برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Bahman.m64s

Registered User
لایک‌ها
0
خوشبحالت.
کرمانشاه ****.... میدونی من 1 سال دنبال این بودم که 185 بگیرم!!!

بچه ی کجایی؟

من شدم 285 و بدبخت شدم رفت.

سلام
من بچه ی شهریارم،از شهرستانهای استان تهران.
حالا نگفتی چه جورجاییه؟چرا خوش به حالم شده؟ هتله؟
اگه یه توضیحی بدی ممنون می شم.

راستی،چی شد که نتونستی 185 بگیری؟...حالا مگه 285که افتادی سخته؟اصلا کجا هست این 285؟

filit

Registered User
لایک‌ها
7
اقا روزبه بیا بگو روز تقسیم وسایل باید ببریم ؟؟؟؟؟؟؟:eek:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
ممنون ولی دوستم آموزشیشو تموم نکرده بوده و وسطش ول کرده بوده .......

پ.ن شما داری میای وزارت دفاع من دارم 2 هفته دیگه میرم:دی
دعا کن منم کرج بیفتم :happy:

روز اول گفتن کیا میتونن برگ سبز جور کنن (یحتمل مثل شما) بعد رفتن
دوباره اومدن با لباس فرم بودن یه چند روز بودن یه سری تمرین رژه به سبک کادری و یک بار هم رژه رفتن و بای البته اینارو من دیدم شاید کارای دیگه ای هم کرده باشن

متاسفانه اون 45 روز رفته تو پاچه دوستتون و دوباره باید تشریف ببرن آموزشی!
اللهم انی اسئلک که هذا رفیقنا بیفتد فی الکرج :) امیدوارم خدا قبول کنه

سلام خوب هستید ؟ آقا شما امریه گرفتی درسته ؟ منم میخوام بگیرم اما من 3ماه اضافه خوردم بازم میتونم بگیرم ؟ من آشنا توی بانک و نیروهای مسلح و **** و اطلاعات دارم میتونم بگیرم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنی درسم تموم شده منتظره نمره هام هستم من فوق دیپلمه کامپیوتر دارم. میخواستم پیام خصوصی بدم گفت تعداد پستام کمه:D

فکر نکنم با 3 ماه اضاف خدمت بتونی امریه بگیری چون تو شرایطش هست!
فکر نکنم با فوق دیپلم و لیسانس بتونی به این راحتیا امریه بگیری!

اگه پارتی داری حتما می تونی امریه بگیری نگران نباش!

avan

Registered User
لایک‌ها
207
سلام
من بچه ی شهریارم،از شهرستانهای استان تهران.
حالا نگفتی چه جورجاییه؟چرا خوش به حالم شده؟ هتله؟
اگه یه توضیحی بدی ممنون می شم.

راستی،چی شد که نتونستی 185 بگیری؟...حالا مگه 285که افتادی سخته؟اصلا کجا هست این 285؟
کم از هتل نداره.
زیاد دوست و آشنا داشتم رفتن اونجا کیف کردن... سختی اصلا نمیدن اونجا.... هر 3 یا 4 نفر یه حمام.... در صورتی که جاهای دیگه بالای 10 نفر یا شایدم بیشتر یه حمام.

285 نیروزی زمینی ارتش آموزشگاه جواد الائمه توی خ پاسدارن..... منو از شهرستان میفرستن تهران تو رو از تهران کشوندن شهرستان.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اقا روزبه بیا بگو روز تقسیم وسایل باید ببریم ؟؟؟؟؟؟؟:eek:

والا دقیق نمیدونم من **** بودم خودشون گفتن بیاید فلانجا با وسایل . روز تقسیمی ما ندیدیم!

wikizz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا دقیق نمیدونم من **** بودم خودشون گفتن بیاید فلانجا با وسایل . روز تقسیمی ما ندیدیم!
من فکر میکنم ببریم بهتره ! چون شاید همون روز بفرستن ....

اما از بچه ها ی **** وظیفه پرسیدم گفتند چند رو بعدش میفرستن!

filit

Registered User
لایک‌ها
7
منم **** هستم

18 مرداد روز تقسیمه

اگر بخوان همون روز تقسیم کنن حداقل میگن 3 4 ساعت بعد با وسایل بیاین...

به شک افتادم :(

wikizz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم **** هستم

18 مرداد روز تقسیمه

اگر بخوان همون روز تقسیم کنن حداقل میگن 3 4 ساعت بعد با وسایل بیاین...

به شک افتادم :(

یعنی چی میخوان تقسیم کنن؟؟؟؟ من کدم CODE مشخص شده، مگه میخوان تغییر بدن جاهامونو؟؟؟؟
کلا اون روز چکار میکنن؟؟؟؟
امکانش هست ما که جای خوب افتادیم از چنگمون دربیارن؟

soheilov

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ّبا سلام چند تا سوال دارم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون می شم.
من لیسانس غیر پزشکی هستم، متولد و ساکن تهران و کد 226(مازاد) خوردم:

1. آیا اونجایی که ما رو می فرستن همه لیسانسن یا فوق لیسانسو و لیسانسو دیپلو و ... قاطی هست؟ و همه از تهرانن یا از هر جای ایران هستن؟

2. یکی بهم گفت اونا که مازاد می خورن ممکنه بگن برین 2 ماه دیگه بیاین برین آموزشی و این 2 ماه هم از سربازیشون کم میشه! راست گفته؟

3. تو آموزشی صبح تا شب برنامه دویدن و بشین پاشو و ... هست یا کلاس هم داره؟

4. دقیقا چند روزه؟ (لیسانس) و این روزا از اول ماه حسابه یا روزی که می رسیم اونجا؟

5. برای معاف از رزما اصلا تفاوتی قایلن یا نه؟ چون یکی می گفت بعد یه ماه تازه اومدن از ما پرسدین کیا معاف از رزمن؟

6. حتما باید پیژامه برد؟ شلوارک نمی شه؟ :p

7. ممکنه کسی با شرایط من بعد آموزشی تهران نیفته؟

8. اگه ممکنه درجه ها رم یکم توضیح بدین. می ترسم طرف مثلا سرهنگ باشه بهش بگم سرکار:f34r:

adsl2+

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه های مرکز تهران - نیروهوایی ارتش شهید ستاری چجوریه؟ از نیرو زمینی بهتره؟ چه امتیازاتی داره نسبت به جاهای دیگر؟؟

لباس ها رو خودشون میدن یا باید بخریم؟
آموزشی در نیروهوایی با جاهای دیگر فرق داره؟؟؟
آیا بعد از آموزشی احتمال داره بفرستنم شهرستان؟؟؟

دوستان خواهشا پاسخ کامل بدید ... سپاس

جای خوبی افتادی ... همینی که تهران افتادی کلی مزیته . سرگروهبانای خیلی خوبی دارید . اولش یکم سخت میگیرن ولی بعد رفیق میشید .

تا اونجایی که یادمه خودشون میدن ولی خوب اخر سر به بعضیها نرسید (از جمله خودم و رفتم خریدم) و اگه نرسید که 99 درصد میرسه .باید بری بخری ..

نیرو هوایی ماله ما خوب بود ایشالله مال شما هم خوب باشه و هست . و بله نیرو هوایی از خیلی جاها بهتره

و اینم بگم نصف ماها تهرانی و نصف دیگر شهرستانی بودن که خوب بعد اموزشی همه تهران افتادیم غیر2-3 نفر فکر کنم ....

ایشالله تهران بیوفتین شمام

ایشالله مشکل همه حل شه .... دعا فراموش نشه

adsl2+

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها از سربازی غول نسازین . چیزیه که خیلیها دیگم دارن انجام میدن . خیلیها . بلاخره تموم میشه . مثل دوران مدرسه . تازه این فقط کمتر از 2 ساله .فکرهای بد بد نکنید . اگه واقعا از هر نظر جسمیو روحی میتونید برید. حتما برید که امیدوارم همتون اینطور باشید . انسان 100 سال عمر میکنه نباید به خاطر 2 سال قید 100 سالو زد . همتون میتونید انجام بدید چون سربازی خیلی اسونه . و دعا فراموش نشه , محتاجیم به دعا

Last edited:

rbm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره کسی آمار کد 258 ارتش تهران رو نمیگه چه جور جایی هست؟:blink:

rozbeh85

Registered User
لایک‌ها
0

1. آیا اونجایی که ما رو می فرستن همه لیسانسن یا فوق لیسانسو و لیسانسو دیپلو و ... قاطی هست؟ و همه از تهرانن یا از هر جای ایران هستن؟

2. یکی بهم گفت اونا که مازاد می خورن ممکنه بگن برین 2 ماه دیگه بیاین برین آموزشی و این 2 ماه هم از سربازیشون کم میشه! راست گفته؟

3. تو آموزشی صبح تا شب برنامه دویدن و بشین پاشو و ... هست یا کلاس هم داره؟

4. دقیقا چند روزه؟ (لیسانس) و این روزا از اول ماه حسابه یا روزی که می رسیم اونجا؟

5. برای معاف از رزما اصلا تفاوتی قایلن یا نه؟ چون یکی می گفت بعد یه ماه تازه اومدن از ما پرسدین کیا معاف از رزمن؟

6. حتما باید پیژامه برد؟ شلوارک نمی شه؟ :p

7. ممکنه کسی با شرایط من بعد آموزشی تهران نیفته؟

8. اگه ممکنه درجه ها رم یکم توضیح بدین. می ترسم طرف مثلا سرهنگ باشه بهش بگم سرکار:f34r:

1- تو گروهانتون همه لیسانس به بالا هستند، معمولا همه لیسانس به بالا ها تو یه پادگان هستند و از کل ایران
2-نه
3- تو آموزشی هم بشین پاشو هست هم کلاس، یه کاری میکنند که کلا سرتون حسابی گرم باشه
4- دو ماه، حالا هر موقع که رفتید، مثلا 10 آبان برید حتما حتما 30 آذر ترخیص هستید، اون 10 روز مثلا مرخصیه
5- بستگی به جاش داره، واسه ما تو 01 معاف از رزم ها رژه نمیرفتن ولی 2 ماه دستشویی شستن با اونها بود آخر دوره که همه 10 روز رفتن مرخصی اونها 7 روز رفتن 3 روزش رو نگهبان بودند
6- خوشحالی الان؟ میخوای بری تو پادگان با شلوارک؟!
7- شما شرایطت رو نگفتی؟ تک پسر؟ متاهل؟ پدر نظامی...
8- عیب نداره، تو آموزشی همینه، ما روز اول به سرهنگمون گفتیم سرکار، آموزشی همیناش خندس

afsaramuzeshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

2- شما که مازادی احتمال این هم هست که بگن برو 2 ماه دیگه بیا و این مدت هم جزو خدمتت محسوب بشه چون خودم یکبار بخشنامشو تو **** وظیفه برای یک تاریخ خاص دیده بودم که به شیشه زده بودند

8- اتفاقا الان تنها زمانیکه با خیال راحت می تونی سرهنگ رو سرکار خطاب کنی من جای تو بودم از این فرصت کمال استفاده (سو استفاده) رو می کردم هرچند تو ارتش معمولا هرچی درجه ها می ره بالاتر رفتارها بهتر می شه

pouria_tanin

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
1- 8- عیب نداره، تو آموزشی همینه، ما روز اول به سرهنگمون گفتیم سرکار، آموزشی همیناش خندس

خوب حالا خوبه خنده باشه چیز دیگه ای نباشه.

میشه یه توضیحی در مورد پدر نظامی بدین. مرسی.

mohammad1983

Registered User
لایک‌ها
3
آقایون پادگان خاتمی یزد کد 87 اعزامی 6/1
یه آشنایی بدن اونجا تنها نباشیم (لیسانس برق از یزد)
اخبار از پادگان نیروهوایی اردکان رسیده که موبایل میشه برد میدی دست دژبان برات نگه میداره تا مرخصی و دوتا پوتین دادن! کلا همه جا دوتا پوتین میدن آره؟
اونجا توی پادگان اردکان اتاق امانات داره و نگه میدارند و بعدا میگیری.اما بعضی وقت ها سر همون همبازی در میاوردند.
خیلی از بچه های ما که داخل پادگان گوشی داشتند.و کلی هم عکس گرفته شد.

بالا