برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

MR.MD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ببخشيد من چندتا سوا داشتنم :
من مدركم ديپلمه دفترچه پست كردم و مشهدم هستم
چند درصد احتمال داره ارتش بيوفتم ؟ **** و نيروي انتظامي چطور ؟
من مدرك غريق دارم احتمالش هست استخر بندازنم ؟ يا بايد اشنا داشه باشم ؟
چند درصد احتمال مشهد هست

مرسي دوستان
:)

مشهد جدیداً فقط برای نیرو انتظامی نیرو میگیره.
از من میشنوی اگه پارتی گردن کلفت داری برو خدمت.اگه نداری هنوز که اعزام نشدی یه جوری برو یه دانشگاهی چیزی ثبت نام کن !
یا با لیسانس برو یا فوق دیپلم برو خدمت.
اگه هم رفتی خدمت و مازاد بودی یه جوری خودتو بنداز ارتش یا ****.
در کل نیرو انتظامی بدرد نمیخوره چون همش میفرسته واسه مرزبانی
اشتباهی که من مرتکبش شدم رو تکرار نکن :eek:

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من اعزامی 1/2 به پادگان 01 هستم
بهمون میان دوره ندادن فقط 3 روز اومدم خونه اصفهان
کسی سوال داشت درخدمتم

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول بگم که متاهل ها کمی مرخصیشون بیشتره....

اما در مورد هنگ 2 باید بگم سخت گیری ها در همه زمینه ها بیشتره!

اگه شما موقع تمرین رژه باید 3 بار بری تا فرمانده اون هنگ یه خوب بگه! بچه های هنگ 1 با همون وضعیت همون بار اول که رژه رفتند چند تا خیلی خوب از فرمانده هنگ 1 میگیرن و میرن حالشو میبرن!

این فقط یه مثال بود .... کلاً سخت گی ری های هنگ 2 بیشتره حالا دیگه گردان2 از هنگ 2 باشی واویلاست....:eek:

اقا چرا سفسته می کنی
من خودم اعزامی 1/2 01 هستم افتادم 714 اره هنگ 2 سخته ولی ما بچه های 714 داریم حال میکنیم هرشب بزن برقص عشق حال چرا چون همه با هم همدلیم
پس به هودت و بچه های یگان بستگی داره نه فرمانده ولی این که هنگ 1 ها حال می کنند شکی نیست اما خدمت مال هنگ2 هست
سوالی بود درخدمتیم

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
الان 6 ماه که توی نیرو دریایی سیرجان مربی آموزشیم و فقط همینو بگم که دهنم سرویس شده واقعا با سرباز آموزشی سرکله زدن خیلی سخته خدا این 10 ماه آخری روبخیر کنه وگرنه فک کنم دستم به خون یه چنتا سربازه آلوده بشه:(

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من اعزامی 1/2 به پادگان 01 هستم
بهمون میان دوره ندادن فقط 3 روز اومدم خونه اصفهان
کسی سوال داشت درخدمتم
سلام
وضعیت چطوره...مدرکت چیه ؟ کلا تعریف کن. کد میخوری ؟
بیا این گروه : 01 تهران

vazifeh01

Registered User
لایک‌ها
0
بعضیا طوری میگن من خودم 01 هستم انگار بقیه که از 01 میگن تو فضان!

منم تو 01 هستم البته حفاظت گفتار اجازه گفتن خیلی از حرفا رو نمیده ولی در حد توانم در خدمت دوستان هستم ولی یه نکته:

این که بگی شب میرقصیم پس راحتیم برای خود من ملاک نیست....

درجه اول مرخصی ها .... تمرینات .... خورد و خوراک ...رفتار و... و آخر سر برسیم به اینکه شب برقصی یا نرقصی!

بر این اساس میگم هنگ2 سخت تر از هنگ1 هست. به عنوان یه دانشجو بحث غیر منطقی و خدای ناکرده توهین آمیز رو نه شروع میکنم و نه دنبال .

دوستان دیگه اگه راهنمایی خواستید بگید در خدتمتم.

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
وضعیت چطوره...مدرکت چیه ؟ کلا تعریف کن. کد میخوری ؟
بیا این گروه : 01 تهران

کد رو فقط چندتا رشته خاص نمس خورند: عمران،حقوق،کامپیوتر، الکترونیک

بقیه هم می خورند که تا جایی که من می دونم کد بهترین دوران خدمت چون برنامه روزانه سبک و مسولیت نداری
من مهندس کشاورزی هستم از اصفهان
باز اگه سوالی بود تا 1 شنله می تونم پاسخ بدم که خونه هستم
مرخصی ها با حضور فرمانده حدید به شدت کم شده و میان دوره ندادن شانس اوردیم که شنبه 1 شنبه تعطیل شد

parsasa2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضیا طوری میگن من خودم 01 هستم انگار بقیه که از 01 میگن تو فضان!

منم تو 01 هستم البته حفاظت گفتار اجازه گفتن خیلی از حرفا رو نمیده ولی در حد توانم در خدمت دوستان هستم ولی یه نکته:

این که بگی شب میرقصیم پس راحتیم برای خود من ملاک نیست....

درجه اول مرخصی ها .... تمرینات .... خورد و خوراک ...رفتار و... و آخر سر برسیم به اینکه شب برقصی یا نرقصی!

بر این اساس میگم هنگ2 سخت تر از هنگ1 هست. به عنوان یه دانشجو بحث غیر منطقی و خدای ناکرده توهین آمیز رو نه شروع میکنم و نه دنبال .

دوستان دیگه اگه راهنمایی خواستید بگید در خدتمتم.

من هم از 01 هستم و اعزامی 1/2 و ترتیب اهمیتی رو که گفتی قبول دارم، ترجیح میدم شب خونه باشم تا با چند تا سرباز دیگه تو آسایشگاه بزنم برقصم تازه فرداش بیان بگن کی بود رقصید هر کی بود نگهبان آخر هفته
اول مرخصی بعد تمرینات و فشار جسمی بعد تغذیه که تقریباً تو کل پادگان یکیه بعد هم رفتار سلسله مراتب که توی هر یگان فرق میکنه

MN HAWK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان 6 ماه که توی نیرو دریایی سیرجان مربی آموزشیم و فقط همینو بگم که دهنم سرویس شده واقعا با سرباز آموزشی سرکله زدن خیلی سخته خدا این 10 ماه آخری روبخیر کنه وگرنه فک کنم دستم به خون یه چنتا سربازه آلوده بشه:(

آقا من اعزام 1/4 با لیسانس اونجا افتادم:cool:
ترو خدا منو نکشی هااااا:blush:
اونجا خیلی داغونه؟؟؟؟؟؟؟

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم از 01 هستم و اعزامی 1/2 و ترتیب اهمیتی رو که گفتی قبول دارم، ترجیح میدم شب خونه باشم تا با چند تا سرباز دیگه تو آسایشگاه بزنم برقصم تازه فرداش بیان بگن کی بود رقصید هر کی بود نگهبان آخر هفته
اول مرخصی بعد تمرینات و فشار جسمی بعد تغذیه که تقریباً تو کل پادگان یکیه بعد هم رفتار سلسله مراتب که توی هر یگان فرق میکنه

ببخشید شما افسرید و بقیه شدن سرباز:hmm:
شب خونه رفتن که نشد سربازی شد دانشگاه رفیق کی میخوای پس مرد شی :f34r:

pouya2008h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلا بر دوستان
من شهید باهنر کرمان افتادم (نیرو انتظامی ) با مدرک دیپلم
تک پسر هستم
بعده امورزشی میوفتم شهره خودم ؟
با میرم مرز بانی
ممنون

Mr.Aras

Registered User
لایک‌ها
1
افتادم شهید دستغیب جهروم... , کسی راجع به اونجا اطلاعاتی داره؟ کرج زندگی میکنم لیسانس هستم
درمورد دستغیب جهرم چندتا مطلب هست که باید بگم:
1- پادگان دستغیب از نظر امکانات، نحوه رفتار با سربازان پادگان خوبیه. و انصافا فرمانده و جانشین فرمانده پادگان و فرمانده آموزش مرکز آدمای خیلی خوبی هستن.
2- اما دوم راهش خیلی دوره از شیراز دو ساعت و نیم راهه، هر وقت می خوای ازش خارج بشی یا واردش بشی حسابی کلافه میشی. هواش خیلی افتضاحه، یه آفتاب داغ و سوزانی داره که آدم توش ذغال میشه. به نظر من جهنم سبز که میگن همین جاست. حتما کرم ضد آفتاب با خودت ببر.

parsasa2500

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید شما افسرید و بقیه شدن سرباز:hmm:
شب خونه رفتن که نشد سربازی شد دانشگاه رفیق کی میخوای پس مرد شی :f34r:

اونایی که متاهل هستن قبل از اینکه ارتش بخواد مردشون کنه مرد شدن، خدا نصیبت کنه بفهمی.
وقتی سرباز هستی و باید اجاره خونه و قسط بدی میفهمی مرخصی اومدن و تا ساعت 1 شب کار کردن برای یه لقمه نون یعنی چی.

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونایی که متاهل هستن قبل از اینکه ارتش بخواد مردشون کنه مرد شدن، خدا نصیبت کنه بفهمی.
وقتی سرباز هستی و باید اجاره خونه و قسط بدی میفهمی مرخصی اومدن و تا ساعت 1 شب کار کردن برای یه لقمه نون یعنی چی.

ایشالا نصیب می کنه ولی کسی مجبورت نکرده بود که قبل خدمت مرد بشی دادا:blush:

kazemii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب:D
هر دو وحید
هر دو از مشهد
هر دو هم امریه

منم اونجا افتادم
66 هستم
لیسانس نرم افزار
از شمال

میگن اونجا جای امریه ای هاست معمولا , اما من نمیدونم من اونجا چه میکنم :D

سلام من علی لیسانس برق از اصفهان اینجا افتادم ولی امریه ندارم .
email: [email protected]

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
درمورد دستغیب جهرم چندتا مطلب هست که باید بگم:
1- پادگان دستغیب از نظر امکانات، نحوه رفتار با سربازان پادگان خوبیه. و انصافا فرمانده و جانشین فرمانده پادگان و فرمانده آموزش مرکز آدمای خیلی خوبی هستن.
2- اما دوم راهش خیلی دوره از شیراز دو ساعت و نیم راهه، هر وقت می خوای ازش خارج بشی یا واردش بشی حسابی کلافه میشی. هواش خیلی افتضاحه، یه آفتاب داغ و سوزانی داره که آدم توش ذغال میشه. به نظر من جهنم سبز که میگن همین جاست. حتما کرم ضد آفتاب با خودت ببر.

خیلی ممنون بابات راهنمایی/ این دوره خدمت برای من از اول تا آخر شده استرس , نیرو انتظامی بعد از دوره آموزشی چطور تقسیم میکنه؟ احتمال داره شهر خودم بندازن؟ یا باز اون هم پارتی میخواد؟ امیدوارم حداقل بندازن یه شهر نزدیک همین جهرم برای من فکر کنم 19 ساعت راه باشه :(

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
سلام دوستان
ببخشيد من چندتا سوا داشتنم :
من مدركم ديپلمه دفترچه پست كردم و مشهدم هستم
چند درصد احتمال داره ارتش بيوفتم ؟ **** و نيروي انتظامي چطور ؟
من مدرك غريق دارم احتمالش هست استخر بندازنم ؟ يا بايد اشنا داشه باشم ؟
چند درصد احتمال مشهد هست

مرسي دوستان
:)

شما میری ستاد نیرو انتظامی ، قسمت تربیت بدنی و اونها پذیرشت میکنن و بعد امریه میشی.
نحوه کار اینطوره که شما میری یه استخری کار انجام میدی و بجای حقوقت بلیط میگیری و بلیطها رو به نیرو انتظامی میدی !!
تا دو سال پیش همچین قضیه ای بود حالا رو نمیدونم.
اگه ارتش افتادی وسطای آموزشی میای و به یکی از پتدگانهای شهرتون که استخر داره میری و بهشون میگی اونها تقاضا میکنن و تو امریه میشی .
سوالی بود پی ام کن.

.

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
افتادم شهید دستغیب جهروم... , کسی راجع به اونجا اطلاعاتی داره؟ کرج زندگی میکنم لیسانس هستم

منم آموزشی همون جا بودم، البته با دیپلم ! :دی

همون طور که جناب Mr.Aras گفتن واقعا فرمانده & جانشین فرمانده ی پادگان آدمای خوبی هستن، هوای سرباز رو دارن !!:D

3 تا گردان داره ، فکر کنم همه بجز یکیش دیپلم و زیر دیپلم باشن :دی

اونجا یه سرباز لیثاث مثه شما تو آشپزخونه بالا سر ما بود :D

احتمال راهور شدنتون هست !
یه گروهان اونجا بود برای راهورا

vahidvazifeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آيا در برگ سفيد حتما ذكر مي شه كه امريه هستي يا نه؟ چون خيلي ها امريه گرفتن اما ذكر نشده و بعضي ها ذكر شده دفتر عمومي. كسي اگر مي دونه حتما جواب بده. مرسي

esmaeil.esf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا اونایی که افتادند 01 اصلا نگران نباشند چون سختیهاش زیاد فرقی نداره همه یگان ها تقریبادر یه حد است(هر چند بازم قبول دارم هنگ 1 و گردان 3 هنگ 1 از همه بهتره (534 هم طلاست چون خودم اونجا هستم)) و کلا قابل تحمل است و اصلا نگرانی نداره منم این چند روز تعطیلی را اومدم خونه ولی واقعا خونه هم خبری نیست پس زیاد برا مرخصی له له نزنید
در مورد بعد از اموزشی هم به هیچ وجه نگران نباشید اینا همش حرفه که نمیدونم بعد اموزشی و دوره کد دهنت سرویس است و از این حرفهای مفت و بی اساس....
اولا دوره تو دوره کد از اموزشی هم بیشتر بهت خوش میگزره افسر اموزش جدیدمون که چند روز قبل اومده بود دوره کد شیراز بود و میگفت از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر کلاس داشتند و کلاسا هم فقط تئوری بوده اونم سر یه کلاس با امکانات و تا ساعت 14 که نماز و ناهار بوده تو پادگان بودند و بعدش در اختیار خودشون بودند و در ضمن 2 ماه دوره کد داری و 1 ماه مرخصی یعنی بعد از این ه دوره کد تموم شد و تقسیم شدن 5 ماه خدمت هستی
دوره کد 01 معمولا یکی از شهرهای شیراز (50%) اصفهان(%30) یا 2 تهران (10% ) است که شنیدم شیراز از اصفهان و اصفهان از 02 بهتره ولی بازم شنیدم که هر کدوم یه سری مزایای متفاوت دارند که نمیشه مقایسه کرد
نگران بعد دوره کد هم نباشید !!!
حالا فوقش بعد دوره کد افسر اموزش بشی افسر اموزش لیسانسه را فقط برا لیسانسه ها یا حداکثر فوق دیپلم ها میزارند و چیزی که من میبینم افسر اموزش های ما هم کار سختی ندارند و از خودشونم که پرسیدم نظرتون چیه ؟؟زیاد ناراضی نبودند و تازه یکیشون میگفت افسر شدن یه سری مزایا هم داره
حالا کو تا پایان دوره کد !!!!!چه دلیلی داره که ادم ارامش و خوشی الان خودش را با فکر کردن به اینده دور مبهم که اصلا معلوم نیست چی بشه خراب کنه اگه اتفاقی بخاد بیفته میافته و مطمئن باشید اگه از نیروی معنوی جهان انرژی بگیرید همونی میشه که به نفعتونه !!! به اکنون خودتون فکر کنید نه حسرت گذشته را بخورید که کاش فلان جا افتاده بودم کاش **** افتاده بودم یا کاش امریه داشتم و کاش....... اینا غیر از اعصاب خردی هیچ چی نداره و نه با فکر الکی به اینده مبهم که اونم به موقعش میاد و میره ارامش و خوشی خودتونا را خراب نکنید
با قدرت تمام و با اعتماد کامل به یگانه قدرت معنوی جهان یعنی خدا که تو وجودتون قابل حس است خدمتتونا ادامه بدید و به شایعات و حرفهای بیهوده افراد هم گوش ندید

Last edited:
بالا