برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
اگه اشنات میتونه کمکت کنه برو نیرو انتظامی ، اگه احتمال میدی نتونه یا نشه برو ارتش ، ارتش واسه لیسانسه ها خیلی خیلی بهتر از **** و نیرو انتظامیه .
ارتش بین منی که فوق دیپلمم با دپیم خیلی فرق ما نگهبانی 1 روز در ماه داریم ساعت 2 میریم خونه دیپلمه ها نا و اینکه بین فوق دیپلم با دکترا اصلا فرق نیست

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
نبود فردا .
من کتاب زبان دارم میبرم وقت میشه خوند .(ادم رفیق بازی هستم :دی)
چیا ببرم .مدارکم کامل ببرم (منظور اینکه اونجا اطمینان هست نزنن )کل مدارک زندگیم تو اونه(کیف مدارک) (بیمه .گواهی نامه ها .کارت ملی و ..عابر بانکو . ووووو)
یه نمیچه استرسم دارن :دی
نبر من فقط یه کارت ملی بردم که اونم لازم نشد.

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
سلام دوستان
من تا پایان شهریور92 دو سال و 6ماه بیمه دارم.اما چون ترم آخر بودم دیگه قطع خمکاری کردم و بیمه ام هم قطع شد.حال اگر من بخواهم در اسفند یا اردیبهشت93 اعزام شوم،مدت 2سال سربازی به رایگان جزو سوابق من حساب میشه؟ اصولا چون از 2سال بیشتر دارم(بیمه)باید حساب بشه،اما امروز از یکی شنیدم میگفت:اگه بیشتر از 3یا4ماه بین بیمه و اعزام فاصله بیفته اونوقت باید اون دوسال سربازی را بخریم.کدام درست است؟
یه سوال دیگه میگن من که تک پسر هستم برای اینکه در شهر سکونت(تهران) بیفتم باید دفترچه اعزام را در جایی سمت افسریه پرکنم و تحویل دهم،اینطوری شانس بیشتری برای تهران افتادن دارم،والی شانس و....است.نظرشما؟؟؟؟؟

مهم نیست از کجا پر میکنی همشون از یه سرور (پلیس +10) وارد سایت **** وظیفه میشن.مدرکت چیه؟دیپلم باشی شانست کمتره مخصوصا اگه آموزشی تهران بیفتی...!

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
کتاب اینا زیاد نبرید چون نمیتونید بخونید ... کلا از ساعت 6 7 تا 9 10 تایم آزاد دارید که بعیده حس خوندن چیزی رو داشته باشید ...
جمعه ها هم که باید استراجت کرد فقط ... بدترین چیز آموزشی صبح زود پاشدنه وگرنه بقیه ـش میگذره ... هفته اول هم خیلی فکر نکنید برای همه این حالتی هست
تایید میشه+بی خیال باشید

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
انقدری هم که گفتی هتل نیست :دی
اگر زیادی از راه به در بودی جوری باهات برخورد میشد از نظر انضباطی که خیلی ها دوام نمیاوردن و از حال میرفتن

دوستان عزیز من امریه دارم . گفتن فردا نامه میدن باید ببرم ستاد مرکزی ارتش لویزان . کسی میدونه چجوری هست مراحل ؟
از اونجا میگن که لازمت داریم یا نه ok اول و اینجا باید بهت بده(پادگان ما پایینه لویزونه) بعد از ok دادن تقسیمت میکنن

farzad_sh_2020

Registered User
لایک‌ها
9
به صبح زود بیدار شدن هم عادت میکنید .

البته ما بیدار باش 4:30 میزدن ولی بعد از 2 هفته من خودم 5:15 تا 5:30 بیدار میشدم

ولی خب بستگی داره چقدر بعدش سرعت عمل داشته باشی . از خیلی ها که 5 بیدار شده بودم زودتر توی سلف بودم برای صبحانه

من خودم فردا برای گرفتن نامه باز دارم میام تهران . تنها کاری که میکنم هرکسی دیدم خیلی استرس داره بهش میگم اصلاً بهش فکر نکن که روز آخر با گریه از هم جدا میشین

farzad_sh_2020

Registered User
لایک‌ها
9
از اونجا میگن که لازمت داریم یا نه ok اول و اینجا باید بهت بده(پادگان ما پایینه لویزونه) بعد از ok دادن تقسیمت میکنن

عزیز من امریه خارج سازمان دارم . تایید شده از 2ماه پیش هم از ارتش هم از ارگان مربوطه .

باید بیام ستاد مشترک ؟

فکر کنم فردا باید یه 100-200 تومنی فقط پول کرایه بدم از غرب برم شرق و بعد برم شمال و باز برگردم آزادی :))

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
به صبح زود بیدار شدن هم عادت میکنید .

البته ما بیدار باش 4:30 میزدن ولی بعد از 2 هفته من خودم 5:15 تا 5:30 بیدار میشدم

ولی خب بستگی داره چقدر بعدش سرعت عمل داشته باشی . از خیلی ها که 5 بیدار شده بودم زودتر توی سلف بودم برای صبحانه

من خودم فردا برای گرفتن نامه باز دارم میام تهران . تنها کاری که میکنم هرکسی دیدم خیلی استرس داره بهش میگم اصلاً بهش فکر نکن که روز آخر با گریه از هم جدا میشین

ما که روز آخر با گریه جدا نشدیم :)
من که رسیدم خونه با این که آموزشی 2 تا 2 روز مرخصی گرقته بودم با بچه ها تو سیرجان حسابی خورده بودیم(بستنی فالوده تنقلات و ...)عین عقده ییا یه بستنی یک کیلویی شوکولاتی گرفتم تو همون روز تمومش کردم.یکم ندید پدید میشی برگردی خونه :)

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
عزیز من امریه خارج سازمان دارم . تایید شده از 2ماه پیش هم از ارتش هم از ارگان مربوطه .

باید بیام ستاد مشترک ؟

فکر کنم فردا باید یه 100-200 تومنی فقط پول کرایه بدم از غرب برم شرق و بعد برم شمال و باز برگردم آزادی :))

من یکم حالم خوب نیست :confused:
با مترو یا بی آر تی برو :)

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بابا جان من این هتل متل بازیارو جمع کنین ترخدا تو عمرمون 2 رو میخوایم تحت فشار باشیم دیگه این سوسول بازیا چیه.منکه فردا اعزامم بیگلری مشکین شهر نمیدونم چجور جاییه ولی خیلی حال میکنم یه چیزی تو مایه های فیلم غلاف تمام فلزی باشه هر وقتم برگشتم میام به رسم ادب تجربه هامو مینویسم مثه بقیه که برگشتن و نوشتن.

خوشم اومد. من نیروی انتظامی هستم . آموزشی رو عین مرد تو جهنم سبز گذرندم و اتفاقا خیلی هم حال میکردم از سختگیری هاش ، بخدا دل بدی خیلی کیف میده . بعد بدو و بایست ها همه فحش میدادن من عین خر خسته کیف میکردم!!!

آقا سخت نگیر زود میگذره و بخدا خوش میگذره ، تموم ک میشه میفهمی چ قدر خوش بودین ، الان من اومدم یگان خدمتی و سرباز آگاهی هستم 5 ماه خدمتم. الان هم مرخصی هستم .

mostafaaaaa

Registered User
لایک‌ها
21
اقا اموزشی سربازی فقط هتل باغرود نیشابور خیعلی باحال من با 80 کیلو رفتم با 93 کیلو برگشتم همه خوابگاها کولر دارن نماز خونه چند تا کولر سالن غذا خوری کولر زمان ما که داشت وقت حموم 1 ساعت غذا توپ بوفه کنار سالن غذاخوری و همه چی داشت واقعاا غذا توپ بود واقعا صبح بعد نماز پیاده روی نیم ساعت بعد 1 ساعت صبحونه وقت داشتیم هر روزم با نون گرم کره مربا یا عسل یا پنیر خرما با شیر چای هر چندتا دلت خواست ظهر اب یخ همیشه بود بدون استثنا یا ظهر گوشت بود یا مرغ شب هم همینطور تن ماهی دوتا دوتا اردو که عشق و حال بود فقط بعد هر تمرین رژه بساط ابمیوه و کیک براه بود اخر هر هفته میرفتیم مشهد ولگردی صفاااااااااااااااییییی بود .........

mostafaaaaa

Registered User
لایک‌ها
21
راستی یادم رفت بگم هر کی نیشابور افتاده میتونه موبایل.سیگار.ریش تراش اینا ببره رد کنه دفعه اول خیلی میگردن رفتی مرخصی برگشتی هر چی دلت خواس بیار ...

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
راستی یادم رفت بگم هر کی نیشابور افتاده میتونه موبایل.سیگار.ریش تراش اینا ببره رد کنه دفعه اول خیلی میگردن رفتی مرخصی برگشتی هر چی دلت خواس بیار ...

پست بیست هزارم مبارک :lol:

امروز برادرم برای آموزشی به مقصد بیرجند رفت ! :eek:

یه سوال وقتی اینا رفتن پادگان آموزشی اونجا سرتا پاشون رو میگردن !!!! :eek:

mostafaaaaa

Registered User
لایک‌ها
21
اصن هواسم به پست نبود :D
اره دیوسا دفعه اول خیلی میگردن اما سرای بعد دیگه کاری ندارن من خودم یه فلش پلیر دودر کردم هیچکی نفهمید البته به بچه ها بستگی داره اگه دستمالی کنن به گا رفتی بچه های ما هر کی یه چی اورده بود با خودش :D

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
سلام به همه ی مجبورها ...
من امروز دفترچه م رو پست کردم
ولی هنوز یه چیز رو نمیدونم پلیس +10 هم از من نادان تر
توروخدا یکی مارو از بلاتکلیفی در بیاره
من دانشجوری ورودی 86 کارشناسی پیوسته بودم و 31/6/92 نامه ی انصراف از تحصیلم رو گرفتم و بدون مدرک معادل دارم اعزام میشم.یعنی فوق دیپلمم رو نگرفتم و دارم با همون مدرک پیش دانشگاهی میرم خدمت ... ولی چون فرجه داشتم تا یکسال تاریخ پیشنهادی اعزام رو زدم برای 18ام بهمن ... ولی +10 میگفت شما مثل فارغ التحصیل ها اعزام میشی یعنی برج های زوج باید برج 12 بزنی درخواستت رو ولی من اصرار کردم گفتم چون دارم با دیپلم میرم هر ماه اعزام داره خلاصه اونم واسه ما زد برج 11 92 ... بالاخره تکلیف چیه ؟؟؟ با فارغ التحصیل ها اعزامیم یا دانش آموزا ؟؟؟ همه ش میترسم اعزامم بیفته برای 93 اون وقت هم باید 24 ماه خدمت کنم هم دیگه هیچی کسری نمیتونم بگیرم ... اصلا امکانش هست امسال اعزام بشم ؟؟؟؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان
من تا پایان شهریور92 دو سال و 6ماه بیمه دارم.اما چون ترم آخر بودم دیگه قطع خمکاری کردم و بیمه ام هم قطع شد.حال اگر من بخواهم در اسفند یا اردیبهشت93 اعزام شوم،مدت 2سال سربازی به رایگان جزو سوابق من حساب میشه؟ اصولا چون از 2سال بیشتر دارم(بیمه)باید حساب بشه،اما امروز از یکی شنیدم میگفت:اگه بیشتر از 3یا4ماه بین بیمه و اعزام فاصله بیفته اونوقت باید اون دوسال سربازی را بخریم.کدام درست است؟
یه سوال دیگه میگن من که تک پسر هستم برای اینکه در شهر سکونت(تهران) بیفتم باید دفترچه اعزام را در جایی سمت افسریه پرکنم و تحویل دهم،اینطوری شانس بیشتری برای تهران افتادن دارم،والی شانس و....است.نظرشما؟؟؟؟؟
مهم نیست از کجا پر میکنی همشون از یه سرور (پلیس +10) وارد سایت **** وظیفه میشن.مدرکت چیه؟دیپلم باشی شانست کمتره مخصوصا اگه آموزشی تهران بیفتی...!
دوست عزیز مدرک من لیسانس مهندسی مکانیک است.

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام به همه ی مجبورها ...
من امروز دفترچه م رو پست کردم
ولی هنوز یه چیز رو نمیدونم پلیس +10 هم از من نادان تر
توروخدا یکی مارو از بلاتکلیفی در بیاره
من دانشجوری ورودی 86 کارشناسی پیوسته بودم و 31/6/92 نامه ی انصراف از تحصیلم رو گرفتم و بدون مدرک معادل دارم اعزام میشم.یعنی فوق دیپلمم رو نگرفتم و دارم با همون مدرک پیش دانشگاهی میرم خدمت ... ولی چون فرجه داشتم تا یکسال تاریخ پیشنهادی اعزام رو زدم برای 18ام بهمن ... ولی +10 میگفت شما مثل فارغ التحصیل ها اعزام میشی یعنی برج های زوج باید برج 12 بزنی درخواستت رو ولی من اصرار کردم گفتم چون دارم با دیپلم میرم هر ماه اعزام داره خلاصه اونم واسه ما زد برج 11 92 ... بالاخره تکلیف چیه ؟؟؟ با فارغ التحصیل ها اعزامیم یا دانش آموزا ؟؟؟ همه ش میترسم اعزامم بیفته برای 93 اون وقت هم باید 24 ماه خدمت کنم هم دیگه هیچی کسری نمیتونم بگیرم ... اصلا امکانش هست امسال اعزام بشم ؟؟؟؟
مثل دیپلمی‌ها اعزام می‌شوید.
خدمت ۲۴ماه که قطعی نشده. تا جایی که من می‌دانم. احساس می‌کنم بیشتر برای این هست که ملت را زودتر بفرستند اجباری. معمولاً برای اتفاق‌های بد خبر نمی‌دهند! نترس..
---------------------------------
امروز که کسی اعزام نشد!؟ بی‌خود کچل کردیم ها!

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان سلام.
من آموزشی 01 بودم تموم شد.امروز رفتیم برگه امریه گرفتیم نوشته گروه 402 جنگال شهید رضا ولیخانی-لویزان.رسته اداری پرسنلی.
ممکنه از اونجا باز تقسیم بشیم بیفتیم شهرستان؟کسی میدونه جاش دقیق کجاست؟چیکار میکنیم اونجا؟لباس نظامی باید بریم؟ساعتش چجوریه؟کلا اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی.

Last edited:

ali.doosti

Registered User
لایک‌ها
9,627
سلام دوستان
من فردا اعزام مالک اشتر اراکم! چی در انتظارمه!؟
می گن بعدش واس یگان جای خوب نمی ندازن درسته!؟ مدرکمم ارشده مهندسیه!

بالا