادی میشه در مورد نحوه اموزش تمرینات وضعیت اسایشگاه و مخابرات سرویس بهداشتی اطلاعاتی در اختیار من بگذاری و از همه مهمتر رفتارشون چطوری با ادم و بعد از اموزش بچه های این پادگان کجا می افتن اما دوست عزیز بگم من از هیچ چیز نمیترسم و اماده مرگ هستم ببین من از لحاظ روانی خیلی اماده هستم ایدی من در یاهو
[email protected] من رو بگو اد کنی خوشحال میشم اشنا بشیم من منتظر اطلاعات بیشتر از شما هستم خواهشا اگه برات مقدور جواب سوالات من رو بده

rieshsevom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسانی که با ما همسفر هستن اول اردیبهشت ساعت 6 صیح باید میدان **** باشن و کد مرکز اموزششون 38 و پادگان 04 بیرجند به من پی ام بدن من ایدیم در یاهو love_liverpool2005 خوشحال میشم از همین الان با هم اشنا بشیم و همسفر بشیم من شهاب هستم منتظر پیامهای شما هستم

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ای بابا شانس مارو باش کد مازاد .. من نمیخوام بیرجند بیوفتم چون یکی از بچه ها اونجا افتاده قهرم باش نمیخوام ریختشو ببینم:eek:

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز که جواب من رو دادی میشه در مورد نحوه اموزش تمرینات وضعیت اسایشگاه و مخابرات سرویس بهداشتی اطلاعاتی در اختیار من بگذاری و از همه مهمتر رفتارشون چطوری با ادم و بعد از اموزش بچه های این پادگان کجا می افتن اما دوست عزیز بگم من از هیچ چیز نمیترسم و اماده مرگ هستم ببین من از لحاظ روانی خیلی اماده هستم ایدی من در یاهو
[email protected] من رو بگو اد کنی خوشحال میشم اشنا بشیم من منتظر اطلاعات بیشتر از شما هستم خواهشا اگه برات مقدور جواب سوالات من رو بده

شهاب جان اصلا معلوم نیست که استرس داری:p:p:p بابا بیخیال ...... چون میگذرد غمی نیست .....;);)

ته استرسی بخدا

فدات

گروهبان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم از دوست عزیز گروهبان ممنون که نظری دادند

مثل اینکه همه بیرجند هستند ! ! !

دوستان کسی نیست در مورد نیروی هوایی مشهد( کد 181 ) نظری بده ما رو راهنمایی بده

در مورد اصلاح موی سر که دوستان **** بودند می گفتند که ما که لیسانسه بودیم خیلی به مو اذیت نکردند حتی می گفت شماره 20 کوتاه کرده بودند ولی ما که ارتش هستیم نمیدونم کسی اطلاع دقیقی داره مخصوصا نیروی هوایی مشهد ؟ ؟ ؟

گفتم بهت بچه ها اکثرا تازه اعزامن که پست هاتو جواب نمیدن .... منم والا اگر اطلاعاتی دارم از توی نت و پرس و جو بدست اوردم وگرنه منم 1/2 اعزامم ........

من باید از همتون بیشتر استرس داشته باشم چون کد مازادم .... حالا شما خوبین باز میدونید مثلا مشد افتادین یا شهاب بیرجنده ولی من چی؟؟؟ روز اول میگن برو عجب شیر:eek::hmm::hmm:نه اطلاعاتی دارم نه چیزی . . .

همین قدر بگم بهت حاجی که توی ارتش بهترین قسمت نیروی هواییه .... دیگه مشهد هم هستی که بهتر....;););)

شنیدم توی یگان دیگه لازم نیست پوتین بپوشی ..... حالا درست یا غلطشو بچه ها تصحیح کنن....

همه جوره که حساب کنی نکته های مثبت زیادی هست برات ...:):)من که دوست داشتم جات باشم ... خدارو چه دیدی شاید ما هم اومدیم مشهد ...:):):rolleyes:

فدات

rieshsevom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شهاب جان اصلا معلوم نیست که استرس داری:p:p:p بابا بیخیال ...... چون میگذرد غمی نیست .....;);)

ته استرسی بخدا

فدات

گروهبان جان این روزها اینقدر زندگی یکنواخت شده که واقعا برام زنده بودن با نبودن فرقی نداره به هر حال من تقریبا در تمام برنامه های که ریختم ناموفق بودم و شکست خوردم از دانشگاه بگیر تا کار و معافیت حالا هم که سر از بیرجند در اوردیم تقریبا بعد ازعجب شیر 05 کرمان یگان ویژه زاهدان ولیعصر تبریز و مازاد بدترین جای ممکن افتادم البته در این 150 صفحه ای که خوندم تقریبا همه از بیرجند بد گفتن در این مملکت کسی پارتی پول و مدرک نداشته باشه از سگ کمتر بلا نسبت

بالا