برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Ali :D

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
بله اموزشی افتادم اونجا
محل خدمتیم هم فکر کنم همونجا باشم
دیپلم هم هستم 19 همین ماه اعزام ,9 روز دیگه
اگه اینجور باشه که عالیه :p
بالاخره یه نفر پیدا شد یه اطلاعات داشته باشه از اونجا :D
مرسی واقعا:oops:

پایگاه هشتم شکاری نزدیک فرودگاه اصفهانه
با ماشین یه یه ربع بیست دقیقه تا شهر فاصله داره
جای خوبیه
کلاً نیرو هوایی جای سختی واسه خدمت نیست
بعدش هم اگه اینجا باشی و بتونی خودتو بندازی منازل سازمانی توی شهر که میشه قسمت خانه اصفهان خیلی دیگه برات خوب خواهد بود
کلاً خوبه نگران نباش

موفق باشی

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان یکی از دوستان افتاده فرودگاه مهراباد . جاش چطوره ? دیپلم داره

Sent from my HTC One using Tapatalk

بستگی داره
مثلاً من دوستم افتاده بود فرودگاه با لیسانس
24 ساعت پست بود و براش خیلی سخت گذشت
باید ببینی چجوریه تقسیم پست و ...

امیدوارم که خدمت آسونی برای همه برو بچه ها در انتظار باشه

یا حق

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
پایگاه هشتم شکاری نزدیک فرودگاه اصفهانه
با ماشین یه یه ربع بیست دقیقه تا شهر فاصله داره
جای خوبیه
کلاً نیرو هوایی جای سختی واسه خدمت نیست
بعدش هم اگه اینجا باشی و بتونی خودتو بندازی منازل سازمانی توی شهر که میشه قسمت خانه اصفهان خیلی دیگه برات خوب خواهد بود
کلاً خوبه نگران نباش

موفق باشی
اقا خیلییییی ممنون :oops: من خیلی از استرسم کم شد
ما پروین میشینیم ,هفت تیر:D با یه موتور میشه رفت تا اونجا؟ پارکینگو درو بوم داره ؟:D این اوتوبان فرودگاه قابلیت با موتور رفتن داره ؟ یا میزنن میکشندمون o_O
مرسی پیشاپیش

reza-h8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من 1 اسفند اعزام هستم... الان مشخص شده کجا میوفتم آموزشی رو؟

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام برو بچ دوستان یه سوال داشتم من الان برام دوتا برگه اومده که تو یکیش تاریخ اعزامه و توی یکی دیگشم محل اعزام نوشته شده من قرار19 بهمن اعزام شم محل اعزامم کهریزکه میخواستم بدونم اموزشی رو همونجا افتادم یا از اونجا جای دیگه میفرستن ؟؟؟؟ ممنون اگه جواب بدین راستی توی این برگه های که من دارم هیچ کدی نداره فقط یگان نوشته که نیرو انتظامیه و محل اعزام که کهریزک((شوراباد)) چطوره؟؟ یه راهنمایی کنید ممنون
بچه ممنون میشم اگه یکی هم جواب بده

mf.designing

Registered User
لایک‌ها
12
برگه مام اومد ! 03 نزاجا : آموزشگاه شهید برخورداری یا همون عجب شیر !!!
دوستانی که میشناسن یه توصیحی بدن که چجوریاست ! (البته در گذشته کسی تعریف خوبی نشنیده از اینجا !)

بعد تمام شدن آموزش بیشتر محل خدمت نزاجا واسه تبریز کجاهاست ؟! (بخصوص برا متاهل ها و تک فرزندها)
نوشته ساعت حضور : 7 صبح . یعنی خودمون باید سر تایم بریم یا خودشون همه اعزامیهارو از یجا میبرن اونجا ؟!! چون یه آدرس محل اعزام هم داره که فک کنم آدرس هنگ اینجاست!
یه سوال دیگه هم اینکه اینجا نوشته همراه داشتن برگه واکسیناسیون الزامیه ! برگه واکسیناسیون کدومه ؟! :دی

Last edited:

sunboy_bahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برگه مام اومد ! 03 نزاجا : آموزشگاه شهید برخورداری یا همون عجب شیر !!!
دوستانی که میشناسن یه توصیحی بدن که چجوریاست ! (البته در گذشته کسی تعریف خوبی نشنیده از اینجا !)

بعد تمام شدن آموزش بیشتر محل خدمت نزاجا واسه تبریز کجاهاست ؟! (بخصوص برا متاهل ها و تک فرزندها)
نوشته ساعت حضور : 7 صبح . یعنی خودمون باید سر تایم بریم یا خودشون همه اعزامیهارو از یجا میبرن اونجا ؟!! چون یه آدرس محل اعزام هم داره که فک کنم آدرس هنگ اینجاست!
یه سوال دیگه هم اینکه اینجا نوشته همراه داشتن برگه واکسیناسیون الزامیه ! برگه واکسیناسیون کدومه ؟! :دی

منم افتادم 03 عجب شیر 1 اسفند
فوق لیسانسم و تک پسر

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
منم افتادم 03 عجب شیر 1 اسفند
فوق لیسانسم و تک پسر
سلام
دوست من ، اونجوری که شنیدم از وقتی عجب شیر شروع به گرفتن افسر وظیفه کرده خیلی بهتر از قبل شده ، امیدوارم شهر خودت بوفتی داداش میدونم خدمت با فوق خیلی بده !

موفق باشی

Registered User
لایک‌ها
21
اقا خیلییییی ممنون :oops: من خیلی از استرسم کم شد
ما پروین میشینیم ,هفت تیر:D با یه موتور میشه رفت تا اونجا؟ پارکینگو درو بوم داره ؟:D این اوتوبان فرودگاه قابلیت با موتور رفتن داره ؟ یا میزنن میکشندمون o_O
مرسی پیشاپیش

از پروین تا اونجا که راه کمه بندازی اتوبان رسیدی سه سوت
فقط آمار پارکینگو و اینکه میتونی ببریو .... رو ندارم کلاً اتوبان جای موتور نیست : ))
مراقب باش جوون

یا حق

sunboy_bahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

سلام
دوست من ، اونجوری که شنیدم از وقتی عجب شیر شروع به گرفتن افسر وظیفه کرده خیلی بهتر از قبل شده ، امیدوارم شهر خودت بوفتی داداش میدونم خدمت با فوق خیلی بده !

موفق باشی

امیدوارم. ممنون
شهر خودم هم تبریزه. امیدوارم شهرهای اطرافش نیوفتم تو یگان. استان آذربایجان شرقی چن تا یگان خدمتی داره واسه نیروی زمینی ارتش؟ مثلا یکی که 21 حمزه شهر تبریزه یکی مراغه بقیه کجاهان؟

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا دم هموتون گرم خیلی باحالید همچین جواب نمیدین به سوال ادم . ادم فک میکنه باهاش چه دشمنی دارین دمتون گرم نخواستم بابا خوش باشید بای

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
اقا دم هموتون گرم خیلی باحالید همچین جواب نمیدین به سوال ادم . ادم فک میکنه باهاش چه دشمنی دارین دمتون گرم نخواستم بابا خوش باشید بای
داداش اینجا که چت روم نیست همه سریع جواب شمارو بدن باید صبر کنی هرکی جواب سوالتو بدونه جواب میده، بچه ها که مشاورا **** وظیفه نیستن جواب همه سوالارو بدونن و تند تند همه جوابشونو بگیرن!!!! o_O

reza-h8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا پس منم نرم بمونم نامه بیاد دیگه!!!!!!!...فوق لیسانسش افتاد عجب شیر...منکه لیسانسم 100درصد اونجام... حالا دوماه اموزشی یه ور...دوره کد یه ور...
راسی عجب شیر عید رو مرخصی میده؟
کسی میدونه کار کفالت بیماری و شورا چقدر طول میکشه؟

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
سلام برو بچ دوستان یه سوال داشتم من الان برام دوتا برگه اومده که تو یکیش تاریخ اعزامه و توی یکی دیگشم محل اعزام نوشته شده من قرار19 بهمن اعزام شم محل اعزامم کهریزکه میخواستم بدونم اموزشی رو همونجا افتادم یا از اونجا جای دیگه میفرستن ؟؟؟؟ ممنون اگه جواب بدین راستی توی این برگه های که من دارم هیچ کدی نداره فقط یگان نوشته که نیرو انتظامیه و محل اعزام که کهریزک((شوراباد)) چطوره؟؟ یه راهنمایی کنید ممنون
بچه ممنون میشم اگه یکی هم جواب بده
تا اونجا که من میدونم توی کهریزک فقط یک پادگان اموزشی بود که اونم یگانش دژبان مرکز بود . حالا این نیرو انتظامی از کجا در اومد رو نمیدونم . من خودم اموزشی اونجا بودم . ما گردان یک بودیم . شما بعد دو ماه اموزشی سوار اتوبوس میکنند میبرند پادگان جمالزاده واسه تقسیم یگان . تقسیم هاش هم به این صورته :
ستاد کل ارتش . ستاد فرماندهی دژبان . کهریزک . زندان کهریزک

Sent from my HTC One using Tapatalk

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
سلام، از دوستان کسی 01 تهران آموزشی بوده؟
اگر که جواب مثبته بی زحمت توضیحات مکفی بدن. مرسی

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
از پروین تا اونجا که راه کمه بندازی اتوبان رسیدی سه سوت
فقط آمار پارکینگو و اینکه میتونی ببریو .... رو ندارم کلاً اتوبان جای موتور نیست : ))
مراقب باش جوون

یا حق
خیلی ممنون
حالا روز اول که رفتم باید امارشو در بیارم :D

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون ولی من جوابمو نگرفتم چی شد محل اعزام زده اونجا یعنی از اونجا جای دیگه میریم؟؟؟

Last edited:
بالا