برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا برگ سفید شما که کد محل خدمت را داره چند روز قبل از اعزام آمد ؟؟
منظورتون از 20 روز مرخصی این هست تو همین 60 روز آموشی 20 روز مرخصی می دهند ؟؟
یعنی آموزشی که تو پادگان هستیم میشه 40 روز . درسته ؟؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اونجا تمرینی ، کاری چیزی نمیدن که آدم از نظر جسمی دهنش سرویش بشه ؟
یعنی بدنش نکشه ؟

چه وسایلی باید همراه داشته باشه آدم ؟
منظورم ضروریاته ، یعنی چیزایی که اگه نداشته باشی بت گیر میدن !

چیزای غیر ضروری چی میشه برد ؟

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
یعنی بدنش نکشه ؟

با سلام

به نظر من هر چی میخواهی ببر فقط یک ادکلون بسیار خوب همراهت باشه....برای خودن که نه!! برای پای خوش بوی بروبچ هم دوره ای

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
آقا برگ سفید شما که کد محل خدمت را داره چند روز قبل از اعزام آمد ؟؟
منظورتون از 20 روز مرخصی این هست تو همین 60 روز آموشی 20 روز مرخصی می دهند ؟؟
یعنی آموزشی که تو پادگان هستیم میشه 40 روز . درسته ؟؟

فكر كنم 4 روز قبل از اعزام اومد . كد 88 نيرو هوايي **** ميشه .
بله از اين 60 روز 20 روز مرخصي ميفته يعني تقريبا 40 روز اونجاييد . ميان دوره رفتن كه 8 يا 9 روزه اجباريه اما بقيه اش اختياريه ميتونيد بمونيد . معمولا يه سري تعطيلي و بين التعطيلين توي ماه وجود داره كه اونها رو مرخصي شهرستان ميدن ميتونيد بريد خونه . بچه هاي شهرهاي نزديك هم همه پنج شنبه جمعه ها مي تونن برن . اونايي هم كه زن دارن همينطور ولي مدرك عقد ميخواد .

یعنی بدنش نکشه ؟

والا تمرينش كه **** جمع و كلاس تاكتيكه . اگه فوق ديپلم به بالا باشي زياد سخت نيست اما ديپلم به پايين بيشتره . بشين پاشو و پا مرغي و باقي مسخره بازي ها . اگرم ضعيف باشي دوره رو دووم مياري اما اردو رو فكر نكنم بكشي . مگر اينكه تكنيك چفيه و پشم و پيلي رو كه قبلا گفتم اجرا كنيد . ( يعني پتو نبريد -- پست هاي قبلي رو بخونيد ) .

چيزي كه بهت گير بدن كه هيچي . فقط شرت و زيرپيرهن نظاميه كه بايد تو حموم تنت باشه و لباس . يقلوي غذا رو ميدن دستت و جيره ات هم كه ميدن براي زنده بودن كافيه . غير ضروريات رو هم كه توليست صفحه قبل نوشتم . اما بردنشون بهتر از نبردنشونه . اين ليست تقريبا كامله .

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورتون از اینکه اگر ضعیف باشیم دوره را دوم میاریم چی هست ؟؟ یعنی باید اضافه روز وایستیم و از نو آموزش ببینیم ؟؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
روزبه جان واقعا" دستت درد نکنه خیلی جالب بود
83.gif

ضمنا" همه خاطره ها و جیره و سهمیه به کنار، اون سهمیه واجبی خیلی جالب بود
laughing[1].gif
lol[1].gif

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا تمرينش كه **** جمع و كلاس تاكتيكه . اگه فوق ديپلم به بالا باشي زياد سخت نيست اما ديپلم به پايين بيشتره . بشين پاشو و پا مرغي و باقي مسخره بازي ها . اگرم ضعيف باشي دوره رو دووم مياري اما اردو رو فكر نكنم بكشي . مگر اينكه تكنيك چفيه و پشم و پيلي رو كه قبلا گفتم اجرا كنيد . ( يعني پتو نبريد -- پست هاي قبلي رو بخونيد ) .

چيزي كه بهت گير بدن كه هيچي . فقط شرت و زيرپيرهن نظاميه كه بايد تو حموم تنت باشه و لباس . يقلوي غذا رو ميدن دستت و جيره ات هم كه ميدن براي زنده بودن كافيه . غير ضروريات رو هم كه توليست صفحه قبل نوشتم . اما بردنشون بهتر از نبردنشونه . اين ليست تقريبا كامله .

بشین و پاشو و این چیزا رو که میگن برداشتن !؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

آقا شما ما سرویس کردی... بیخیال این پست هات نمی خوای بشی؟ حالا می ترسی بشین و پاشو کنی و احیانا شلوارت چروک بشه؟:lol:

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا شما ما سرویس کردی... بیخیال این پست هات نمی خوای بشی؟ حالا می ترسی بشین و پاشو کنی و احیانا شلوارت چروک بشه؟:lol:

شما گیر دادی به ما ها ؟ :D

آدرس محل آموزشی رو که دادن باید خود سرباز بره اونجا یا خودشون اعزام میکنن ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما گیر دادی به ما ها ؟ :D

آدرس محل آموزشی رو که دادن باید خود سرباز بره اونجا یا خودشون اعزام میکنن ؟

نه عزیز میری مرکز **** وظیفه شهرتون و با اتوبوس یا علی! می فرستنتون خدمت:دی

تو اتوبوس هم بشین پاشو داره :دی

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
من تو خدمت فرمانده دسته بودم.یادش بخیر 6 سال پیش.قدر خدمتو بدونید با همه سختیهاش بعدا خاطره میشه

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
منظورتون از اینکه اگر ضعیف باشیم دوره را دوم میاریم چی هست ؟؟ یعنی باید اضافه روز وایستیم و از نو آموزش ببینیم ؟؟

نه جونم دوره رو دوم مياريم يعني چي:D منظورم دووم بود .... اه . شما بچه باكلاسا چي ميگيد ؟! آها دوام = طاقت

روزبه جان واقعا" دستت درد نکنه خیلی جالب بود
83.gif

ضمنا" همه خاطره ها و جیره و سهمیه به کنار، اون سهمیه واجبی خیلی جالب بود
laughing[1].gif
lol[1].gif

مخلصيم قربون . خوشحالم كه مورد توجهتون قرار گرفت .

این که باحاله بابا...

من تازه میخوام برم... 6 ماهم اضاف دارم :D

دلمم آب شده بابا...

کلا سربازی به اونایی که مثل من بچه دهات هستن خوش میگذره! :D

چی بهتر از اینکه فکر و خیال نداشته باشی...

من پیش دانشگاهی ترک تحصیل کردم! دیگه زلزله که اومد شهرمون بدبختی گرفتم نرفتم...

الان تازه میخوام برم بده 3 سال :)

عزيز اگه دفترچه پست نكرده باشي فقط سه ماه اضاف مي خوري ها . اونم **** مي بخشه . اما اگر فرستاده باشي واسه هر يه روزي كه نري 3 روز مي خوري . حالا نميدونم شما كدومشي .

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
كسي آموزشي كرمانشاه رفته؟ داداشم الان اونجاست.

نيرو زميني **** اونجاست . هواش خنكه درخت مرخت هم زياد داره . رفيقم كه سرباز معلم شده دوماه اول اونجا بود . ميگفت موقع اردو رو زمين دراز كشيده بوديم قورباغه ها از كنارمون رژه مي رفتن . اما انگار پشه زياد داره فصل بد بري خيلي ناجوره .

برداشتن ؟! نه سرجاشه . به موقعش يك بشين پاشويي بري كه حال كني . اگه ديپلم به پايين باشي كه اولاش برا زهرچشم گرفتن اينقدر پامرغي مي برن كه قوزك پات بي حس ميشه . اما ما رو زياد نچزوندن . عوضش ما يه فرمانده داشتيم يك غولي بود كه دومي نداشت بهش مي گفتيم پاگنده . قيافه اش كپ اون يارو بازيگر ايتالياييه هست كه فيلماش رو تلويزيون نشون ميده . يه سري اولاش دير رفتيم سر كلاس يا يه همچين موردي بود اولا حسابي بدو بايست مارو دووند . بعدش كلي غلط زديم ( دكتر و فوق ليسانس و ليسانس از روي هم رد ميشدن و باپوتين تو سر و كله هم مي زدن بايد صحنه خيلي باحالي بوده باشه ما كه اون وسط درحال غلط زدن چشامونو بسته بوديم و از رو خار و سنگ و آدم و هرچي جلومون بود رد ميشديم چيزي نفهميديم . بعدش هم يه كانتينر وسط اونجا بود كه ارتفاعش تقريبا 2 متر بود دور و ورش هم هيچ دستگيره اي نبود . همه به خط شديم گفت سوت سوم كل گروهان بالاي كانتينر به خط شديد :blink: بشمر يك ..... آقا نشون به اون نشون كه هفتاد و هفت نفر دكتر مهندس دور كانتينر جمع شده بودن و بالا پائين مي پريدن و بعد از تقريبا 5 دقيقه همه بالاي كانتينر جاشديم . بعد گفت سوت سوم همه پايين به خط شديد .... حمله ... همه مثل گله گاوميش پريدن پايين رفيق من هم پشتش گير كرد به يه كوفتي كلي آمپول زد و كپسول خورد آخرش بعد دوماه خوب شد . اما فرمانده مون خييييييييلي هوامون رو داشت و انصافا همه دوستش داشتن . فرمانده سيكل ها يه يارو بود كه متولد 64 بود:eek: . يعني يه سال از من كوچيكتر . خيلي هاشون جوگير هستند و دهن نيروهاشون رو سرويس مي كنن . اونجا هركي درجه اش از ستوان بالاتر بود آدم خيلي خوبي بود . سرهنگ هاي **** كه ماه بودن . مااااه . باور كنيد اينقدر آدم هاي خوبي بودن كه آدم حال مي كرد .
يكي شون كه جانباز بود و دستش گوشت نداشت يه سري اومد سر كلاس ما شب قبلش فك كنم اصول پاسداري داشتيم ديد همه خوابن رفته بود دم در يه صندلي گذاشته بود و روش نشسته بود كه كسي داخل كلاس نره بچه ها بيدار بشن . دمشون گرم .مملکتمون رو همینا از شر دشمنا حفظ کردن وگرنه الان اسم هممون عبدالجاسم و علدالقادر و عبدالوهاب و .. بود . آدم هاي خيلي مخلصي هستن من تا نديده بودم باورم نمي شد . اما تخس بازي ها و نظامي گريش رو اين جوجه فرمانده ها انجام ميدن . ديگه تايپم نمياد بعدن حسش بود باز مي نويسم .

نه عزیز میری مرکز **** وظیفه شهرتون و با اتوبوس یا علی! می فرستنتون خدمت:دی

تو اتوبوس هم بشین پاشو داره :دی

آره اولين اعزام و روز آخر خودشون اتوبوس مي گيرن اما ميان دوره يك خرتوخريه شما بليط گرفتن يهو ميگن يه روز زودتر بريد همه ميرن بليط هاشون رو پس ميدن ميرن پليس راه منتظر اتوبوس سه چهار ساعت الاف ميشن . خيلي ها سوار اين كاميون ها ميشن ( ما بهش مي گفتيم مدل بگوز و برو :D جكش رو كه حتما شنيدين ) . اين رارنده كاميون ها هم آدم هاي باصفايي هستن همه چي تو ماشين دارن، پول هم كه نمي گيرن . خيلي هم بگو بخندن اما اگه خواستيد سوار شيد سعي كنيد 2 نفري سوار شيد بيشتر حال ميده . بعضي وقتا هم كنار جاده ميتونيد يه ماشين سمندي ، پژويي چيزي رو خفت كنيد مفتي و صلواتي ببردتون ديگه شانستونه و عرضه تون .

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
حالا اگه معاف از رزم بگیریم چی ؟
میزان سرویس شدن دهن با وجود معاف از رزم تا چه اندازه کاهش می یابد ؟

بعد از آموزشی معمولا چه سرنوشتی در انتظار است ؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برداشتن ؟! نه سرجاشه . به موقعش يك بشين پاشويي بري كه حال كني . اگه ديپلم به پايين باشي كه اولاش برا زهرچشم گرفتن اينقدر پامرغي مي برن كه قوزك پات بي حس ميشه . اما ما رو زياد نچزوندن . عوضش ما يه فرمانده داشتيم يك غولي بود كه دومي نداشت بهش مي گفتيم پاگنده . قيافه اش كپ اون يارو بازيگر ايتالياييه هست كه فيلماش رو تلويزيون نشون ميده . يه سري اولاش دير رفتيم سر كلاس يا يه همچين موردي بود اولا حسابي بدو بايست مارو دووند . بعدش كلي غلط زديم ( دكتر و فوق ليسانس و ليسانس از روي هم رد ميشدن و باپوتين تو سر و كله هم مي زدن بايد صحنه خيلي باحالي بوده باشه ما كه اون وسط درحال غلط زدن چشامونو بسته بوديم و از رو خار و سنگ و آدم و هرچي جلومون بود رد ميشديم چيزي نفهميديم . بعدش هم يه كانتينر وسط اونجا بود كه ارتفاعش تقريبا 2 متر بود دور و ورش هم هيچ دستگيره اي نبود . همه به خط شديم گفت سوت سوم كل گروهان بالاي كانتينر به خط شديد :blink: بشمر يك ..... آقا نشون به اون نشون كه هفتاد و هفت نفر دكتر مهندس دور كانتينر جمع شده بودن و بالا پائين مي پريدن و بعد از تقريبا 5 دقيقه همه بالاي كانتينر جاشديم . بعد گفت سوت سوم همه پايين به خط شديد .... حمله ... همه مثل گله گاوميش پريدن پايين رفيق من هم پشتش گير كرد به يه كوفتي كلي آمپول زد و كپسول خورد آخرش بعد دوماه خوب شد .

آقا اگه یه بدبختی دیسک کمری چیزی داشته باشه که نمیتونه از این کار بکنه !!

بالا